~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? Empty
PříspěvekPředmět: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? I_icon_minitimeMon Dec 27, 2010 12:16 pm

Pouště Hueco Mundo
( Mise - Tawara, Firel a Hitsuto )



Jedná se o menší výlet do Hueco Mundo, naši kapitáni musí najít jednu osobu, osobu která stojí za tím vším. Za čím? To je tajemstvím... Nicméně nacházíme se v pouštích Hueco Mundo, nikde žádný Hollow ani něco jiného.. Jediné co můžeme vidět je písek a znovu písek. Tato mise bude mít vliv na hlavní příběhovou linku.. Za splnění této mise poté dostanete jeden rovný bod!
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? I_icon_minitimeMon Dec 27, 2010 12:19 pm

-> Všichni tři jsme prolezli Gargantou od Sayuriho.. Zase Hueco Mundo? Dlouho jsem tady nebyl.. Řekl chladný hlas kapitána třinácté.. Měli bychom nejspíše vyrazit, dlouho bych se tady nezdržoval, podle Sayuriho dat bychom měli jít teď na sever a za pár hodin bychom tam měli dojít, teda aspoň myslím, že bychom tam měli dojít.. Pronesl kapitán osmé, chvíli jsme ještě poté stáli na místě a až na povel Rokura se konečně vydali na cestu.

PS: Trošku jsem to změnil od původní blbosti.. Hold jsem to nedomyslel.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Firel
Nováček
Nováček
Firel


Počet příspěvků : 32
První přihlášení : 18. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? I_icon_minitimeWed Dec 29, 2010 11:01 pm

Firel
Takže taicho jaké je přesné znění mise? Zeptal jsem se svého kapitána a následoval ho do nehostiné pouště.
Návrat nahoru Goto down
Bloodkick
Nováček
Nováček
Bloodkick


Počet příspěvků : 24
První přihlášení : 18. 12. 10
Věk : 28
Bydliště : Liberecký kraj

Character Sheet
Informace:

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? I_icon_minitimeThu Dec 30, 2010 6:08 pm

Hitsuto

Heh... Tak Hueco Mundo ? eště sem tu nebyl ... ale vypadá to tu dobře pronesl jsem a podíval se na Firela který se ptal na znění mise Jo jo ... to bych taky rád věděl a podíval jsem se na kapitány.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? I_icon_minitimeSat Jan 01, 2011 2:51 pm

Tawara

S lehkým hvízdnutím jsem se vynořil na druhé straně Garganty kteoru jsme prošli.
No nevím jak ty ale já tak trošku doufal že se sem ani nepodívám.
zamručel jsem po Hitsutově hlášce a rozhlédl se kolem.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? I_icon_minitimeWed Jan 05, 2011 6:45 pm

Kapitáni

Naše mise je v utajení, a proto vám bohužel nemůžeme říct o co jde, no vlastně můžeme vám to popsat jenom jediným slovem, vyjednávání.. Avšak je tu důvod proč tu jste, jelikož všechno se vždycky může nějakým způsobem zvrhnout, to je pravý důvod proč tu jste s námi. Řekl Rokuro-taicho a směřoval dál a dál, ostatní dva kapitáni byli prozatím ticho, nejspíše však souhlasili s tím, co řekl Rokuro.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Firel
Nováček
Nováček
Firel


Počet příspěvků : 32
První přihlášení : 18. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? I_icon_minitimeWed Jan 05, 2011 6:48 pm

Firel
Ehm? Tohle spíše znělo jako by jste tu byli vy s námi.
K čemu by jsme kapitánům byli kdyby se něco zvrtvlo?!
Nebo nás chcete podat někomu jako jednohubky kdyby se něco zvrhlo?
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 4:41 pm

Tawara

Mlčeti zlato kámo
poznamenal jsem na Firelovu adresu a pomalým krokem vyrazil za kapitány.
Návrat nahoru Goto down
Bloodkick
Nováček
Nováček
Bloodkick


Počet příspěvků : 24
První přihlášení : 18. 12. 10
Věk : 28
Bydliště : Liberecký kraj

Character Sheet
Informace:

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 4:50 pm

Hitsuto

šel jsem pomalu za ostatními a sledoval jsem krajinu
Vypadá to tady dobře ... zajímalo by mě jak silní arrancaři tu jsou řekl jsem si nevnímaje ostatních.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 8:21 pm

Pozn: Jsem "dítětem" jakési mantikory, která se se mnou momentálně hodlá proletět. (Las noches/hlídání 27)

Suicida Ruin

WEEEeeeeeeeeee! zavřeštím, když máchne "matka" křídly a pak jsem ještě zavolal: Pošlu ti dopis, Kakuzo!!! a mrsknul po něm poslední kamínek. Nad pouštěmi bylo opravdu krásně. Díval jsem se na dorůstající měsíc a skoro jsem plakal. Pod sebou jsem viděl kapitány a ostatní shonogammi. Jde se na přistání... zakřičel jsem a řízl matku do krku. Ta mě jistě instinktivně pustila a já už se řítil dolů. Pozor! Padá budík....... Au! zabořil jsem se do země. Chvilku jsem se sbíral a pak jsem vyskočil se slovy: Eštěěěěěě!
Návrat nahoru Goto down
Firel
Nováček
Nováček
Firel


Počet příspěvků : 32
První přihlášení : 18. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 8:54 pm

Firel
Překvapeně se podívm na kamikadze holowa který právě přistál hlavou v písku před naší skupinu.
Raději to znovu nedělej, mohl by jsi někomu ublížit. Řekl jsem dítěti které vylezlo z písku.
Zastavil jsem se, opřel se o svojí hůl/zanpkuto a nechal kapitány vyjednávat.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 9:21 pm

//
-1. jakej Kakuzo
-2. to mám jako bojovat sám proti sobě? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 9:26 pm

//Jen technická: Mám asi dva metry, jsem v ressu a obrázek mám v charakteru (vypadám jako Lord nekronů)


Suicida Ruin

Ze symbolických uší jsem si vyklepával písek a tlemil se na celé kolo. Co vy tady? Neměli byste být náhodou na druhý straně Garaganty? Nebo jste si přišli taky pro tu věc, co z vás dělá děcka, jako ho mám v hlavě já, co? a začál jsem se řehtat a holí jsem si kreslil něco do písku, nevšímaje si shinigamiů, dokud se nepohnou nebo něco neřeknou.


//Jop, sry, spletl jsem si jména. Křičel jsem na toho tvýho hollowa. A nemusíš bojovat. Stejně nevíš, kam jsem letěl...
Návrat nahoru Goto down
Bloodkick
Nováček
Nováček
Bloodkick


Počet příspěvků : 24
První přihlášení : 18. 12. 10
Věk : 28
Bydliště : Liberecký kraj

Character Sheet
Informace:

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 9:52 pm

Hitsuto

šel jsem a prohlížel jsem si krajinu když před námi spadnul arrancar
Hm? popošel jsem k němu a s úsměvem jsem k němu zvednul hlavu Ohajo ... Kdo jsi ? řekl jsem přátelským tónem Nechci konflikty hned na začátku... snad je nebude vyvolávat on...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 11:14 pm

Suicida Ruin

Já jsem Suicíííída! ukázal jsem na sebe hrdě prstem. A momentálně mám něco v hlavě, ale jinak jsem strašlivý arrancar číslo 27! Jsem katem těch slabých a očistou společnosti. Každý arrancar se mě bojí! Copak tu pohledáváte, co? říkal jsem stále se sklopenýma očima a nezávazným tónem. Ví vaše maminka, že jste tady? A v kolik máte být doma? Mohli bychom si zatím hrát.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? I_icon_minitimeSun Jan 09, 2011 8:38 am

Tawara

Původně když u nás přistál Arrancaru jsem se připravoval na boj, ale teď jsem si nebyl jistý jestli vůbec chci praštit todle retardované dítě. Tak nějak nejistě jsem se zadíval na svého kapitána a čekal na rozkazy.
Návrat nahoru Goto down
Firel
Nováček
Nováček
Firel


Počet příspěvků : 32
První přihlášení : 18. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? I_icon_minitimeSun Jan 09, 2011 10:51 am

Firel
My máme to štěstí že jsem tady na dovolené.
Podíval jsem se na klidné kapitány kteří si zdá se ani arankara nevšímají.
Přišli jsem se podívat jak to tady u vás vypadá. Možná by jsi nás tu mohl provést.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? I_icon_minitimeSun Jan 09, 2011 11:54 am

Kapitáni

Dítě se zjevilo před námi, avšak něco se zvrtlo, jeden z kapitánů totiž vytasil svou Zanpakutou, ano byl to právě kapitán třináctky. Jdi pryč nebo tě na místě zabiji, nemám rád boje, ale taková zrůda jako seš ty, tady nemá co dělat! Dokončil a po chvíli jeden z kapitánů dodal.. Nechte to dítě být, je neschopné, nemá proti nám nejmenší šanci.. Všichni oného kapitána, respektive kapitána jedenáctky poslechli a vydali se za ním, dítě je absolutně přestalo zajímat.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? I_icon_minitimeSun Jan 09, 2011 12:01 pm

Suicida Ruin

Dělej, vraž mu jednu, urazil tě! ozvaly se mi v hlavě zbytky mého původního "já". Jen jsem zavrtěl hlavou a podíval se na kapitány, kteří byli asi o dvě hlavy menší než já. Dítě? Já už jsem velkej. Nechcete vidět Spirit-sama? Určitě by byl rád, kdyby si s ním někdo přišel popovídat. Věčně jen sedí v tý svojí laborce a podle mě se ukrutně nudí. A nebo si pojďte hrát. Usmál jsem se. Pak jsem se zakabonil a zamyslel. Doma mě učili, že je slušnost se představit. Suicida Ruin, Arrancar číslo 27. a udělal jsem pukrle. A vy? Jestli se pohnou a budou pokračovat v cestě, budu kolem nich poskakovat a broukat si nějakou písničku.
Návrat nahoru Goto down
Bloodkick
Nováček
Nováček
Bloodkick


Počet příspěvků : 24
První přihlášení : 18. 12. 10
Věk : 28
Bydliště : Liberecký kraj

Character Sheet
Informace:

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? I_icon_minitimeSun Jan 09, 2011 12:21 pm

Hitsuto

sledoval jsem jak všichni kolem mě zmatkují ale když ten arrancar mluvil o něčem v hlavě tak jsem zpozorněl Já sem Hitsuto Ryuukaze udělal jsem taky pukrle a usmál se na Suicidu.
Jakou věc máš v hlavě ? zeptal jsem se a pokračoval jsem v cestě vedle něj. Hm ... co by tam mohl mít kromě toho že tam má mozek malýho děcka ?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? I_icon_minitimeSun Jan 09, 2011 1:16 pm

Suicida Ruin

Usmál jsem se (ne, že by to bylo poznat) a chytl za ruku Hitsuta. Konečně někdo, kdo mě nechce zabít. No, náš šéfík s něčím experimentuje. Je to taková věc, která se ti dostane do hlavy, když kejchneš a pak se tam zavrtá a ty najednou vidíš všechno, jako když jsi byl malý. A taky se tak chováš. Potřebuju to vyndat. Mě to nebaví. Radši bych zabíjel. Ale oni říkali, že se to spraví a že mi pak dají nějaký prášky a bude mi líp. Jsou úplně jako doktoři z reálného světa.
Návrat nahoru Goto down
Firel
Nováček
Nováček
Firel


Počet příspěvků : 32
První přihlášení : 18. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? I_icon_minitimeSun Jan 09, 2011 2:06 pm

Firel
To dítě je moc hloupé na to aby pochopilo že kdyby jsem mu pomohli tak by nás za odměnu zabil.

Následoval jsem kapitány a byl jsem rád že se Suicider nedrží mě.
Návrat nahoru Goto down
Bloodkick
Nováček
Nováček
Bloodkick


Počet příspěvků : 24
První přihlášení : 18. 12. 10
Věk : 28
Bydliště : Liberecký kraj

Character Sheet
Informace:

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? I_icon_minitimeSun Jan 09, 2011 9:09 pm

Hitsuto

když mě Suicida vzal za ruku jen jsem se usmál Opravdu se chová jako dítě.. Třeba tady jsme kvůli tomu co má v hlavě... pomyslel jsem si a podíval se na kapitány, A ty jim věříš ? třeba ti to nechtěj vyndat a chtěj tě jen využít a zabít pronesl jsem Suicidovy velice chladně.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? I_icon_minitimeSun Jan 09, 2011 9:13 pm

Suicida Ruin

Trochu jsem se zakabonil. Hm...nad tím jsem nepřemýšlel. Ale oni doteď věřili mě. A já ten střípek vdechnul omylem, právě, když na mě ten druhý kýchnul. A Spirit sama ten střípek chce. Nevím na co, ale říkal, že by mi ho mohl vyndat, ale při tom bych umřel. Myslím, že kdyby ten střípek opravdu tak moc potřeboval, nebo kdyby nepotřeboval mě, už bych dávno nežil. On je podle mě hodný a má mě rád, proto se snaží najít způsob, jakým tu věc vyndat, aniž bych umřel. Je to hrozně fajn pán. Ale už si od ně nikdy nebudu brát bonbóny.
Návrat nahoru Goto down
Bloodkick
Nováček
Nováček
Bloodkick


Počet příspěvků : 24
První přihlášení : 18. 12. 10
Věk : 28
Bydliště : Liberecký kraj

Character Sheet
Informace:

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? I_icon_minitimeMon Jan 10, 2011 4:59 pm

Hitsuto

Ach tak, pousmál jsem se
A kdo je vůbec ten Spirit-sama ? zeptal jsem se díval jsem se na cestu Taicho jsme tu kvůli němu ? proč ste nic neřekli ? jak mám vědět co hledat nebo na co se ptát ?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Diskuze o Hueco Mundo
» Tohle nebo Támhleto
» Hollow: Pouště Hueca Munda, kdesi na západ od Las Noches

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Herní místnost :: Ostatní oblast-
Přejdi na: