~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Zarifa-Lov duší

Goto down 
+2
Ranum
Twist
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zarifa-Lov duší - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Zarifa-Lov duší   Zarifa-Lov duší - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 21, 2010 11:43 am

First topic message reminder :

obecně:
Okrsek velmi vzdálený od centra- chudinská čtvrť.
Právě zde se nachází jediná brána kterou se lze dostat z Hueco Mundo do Soul Society

minulost: Pár století zpět byla tato oblast velmi bohatou a obchodní stezkou. Se smrtí rodinného klanu který obchod podporoval ovšem zpustla a místo poctivých obchodníků se sem začala stěhovat lůza. Od vrahounů, prchlých shinigami až po masové psychopaty, hazardéry, děvky. Prostě vyvrhelové společnosti. Né že by se tu chovali jako prasata (tedy v přiměřené míře), ale i tu o to zvláštním způsobem pečovali. Pokud v Soul Society existuje místo které zákon radši ignoruje je to zde.

počet obyvatel: 1000
popis oblasti: něco mezi městečkem a vesnicí, převažují zábavné podniky(20 kusů), černé trhy, herny(dokonce i nějaké automaty z lidského světa i když se přesně neví jak se sem dostaly) bordeli(10), bary(100-skoro každý dům je bar), a jedny ošuntělé lázně (v kterých se dobrovolně nikdo nekoupe) les, malé pole(sloužící jako hřbitov) a poměrně čistý rybník. Zarifa 'vzkvétá' hlavně díky zlodějům a nepoctivým obchodníkům.

zajímavost: téměř každý v Zarifje je psanec. Každý má svůj plakát na svém domě zarámovaný a pyšní se výší své odměny.




Naposledy upravil Twist (Whathilden) dne Wed Dec 22, 2010 1:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Zarifa-Lov duší - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarifa-Lov duší   Zarifa-Lov duší - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 09, 2011 10:05 pm

Hitoshi Hoshino
" Jak letající lidi prostě cirkus vy navíc vypadáte že je tu skončili taky. Takže žádný rozdíl." trochu na ně vyjel byl hodně naštvaný pak mu ale hlavou bleskla myšlenka. "A nejsou náhodou pánové od stejné firmy jako já lovci speciálních talentů pro zdroj zábavy. Šefík říkal že sem něco pošle a podle infa by ty dva měli bejt někde tady... takže bud jste to vy nebo tu pánové viděli nějaké hledače talentů?"
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zarifa-Lov duší - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarifa-Lov duší   Zarifa-Lov duší - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 10, 2011 2:56 pm

Lord Nauda

Najprv my jeho slová nedávali zmysel, ale postupne som začal chápať, na čo naráža.
Hej, šefík vravel že tu na niekoho narazíme. Firma nás poslala. Máme nájisť dvoch talentovaných ludí a dostaviť ich k nám na skúšku.Ako náš šéf hovorí "zábava nadovšetko Povedal som zo sarkastickým podtonom.
Ja sa volám Buddy a toto je Bonky Povedal som z úsmevom.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zarifa-Lov duší - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarifa-Lov duší   Zarifa-Lov duší - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 10, 2011 7:03 pm

Jin

Heh Buddy a Bonky? otočil jsem se na ty dva.Vůbec nechápu o čem mluvíte.Nevím jak ty, ale já du do toho baru.Vyšel jsem směrem k baru.Otevřel jsem dveře a rozhlídl jsem se okolo.Supeer okolo bylo plno automatů,jídla a jiných věcí.Rozběhl jsem se k automatu, chtěl jsem hrát ale nevěděl jsem jak ho zapnout.Sakryš ten krám se nechce spustit, kopal jem do automatu.Na zemi jsem našel pár mincí, vložil jsem je do automatu, tam kam to dávali ty lidi.Automat se spustil a já byl nadšený jak malé dítě Huustýýý,Supeer každou chvylu jsem pokřikoval.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Zarifa-Lov duší - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarifa-Lov duší   Zarifa-Lov duší - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 8:39 am

Hitoshi Hoshino
" Buddy a Bonky .. super krycí jména taky si musím nějaký vymyslet Tetsuo asi nebude stačit."
řekl s úsměvem.
" Jo hoši tak já bych o talentech věděl jen zatím vazne cesta jak je dostat k šefíkovi. Vidíte tmahle ten cirkus? Tak tam bude plno šikovných lidí a bylo by zajimavý ho dostat k šefikovi. Jen bude ořech se tam dostat. No teď mají beztak vystoupení. Takže možná za pár hodin můžeme udělat druhej pokus."
zamířil do teže baru jako jin potřeboval schnout a potřeboval panáka . Jen si nebyl jistý pořadím potřeb.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zarifa-Lov duší - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarifa-Lov duší   Zarifa-Lov duší - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 4:29 pm

bar
lidé si vás příliš nevšímají a je tu poměrně prázdno. Aby taky než je tu cirkus poměrně čerstvě. Když jste mluvily o jídle a alkoholu, nevím jak v ostatních částech seireitej, ale tady je všeho takového dostatek. Dokonce i zábavy.
Většina automatů je okopaná, protože ani duše neví přesně jak je používat, ale důležité je že tu jsou.
V oblečení jste našli i pár drobných co ukojí váš chtíč po alkoholu a jídle- po dobu celého vašeho pobytu zde.
O pět minut sedění a hraní na automatu později vběhne dovnitř maličký chlapík- dle oděvu nejspíš z cirkusu.
Neviděl jsi tady takovýho divnýho muže? Byl vysoký asi takhle, vypadal asi takhle a smrděl od potkaních chcanků.
hostinský zavrtí hlavou a zklamaný malý mužík se odplouží pryč...pak zmizí ven.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Zarifa-Lov duší - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarifa-Lov duší   Zarifa-Lov duší - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 2:03 pm

Hitoshi Hoshino
nudil se ani nešlo říct jak moc se nudil. Skoro ho nudilo i to že se nudí už ho nebavil ochlastat a byl hodně naštvanej za výlet do vody. Nicméně jeho uši zaznamenali rozhovor chlapíka s barmanem.
" hmm že by?"
zvednul se a jal se chlapíka dohnat
" Jen malo lidí hledá někoho koho pochcali hazardní potkani. Nuže proč mě hledáte?"
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zarifa-Lov duší - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarifa-Lov duší   Zarifa-Lov duší - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 13, 2011 10:41 pm

bar

No přece jsme říkal že pro tebe budu mít práci! Přibližně za 20 minut potřebujeme někoho kdo by vlezl k šelmám a vystupovala s nima. Bývalý aktér byl totiž...sežrán-ale oni jsou míromilovný a nebyla to jejich chyba! Copak můžou za to že se nebránil?
pak se podívá na arrancary kteří s tebou sedí u stolu.
A pokud chtějí i tvý bráškové...Nebo to nejsou tvý bráškové? nevím jak to popsat, ale...jste stejně ...cítit? ne, to není urážka, ěnco podobnýho z vás vyzařuje, ale to sme nepatří. Jo! Chybí nám dva klauni. Když odevzdáte toto do ruky ti vtiskne stříbrné žetony
z vrátnice vás pošlou tam tak by vás měli poslat. A jako bonus - peněžitá odměna.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Zarifa-Lov duší - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarifa-Lov duší   Zarifa-Lov duší - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 14, 2011 8:47 am

Hitoshi Hoshino
"Krotit šelmi říkáš . Hmm viděl sem ty vaše šelmy a myslím že by mě nemuseli hned sežrat."
tiše doufal v to že to co vypadá jako hollow nebo nějaká jejich modifikace víc pozná něco silnějšího a bude se ho to bát sežrat. Každopádně ale stejně chtěl prozkoumat možnosti přivolaní své zbraně.
" Jojo mírumilovný sou nejhorší to se člověk nedívá a lup. Každopadně já se branit hodlám takže to beru."
usmál se
" A ti dva v podstatě jsou něco jako moji bráchové jen máme trošku jiný rodiče ... hold ne zrovna ideální rodinka.. A jesti někdo potřebuje dva klauny tak budou ideální."
přijal ony žetony.
" Ok já jen vyzvednu bratříčky a hned tam budeme."
vrátil ze zpátky ke svým soukupníkům.
" Tak "bráškové" vypadá to že máme menší pracičku v cirkusu. Aspoň bude sranda. Doufám ,že jdete se mnou."
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zarifa-Lov duší - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarifa-Lov duší   Zarifa-Lov duší - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 17, 2011 7:01 pm

Jin

Nudil sem se, moc sem se nudil.Když najednou vešel nějaký chlapík a něco povídal hostinskému.
Pak se sním začal bavit ten arrancar.Pak přišel za náma z prací.Jo ja jdu, určitě zábavnější než tady.
Akorát nevím jestli se mě nebudou spíš bát,
usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zarifa-Lov duší - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarifa-Lov duší   Zarifa-Lov duší - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 5:19 pm

bar
i tady mi chybí reakce třetího hráče abych na vás mohla reagovat. Čili myslim že jde o Adopa. nechcete ho trochu pošťouchnout aby napsal?
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zarifa-Lov duší - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarifa-Lov duší   Zarifa-Lov duší - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 5:27 pm

Na skypu tedka ted vůbec není ale na KW sem ho viděl psát.Takže hraje ale asi už ho to u nebaví
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Zarifa-Lov duší - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarifa-Lov duší   Zarifa-Lov duší - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 5:32 pm

//OT: Četl jsem, že bude teď pár dní neaktivní na KW v topicu neaktivit...
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zarifa-Lov duší - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarifa-Lov duší   Zarifa-Lov duší - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 5:39 pm

//ok

bar
mužík vás chvíli sleduje (adopova postava se prostě třeba sekne v baru) a pak plácne rukama o sebe.
No tak na co ješt čekáme? Za půl hodinku budeme mít další vystoupení, tak honem honem.
pokud jej následujete odtáhne vás k cirkusu, konkrétně do své osobní maringotky.
Tak, tohle nosil původní krotitel už chápete proč tak rychle zmizel, neboť jedne z oblků vypadá jako pro středověkého člověka a další se skládá z pravých čerstvých plátků masa. (vyberte si dle libosti, s tím že klaun bdue mít oděv o trochu barevněji veselejší)
ty jsi ven, čeká tam principálka a představí ti jednotlivá zvířata mířeno na Hitoshiho (můžeš dopsat i eakci na vaše další shledání)
pak se otočí k Jinovi
umíš se nabarvit a tak? už jsi někdy bavil lidi? udělej nějaký fór, salto a tak.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zarifa-Lov duší - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarifa-Lov duší   Zarifa-Lov duší - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 5:50 pm

Jin

Následoval sem chlapíka který nás dovedl až do jeho maringotky.Nebavil ale nějak to zvládnu, jinak toto si pučím, ukázal sem na věci který byli na stole(Asi nějaký ženský Very Happy).Vzal jsem pudr a celej obličej sem si sním oplácal až sem byl celej bílej, pak sem vzal do ruky rtěnku a pomaloval se čapl sem paruku a malej klobouček a dal si je na hlavu.Takhle sem to viděl na nějakým obrázku.Nahodil sem širokej úsměv, Jak vypadám?
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Zarifa-Lov duší - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarifa-Lov duší   Zarifa-Lov duší - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 1:50 pm

Hitoshi Hoshino
//omluva nevšiml sem si že tu sou posty
" no jo no jo už dem třetí snad dorazí později uvidíme."
když je mu vysvětleno co nosil původní krotitel udělalo se mu špatně ani jedno nebyla zbroj určená pro práci s hollow nebo podobnýma stvořeníma.
"Hezký v tom kovovým bych se ani nehnul a v mase mě sežerou ... hmm maso bude větší adrenalin každopádně si chci se svýma zvířatkama trochu popovídat než budu vystupovat."
ono se mu nelíbylo ani to že bude vystupovat převlečen za velký byftek i když možná lepší než konzerva která se nemůže hýbat navíc byftek ze sebe muže celkem snadno shodit.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zarifa-Lov duší - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarifa-Lov duší   Zarifa-Lov duší - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 10:04 am

Jin
trpasličí muž spráskne dlaně a zacukají mu koutky.
Ty si rozenej pro ciskus co? Já tě prokoukl. ještě jsme enviděl nikoho kdo by se dobrovolně tak zmaloval v eh....Jestli chceš karikaturovat ženy, trochu ti pomůžu tvé dílo...ucelit. tak.
pár úprav štětečkem a rozmazané oči a pudřenka všude možně jen né na tvářích se přemístí tam kam má.
Jinak jsem Kaji natáhne k tobě pazouru a pak si tě prohlídne.
Výtečně. Nebudu tě držet tady, ještě je tak dobrá půlhodina času. Můžeš jít mezi maringotky nebo pomáhat u vstupu. Půjdu se podívat co tvůj kolegáček s Principálem.

Hitoshi
Ještě chvilku koukáš na přípravy než z venku uslyšíš práskání bičem. Ten zvuk jasně rozeznáváš. Asi bys jí neměl nechat čekat.
Principálka stojí venku a když vyjdeš změří si tě kritickým okem.
Takže ty chceš krotit naše zvířata? No...kdyby to dopadlo špatně aspoň ejdno z nich dneska nebude muset večeřet. Pojď zamnou, nemáme zrovna moc času.
když se otáčí její vůně tě skoro ochromí. Vede tě za maringotky mezi ohrady.
Ty tipická zvířata ti představovat nebudu s nimi problém není, ale s těmi ostatními jaksi je.Tak například tenhle dvouhlavý nosorožec. který má krom dvou hlav i přez dva metry v kohoutku a má podivně černou kůži.
Jmenuje se Bondy. Pamatuj si že i když může vypadat nevině a hodně - když jsou venku z klece chovají se trošku jinak. Musíš jim ukázat kdo je pán a neukázat svůj strach, jinak...to s tebou bude hodně špatný zajímavé jak jednoduše mluví o smrti, bolesti a umírání. Jako by její slova měli odehnat bídné zájemce a nechat jen tu nejlepší sortu. takový test v testu.
Pak ti ukáže sirénu, v nádrži spící mořskou panu, něco co připomíná jednorožce. O vzniku těch tvorů ale nemluví.


[/b]Ale hlavně dneska budeš vystupovat s ejdním zvířetem.. Doporučuji ti se s ním v tom krátkém čase seznámit. Je támhle v rohu[b]
. kde se nachází vysoká ohrada -bitelností spíše připomínající palisádu ve které je (musíš vylízt na jakýsi ochoz co je kolem ní abys viděl dovnitř) asi něco takového

Spoiler:
přítomnost toho egyptského strážce napovídá jak velké to je proti člověku.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Zarifa-Lov duší - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarifa-Lov duší   Zarifa-Lov duší - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 6:59 pm

Hitoshi Hoshino
" Jop přesně to chci .. uvidíme kdo komu poslouží jako večeře."
nasledoval svého průvodce a prohlížel si zvěřinec. Trochu ho fascinovalo kolik zvířat tu vlastně je. Jakmile se dostával i k těm méně typickým začalo ho sebevědomí mírně opouštět. Ale nedával to znát.
"Dobře kdo na jevo kdo je tu pán."
rozhlédl se po něčem čím by se to dalo dávat najevo. Našel nejspíše nějaké biče a dlouhé tyče na držení si tvorů od těla.
" Neukázat strach. Jo to pude."
přeci jen tehcnicky už byl jednou mrtví a strach nu byl opatrný ale bát se to ne. Tohle naladění ho přešlo když spatřil obrovského tvora kterého měl krotit. Vylezl na palisádu a podíval se trochu víc na ono stvoření.
"Kde jste to sebrali?"
zeptal se měl v planu se trochu víc poptat a navíc musel taky vyzkoušet jestli ze sebe dokáže dostat troch ureiatsu.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zarifa-Lov duší - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarifa-Lov duší   Zarifa-Lov duší - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 9:12 pm

Hitoshi
Řekněme že se to potulovalo kolem seireitei. Asi to uteklo někomu z laboratoře. Původem to byl přerostlý obyčejný varan. Dost k tomu aby sis o jeho povaze udělal obrázek. Umí různý povely- od: ne, to nežer to je fuj, po panáčkování a tak dále. Jako když dáváš povely psovi. Ovšem, háček je v tom že nikdy v žádném případě se nesmíš v jeho blízkosti zranit, byť jen škrábnout. jakmile ucítí krev, přestává být zvladatelný. Tady máš jeho největšího nepřítele, kdyby náhodou podává ti dřevěnou krabičku a v ní je tvůj známý -bílý potkan.
Usadí se ti na rameni a výhružně zacvaká na to dole. Opravdu se zdá že na to Bondy reaguje. Zvedne obří hlavu a trochu se zachvěje.

Tady máš klíč od spodní brány. Ať ti neuteče. Můžete se seznámit a já se tu nahoře budu upřímě hodně dobře bavit
udělá takový zvláštní úsměv který se ti vryje hluboko do hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Zarifa-Lov duší - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarifa-Lov duší   Zarifa-Lov duší - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 12:08 pm

Hitoshi Hoshino
"Varan jo?"
podíval se na přerostlé zvíře a trochu o tom pochyboval .Hlavně kdy on se naposledy setkal s varanem
"No dobře uvidíme jestli je to pes...."
když dostal klec s potkanem tak jí jen zvedl do úrovně očí zamračil se a velice popudlivě pronesl.
"Zase ty? Hned mi začíná být ten obřík malinko sympatičtější."
schoval klec s potkanem za zada a přistoupil k bráně.
"Bondy zůstaň."
řekl tak sebevědomě jak svědl. I když někdo kdo se chytá vejít k velkýmu mohutnýmu...odemkl dveře a vstoupil zkusi lse soustředit aby vypustit uplně malinko reiatsu přeci jen by to jehgo dominatní pozici mohlo vylepšit.
"Bondy sedni."
zkusil další povel přeci jen potřeboval zavřít.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zarifa-Lov duší - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarifa-Lov duší   Zarifa-Lov duší - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 1:42 pm

34-ka
Je to skoro celý den co jsi od 8-ky dostal duhovou kuličku co smyla tvůj původ (arrancaří) a zanechala pach jen čisté nevinné duše. Podivné bylo co po tobě ještě před odchodem požadoval. Abys složil přibližně 30 dřevěných starých dobrých kostek z lidského světa (základní barvy a tvary: kužel, obdelník, válec atd...-napiš mi co jsi z nich složil) a až pak tě eskortovala branou z Las Noches do Soul Society.
Máš za úkol zde najít zajímavé duše a zlákat je do HM. Než jsi odcházel, zmínila se 8-ka o dalších arrancarech se stejným úkolem.
Zatím tě tu nikdo nezaujal a začínáš přemítat o tom že zkusíš ty arrancary najít- třeba by jste mohly spolupracovat. Když tu se městečkem rozezní zprávy o dalším vystoupení cirkusu co nedávno přijel. Což by mohlo být to co hledáš. Tam by se mohla najít hledaná zajímavá duše.
Když tam zamíříš, máš pocit že od prostoru cirkusových zvířat cítíš duši co ti krátce zavoněla jako arrancar.
Návrat nahoru Goto down
Nero
Nováček
Nováček
Nero


Počet příspěvků : 14
První přihlášení : 16. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Silent Hill

Zarifa-Lov duší - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarifa-Lov duší   Zarifa-Lov duší - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 1:58 pm

Raimundo

Byl jsem jen pár kroků od cirkusu který se nacházel přímo předemnou. Arrancar..hm.. Řekl jsem si klidně a vyrazil jsem přímo do oblasti kde se nacházeli cirkusní zvířata. Pomalým krokem jsem procházel kolem klecí a podle čichu jsem hledal duši Arrancara.
Návrat nahoru Goto down
http://kage-wars.motion-forum.net/
Sponsored content





Zarifa-Lov duší - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zarifa-Lov duší   Zarifa-Lov duší - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zarifa-Lov duší
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Herní místnost :: Rukongai-
Přejdi na: