~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálCalendarGalleryFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

Share | 
 

 Yorotsuki Aokawa

Goto down 
AutorZpráva
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
avatar

Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 23
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Yorotsuki Aokawa   Thu Dec 02, 2010 6:43 pm

Yorotsuki Aokawa

Přezdívka
Akakesshō no Kijin (男の出血症状, Démon Krvavých Krystalů)
Jeho přezdívka vznikla celkem nedávno, když použil svůj Shikai na jednoho z Hollow, probodaly ho totiž čiré krystaly, po kterých poté začala stékat krev toho Hollow. Proto mu začali říkat Akakesshō no Kijin, protože jeho krystaly po každém zabití nepřítele naberou rudou, až krvavou barvu podle barvy krve jeho nepřítele.

Věk
118 let (Vypadá na 23 let)

Fobie
Fóbie ze střepů (Testafobie). U Yorotsukiho je to specifická fóbie ze střepů jeho krystalů.

Povaha
Yorotsukiho povaha je velmi složité téma. Yorotsuki je totiž celkem zvláštní člověk, k většině ostatních Shinigami je lhostejný a nevšímá si jich, nemá k nim žádný respekt. Vzhledem k tomu, že vlastní jedno z unikátních Zanpakutō totiž považuje všechny ostatní Shinigami za podřadné a k ničemu. Existuje pouze malá skupinka lidí, ke kterým chová úctu, například ke každému kapitánovi má patřičnou úctu, též k jeho pár přátelům z Akademie, jinak ale všechny ignoruje a nevšímá si jich. Je chladnokrevný a celkem bezcitný, avšak za přátele dokáže obětovat i vlastní život, protože pokud on považuje někoho za přítele, tak je to opravdu pravý přítel a může se na něj spolehnout. Miluje souboje ve všech podáních, ať už souboj na život a na smrt nebo jen normální souboj mezi přáteli kvůli tréninku. Velmi rád trénuje Zanjutsu a Shunpo, specializuje se totiž na tento styl boje, do budoucna chce mít jako koníček i Bakudou.

Divize
10 Divize

Hodnost v Divizi
Shinigami / Člen

Cíl
Stát se Kapitánem 10. Divize a ovládnout Bankai.

Schopnosti
Yorotsuki je velmi dobře sladěn se svým Zanpakutō, proto je v šermu velmi zkušený, i přes to však nedosahuje úrovně kapitánu, je zhruba tak Expert Zanpakuto, avšak i tak je jeho šerm v kombinaci s jeho Shunpo a Shikai formou celkem vražedná kombinace. Yorotsuki také ovládá takzvané Kirisame (破降龍, Mrholení), což je speciální styl boje s jeho Zanpakutō, který Yorotsuki sám vymyslel. Co se týče dalších schopností, tak Yorotsuki uplatňuje v boji spíše boj na blízko pomocí jeho Shikai, než-li pomocí Kido, ale do budoucna se hodlá intenzivně učit Bakudou.

~ KIRISAME ~
Kirisame (破降龍, Mrholení) je speciální styl boje se Zanpakutō, který Yorotsuki v závislosti na jeho Shikaii vymyslel. Aby mohl Yorotsuki používat tento styl boje, tak musí mít aktivovaný Shikai, avšak tato schopnost jde aktivovat pouze jednou za celý souboj. Kirisame, jak již název napovídá vytváří něco jako speciální mlhu, díky Kirisame v podstatě dokáže uživatel krystali okolo sebe změnit z krystalů zpět na vodní páru, díky obrovskému množství nanokrystalů v okolí Suishokenu takto vytvoří v okolí několika stovek metrů Yorotsuki hustou mlhu, jejím cílem však není ani zdaleka to, aby nepřátelé nic neviděli. Tato mlha je speciální v tom, že Yorotsuki může kdykoliv změnit malou část této mlhy zpět na krystalky, takže pokud s někým bojuje na blízko, tak může pomocí seků tvořit zároveň i krystaly, takže v podstatě společně se sekem "hází čepelí" například jehlu z krystalu. Útok se dá použít i na chabou obranu, například pokud hrozí čelní srážka s nepřítele může Yorotsuki utvořit něco jako krystalovou stěnu, avšak proti silnějším útokům to nemá žádnou blokovací hodnotu. Schopnost jde použít jen jednou za boj kvůli tomu, že jakmile je jednou použita, tak Suishoken musí nanokrystaly v jeho okolí utvořit, což trvá slušnou dobu.


~ UTSUSEMI ~
Utsusemi (空蝉, Cikáda) je speciální útok, nebo spíše pohyb. Je to normální technika, kterou ovládá každý Shinigami, který je dobrý v Shunpo, avšak v boji je velmi užitečný a silný. Utsusemi dovolí jeho uživateli zvýšit jeho rychlost na takovou úroveň, že se dokonce může zdát i to, že pokud například jde na užitele Cero a on použije Utsusemi, tak že byl zasáhnut, ve skutečnosti je však již dávno vedle nepřítele a může ho překvapit útokem ze zálohy. Proto je tento "pohyb" velmi důležitou součástí Yorotsukiho obrany.

Spoiler:
 

ZANPAKUTŌ ◄

Suishōken Kōchoku (水晶硬直剣, Golemův Krystalový Meč)

Normální Vzhled:
 


Vzhled v Shikai:
 

Pravá podoba:
 


Vnitřní svět:
 

_________________________________________________________________________________________________________________

SHIKAI
Yorotsukiho Shikai se aktivuje pomocí příkazu Kesshōka (結晶化, Krystalizace). Po vyslovení tohoto příkazu se okolo Yorotsukiho začne vířit jeho Reiryoku, až ho není vidět. Jakmile však všechna energie ustane, tak jde vidět, že se Yorotsukiho tělo pomalu obaluje krystalem, který vzniká krystalizací vlhkosti vzduchu v jeho okolí, stejně tak i Yorotsukiho Zanpakuto se takto obaluje, až nakonec v posledním stádiu se na Yorotsukim utvoří ucelené krystalové brnění. V tomto stádiu dokáže Yorotsuki i libovolně přivolávat či odvolávat štít na ruku, a to jednoduše tak, že nastaví ruku souběžně se svým tělem zhruba ve výšce obličeje a štít se mu ve zlomku sekundy prostě utvoří na ruce, stejně tak dokáže Yorotsuki tento štít i libovolně nechat zmizet, aby mu nepřekážel. Všechno toto dokáže Yorotsuki udělat díky jeho schopnostem spojeným s Shikai, díky uvolnění Shikai totiž Yorotsuki dokáže manipulovat s molekulami okolo něj, v podstatě mění strukturu dané molekuly díky tomu, že je skládá do jiného tvaru. Na venek poté seskládané molekuly vypadají jako čirý krystal, proto je též příkaz k uvolnění Kesshōka, nebo-li Krystalizace. Aby mohl Yorotsuki nechat něco zkrystalizovat, tak se toho musí dotknout, popřípadě seknout Suishōkenem či se dotknout dané věci krystaly. Proces Krystalizace trvá do doby, dokud Yorotsuki Suishōken nevytáhne, proto dokáže v podstatě zkrystalizovat věci doslova skrz na skrz, jen musí mít nepřerušovaný kontakt. Yorotsuki používá několik druhů krystalů, jeden je křehký, který se ihned rozpadne a ten druhý je naopak pevný a ostrý, všechny druhy krystalů, které ale Yorotsuki používá jsou schopny měnit cokoliv, čeho se dotknou na krystal se stejnými podmínkami a účinky jako Suishoken. Yorotsuki též dokáže krystal sám zničit pomocí příkazu Kesshōzan (結晶破壊, Zničit).

-
Senjūken: Suishōken Kōchoku -
Senjūken: Suishōken Kōchoku (千銃剣・水晶硬直剣, Tisíce Čepelí: Krystalový Meč) je speciální útok, který může použít Yorotsuki pouze, pokud má aktivovaný Shikai. Pokud se tak stane, tak zapíchne svoje Zanpakutō do země a vyřkne jméno tohoto útoku. Poté se okolo místa v zemi, kam byl Suishōken zapíchnut zjeví zvláštní pečeť, jakmile se toto stane, tak se ze země na místě, kde stojí nepřátelé vždy u každého nepřítele vyrojí několik desítek ostrých, dlouhých a velmi pevných krystalů, které mají za úkol nepřítele buď zaklínit nebo rovnou propíchnout. Jakmile je poté nepřítel zaklíněn, tak se okolo něj ještě utvoří ve vzduchu dlouhé, ostré krystaly, které ho mají probodat na částech těla, kde ještě probodaný není. Počet těchto krystalů je zhruba 10-11 a většinou bývají tak 1-2 metry dlouhé a velmi ostré, nemluvě o jejich rychlosti.

-
Shōgyaku: Suishōken Kōchoku -
Shōgyaku: Suishōken Kōchoku (の接触・水晶硬直剣, Krystalový Štít: Krystalový Meč) je speciální útok, nebo spíše obrana, kterou může Yorotsuki použít pouze, pokud má aktivovaný Shikai. Při této fázy Yorotsuki přivolá svůj štít z krystalu, jakmile tak udělá, tak vyslový jméno techniky a štít se rozpadne na miliony miniaturních střepin, nepřítel nemá šanci to prohlédnout, avšak v tu chvíli se pod uživatelem utvoří několik metrů v obvodu velká pečeť (Tvoří se od středu do stran a má zhruba 5m obvod), po dotvoření pečeti, při čemž uživatel stojí uprostřed pečetě z každého kruhu v pečeti vyjede dlouhý krystal, který však vidí pouze lidé v bariéře. Krystaly utvořené blíž k prostředku pečetě jsou kratší a menší, za to krystaly blíže k okraji pečetě, respektive na okraji pečetě jsou dlouhé a velké. Mezi krystaly na okrajích se posléze utvoří z nanokrystalů utvořených z štítu něco jako stěna, takže v konečné fázi se utvoří něco jako 360° bariéra. Tato bariéra má specifické schopnosti, a to to, že dokáže jakýkoukoliv hmotu či energii přeměnit na krystal, avšak každý štít má své limity a od toho jsou tady menší krystaly, po každém "pohlcení" útoku vždy jeden z menších krystalů zajede do země, až dokud postupně nezajednou všechny do země, poté se štít zruší a už nejde povolat. Jakmile jednou uživatel štít použije a poté ho odvolá, tak již není proces tak dlouhý, v podstatě lze stačí myslet na štít a on se zjeví, avšak ve stavu, ve kterém jste ho zrušily, tedy se stejným počtem zasunutých krystalů.


► BANKAI ◄
Yorotsuki zatím neovládá žádný Bankai.
_________________________________________________________________________________________________________________

Příběh


KDO VÍ, ZDA-LI NENÍ SMRT ŽIVOTEM A ŽIVOT UMÍRÁNÍM
Kapitola 1
Yorotsuki už dávno před svou smrtí věděl, že není jen tak normální člověk. Už jako šesnáctiletý totiž viděl duchy a normálně s nimi i komunikovat. Avšak jedna z věcí, která ho fascinovala bylo něco jiného než duchové, tehdy ještě nevěděl, co to je, ale byl to Hollow, co ho tak zaujalo. Už od tohoto věku byl fascinován duchovním světem, v moderním světě ho však za tento názor nečekala žádná Nobelova Cena, proto si raději tento fakt nechal pro sebe. Společně se svým malým tajemstvím rostl, i přes fakt, že viděl duchy byl Yorotsuki chytrý člověk, vystudoval vysokou školu a stal se z něj jeden z nejžádanějších právníků. Společně s penězi a mocí se však Yorotsuki více zapojoval do duchovní části jeho života. Začal zkoumat podezřelé jevy ve městě, kde pracoval a všechno pečlivě studoval, později to začalo mít vliv i na jeho práci, opustil práci a začal se plně věnovat pouze duchovní části jeho života. Tento fakt se mu však jednoho dne měl stát osudným. Je celkem ironie, že Yorotsuki zemřel rukou něčeho, co v mládí tak obdivoval, věc, která totiž přivedla Yorotsukiho do Soul Society je právě Hollow. Jednoho dne pozoroval Yorotsuki souboj mezi Shinigamim a Hollowem, bylo to v odlehlém lese mimo jakoukoliv civilizaci, chvíli to dokonce vypadalo, že ten Shinigami prohraje, avšak nestalo se, Hollow padl. Yorotsuki však ve své nepozornosti schytel též jednu ránu od Hollow a svým zraněním podlehl.

ŽIVOT PŘED SOUL SOCIETY, ALIAS OBDOBÍ HOLLOW
Kapitola 2
Yorotsuki zemřel, avšak v tu dobu ještě ani netušil, že jeho smrt bude jen začátkem něčeho dalšího. Avšak Yorotsuki tehdy ještě ani zdaleka netušil, že je mrtev, nebo si to spíše nechtěl přiznat. Jeho pohled na sebe samého, jak leží v kaluži krve na zemi ho děsil, nevěděl co dělá a než stihnul převzít kontrolu nad svým tělem, tak utíkal pryč. Několik bloudil po světě živých, pomalu ale jistě si však začínal přiznávat, že je konec, začínal na sobě dokonce cítit změny, to však nebylo nic dobrého, stávalo se z něj totiž něco, co ho poslalo do duševního světa, stával se z něj Hollow. Po několika dalších hodinách loudání začínal být tento pocit neúprosný, dral se na povrch a společně s tím, jak se zkracoval řetěz k jeho srdci, jehož význam Yorotsuki ani zdaleka nechápal se začal na povrch drát Hollow, který si žádal moc a vládu nad Yorotsuki tělem. Už neexistovalo nic, co by Yorotsukimu mohlo pomoci, nebo snad ano?

ZACHRÁNCE NEBO VINÍK? JE ČAS ZAČÍT NOVÝ ŽIVOT
Kapitola 3
Řetěz se ustavičně zkracoval až začínal dosahovat kritických bodů, Yorotsukiho těla se začínal zmocňovat Hollow a i samotný Yorotsuki si už začínal uvědomovat, že tato změna rozhodně nebude k lepšímu, když v tom v posledních minutách jeho života po životě někoho zahlédl, očividně to musel být muž, byl to ten Shinigami. Ten Shinigami, který bojoval tehdy s tím Hollow, ve chvíli stál nad Yorotsukim, jen prohlásil nějákou větu, mírně se usmál a poté se z čistě jasna Yorotsuki zjevil v Soul Society, blíže spíše v Rukongai, tam se konečně dozvěděl, co se s ním stalo. I přes to, že si ze svého předchozího života nic nepamatoval, stále věděl, že je to duch. V Rukongai si postupem času našel přátelé, vlastně ani nevěděl, jak tomu má říkat, bylo to pro něj jen časově omezené pouto, protože Yorutsuki i přes tohle všechno cítil, že má ještě něco vykonat.

NOVÝ ŽIVOT ZAČÍNÁ! PRVNÍ STŘET SE ZANPAKUTO
Kapitola 4
Jednoho dne se Yorutsuki jen tak volně procházel po Rukongai, nevěděl, kam jde a nevěděl ani proč tam jde. Jen prostě volně šel, bylo to jako kdyby ho táhli nohy tam, kam chtěli. Po několika minutách se však Rukongai začala vytrácet z dohledu Yorotsukiho a před ním se zjevil hustý les, s pochybami vstoupil dovnitř, prodíral se stále hustčím porostem a vegetací, až dorazil do středu lesa. V tom uviděl růži, krásnou, leskla se na slunci, jako kdyby byla udělaná z krystalu, šel tedy směrem k ní, sáhl na ní. V tu chvíli se zjevil v obrovské jeskyni, vedlo do ni několik kanálů, z každého tekla původně voda, který byla teď zkrystalizovaná, uprostřed byla obrovská socha bohyně s několika rukami. Yorutsuki váhavě vešel doprostřed jeskyně, šel stále blíž a blíž. Když v tom na podstavci před sochou uviděl obrovský krystal, ve kterém byla zabodnutá Katana. Dlouho obcházel kolem ní a prohlížel si ji ze všech stran, poté sebral odvahu a dotkl se ji, chytil ji a začal tahat, Katana byla zabodnuta silně, avšak ve vteřině začal Yorutsuki cítit příval energie a meč na jeden zátah vytáhl. V tu chvíli se před ním zjevil obrovský krytalový červený golem, mohutným hlasem promluvil k Yorotsukimu neznámými slovy, poté se rozpadl na krystaly, ze kterých vzešel, v tu chvíli se okolo Yorotsukiho zablesklo a on se zjevil zpět u květiny, bylo to jako kdyby jen omdlel a tohle se nikdy nestalo, avšak měl důkaz, v ruce držel oný meč a cítil, že ním proudí zvláštní energie. Zvedl se a chtěl odejít, jen se naposledy otočil na květinu, ta záhy začala uzavírat svá poupata a poté uvadla a zmizela stejně jako golem.

NEZNÁMÁ SLOVA KRYSTALOVÉHO GOLEMA
Kapitola 5
Již dlouho v Tobě bdím Yorotsuki, je tomu 22 let, co jsem společně s tvým zrozením přišel na lidský svět a poté jsem s Tebou pokračoval na duchovní svět. Avšak už od začátku jsem věděl, že se jednoho dne takto shledáme, tváří v tvář. Jseš mocný duch a bude z tebe ještě lepší Shinigami. Tímto skutkem si si zasloužil mou přízeň a moc mého Zanpakutō, které právě držíš v ruce. Ještě nás toho mnoho čeká, mnoho radostí a mnoho smutků. Mnoho síly, ale i mnoho námahy. Je toho vskutku hodně, ale konec už řečím, ještě spolu strávíme dlouhou dobu, proto, rád jsem tě poznal tváří v tvář Yorotsuki, ještě se shledáme. Mimochodem, říkej mi Suishōken.

AKADEMIE & ŽIVOT SHINIGAMIHO
Kapitola 6
Yorotsuki objevil konečně objevil to tajemství, které ho tolik tížilo, naučil se ovládat svůj Zanpakutō na základní úrovni. Poté přišel další, velmi významný krok, Akademie Shinigami. Tato Akademie se pro Yorotsukiho stala významnou kapitolou jeho života, naučil se tam základní schopnosti každého Shinigami a lepší komunikace s jeho Zanpakutō. Po několika letech ho však čekala další významná kapitola jeho posmrtného života, Tři Zkoušky na právoplatné ukončení Akademie. Třemi Zkouškami Yorotsuki prošel a stal se oficiálním Shinigamim, tímto dnem se Yorotsukiho život po životě konečně opět naplnil. Po léta se učil souhry se Suishōkenem, ovládl dokonce i Shikai a několik jeho forem. V dnešní době se Yorotsuki specializuje hlavně na jeho Zanpakutō a jeho Styl Boje.


PRVNÍ POŘÁDNÁ MISE! ÚTOK ARRANCARŮ!
Kapitola 7

Už je to celkem dlouho, co je Yorotsuki Shinigami, byl přidělen do 10. Divize a našel si dokonce i několik málo přátel. Dnes se však mělo konečně něco v Yorotsukiho nudném a tak stereotypním životě zlomit. Byl poslán na průzkumnou misi do světa lidí, záhy po příchodu do světa lidí však zjístil společně se svým týmovým kolegou, že to nebude nejlehčí mise, bojoval proti velmi silnému Hollow - Shrierkerovi. Po těžkém boji plném překvapení a zákeřností však nakonec Shrierker padnul, město však bylo zničeno a aby toho nebylo málo, tak zemřel i velký počet lidí. Yorotsuki si myslel, že nejhorší má za sebou, opak byl však pravdou, po několika hodinách, kdy prováděl duševní pohřeby však zesnulých však přišlo něco horšího, silnějšího... Arrancaři, a rovnou dva. Boj s nimi, nebo respektive s ním byl velmi těžké, možná nejtěžší nepřítel v Yorotsuki životě, ikdyž jen prozatimní. Tento boj naneštěstí, a možná i naštěstní skončil remízou, obě dvě strany zmizeli nenávratně ze světa lidí do svého světa, boj i přes to však trval několik hodin a opět při něm zemřelo hodně lidí, tak už to ale je, a nikdo to již nezmění. V tuto chvíli Yorotsuki čelí něčemu horšímu než všechno dohromady - Hněvu jeho Kapitána, ještě uvidíme, co ho čeká, ale jisto jistě to nebude nic nudného.


Yorotsuki:
 


Naposledy upravil Takeru Takahashi™ dne Fri Dec 17, 2010 8:27 pm, celkově upraveno 11 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yakumo
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 25
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Yorotsuki Aokawa   Thu Dec 02, 2010 6:47 pm

[i] POVOLENO

- Vcelku dobrý char../i]
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://shinigami-world.forumczech.com
Yakumo
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 25
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Yorotsuki Aokawa   Wed Jan 26, 2011 12:17 pm

Budeš ještě hrát, nebo tuhle postavu mohu smazat?

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://shinigami-world.forumczech.com
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
avatar

Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 23
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Yorotsuki Aokawa   Wed Jan 26, 2011 12:53 pm

Asi ne... mírně nestíhám už svoje fórko a tady na to jsem si vzpomněl nedávno, asi bych se ani už nedokázal zapojit do příběhu...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Yorotsuki Aokawa   

Návrat nahoru Goto down
 
Yorotsuki Aokawa
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: