~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálCalendarGalleryFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

Share | 
 

 Yorotsuki Aokawa

Goto down 
AutorZpráva
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
avatar

Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 23
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Yorotsuki Aokawa   Sun Nov 28, 2010 9:40 am

Yorotsuki Aokawa

Přezdívka

Akakesshō no Kijin (男の出血症状, Démon Krvavých Krystalů)
Jeho přezdívka vznikla celkem nedávno, když použil svůj Shikai na jednoho z Hollow, probodaly ho totiž čiré krystaly, po kterých poté začala stékat krev toho Hollow. Proto mu začali říkat Akakesshō no Kijin, protože jeho krystaly po každém zabití nepřítele naberou rudou, až krvavou barvu.

Věk
118 let (Vypadá na 23 let)

Fobie
Fóbie ze střepů (Testafobie). U Yorotsukiho je to specifická fóbie ze střepů jeho krystalů.

Povaha
Yorotsukiho povaha je velmi složité téma. Yorotsuki je totiž celkem zvláštní člověk, k většině ostatních Shinigami je lhostejný a nevšímá si jich, nemá k nim žádný respekt. Vzhledem k tomu, že vlastní jedno z unikátních Zanpakutō totiž považuje všechny ostatní Shinigami za podřadné a k ničemu. Existuje pouze malá skupinka lidí, ke kterým chová úctu, například ke každému kapitánovi má patřičnou úctu, též k jeho pár přátelům z Akademie, jinak ale všechny ignoruje a nevšímá si jich. Je chladnokrevný a celkem bezcitný, avšak za přátele dokáže obětovat i vlastní život, protože pokud on považuje někoho za přítele, tak je to opravdu pravý přítel a může se na něj spolehnout. Miluje souboje ve všech podáních, ať už souboj na život a na smrt nebo jen normální souboj mezi přáteli kvůli tréninku. Velmi rád trénuje Zanjutsu a Shunpo, poté hlavně jeho speciální styl boje Hashō Kōryū no Mai.

Divize
10 Divize

Hodnost v Divizi
Shinigami / Člen

Cíl
Stát se Kapitánem 10. Divize a ovládnout Bankai.

Schopnosti
Yorotsuki je velmi dobře sladěn se svým Zanpakutō, proto je v šermu velmi zkušený, i přes to však nedosahuje úrovně kapitánu, avšak i tak je jeho šerm v kombinaci s jeho Shunpo a Shikai formou celkem vražedná kombinace. Yorotsuki také ovládá takzvaný Hashō Kōryū no Mai (晶遁・破晶降龍, Tanec Krystalového Draka), což je speciální styl boje s jeho Zanpakutō, který Yorotsuki sám vymyslel. Co se týče dalších schopností, tak Yorotsuki uplatňuje v boji spíše boj na blízko pomocí jeho Shikai, než-li pomocí Kido, ale do budoucna se hodlá intenzivně učit Bakudou.

~ HASHŌ KŌRYŪ NO MAI ~
Hashō Kōryū no Mai (晶遁・破晶降龍, Tanec Krystalového Draka), je speciální styl boje se Zanpakutō, který Yorotsuki v závislosti na jeho Shikaii vymyslel. Aby mohl Yorotsuki používat tento styl boje, tak musí mít aktivovaný Shikai. Yorotsuki poté útočí pouze na strategická místa na těle nepřítele, které začnou krystalizovat, pokud všechno půjde jak má, tak po 128 secích, popřípadě ranách je Yorotsuki schopen pomocí příkazu Kesshōzan nepřítele velmi vážně poranit, v závilosti na jeho síle i zabít. Při tomto útoku používá Yorotsuki kombinaci jeho Shunpo a Zanjutsu.

Spoiler:
 

ZANPAKUTŌ ◄
Suishōken Kōchoku (水晶硬直剣, Golemův Krystalový Meč)

Normální Vzhled:
 


Vzhled v Shikai:
 

Pravá podoba:
 


Vnitřní svět:
 

_________________________________________________________________________________________________________________

SHIKAI
Yorotsukiho Shikai se aktivuje pomocí příkazu Kesshōka (結晶化, Krystalizace). Po vyslovení tohoto příkazu se okolo Yorotsukiho začne vířit jeho Reiryoku, takže na chvíli zmizí z dohledu. Jakmile však všechna energie zmizí, tak jde vidět, že se Yorotsukiho tělo pomalu obaluje krystalem, který vzniká krystalizovací vlhkosti vzduchu v okolí, stejně tak i Yorotsuki Zanpakuto se takto obaluje, až nakonec v posledním stádiu se na Yorotsukim utvoří ucelené krystalové brnění, na jedné ruce má své Zanpakuto, které změnilo též vzhled díky obalením krystalu a v druhé ruce se mu utvořil krystalový štít, ten si však Yorotsuki může podle potřeb odvolat či přivolat, například aby mu nepřekážel v boji.

- Základní Shikai -
Yorotsukiho Shikai má velmi unikátní schopnost. V Shikaii totiž dokáže manipulovat s molekulami okolo něj, v podstatě mění strukturu dané molekuly díky tomu, že je skládá do jiného tvaru. Na venek poté seskládané molekuly vypadají jako čirý krystal, proto je též příkaz k uvolnění Kesshōka, nebo-li Krystalizace. Aby mohl Yorotsuki nechat něco zkrystalizovat, tak se toho musí dotknout, popřípadě seknout Suishōkenem. Proces Krystalizace trvá do doby, dokud Yorotsuki Suishōken nevytáhne, proto dokáže v podstatě zkrystalizovat věci doslova skrz na skrz, jen musí mít nepřerušovaný kontakt. Forma krystalu, kterou Yorotsuki používá při krystalizaci je též velmi křehká, takže pokud například zkrystalizuje kámen, tak poté stačí jen lehký otřes, a krystal praskne a s ním i kámen. Yorotsuki též dokáže krystal sám zničit pomocí příkazu Kesshōzan (結晶破壊, Zničit). Právě díky těmto schopnostem dokáže Yorotsuki vytvořit okolo sebe brnění. Toto brnění a celkově zbraně a štít zvýší ohromně Yorotsukiho obranu a taky trošku zpevní Zanpakuto.

- Senjūken: Suishōken Kōchoku -
Senjūken: Suishōken Kōchoku (千銃剣・水晶硬直剣, Tisíce Čepelí: Golemův Krystalový Meč) je speciální útok, který může použít Yorotsuki pouze, pokud má aktivovaný Shikai. Pokud se tak stane, tak zapíchne svoje zkrystalizované Zanpakutō do země a vyřkne jméno tohoto útoku. Poté se okolo místa v zemi, kam byl Suishōken zapíchnut zjeví zvláštní pečeť, jakmile se toto stane, tak se ze země na místě, kde stojí nepřátelé vždy u každého nepřítele vyrojí několik desítek ostrých, dlouhých a velmi pevných krystalů, které mají za úkol nepřítele buď zaklínit nebo rovnou propíchnout. Tyto krystaly navíc stejně jako Suishōken dokáží měnit věci na krystal se stejnými podmínkami, avšak i účinky.

- Shōgyaku: Suishōken Kōchoku -
Shōgyaku: Suishōken Kōchoku (の接触・水晶硬直剣, Tři Štíty: Golemův Krystalový Meč) je speciální útok, nebo spíše obrana, kterou může Yorotsuki použít pouze, pokud má aktivovaný Shikai. Při této fázy Yorotsuki přivolá svůj štít z krystalu, který se rozpadne na stovky menších krystalů, které nakonec okolo Yorotsukiho utvoří tři štíty, které okolo Yorotsuki rotují, tato obrana změní cokoliv, co by chtělo projít štítem na krystal. Zvláštní je to, že štíty vypadají jinak než původní štít. V tomto stavu může Yorotsuki zůstat maximálně deset sekund, poté se tři štíty rozpadnou a složí se opět do původního. Toto je 360° obrana, v podstatě není směr (Kromě zespodu), který by nebyl chráněn. Štíty, které rotují okolo Yorotsuki nejdou hmotné, například kámen jimi projde, jen se změní na krystal a tak se stane neškodným.


► BANKAI ◄
Yorotsuki zatím neovládá žádný Bankai.
_________________________________________________________________________________________________________________

Příběh


KDO VÍ, ZDA-LI NENÍ SMRT ŽIVOTEM A ŽIVOT UMÍRÁNÍM
Kapitola 1
Yorotsuki už dávno před svou smrtí věděl, že není jen tak normální člověk. Už jako šesnáctiletý totiž viděl duchy a normálně s nimi i komunikovat. Avšak jedna z věcí, která ho fascinovala bylo něco jiného než duchové, tehdy ještě nevěděl, co to je, ale byl to Hollow, co ho tak zaujalo. Už od tohoto věku byl fascinován duchovním světem, v moderním světě ho však za tento názor nečekala žádná Nobelova Cena, proto si raději tento fakt nechal pro sebe. Společně se svým malým tajemstvím rostl, i přes fakt, že viděl duchy byl Yorotsuki chytrý člověk, vystudoval vysokou školu a stal se z něj jeden z nejžádanějších právníků. Společně s penězi a mocí se však Yorotsuki více zapojoval do duchovní části jeho života. Začal zkoumat podezřelé jevy ve městě, kde pracoval a všechno pečlivě studoval, později to začalo mít vliv i na jeho práci, opustil práci a začal se plně věnovat pouze duchovní části jeho života. Tento fakt se mu však jednoho dne měl stát osudným. Je celkem ironie, že Yorotsuki zemřel rukou něčeho, co v mládí tak obdivoval, věc, která totiž přivedla Yorotsukiho do Soul Society je právě Hollow. Jednoho dne pozoroval Yorotsuki souboj mezi Shinigamim a Hollowem, bylo to v odlehlém lese mimo jakoukoliv civilizaci, chvíli to dokonce vypadalo, že ten Shinigami prohraje, avšak nestalo se, Hollow padl. Yorotsuki však ve své nepozornosti schytel též jednu ránu od Hollow a svým zraněním podlehl.

ŽIVOT PŘED SOUL SOCIETY, ALIAS OBDOBÍ HOLLOW
Kapitola 2
Yorotsuki zemřel, avšak v tu dobu ještě ani netušil, že jeho smrt bude jen začátkem něčeho dalšího. Avšak Yorotsuki tehdy ještě ani zdaleka netušil, že je mrtev, nebo si to spíše nechtěl přiznat. Jeho pohled na sebe samého, jak leží v kaluži krve na zemi ho děsil, nevěděl co dělá a než stihnul převzít kontrolu nad svým tělem, tak utíkal pryč. Několik bloudil po světě živých, pomalu ale jistě si však začínal přiznávat, že je konec, začínal na sobě dokonce cítit změny, to však nebylo nic dobrého, stávalo se z něj totiž něco, co ho poslalo do duševního světa, stával se z něj Hollow. Po několika dalších hodinách loudání začínal být tento pocit neúprosný, dral se na povrch a společně s tím, jak se zkracoval řetěz k jeho srdci, jehož význam Yorotsuki ani zdaleka nechápal se začal na povrch drát Hollow, který si žádal moc a vládu nad Yorotsuki tělem. Už neexistovalo nic, co by Yorotsukimu mohlo pomoci, nebo snad ano?

ZACHRÁNCE NEBO VINÍK? JE ČAS ZAČÍT NOVÝ ŽIVOT
Kapitola 3
Řetěz se ustavičně zkracoval až začínal dosahovat kritických bodů, Yorotsukiho těla se začínal zmocňovat Hollow a i samotný Yorotsuki si už začínal uvědomovat, že tato změna rozhodně nebude k lepšímu, když v tom v posledních minutách jeho života po životě někoho zahlédl, očividně to musel být muž, byl to ten Shinigami. Ten Shinigami, který bojoval tehdy s tím Hollow, ve chvíli stál nad Yorotsukim, jen prohlásil nějákou větu, mírně se usmál a poté se z čistě jasna Yorotsuki zjevil v Soul Society, blíže spíše v Rukongai, tam se konečně dozvěděl, co se s ním stalo. I přes to, že si ze svého předchozího života nic nepamatoval, stále věděl, že je to duch. V Rukongai si postupem času našel přátelé, vlastně ani nevěděl, jak tomu má říkat, bylo to pro něj jen časově omezené pouto, protože Yorutsuki i přes tohle všechno cítil, že má ještě něco vykonat.

NOVÝ ŽIVOT ZAČÍNÁ! PRVNÍ STŘET SE ZANPAKUTO
Kapitola 4
Jednoho dne se Yorutsuki jen tak volně procházel po Rukongai, nevěděl, kam jde a nevěděl ani proč tam jde. Jen prostě volně šel, bylo to jako kdyby ho táhli nohy tam, kam chtěli. Po několika minutách se však Rukongai začala vytrácet z dohledu Yorotsukiho a před ním se zjevil hustý les, s pochybami vstoupil dovnitř, prodíral se stále hustčím porostem a vegetací, až dorazil do středu lesa. V tom uviděl růži, krásnou, leskla se na slunci, jako kdyby byla udělaná z krystalu, šel tedy směrem k ní, sáhl na ní. V tu chvíli se zjevil v obrovské jeskyni, vedlo do ni několik kanálů, z každého tekla původně voda, který byla teď zkrystalizovaná, uprostřed byla obrovská socha bohyně s několika rukami. Yorutsuki váhavě vešel doprostřed jeskyně, šel stále blíž a blíž. Když v tom na podstavci před sochou uviděl obrovský krystal, ve kterém byla zabodnutá Katana. Dlouho obcházel kolem ní a prohlížel si ji ze všech stran, poté sebral odvahu a dotkl se ji, chytil ji a začal tahat, Katana byla zabodnuta silně, avšak ve vteřině začal Yorutsuki cítit příval energie a meč na jeden zátah vytáhl. V tu chvíli se před ním zjevil obrovský krytalový červený golem, mohutným hlasem promluvil k Yorotsukimu neznámými slovy, poté se rozpadl na krystaly, ze kterých vzešel, v tu chvíli se okolo Yorotsukiho zablesklo a on se zjevil zpět u květiny, bylo to jako kdyby jen omdlel a tohle se nikdy nestalo, avšak měl důkaz, v ruce držel oný meč a cítil, že ním proudí zvláštní energie. Zvedl se a chtěl odejít, jen se naposledy otočil na květinu, ta záhy začala uzavírat svá poupata a poté uvadla a zmizela stejně jako golem.

NEZNÁMÁ SLOVA KRYSTALOVÉHO GOLEMA
Kapitola 5
Již dlouho v Tobě bdím Yorotsuki, je tomu 22 let, co jsem společně s tvým zrozením přišel na lidský svět a poté jsem s Tebou pokračoval na duchovní svět. Avšak už od začátku jsem věděl, že se jednoho dne takto shledáme, tváří v tvář. Jseš mocný duch a bude z tebe ještě lepší Shinigami. Tímto skutkem si si zasloužil mou přízeň a moc mého Zanpakutō, které právě držíš v ruce. Ještě nás toho mnoho čeká, mnoho radostí a mnoho smutků. Mnoho síly, ale i mnoho námahy. Je toho vskutku hodně, ale konec už řečím, ještě spolu strávíme dlouhou dobu, proto, rád jsem tě poznal tváří v tvář Yorotsuki, ještě se shledáme. Mimochodem, říkej mi Suishōken.

AKADEMIE & ŽIVOT SHINIGAMIHO
Kapitola 6
Yorotsuki objevil konečně objevil to tajemství, které ho tolik tížilo, naučil se ovládat svůj Zanpakutō na základní úrovni. Poté přišel další, velmi významný krok, Akademie Shinigami. Tato Akademie se pro Yorotsukiho stala významnou kapitolou jeho života, naučil se tam základní schopnosti každého Shinigami a lepší komunikace s jeho Zanpakutō. Po několika letech ho však čekala další významná kapitola jeho posmrtného života, Tři Zkoušky na právoplatné ukončení Akademie. Třemi Zkouškami Yorotsuki prošel a stal se oficiálním Shinigamim, tímto dnem se Yorotsukiho život po životě konečně opět naplnil. Po léta se učil souhry se Suishōkenem, ovládl dokonce i Shikai a několik jeho forem. V dnešní době se Yorotsuki specializuje hlavně na jeho Zanpakutō a jeho Styl Boje.

Yorotsuki:
 


Naposledy upravil Takeru Takahashi™ dne Thu Dec 02, 2010 6:41 pm, celkově upraveno 22 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
avatar

Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 23
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Yorotsuki Aokawa   Sun Nov 28, 2010 9:41 am

Charakter ještě není zcela dokončený, ještě mi tam chybí dopsat ten jeden útok a ještě přidan další do Shikai.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yakumo
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 25
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Yorotsuki Aokawa   Wed Dec 01, 2010 9:41 pm

Povoleno

- Co dodat.. prostě pěknej char Smile
- Jen dodat ten typ Zanpakutou ..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://shinigami-world.forumczech.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Yorotsuki Aokawa   

Návrat nahoru Goto down
 
Yorotsuki Aokawa
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: