~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Diskuze o rpg

Goto down 
+8
Ranum
Neo79
Takeru Takahashi™
Kakuza-chan
Adop1011
Twist
Phate69
Yakumo
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Nov 10, 2010 10:23 pm

First topic message reminder :

Diskuze o rpg


V tomto topicu můžete jakýmkoliv způsobem diskutovat o naší RPG .. Nechci tu žádný přebytečný Spam o jiných věcech , od toho tu je přeci Off Topic , příspěvky které se této RPG nebo spíše jeho dění v ní nebudou týkat rovnou mažu a danou osobu můžu popřípadě napomenout ( Za více napomenutí , pak dostane Ban a to určitě nechcete xD )
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 14, 2010 2:58 pm

To jo a to je v pravdě dost vyjímka ale když se koukám třeba na nabídky pro meče šavle ect tak většinou tam mistr co učí nejdřív vyžaduej rok chození do normální bezezbranovky.. A pak co sem viděl nějaký vědecký seriali tak co předvaděli kolik třeba vyrdží hole nebo prostě seky a tvrdosti jednotlivých uderů tak lidi který uměli se zbraní uěmli i bez ní . No celí system byl v tom že je zbytečný rpo rpg ještě rozčlenovat boj na blízko ale prosím kakuzu má rpavdu at tam kldině Hakudo je i dkyž je pravda že ho nidko z nás nepotřebuje a potřebovat nebude ( mimo něj)
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 14, 2010 2:59 pm

A no shinigami je něco jako voják ne?hodně specializovanej voják.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 14, 2010 3:00 pm

Mám takovej pocit, že rok beze zbraně je hlavně kvůli získání fyzičky, odolnosti apod.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 14, 2010 3:02 pm

to že ti mistři studovali kromě zbraně ještě boj bez ní je jejich velké plus ale neznamená to že je to tak obecně, ten rok beze zbraně se chce převážně kvůli fyzické síle, vytrvalosti, a taky v naději že tě za ten rok naučili se hýbat, ale vážně to že umíš se zbraní neznamená že se umíš prát ani v evropě ani v japonsku ani nikde jinde

jo jsou
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 14, 2010 3:04 pm

no dobře ale učí se bezezbraně aby se mohli branit pokdu nebudou mít zbran a učí se to všichni a jako první ne?

A druhá otazka nahodou někdo v plíchy nemá trojzubec já abych zase nekopíroval něco co neznám.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 14, 2010 3:05 pm

ano učí se to z toho důvodu ale ne všichni se to neučí a někteří začínají rovnou se zbraní

plíchy? no náhodou tam někdo trojzubec má Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 14, 2010 3:07 pm

no specialní vojaci se asi všichni učí bezezbraně ne?
bleachy automatické upravování ve wordu je svinstvo.
hmm ale tak když ty nmáš zanpakutou a máš hakuda jako yoroichi nebo jak se ta blbka jmenuje tak vlastně originální char nemáme nikdo a no vlastně ani mít nemužeme.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 14, 2010 3:09 pm

jestli myslíš běžné speciální jednotky z reality tak samozřejmě ano
aha
ani ne, já jsem čistě Hakuda, ona byla Hakuda s velkou podporou Kido a Shunpo
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 14, 2010 3:11 pm

Nu vidíš a já mám pistole s podporou shunpo s gunkatou a s vlastnostmi které asi ten arrancar neměl .
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Dec 17, 2010 10:06 pm

Chtěl bych se zeptat, jestli nevíte, co je s Twist a kdo teď vede Hueco a Soul... Protože tu přibyli nějací Game masteři...
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 8:10 am

Twist moc nemá čas, předtím totiž byla nemocná a proto byla hodně aktivní.

HM a SS vedou stále ti stejní lidé , já jen občas někde vypomůžu, schvlím pár postav, údělám pro hráče eventík a tak Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 10:12 am

Tak to je super...docela mě baví HM, ale když nemá twist čas, moc se to hýbat nebude...
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 10:14 am

S Twist se nějak musím domluvit, jen ji musím nejprve zastihnout.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 10:46 pm

Hele, Twist. Opravdu nechci být nepříjemný, ale tohle je RPG forum, a ne povídková místnost...Já opravdu nevím, co bys ještě chtěla, tři řádky jsou docela standart a znám i mnohem horší posty. A věř mi, že nepocházejí jen od hráčů. Nemám důvod se rozepisovat na milion řádků o tom, co si moje postava myslí. Prostě napíšu tohle a až mě něco napadne, napíšu další kratší post. Ty bys měla hru jen regulovat.
Já vím, že jsi typ člověka, co si rád počte, ale já se přiznám, že jsem lenoch a stejně jako nehodlám číst sáhodlouhý posty, který prakticky o ničem nejsou (teď to není na tebe, tvoje posty jsou duchaplné a alespoň mají smysl). Ale prostě to, co jde napsat pár slovy, nepotřebuje román.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 7:02 am

Phate tekhle ono je větší problém mítn a co reagovat než naspat 3 posty chodím na hrací fforko kde máme normu 6 řádků (ne není to nff) a protože máme zkušeného vyrpavěče který nám dá popis ledasčeho) tak se mužeme rozepisovat a 6 řádků není problem . aččkoliv je jasný že to je ojedinělí případ a prakticky nemůžeš napsat dlouhý koment na vše. tak jako tak to de na dost věcí mi třeba mámen a tom forkurpavidlo že čím propracovanější koemnt ohledně popisu a vubec i ohledně propracovanosti chování charakteru tím větší šance na to že se akce povede.

Jo a když už jsem tak krásně rozepsaný Smile
kdepak najdu mise?(lenost je svinstvo)
Potřeboval bych vědět co všechno vlastně ve světě tohohle forka lze moc bleach nekoukám takže to taky nevím nicméně očekávám i nějakou silouvou nebo podobnou odlišnost i u forka takže kdybych tak věděl co se s kterým hodnotou v různých položkách ( myslím vlastností jako shunpo reiatsu a další) dá dělat budu rád. Neb bych byl nerad kdybych se dověděl žem užu mít utusemi( dost možná se to píše jinak) až z průvodky někoho kdo má o 3 menší hodnotu shunpo než moje postava. Smile
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 8:24 am

Já taky nejsem zrovna na velký rozepisování rači si počkám až napíšou všichni nece se mi psát něco mega.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 8:30 am

Very Happy to víte Twist je zvyklá na Andorské standardy tam jak nenapíšeš aspoň 8 řádků čistého textu nemusíš psát vůbec Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 8:45 am

Asi tak no.Jenže mě nic nenapadá a když něco napíšu tak je to tejnak blbost a editovat
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 20, 2010 6:09 pm

už jsem zpět- tentokrát mě zasáhlo to co se o vánocích běžně stává- nedostatek času

Phate: myslím si že po vás nechci zase tolik. Ale osobně mám pak nechuť vám odepisovat a i mě dochází inspirace když je to krátký. Což už jsme myslím někomu říkala, ale proč to nezopakovat. V rámci tohoto bych očekávala aspoň tři řádky (samozřejmě že může nastat i situace na kterou stačí jednořádková odpověď), ale hold když odepíšete krátce na něco kde se můžete rozepisovat a tvořit vlastní nápady či akce, ztrácím chuť hrát a možnost tvořit dál tu jaksi taky není protože nemám z čeho tvořit.

Taky-(jak zmínil Ranum) jsou popisy občas důležité. (aby nedošlo k zbytečným chaosům jako se to stalo v souboji arrancaři X shinigami)

Kakuza má pravdu že tohle je ode mě ještě hodně mírné, ale pokud ani tohle nelze překousnout...no...to si můžete doplnit sami.

Neo: vim že to vždycky nejde samo od sebe, ale i snahy si cením.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 20, 2010 6:46 pm

Ale my ti do hlavy nevidíme. Samozřejmě chápu, proč nehodláš odepisovat na krátké posty, ale pochop, že existují fora, na kterých se třeba den nic neděje a mezi osmou a devátou večerní se všichni sejdou a tu hodinu se to opravdu hýbe. Věř mi, že kdybych něco vymyslel nebo bych hodlal rozjet nějakou svou teorii, napsal bych ji. Ale když mi napíšeš sáhodlouhý post (který by se mimochodem dal shrnout do jedné věty) o tom, že mě přidusilo ohromné reiatsu a odešel jsem ven, nemám co na to napsat...
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 20, 2010 9:25 pm

no...já takhle psát nebudu, protože svůj důvod jsem řekla. Srazila jsem to na nějakou mezní hranici mých a tvých (možná vašich nároků), ale pokud ani to nestačí...
Myslim že tam bylo víc věcí na které by jsi mohl reagovat. Za tvou lenost nemůžu, stejně jako ty nemůžeš za mou psavost. Opravdu je to pro tebe tak obrovský problém?


jinak nechápu co míníš tímto:
ale pochop, že existují fora, na kterých se třeba den nic neděje a mezi osmou a devátou večerní se všichni sejdou a tu hodinu se to opravdu hýbe

chceš abych vám upřesnila dobu kdy tu budu či co? Protože pokud ano, je to nemožné, jelikož to sama dopředu dost dobře nevím.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 20, 2010 9:44 pm

Chci jen říct, že jsou prostě fora, kam nepříjdeš jednou za den a nenapíšeš sáhodlouhej post, ale ty posty mají třeba dva, tři řádky a jede to jako chat prakticky.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 20, 2010 9:46 pm

No je pravda že existují fora kde se dá hrát čatově kdy se fakt sejdou lidi na 2-3 týdně a hrajou pak se dělá řada malích příspěvků a taky to má efekt nicmeně říkám pokudj e na co psát tak dlouhý vyjde líp ale někdy prostě člvoěk nemá na co psát a delší to i vypadá hloupě.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 20, 2010 9:55 pm

Vždyť já se budu snažit psát co nejdelší příspěvky...
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 21, 2010 11:09 am

piš jak umíš. Kdyby jsme se pravidelně v jeden čas scházeli a hrály, krátký příspěvky by byli pochopitelné.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Diskuze o rpg - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Diskuze o rpg
Návrat nahoru 
Strana 4 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Diskuze o Hueco Mundo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: