~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Diskuze o rpg

Goto down 
+8
Ranum
Neo79
Takeru Takahashi™
Kakuza-chan
Adop1011
Twist
Phate69
Yakumo
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Diskuze o rpg Empty
PříspěvekPředmět: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg I_icon_minitimeWed Nov 10, 2010 10:23 pm

Diskuze o rpg


V tomto topicu můžete jakýmkoliv způsobem diskutovat o naší RPG .. Nechci tu žádný přebytečný Spam o jiných věcech , od toho tu je přeci Off Topic , příspěvky které se této RPG nebo spíše jeho dění v ní nebudou týkat rovnou mažu a danou osobu můžu popřípadě napomenout ( Za více napomenutí , pak dostane Ban a to určitě nechcete xD )
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o rpg Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 11:39 pm

Rád bych slyšel názor admina a hráčů na zanpakutou, která zapečeťuje ostatní zanpakutou do základní formy (ať už espaadě, tak i shinigami). Je to můj úplně první charakter na prvním foru, na kterém jsem začal hrát a přemýšlím, že bych ho nasadil i sem. Ale nechci tu hýřit vody v charakterech, proto se ptám: "ano" či "ne" (samozřejmě postava má určité vyrovnávací "neschopnosti", al eteď se ptám čistě na zanpakutou)
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Diskuze o rpg Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 12:03 am

já říkám ano, jen to srazit na určitou hranici.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Diskuze o rpg Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 12:06 am

Mno,mne sa zda ze poznam cloveka, ktory presne taku schopnost zapecatpvania zanpakatou mal Wink
Ale ako schopnost je to dobra, osobne je zaujimava Wink
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o rpg Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 12:08 am

No...nejspíš záleží na postavě. Proto popřemýšlím, jestli sem půjde a jestli si tam nechci dát jednu z dalších postav, které jsem vymyslel, takže se ptám:

1) je tu Omnitsukido a Kidou Corpse jako samostatná jednotka?
2) Shinigammi jsou na začátku členi nebo mohou být i kapitáni a podkapitáni?
3) Můžu se hlásit za charakter do první- policejní- divize?
4) Jaká je tu hierarchie? (Kapitán, podkapitán, 7 důstojníků a od 11. postu řadoví členové?)
5) Bude tohle spíš PVP forum nebo budeme bojovat spíš proti NPC postavám?
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Diskuze o rpg Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 12:10 am

tak k 2 ty odpoviem hned, kedze som sa tiez pytal.. Nie Wink
ostatne je na adminoch a nasemu "bohovi" xD
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Diskuze o rpg Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 12:23 am

to se opovaž tam dát něco jinýho Very Happy dej mi ještě chvíli. zkusim vymyslet ještě nějakej další rozumnej kompromis
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o rpg Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 9:19 am

noooo hele já ti nechci brát iluze ale jeden nejmenovaný Arrancaru aby dosáhl této schopnosti tak se vzdal vpodstatě všeho včetně svých vzpomínek a schopnosti myslet, takže s tímhle raději opatrně...
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Diskuze o rpg Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 10:00 am

Phate69 napsal:
No...nejspíš záleží na postavě. Proto popřemýšlím, jestli sem půjde a jestli si tam nechci dát jednu z dalších postav, které jsem vymyslel, takže se ptám:

1) je tu Omnitsukido a Kidou Corpse jako samostatná jednotka?
2) Shinigammi jsou na začátku členi nebo mohou být i kapitáni a podkapitáni?
3) Můžu se hlásit za charakter do první- policejní- divize?
4) Jaká je tu hierarchie? (Kapitán, podkapitán, 7 důstojníků a od 11. postu řadoví členové?)
5) Bude tohle spíš PVP forum nebo budeme bojovat spíš proti NPC postavám?

1 .. Ano , s tím ,že do Kidou Corps není možné se přihlásit.. Co se týče Omnitsukido , tak to beru tak , že se dotyčnej přihlásí do 2.Divize ... Very Happy
2 .. Shinigami jsou jen členi na začátku
3 .. To těžko říct ,ale jako kdyby si to opravdu moc chtěl Wink
4 .. K těm hodnostem ještě sepíšu .. Původně jsem to chtěl udělat jak říkáš , ale na začátek mi to přijde nefér , takže jsem to srazil na kapitána , zástupce kapitána , členové ...
5 .. Půl napůl , i když osobně myslím , že spíše ten boj proti NPCčkům , než PvP proti hráčům .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o rpg Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 10:57 am

Ad bod 4.: Doporučuju ještě třetího důstojníka
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o rpg Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 8:56 pm

Kam zmizel ten úžasnej Gin z hlavního tabla? Hitsugayu si strčte za klobouk, to jehroznej suchar...
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Diskuze o rpg Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 8:58 pm

presne Grimmi 4ever
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o rpg Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 10:10 pm

a co teprve ten zjev co je tam teď Sad
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o rpg Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 10:22 pm

Super...alespoň někdo normální
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o rpg Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 3:17 pm

otázka za tři bludišťáky, myslíte že dotyčnému člověku záleží na tom jestli na něj padne z nebe láva nebo několik set tun vážící krystal? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o rpg Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 4:15 pm

Je mu to jedno, protože se tomu dá uhnout. A teď já. Opravdu si myslíš, že draci chrlí lávu? Já měl vždycky za to, že mu z nozder šlehají plameny...
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Diskuze o rpg Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 4:55 pm

nn Phate, odpověš a ty bludištáky chci... dokážu ten kystal zničit pouze jedním jediným slovem... zničit je na prach...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o rpg Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 5:44 pm

můj drak chrlí lávu Smile

Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Diskuze o rpg Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 12:53 pm

zkouška podpisu Very Happy

Edit: jo jede to Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Diskuze o rpg Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 1:32 pm

otazak je kde ten drak bere věci na lávu ale to už tak uplně nevadí mě jen vždy fascinuje jak se drak podle potřeb natahuje a stahuje jaklo fakt by nebylo od věci kdyby si ho opravdu popsal. Místo toho aby si se s nami furt hadal co de a co ne mi hold nevidíme do tvoji hlavy a nevíme jak je ten drak velký v 3D
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o rpg Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 3:18 pm

ale já se nehádám co jde a co nejde já si ujasňoval kde kdo stojíte abych mohl vymyslet nějakou slušnou strategii právě teď v tom mám totiž totální guláš od příchodu pana lučištníka
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o rpg Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 3:22 pm

Bylo by fajn dopsat, jaký má ten drak rozměry. Jestli máš 20m, tak ti nic neudělají, ale jsi hrozně neohrabaný a poboříš celý město, čímž přivoláš další...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o rpg Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 3:31 pm

bylo by fajn vědět jak ti cipísci kolem mě stojí...co se statů týče čekám až mi je Twist schválí hned jak to udělá se tu objeví
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Diskuze o rpg Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 4:16 pm

kde cipisci stojí nu takeru tuším řped lučíšník běžel někam do píč a já někde na cestě za tebou.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o rpg Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 5:52 pm

ohledně velikosti je to jednoduché, u ressurection mám obrázek, je-li vejška deset metrů, myslím že jste schopní si zbytek odhadnout ne? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Diskuze o rpg Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o rpg   Diskuze o rpg I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Diskuze o rpg
Návrat nahoru 
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Diskuze o Hueco Mundo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: