~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálCalendarGalleryFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

Share | 
 

 Tawara Kensei

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Kakuza-chan
Expert
Expert
avatar

Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Tawara Kensei   Sat Dec 11, 2010 6:11 pm

Jméno: Tawara Kensei
Přezdívka: Genkotsu no Kensei
Věk: 158 let
Fóbie: meče, nemá z nich hrůzu ani strach, jen jakýsi odpor žádný by nikdy nevzal do ruky

Divize: 11.
Hodnost: člen
Povaha: Kensei je dokonalý stereotyp člena 11. divize. Násilnický, hrubý cvok který miluje boj. Boj miluje natolik, že neodmítne snad žádnou výzvu k souboji a sám se snaží vyhledávat konflikty a problémy jen aby se mohl alespoň trošku protáhnout. Na rozdíl od většiny ostatních níže postavených členů divize však má Tawara silný smysl pro zodpovědnost a silnou loajalitu vůči svému kapitánovi Rokuro, pod jehož velením dle vlastních slov touží žít a jednoho dne i umřít.
Kensei má mnoho vlastností podobných ex-kapitánu této divize Zarakimu. Stejně jako on bere Tawara boj na život a na smrt jako zábavu a vystavuje se tak smrtelnému nebezpečí, když souboj prodlužuje jak jen je to možné, aby si zábavu víc užil.
Svůj život zasvětil boji pod Kapitánem Rokuro což je jediný člověk na světě kterého opravdu respektuje a uznává.
Taktéž stejně jako jeho vzor se Tawara směje bojuje li s hodně silným oponentem a stejně jako celá 11. divize považuje za jediný správný boj souboj jeden na jednoho, přičemž konec boje je jedině v případě že jeden z aktérů souboje zemře. Stejně tak věří ve své bojové štěstí, což je něco co se naučil od svého kapitána.
Vždy před bojem říká soupeřům své jméno jakožto jméno člověka který je zabil.
Cíl: překonat legendárního Zaraki Kenpachiho, žít a umřít pod svým kapitánem

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zanjutsu: 0
Hadou: 0
Bakudo: 0
Léčení: 0
Shunpo: 0
Hakuda:(boj beze zbraně) 15
Reiatsu: 20

Zanpakuto

Asi největší zvláštnost tohoto Shinigami je fakt že žádnou Zanpakuto nemá.

Rokufuu(šest cest)

Popis:Bojový styl Hakuda který Tawara sám vytvořil během let které strávil v Rukongai bojem o přežití. Jedná se o styl který překonává hranice těl běžných Shinigami ale na druhou stranu pro jeho dosažení musí člověk obětovat svou Zanpakuto. Jak už z názvu vyplývá celý systém je postavený na šesti základních dovednostech/cestách(každá z nich pak má tři úrovňové stupně-učedník/bojovník/mistr), ze kterých vychází všechny ostatní techniky cesty. Sám jeho zakladatel Tawara ovládá sice všechny ale pouze na nejnižší úrovni. Cesty jsou následující:

Cesta Reiatsu:
Nejzákladnější cesta která je potřebná pro dosažení všech ostatních. Právě pro její dosažení je nutné obětovat svou Zanpakuto. Dotyčný Shinigami jej defacto pohltí a díky tomu získá Reiatsu silnější než by mělo být na jeho úrovni možné a také se jej naučí mnohem lépe kontrolovat. Pohřeb duše a otevřít bránu do SS pak zvládne vlastní silou.
Učedník: Prostřednictvím složitých cvičení a dlouhodobých meditaci se uživatel stane jedno se svou Zanpakuto(něco jako Ichigova finální Getsuga, až na to že silově je to 1a hodně(vážně hodně nul) násobně slabší, na druhou stranu trvalé) a tedy se stane i svou vlastní silou. Toto spojení je na úrovni zapečetěné Zanpakuto, proto nedokáže používat žádné speciální schopnosti svého meče(a je otázka jestli toho někdy schopen bude) na druhou stranu jeho Reiatsu(síla jeho duševní energie) dozná značného posílení. Stane se mnohem těžší a hustší(Kensei sám má běžnou světle modrou barvu). Navíc jej dokáže uživatel téměř perfektně ovládat, jak ukrývat tak uvolňovat.

Cesta Těla
Druhá základní cesta kterou je nutné projít hned po pohlcení svého meče(nebo během onoho procesu). Sestává ze silového, vytrvalostního tréninku, tréninku pružnosti a obratnosti a také ovládání vlastního těla. Jedná se o klíčové znalosti a dovednosti i pro samotné Hakuda, tato cesta je však dovádí mnohem dál. Je k tomu však třeba pevná vůle a vytrvalost.
Učedník:Uživatel na této úrovni vytrénoval své svaly a klouby za hranici možností běžných shinigami. V podstatě se dá říct že jeho samotné tělo je o 15% silnější, rychlejší, odolnější, obratnější a má lepší reflexi než ostatních shinigami se stejnou úrovní Reiatsu a Hakuda.

Cesta Mysli
Třetí a poslední základní cesta kterou adept prochází spolu se dvěmi předchozími cestami. Učí jej soustředění, odvaze a rozhodnosti.
Učedník: Prostřednictvím drsného tréninku pokoušení vlastní vůle, vystavování se extrémnímu nebezpečí a bolesti dosáhl kontroli nad svou vlastní myslí do takové míry že je schopen ustát bez větších problémů i vliv dvojnásobného Reiatsu než je jeho vlastní. Je také schopen potlači bolest a bojovat tak i s vážnými zraněními

Cesta pohybu
Cesta vycházející z těch předchozích, učí jak se na bojišti pohybovat mnohem rychleji a s větší elegancí než je vidět u většiny ostatních bojovníků. Může se tak stát že i když nemá uživatel Shunpo dokáže vám zmizet z očí a objevit se za vašimi zády.
Učedník:Žák této cesty je schopen sladit své pohyby s rytmem boje svého soupeře(popřípadě celé bitvy) díky čemuž je mnohem obtížnější jej zasáhnout a zranit.

Cesta kopu
Sekundární cesta která vychází z první trojice. Učí své adepty jak správně využít plnou sílu svých nohou a celého těla tak aby dosáhli pokud možno maximální destruktivní síly a rychlosti.
Učedník: Ať už mírí kamkoliv, kope patou, kolenem nebo jinou částí nohy, adept této cesty dokáže vložit do kopu celou sílu a energii svého těla čímž se tento jeho útok stává o 25% silnější a rychlejší.

Cesta pěsti:
Poslední a defacto nejvyužívanější cesta. Učí jak správně udeřit, tak aby jste do úderu mohli vložit svou plnou sílu a přitom nezranit svou vlastní ruku. Ukazuje že pokud máte dost vůle i pěst může být smrtonosná zbraň. Je to také Tawarou nejpoužívanější cesta, podle ní také dostal svou přezdívku(Genkotsu=pěst).
Učedník: Učedník této cesty se naučí plně využít potenciál svého těla k co možná nejsilnějšímu úderu určenému ke smetení soupeře i jak zastavit jeho útok a nedovolit mu vás zranit. Číselně platí že jeho útok i obrana pomocí rukou je o 25% rychlejší a má o stejný počet procent větší destruktivní sílu než jiného jedince se stejnou úrovní Reiatsu fyzické síly a Hakuda.

----------------------------------------------------------------------------------------
Techniky

Všechny tři současné Tawarovi techniky vychází ze základních cest Rokufuu.

Genkotsu: Ishi/ Ishigenkotsu(Pěst: Kámen/kamenná pěst): Technika která ho proslavila a kterou on sám používá nejraději. Jedná se o prostý úder za využití plné síly těla uživatele. Principielně podobné Ikkotsu. Jméno tento úder dostal podle jeho destruktivní síly, kdy s ním Kensei rozbíjí balvany o víšce dospěleho muže.

Konpaku: Hando(Duše: Ruka): Technika vycházející z Cesty Reiatsu, umožňuje svému uživateli koncentrovat Reiatsu na povrch jeho rukou(začnou zářit barvou jeho reiatsu). Díky tomu pak může udeřit i proti bytostem nebo věcem kde by jinak riskoval zranění(oheň, kyselina atd.) Ono Reiatsu jej totiž po dobu jednoho až třech(záleží jak rychlé budou) úderů chrání před projevy těchto látek a umožňuje mu je udeřit.

Vnitřní svět(místo kam putuje jeho mysl při meditaci):
Spoiler:
 
-------------------------------------------------------------------------

Životopis: Ohledně života tohoto Shinigami je známo asi tolik informací co o jeho Kapitánovi. Nebyl také důvod aby se o něj někdo zajímal před tím než vstoupil do Gotei 13 a on o své minulosti nemluví nijak často.
Pravda je taková že pochází z 80. okresku Rukongai jménem Zaraki. Ani on sám netuší jak se sem dostal nebo kdo byli jeho rodiče. První vzpomínky jaké kdy měl byli na krev, bolest a utrpení. Mladý chlapec má na tomto místě jen tři možnosti. Zemřit, pokusit se uprchnout, nebo se přizpůsobit. Kensei zvolil poslední z možností. Za léta strávená v tomto pekle prolil nezčetné množství krve jak cizí tak i vlastní. Zabíjel každého kdo byl slabší než on aby mu mohl ukrást to co potřebuje, utíkal a schovával se před každým kdo byl naopak silnější. Pro svůj odpor ke zbraním bojoval převážně vlastníma rukama. Aby obstál proti silnějším, ozbrojeným soupeřům musel se prostě stát silnějším než oni. Proto když zrovna nebojoval, trénoval své tělo, duši a mysl. Právě v této době nějakým omylem při jednom z tréninků splynul se svou vlastní Zanpakutou která dřímala uvnitř něj a položil tak omylem základy svému bojovému stylu. Postupem času jak stárl a sílil jeho sláva v 80. okresku rostla až do doby kdy ji nemohl ignorovat ani tamní šéf, který se rozhodl dát mu nabídku která se alespoň dle jeho názoru nedala odmítnout. Spolu se svými lidmi mu přišel nabídnout aby mu začal sloužit a nebo zemřel. Kensei se prokázal tehdá jako hodně nechápaví muž, neboť ze dvou možností si vybral tu třetí. Do jednoho je pobil a pak místo aby se stal novým šéfem 80. Okresku odešel. Několik desetiletí cestoval po celém Rukongai, nehledal přátele ani společnost. Hledal silné protivníky se kterými by se mohl utkat a uvěřit si tak vlastní sílu. Postupně navštívil všechny čtyři 80. Okresky a probil se až k jejich vůdcům. Když už mu pak Rukongai začal připadat nudný(před necelímy dvěma lety), rozhodl se že to zkusí jako Shinigami. Procházet nějakou akademíí se mu nechtělo, navíc síly měl sám dost. Problém mu však činilo do jaké divize se zapojit. Věděl že na to aby mohl vyzvat nějakého kapitána nemá ani náhodou. Na to mu stačil jediný pohled na ta monstra v lidské kůži, která by klidně sama vyvraždila všechny okresky Rukongai. Jenže nedokázal najít ani divizi která by se mu hodila. Jeho bojovému stylu asi nejvíce odpovídala 2. divize, jenže k tajným se mu nechtělo, nesnášel nutnost dodržování striktních nařízení a rozkazů. Bylo mu jasné že jeho srdce by se přes to nepřeneslo. Povahově mu byla jednoznačně nejblíže 11. divize ale tam se zase hledělo na schopnosti s mečem. Přesto to ale zkusil. Rokuro ho ovšem dlouho dobu odmítal právě kvůli faktu že nemá zanpakuto ani s ní neumí, snažil se ho odkázat na 2. divizi. Na Kenseiovo naléhání ale nakonec souhlasil pod podmínkou že porazí pět z jeho mužů(běžné Shinigami bez shikai). Byl poměrně překvapený když Tawara tuto zkoušu sice lehce zraněný ale splnil.
Od tohoto incidentu je Kensei platným členem 11. divize, už něco přes rok. Díky své povaze do kolektivu zapadl velmi rychle a snadno. I když se na něj někteří stále dívají jako na blázna když nepoužívá meč, je patrný jejich respekt k jeho síle. V současnoti Kensei usiluje o získání důstojnické pozice.

Obrázek
(jen místo těch kalhot má klasické kalhoty od shinigami uniformi)
Spoiler:
 


Naposledy upravil Kakuza-chan dne Mon Dec 13, 2010 5:13 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Phate69
Game Master
Game Master
avatar

Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Sat Dec 11, 2010 6:22 pm

Mě se to docela líbí, ale spíš by se to hodilo do real worldu á lá Sado Yasotora

_________________
Každý člověk znamená problém pro společnost. Žádný člověk-žádný problém...
J. V. Stalin
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
avatar

Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Sat Dec 11, 2010 6:44 pm

No spíš Kensei a Human world nebude hratelný jinak celkem pěkný mě se to líbí
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kakuza-chan
Expert
Expert
avatar

Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Sat Dec 11, 2010 7:20 pm

no já navrhoval založení nějaké organizace nadaných lidí v Human World ale big boss řekl ne...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Phate69
Game Master
Game Master
avatar

Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Sat Dec 11, 2010 7:44 pm

A ty cesty použíáš všechny najednou? To snad ne, ne?

_________________
Každý člověk znamená problém pro společnost. Žádný člověk-žádný problém...
J. V. Stalin
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kakuza-chan
Expert
Expert
avatar

Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Sat Dec 11, 2010 7:47 pm

teď nějak nechápu jak to myslíš
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yakumo
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 25
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Sun Dec 12, 2010 11:16 am

Mě se to líbí Wink Jen jak zmínil Phate .. Ty cety mysli atd.. Máš jakoby stále aktivované , resp.používáš je všechny najednou ?

- Vidím ,žes ses nejspíše inspiroval Kenichim a OPčkem Very Happy
- Zvýšit věk prosím Very Happy ( Nebo těch 68 je jenom vzhledově ? ) a oddělat jednu tu techniku minimálně Smile

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
avatar

Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Sun Dec 12, 2010 11:55 am

no tak cesty jak který, první tři jsou aktivní neustále, proto jsou také základní ty další tři, když uhýbám používám cestu pohybu, když útočím pěstí používám cestu pěsti a když kopu tak cestu kopu, pochopitelně Very Happy
no věk jsem myslel celkovej 68, ale O.K. zvednu...o.k. jedna jde pryč
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Phate69
Game Master
Game Master
avatar

Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Sun Dec 12, 2010 11:59 am

To je docela drsný mít pět pasivek, nemyslíš?

Já bych byl pro, abys měl řekněme cestu reiatsu jako pasivní (pořád) a pak by ses vždycky musel soustředit a jendu cestu si vybrat: řekněme jako učedník 5vteřin meditace mezi změnami cest.

_________________
Každý člověk znamená problém pro společnost. Žádný člověk-žádný problém...
J. V. Stalin
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yakumo
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 25
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Sun Dec 12, 2010 12:01 pm

Souhlasím s Phatem =) Myslím ,že tak by se to částečně vyvážilo..

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
avatar

Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Sun Dec 12, 2010 1:27 pm

v tom případě bych to mohl ale celý zahodit, protože by to bylo naprosto k ničemu...jsem neozbrojenej chlápek co spoléhá jen na možnosti vlastního těla, v případě že bojuji proti Shinigami který má meč a Shikai abych se mu mohl alespoň trošku rovnat musím být o něco rychlejší a silnější, protože on má s mečem mnohem větší rozsah než já a taky je docela rozdíl mezi tím jestli vám někdo úderem zlomí kost v ruce nebo vám usekne celou ruku, navíc oproti jiným schopnostem co tu sou je tohle docela slabota
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Phate69
Game Master
Game Master
avatar

Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Sun Dec 12, 2010 1:31 pm

Tak to zahoď. Když budeš mít všechny schopnosti neustále zapnutý a dostaneš se v nich třeba na experta, tak jsi docela drsnej ne? Navíc shunpu stejně neuhneš.
A nebo se vykašli na nějakýho učence a nováčka a tak dále a uprav si ty schopnosti tak, aby byly fakt nabušený (třeba 4násobně zvýšenou sílu), ale budeš potřebovat dvě vteřiny na přehoz a budeš mít zapnutou reiatsu pořád a ty ostatní schopnosti budeš zapínat po jednom.

Příklad: Budeš mít zapnutou reiatsu a půjde proti tobě pomalejší protivník, tak si dáš rychlost, která se ti zvýší 4-5x...a bude to...?

_________________
Každý člověk znamená problém pro společnost. Žádný člověk-žádný problém...
J. V. Stalin
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kakuza-chan
Expert
Expert
avatar

Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Sun Dec 12, 2010 1:33 pm

Phate nic ve zlím ale naprosto netuším o čem mluvíš, jo až to budu mít na experta bude to docela drsný ale to vy ostatní nejspíš už taky budete mít Bankai takže budeme pořád na stejným ne? Wink

No jasně mohl bych ze sebe udělat megalomana ale to je přestě to co nechci...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Phate69
Game Master
Game Master
avatar

Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Sun Dec 12, 2010 1:55 pm

Hele, dej si to jak chceš, pro mě za mě, já ti stejně dám n ahubu, kd ybudu chtít :-D
Já jen, že kdyby sis naboostil pořádně schopnosti a udělal z nich aktivní, bylo by to pro tebe lepší.

_________________
Každý člověk znamená problém pro společnost. Žádný člověk-žádný problém...
J. V. Stalin
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kakuza-chan
Expert
Expert
avatar

Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Sun Dec 12, 2010 1:56 pm

já nechci supersilné aktivní schopnosti mě stačí průměrné pasivní Wink
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Phate69
Game Master
Game Master
avatar

Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Sun Dec 12, 2010 2:00 pm

Tak se připrav na to, že tě každej rozštípe, protože pochybuju, že ti admini povolí tak tvrdě trénovat, aby z tebe byl za pár mimoherních dní nabušenej frajírek. Vem si, že teď máš sílu jako můj Arrancar. Ale on má ještě k tomu meč.

Prostě bych dal cestu pohybu, kopu a pěsti jako aktivní a tři základní jako pasivní. Zní to logicky a můžeš si upravit ty silové věci o trochu větší procenta.


Naposledy upravil Phate69 dne Sun Dec 12, 2010 2:02 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kakuza-chan
Expert
Expert
avatar

Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Sun Dec 12, 2010 2:00 pm

no a?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Phate69
Game Master
Game Master
avatar

Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Sun Dec 12, 2010 2:09 pm

Hele, vidím to takhle:

Cesty raiatsu, mysli a těla budou pasivní. A pak si budeš před každým soubojem moct vybrat (klidně i v souboji, ale bude to riskantní), jestli použiješ cestu kopu, pěsti nebo pohybu a u těch budeš mít ty schopnosti, který tam jsou napsaný (klidně si je zvyš, bude to i lepší)

_________________
Každý člověk znamená problém pro společnost. Žádný člověk-žádný problém...
J. V. Stalin
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
avatar

Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Sun Dec 12, 2010 2:12 pm

Jzs tak se nehádejte ho nech phate ne.Když chce mít taakovej char tak at ho má.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kakuza-chan
Expert
Expert
avatar

Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Sun Dec 12, 2010 2:13 pm

omg. proč se mě snažíš přesvědčovat že nemám mít svou dle tvého názoru slabou postavu? prostě má postava je takováhle chci ji takovou tak nevím co ty se mě neustále snažíš přesvědčovat že ji mám udělat silnější...

díky Neo
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Phate69
Game Master
Game Master
avatar

Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Sun Dec 12, 2010 2:15 pm

Já se mu jen snažím pomoct.
Dobře, udělej si to jak chceš. Jen ještě jeden dotaz: Když máš v reiatsu 20bodů, počítá se cesta reiatsu do toho nebo s cestou reiatsu máš 20bodů +15% z dvaceti takže 22bodů?

_________________
Každý člověk znamená problém pro společnost. Žádný člověk-žádný problém...
J. V. Stalin
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
avatar

Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Sun Dec 12, 2010 2:16 pm

J já taky nemám nak extra silný postavy naco si je vymakám ve hře rači a když mě zabijou tak si udělám novou a lepší.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kakuza-chan
Expert
Expert
avatar

Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Sun Dec 12, 2010 2:53 pm

ani jedno ani druhé, cesta Reiatsu nezvyšuje nijak množství energie které mám ale jen umocnuje její efekt=kdybych náhodou měl někdy nějaké techniky založené na Reiatsu budou o něco silnější+ je silnější psychologický efekt který uvolnění mého Reiatsu na lidi kolem mě má
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yakumo
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 25
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Sun Dec 12, 2010 5:40 pm

POVOLENO , jen upravit jak jsem již říkal v PM.. á ještě zvýšit věk ! xD

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://shinigami-world.forumczech.com
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
avatar

Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 32

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Mon Dec 13, 2010 10:51 am

<.sarkazmus>To je hezké on vlastně ani nemá shikai nebo znapakutou a má 6 pasivních schopností + 2 specialní utoky. To ej takkrásné a slabé že je mi ho až líto <./sarkazmus>
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   

Návrat nahoru Goto down
 
Tawara Kensei
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: