~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) Empty
PříspěvekPředmět: Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)   Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) I_icon_minitimeFri Jan 28, 2011 3:06 pm



Závažná mise!
Shinigami se přesunuli do Lesa Menosů, který je velmi nebezpečný, co je však pravým úkolem této mise? Je to pouhá návštěva Hollowů? Opravdu by to bylo nutné? Tři kapitáni na bandu Hollowů? Tahle mise obnáší daleko těžší cíl a možná pro Soul Society obrovskou a závažnou hrozbu.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Firel
Nováček
Nováček
Firel


Počet příspěvků : 32
První přihlášení : 18. 12. 10

Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)   Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) I_icon_minitimeFri Jan 28, 2011 9:21 pm

Firel
Rozkoukával jsem se a snažil se pochopit jak jsme se přesunuly tak rychle.
Konečně je klid....Už jsem doufal že mu někdo ten střípek z hlavy vyndá byakuraiem
Raději jsem mlčel a následoval kapitány, vypadali totiž dost naštvaně, alespon z mého pohledu.
Návrat nahoru Goto down
Bloodkick
Nováček
Nováček
Bloodkick


Počet příspěvků : 24
První přihlášení : 18. 12. 10
Věk : 28
Bydliště : Liberecký kraj

Character Sheet
Informace:

Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)   Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 5:03 pm

Hitsuto

Když jsme přistáli tak jsem začal koukat po okolí Ehh ? kde to jsme ? uvažoval jsem nahlas.
Docela škoda toho ukecanýho kluka že neni s náma ... mohl někoho vyprovokovat...
Podíval jsem se na kapitány a jelikož nic neříkali tak jsem byl taky zticha a šel jsem za nimi.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)   Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 5:30 pm

Tak, Kaku svoji postavu poupravil a dá se říct přesunul do HW, takže již hrát nebude, proto jedeme dál..

Kapitán třinácté
Jsme v lese Menosů, velmi zrádný les, Hitsuto. Jen Vám chci říct, že by jste se měli držet u nás, kapitánů, jelikož se to tu množí tolika Menosy, až to pěkný není, no aspoň jsme se zbavily těch dvou srandistů, byla by je škoda zabít. Řekl jsem a zatímco jsme procházeli celým lesem. Stát! Zařval Rokuro-taicho a všichni samozřejmě na jeho pokyn zastavily. Zde vyčkáme, tohle je totiž místo našeho srazu, dávejte si však pozor, nikdy nevíte co Vás čeká, navíc ještě na tomhle místě.. Pronesl a čekal na reakce ostatních.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Bloodkick
Nováček
Nováček
Bloodkick


Počet příspěvků : 24
První přihlášení : 18. 12. 10
Věk : 28
Bydliště : Liberecký kraj

Character Sheet
Informace:

Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)   Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 5:45 pm

Hitsuto

Yosh... nebojte taicho ... budu se vás držet jako klíště pronesl jsem s řádnou dávkou humoru.
Když zakřičel Rokuro-taicho tak jsem se trochu vyděsil a zamračil.
Sraz ? jakej sraz ? zeptal jsem se a pokukoval jsem po kapitánech
Návrat nahoru Goto down
Firel
Nováček
Nováček
Firel


Počet příspěvků : 32
První přihlášení : 18. 12. 10

Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)   Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 7:54 pm

Firel
Jeden z kapitánu nám právě řekl jak moc je to tu nebezpečné. Jako by jsme to neveděli.
Taicho? vědí ti se kterými se máme sejít že tu budeme i my členové? Že by jsme se schovali do kyokka a doufali že nás něco nesežere jako rukojmí. Z představy hnití v břiše holowa "vězení" se mi dělalo špatně.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)   Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 5:36 pm

-> Zajímavá otázka, ale ano vědí to.. Vidí všechno, odvětil jeden z kapitánů a díval se, zda-li někdo nepřijde, avšak nikde nikdo. Když v tom po Vás někdo vypálil Cero, jak již mohlo kapitánům hned dojít bylo to Cero obyčejného Menose Grande nejnižší třídy, proto se rozhodli jen tak stát a nechat ozkoušet ty dva, zda-li jsou dostatečně silní na to, aby mohli s námi mohli bojovat bok po boku.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Firel
Nováček
Nováček
Firel


Počet příspěvků : 32
První přihlášení : 18. 12. 10

Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)   Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 5:35 pm

Firel
Cero?! Byl jsem celkem překvapen, a to hned dvakrát. Zaprvé tím cerem, a zadruhé tím že kapitáni nevypouštěli reiatsu které by pravděpodobně cero zrušilo.
Prosviť Vyhodil jsem svoji hůj/zanpakuto do vzduchu kde chvíli rotovoala. Smutné srdce Pokračoval jsem tlesknutím a vyvoláním slabší kido bariéry.
Corode Difirego! Jak zanpakuto padala zpět, pravou rukou jsem jí chytil a setrvačností pokračoval do otočky. Nenastala sice žádná změna tvaru, ovšem modrý orb na mé holy začal jasně svítit a po otočce jsem ho namířil přímo do bariéry, doufajíc že jí posílím dostatečně na cero.

(Ke změně tvaru zanpakuto dojde jen co jí vytasím z hole. A doufám že mi tohle projde, Do bariéry totiž vkládám stejnou energii jakou využivají bariéry zanpakuto.)
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)   Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 7:14 pm

-> Z části se to povedlo no Cero udeřilo do místa, kde byla bariéra nejslabší a tak se rozbila bariéra, ovšem Cero bylo natolik oslabené, že jak dál letělo doslova se rozplynulo.. Věděl jsi však, že tam je Menos Grande, který pomalu a jistě začal vycházet, kapitáni však stále nic nedělali, že by opravdu věřili v to, že to dokážeš sám? To byla otázka, kterou sis nyní kladl.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Firel
Nováček
Nováček
Firel


Počet příspěvků : 32
První přihlášení : 18. 12. 10

Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)   Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 10:01 pm

Firel
Být schopen ubránit se dalšímu možnému útoku a ještě sám zaútočit...jak to mám udělat.
Levou nohu jsem mírně posunul dozadu, zanpakuto dal do podoby jako bych se chystal tasit a koncentroval jsem reiatsu.
Aircuter Otevřel jsem oči a pohlédl na menose. Mach jedna S těmi to slovy, a za oslepujícího světla jsem škubl zanpakuto a vyslal rázovou vlnu. Zanpakuto nabyla tvaru shikaie a ještě než zmizelo světlo shunpem jsem vyletěl naproti menosovi tak abych cestou minul jeho pravou stranu hlavy.
At už první vlna dopadla jakkoliv připravil jsem se na vyslání druhé.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)   Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 10:41 am

Firel -> Chodící bezmozkovec se k tobě pomalu a jistě blížil, jeho chůze vypadala dost zhuleně, poté jsi však použil Aircuter, který letěl našemu bezmozkovému Girlianovi (netuším jak se to přesně teď píše) přímo do levého boku, no jen mu ho lehce nařízl a tak mohl chodit dál, co teď? Byl ještě docela daleko, ale blížil se každou vteřinou.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Firel
Nováček
Nováček
Firel


Počet příspěvků : 32
První přihlášení : 18. 12. 10

Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)   Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 11:56 am

Firel
Jak jsem shunpem letěl kolem pravé strany menose, maloval jsem do vzduchu světle modře svítící čáru.
Zatímco jsem levou rukou přidržoval meč, pravou jsem luskl prsty a vytvořil si plošinu po které jsem mohl zklouznout zpět na moji původní pozici. Po lusknutí jsem opět chytil zanpakuto oběma rukama a na plošině pokračoval v malování vlny. Moje rychlost již sice nebyla taková jako při shunpu ale dost rychlá na to aby mě setrvačností dostala obratně kolem menose.
Namaloval jsem kolem menose jakýsi půlměsíc z reyoku a rychle se shunpem přesunul zase zpět.
Jakmile jsem dopadl na zem, půlměsíc okolo menose vytvořil další rázovou vlnu.

(vlna začínala u jeho pravého ucha, pokud něco takovího nemá tak zhruba v mísetch kde by to normální ucho bylo Very Happy potom pokračovala za menosem a u levýho ucha zkončila.)
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)   Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 9:08 pm

Firel -> Útok se ti povedl však jen z poloviny, neskončil totiž u jeho levého ucha, ale někde zhruba uprostřed, no stále byl živý a dychtil po tvé smrti.. Ze své huby či co to vypálil další Cero směřujíc na Tebe, kapitáni a dokonce i Hitsuto stáli a čekali, jak jsi s tím poradíš. Po vystřelení Cera se samozřejmě Menos začal pohybovat a šel stále blíž a blíž k tobě.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Firel
Nováček
Nováček
Firel


Počet příspěvků : 32
První přihlášení : 18. 12. 10

Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)   Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 9:57 pm

Spoiler:
Firel
Když jsem předtím viděl co jeho cero dokázalo s bariérou posilněnou o energii ze které bych dělal novou bariéru došlo mi že Zakuklit se do bariéry asi nebude zrovna nejlepší volbou.
Už je z poloviny nařízlej, další takovej útok by nepřežil.
Namířil jsem proti ceru svoji zanpakuto a čtyřmi pohyby namaloval čtverec. Předemnou vznikla čtvercová bariéra nahrazující štít, nečekal jsem že by to vydrželo tak jsem tu bariéru vytvořil neprůhlednou. Nečekal jsem a využil toho k dalšímu letu. Tentokrát z levé strany.
Abych příliž neplýtval reiatsu tak jsem při letu kolem levého ucha spomalil, jednou máchl vodorovně a v otočce ještě jednou. Obě máchnutí vyslali jednu vlnu.
Tentokrát jsem zastavil za menosem a čekal jestli ho útok opravdu dorazí.
Pokud se po tomhle ještě zvedne, doufám že to se nepokusí přivolat posily.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)   Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 10:36 pm

Firel -> Menos se ti podařil porazit, ano porazil jsi ho a jeho Cero bylo nakonec zrušeno, ovšem před svou smrtí ještě udělal jakýsi pazvuk a z lesa vyšel další Menos, hold nevyplácí se říkat takovéhle věci.. Neváhal a vypustil na tebe další Cero, oba Menosové však vypadali dost slabě, od běžného normálního Girliana.. Hitsuto uchytil svou Zanpakutou a přišel za tebou.. Firele, jestli budeš potřebovat pomoc tak stačí říct. Odvětil krátce a čekal na jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Firel
Nováček
Nováček
Firel


Počet příspěvků : 32
První přihlášení : 18. 12. 10

Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)   Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 10:51 pm

Firel
Nějak ho zaměstnej. Já se ho pokusím mezitím nakrájet. Letící cero jsem zatím moc neřešil. Shunpem jsem se přesunul k příchozímu menosovi, vytvořil jsem plošinu začínající znovu u pravého ucha která za menosem pokračovala do spirály, plošina ho několikrát obešla a já začal malovat aircuter. Lehce jsem klouzal po plošině a připravoval svůj útok.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)   Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 6:48 pm

HItsuto

Lehce jsem přejel po svoji Zanpakutou a pomocí pár slov vyvolal svůj všemohoucí Shikai.. Neváhal jsem a začal mumlat něco dál, najednou se doslova objevili další tři Hitsutové.. Když letělo cero, tak pravý Hitsuto byl doslova odhozen jednou z jeho kopií.. Tím pádem zbývali dohromady dvě kopie a Hitsuto.. Všichni jsme se rozběhli a vytvořili něco jako kruh.

-> Firel, Menos si všiml, že něco připravuješ a proto tě nenechal a použil Cero, tím přerušil i tvé malování a tak se Aircuter nepovedl. Hitsuta si však Menos zatím nevšímal.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Firel
Nováček
Nováček
Firel


Počet příspěvků : 32
První přihlášení : 18. 12. 10

Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)   Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 7:21 pm

Firel
Byl jsem zrovna na konci připraven útok spustit....ovšem menos mi ho cerem zrušil.
Kruci, takže ho budu muset nakouskovat postupně.
S těmito slovi jsem rozpustil mojí skluzavku a vyletěl shunpem nahoru nad menose, cestou jsem namaloval bílou čáru stejně velkou jako menos sám.
Aircuter.
Čekal jsem jak se mi toto povedlo.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)   Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 1:01 am

Firel -> Útok se ti povedl a Menose téměř celého nařízl, ovšem najednou se Menos vrátil do původní podoby a i přes útok pomocí klonů, který v rychlosti ve spojení se Shunpem použil Hitsuto tento fakt nevyvrátil. Vypadal úplně jako nový, další příchozí Menos, přitom to byl stále ten samí. Jelikož tě to mohlo trochu zaskočit, tak toho hloupý menos využil a vystřelil po tobě další jeho Cero.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Firel
Nováček
Nováček
Firel


Počet příspěvků : 32
První přihlášení : 18. 12. 10

Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)   Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 7:05 pm

Firel
Párkrát jsem naštvaně zamrkal po tom co se menos zregeneroval.
Dělá si srandu? Potom na mě odněkud letělo cero. Opět.
Stereotypní.... Shunpem jsem se přesunul za toho rychle se regenerujícího se menose a vyhnul se tak ceru.
Rozdejchej tohle. Aircuter! Za výkřyku a malování dalšího aircuteru jsem se shunpem vrátil nad menose kde jsem se jen odrazil a pokračoval v malování z přední strany menose.
Mach jedna. Dvě skoro rovnoběžky se rozzářili a vyrazili do menose.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)   Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 11:37 am

Ne, jen jsi to špatně pochopil.. xD

GM

Menose to zasáhlo, ovšem pokaždé a stejně jako minule se spojil dohromady a vypadal vlastně jako úplně nový. Mohlo ti dojít, že to není obyčejný Menos, když v tom po tobě z lesa vyletělo další Cero, rychlejší a silnější, v tvé zabavenosti retardním Menosem (jak jinak ho nazvat?) by tě to stálo život, ovšem téměř před srážkou se před tebe shunpnul Hitsuto a pomocí meče odvrátil směr Cera, i když ho to stálo dost sil a také byl trošku zraněn. Firele, já se postarám o toho Menose v lese, co po nás teď vystřelil, ty se postarej o toho původního a ničím jiným se netrap. Řekl Hitsuto a pomocí shunpa opět zmziel.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Firel
Nováček
Nováček
Firel


Počet příspěvků : 32
První přihlášení : 18. 12. 10

Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)   Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 7:23 pm

Firel
Tak sme tu zbyli jen ty, a já. Podíval jsem se ze spoda na menose.
Bakudo no. 9 Horin Musel jsem se nyní soustředit jak na cera z lesa, tak na moje kido.
Horin začal menose pomalu omotávat, zatímco jsem levou rukou ovládal horín, pravou jsem zaměstnával hlavu menose slabší salvou aircuterů.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)   Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 12:35 am

GM

Menos proti kterému jsi bojoval se již nadobro přestal bránit a tak jen po salvě Aircuterů cukal hlavou a čekal, až mu zasadíš konečný útok. O něco později, až jsi dobojoval, nebo spíše menose zničil přišel Hitsuto se slovy, že svého nepřítele také zabil. Ještě však k tomu Menosovi, i když předtím se dokázal jednoduše složit, nebo spíše uzdravit, tak sis mohl všimnout, že Aircutery mu nechávali na hlavě docela slušné rány, takže nejspíše jeho regenerace už neplatila.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Firel
Nováček
Nováček
Firel


Počet příspěvků : 32
První přihlášení : 18. 12. 10

Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)   Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 9:49 am

Firel
Po salvě aircuterů se do mě pustila únava. Nebyl jsem si jistý jestli kvůli množství útoků které jsem vyslal, nebo kvůli tomu zuřivému máchání mečem.
Mám celkem štěstí. Čekal jsem že se bude regenerovat věčně a já ho budu muset zabít nějak speciálně.
Podíval jsem se na svojí zanpakuto a ta se změnila zpátky do uzavřené podoby. Poté jsem vyrazil zpět za kapitány.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)   Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 6:46 pm

Hitsuto

Firele počkej! Ozvalo se, načež ses i okamžitě otočil a já k tobě mohl konečně doběhnout.. Hele co myslíš, co furt melou o nějakým srazu, vždyť jsme kromě těch dvou Arrancarů nikoho nepotkali! Řekl Hitsuto docela podrážděně, když v tom se ochladilo a zafoukal studený vítr, z dále se začal rýsovat obrys nějaké postavy, vysoké přes dva metry a nejspíše i dost svalnaté, jeho hříva vlála spolu s listím na již téměř opadaných stromech v Hueco Mundo. Barva stínu se začala vyplňovat, ten jenž tam stál byl něco mezi člověkem a zrůdou, jeho pohled byl vražedný a naznačoval.. Být tebou tak se moc neozývám, nebo tě zabiju na místě. Pomalu došel ke kapitánům, no vy jste nemohli vědět, že je to ten s kým byl tento sraz domluvený a tak jste zareagovali trošku jinak, než ostatní.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Sponsored content





Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)   Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara) I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Závažná mise! (Hitsuto, Firel, Tawara)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tawara Kensei
» Firel Dakuraito
» Hitsuto Ryuukaze
» Mise
» Mise / Expy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Herní místnost :: Forest of Menos-
Přejdi na: