~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Zrádce

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Zrádce    Empty
PříspěvekPředmět: Zrádce    Zrádce    I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 8:58 pm

Spoiler:

* Přesnější popis k tomu okrsku , podle všeho by se mělo jednat o okrsek , ve kterém se nacházejí duše se špatnými úmysly , také je jeden z největších okrsků vůbec a jen málo normálních duší se na toto místo odváží .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 4:57 pm

Di-Youru
Laskavě na mě neřvi. pravím takovým tím jedovatě tichoučkým téměř šeptavým hlasem.
stejně je to prd chlap. V Rukongai budou určitě hezčí.

Když jsme v Rukongai vytáhnu z podprsenky složený papír o naší misi a ze svých soukromých věcí čutoru se saké.
Jaký ucho tohle píše? Je tu přibližně 320 okrsků. Jak ho máme sakra najít?
pak se hnu od boku svého společníka k první osobě co uvidim a zabořim jí nos do plakátu.

Viděla si ho? ne? a takhle postupuji asi k pěti dalším lidem než mě to přestane bavit a hodím papír Michirovi.
pěknej vopruz. Já chci někoho zmlátit! Aaaaa
-Jen si to venku pěkně užívej
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 5:05 pm

Michiro

Nojo tak se tam nemáš válet děláš jenom svý hodný půlce ostudu... řekl jsem.Vza jsem ten papír co po mě hodila Hm co já stím??kčemu nám vlastně tenhle papír bude když ani nevíme místo kde by měl přibližně být.Už chcu konečně bojovat, aspon pořádně otesuju svý schopnosti usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 5:39 pm

Di-youru
He? ušklíbnu se.
Za to zakopnutí mohla právě ona. Zdá se že jsis jí oblíbil v tom případě ti polezu na nervi tisíckrát tolik. Ale máme aspoň podobný myšlenky. Co prostě zmlátit pár lidí a počkat jestli se ukáže? nebo tě šoupnout dopředu jako obětního beránka když máš to shinigami pyžamo. Možná bude mít chuť zbavit se každýho z nás když zradil.
inspirace udeří a očka se mi rozzáří.
Mam nápad. Budu si hrát na to samí co je on. Ale k tomu potřebuju aby ti ostatní viděli že shinigami opravdu nemam v lásce. Uměl bys zahrát svou vlastní smrt?
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 5:42 pm

Michiro

No nevím ale můž to zkusit ale né že do mě zabodneš zanpakutou.Jak udělala ona já si nikoho neoblíbil jenom nevím jestli by se jí to zrovna moc líbilo co tu děláš.No ikdyž to je tvoje věc.Tak jdem na to! vytáhl jsem katanu a připravil se na simulování své smrti.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 5:53 pm

Di-Youru
Ne tady ne ty blbe, to by nikoho nepřilákalo. Pojď zamnou.
běžím na nějaké veřejnější prostranství a když jsme na místě z ničeho nic se k tobě otočím a pěstí okrášlím tvůj obličej.
Jestli mě budeš ještě chvilku sledovat narvu ti ruku doprdele a udělám si z tebe maňáska. Co po mě chce shinigami jako jsi ty?
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 6:04 pm

Michiro

Co to už hrajem?? pomyslel jsem si.Chacha to toho víc nezmůžeš ty mrcho začal jsem se hlasitě dábelsky smát jako kdyby mě to ani neškrablo.Sleduj! vykřikl jsem a podkopl jí nohy sakra musíš se do toho trochu víc vžít.Potiše jsem zašeptal zkus vzít zanpakutou a jako že mě chceš přeseknout.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 7:47 pm

Di-youru
Ani to nestihneš dozašeptat a už ti ostří mé zbraně useklo pár vlasů. zdá se že to beru dost vážně.
Abych zbrzdila pád po tvém podkopnutí překotím se a odsunu trochu dál.
Přesunu kosu do obou rukou před sebe a uvolním část svého reiatsu.
Nemam ráda parchanty v pyžamu. Povstaň Ga-jin
Skoro dřív než se kosa přemění už letím k tobě, stále obalena svým temným reiatsu.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 7:57 pm

Michiro

Sakra bereš to moc vážne!Kso nemám na vybranou...At teče krev proudem!!Akane!!!Konečně si mě zase jednou zavolal!Hmmm ta holka vypadá sexy.Tak jo dost kecu a jdem nato!! Tak si sekni!! uplně sem se změnil po přivolání Akaneho už sem nebyl tak hodný.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Zrádce    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 8:28 pm

Shigeru

"Chiniku no kamen, banshō, habataki, hito no na o kansu mono yo! Sôka no kabe ni sôren o kizamu, taika no fuchi o enten ni te matsu " , řekl jsem tiše a v zápjetí dodal Hadō #73. Sōren Sōkatsui ! V ten moment z mé dlaně vyletěl opravdu obrovský proud Reiatsu , vše proběhlo jen ve vteřině a navíc , když byli zaměstnáni bojem , nemohli tohle v žádném případě čekat , takže i kdyby se pokusili vyhnout nechá to na nich nějaký flek .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 8:53 pm

jestli je to značení síla úrovně tak spíš z nás je flek

Di-Youru
totální demence. Proč semnou mluví když jsme si řekli co a jak.Copak mu to příště musim názorně nakreslit nebo co?
Taky že si seknu. Zrovna se napřahuji když tu uslyším ten rozhodně né pěkný hlas.
že by přece jen? Ne to nemůže být on. je to moc rychlý. Možná nás nějaký shinigami nepochopil, ale to by nestřílel i po něm
ušklíbn use, protože to že je andělský já chytřejší než já musím uznat a o to víc mě to štve. Více méně je to ono co mě varuje a není tolik zaměstnáno bojem. Otočím svou zbraň čelem k útoku Hadó a možná poprvé v životě jsme ráda že Ga-jin v rukou mého ďábelského já má velké plus k obraně a nulu k útoku. Pokud to stihnu zkusím zmírnit zásah i silou svého reiatsu, ale na úhyb čas opravdu nemam (hlavně na to nemam dostatečně vysokou dovednost)
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 2:22 pm

Michiro

Kso že by to už byl on?? vypl jsem shikai.Rozběhl jsem se přímo proti němu s zanpakutou.Podjel sem ho a chtěl ho seknout do břicha.Dostanem ho!A nebudu ktomu ani potřebovat snad shikai.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Zrádce    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 1:16 pm

Di-Yoru -> Přímý zásah Soren Sokatsuki nebyl nejlepší nápad , vzhledem k takovéhle úrovni tě automaticky vzala tlaková vlna , bůh ti žehnej , žes zrovna měla Ga-jina .. Tvá zranění byla jen povrchová..
Michiro -> Tvůj útok byl prd platný , Shigeru jednoduše totiž použil Shunpo a dostal se o nějaký ty metry dál od tebe.

Shigeru
Ts... Raimei no basha, itoguruma no kangeki, hikari mote kore o mutsu ni wakatsu , začal jsem znovu odříkávat a pak dokončil Bakudō #61. Rikujōkōrō ! Zařval jsem a Di-Yoru byla už v momentě chycená , vlastně žádná úniková cesta z tohoto Bakuda ani není .. "Kunrinsha yo! Chiniku no kamen, banshō, habataki, hito no na o kansu mono yo! Shinri to sessei, tsumi shirame yume no kabe ni wazuka ni tsume o tate yo!" Hadō #33. Sōkatsui ! Zkřikl jsem opět a a z mé dlaně vyletěl obrovský proud Reiatsu , Sokatsui obrovské úrovně , který neměl nikdo daleko .. Jediná tvá možnost záchrany byl nyní Michiro , ovšem kdyby přistoupil tak nejspíše odnese všechno poškození.

Zrádce    BSokatsui
* Sokatsui
Zrádce    Rikuj%C5%8Dk%C5%8Dr%C5%8D
* Rikujoukourou
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 1:29 pm

Michiro

Kso nemám jinou možnost At teče krev proudem!!Akane!!.Shunpnul jsem se před Di-youru. Poraž ho řekl jsem a hned mě to hado trefilo.Je tohle můj konec??To nemůže být.Ještě nemůžu umřít.Pomalu jsem padal k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 5:33 pm

Di-Youru
au, tahle hajzlovina by se měla zakázat
opravdu s ev poutech necítím moc dobře, protože jsem prostě bezbranná k tomu taky tyhle pouta slouží že.
Jediné co mi zbývá je zkusit to prolomit svým reiatsu (pokud to neblokuje i reiatsu) zbraň samu od sebe též nemůžu užít, ale třeba se Ga a Jin sami přidají, jinak si asi budou muset hledat nový bydlení.
výborně. ještě jednou ti to tělo pučím a už mi zpět vrátíš jen krvavý cucek
docela mě překvapilo že to řekla zrovna ta hodnější půlka. Možná by i ona mohla pomoci k zničení bakuda
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Zrádce    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 3:50 pm

Michiro -> Padls na zem a stěží se vůbec hýbal , rána byla obrovská , nejspíše bys ihned potřeboval nějakou pomoc..
Di-Yoru -> Bakudou tohoto typu bys těžko přerazila jen tím ,že budeš vypouštět větší dávky Reiatsu , ovšem někdy se stávají zázraky a jeden zázrak se zrovna přihodil , dva z šesti ,, pilířů " se totiž začínal rozpadat..

Shigeru
Slaboši.. řekl jsem do větru a pak na ně namířil svou dlaň .. Hadō #33. Shakkahō ! Z mé dlaně vyletěla ohnivá koule vytvořená mým Reiatsu , nebyla vůbec slabá , ba naopak byla docela dost silná .. Poté jsem se otočil a začal odcházet .. Takovejhle odpad se chtěl se mnou měřit ? Směšné , myslel jsem si , že se Gotei zmůže na více..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 5:52 pm

Di-Youru
Slaboši? To samé bych mohla říkat o tobě. Bojíš se přímého kontaktu jen protože jsi v něm slabší a tyhle podlý útoky ti jdou dobře co?
když povolují opřu se do toho ještě víc abych se úplně uvolnila. Nic jiného dělat nemůžu. Maximálně získat si čas mluvením.

je mrtvý?
-Cože?
-Náš společník
-Vypadám snad na to že bych měla čas to zjišťovat? Hej! Ga-jine! Dělejte taky safra něco! protože už tu není nikdo kdo by mě zachránil od útoku té ohnivé kuličky.
Blb, to musím přiznat i já. Kdyby tě nechal ať to schytáš, byl by on ještě bojeschopný. Tys přestala být bojeschopná už v okamžiku kdy tě chytitl.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Zrádce    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 8:57 pm

Shigeru

Ehm ? Slyšel jsem dobře , myslíš že nedokáži bojovat se svou Zanpakutou ? Jako téměř každý Shinigami to samozřejmě dokáži , ovšem na odpad jako vy to snad není ani potřeba .. Řekl jsem a pomalu začal odcházet , jedním gestem rukou jsem také roztříštil všechny útoky , které jsem v tomhle boji seslal.. Až ho nějakým způsobem vyléčíš dojděte na východ Rukongai , nejzápadnější dům , tam na vás budu čekat , avšak pokud nebudete dostatečně silní , zabiji vás bez jakéhokoliv slitování .. Berte to jako druhou šanci.. Dokončil jsem , použil Shunpo a tak jim zmizel z dohledu .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 9:37 pm

Di-Youru
Dívala jsme se smrti odhodlaně do očí ale ona...nepřišla...
Uh...
je jediný co jsem schopná ze sebe dostat.
Chvilku ještě koukám jak odchází a pak se vrhnu k Michirrovi.

Blbče. Sama proti němu nemam šanci, neměla jsem šanci se hnout a ty ses stejně vyřadil, abych já mhola koukat jak mě stejně usmaží. Docela zbytečný obětování nemyslíš? No ale teď....je tu jinej problém. neumim léčit..
já ano, přivolej mě.
-a pak s nim budeš bojovat?
-ne, to nebudu,ale jak jsi řekla, sami to bez něho nezvládneme
povzdechnu si.

Dobrá dobrá, ale jak tě vyvolat?
poslechnu si odpověď světlé stránky a zašklebím se.
To asi neprojde, ale tohle by mohlo vyjít
Ušklíbnu se na Michira a docela silně mu zmáčknu na ránu, asi tak aby vykřikl nebo aspoň sykl bolestí.


Objeví se druhé já.

Bože!já jí zabiju! Říkala jsem že i naše bolest stačí. Promiň jí to. Když bůh rozdával rozum zrovna chyběla
Hej!
z ničeho nic mi dá má vlastní ruka facku.
Povzdechn usi, stáhnu ruce nad tvé tělo a azčnu s léčením.. Při tom dodám
Děkuju že jsi nás zachránil. Tohle je to nejmenší co pro tebe můžu udělat. Ale prosím, nikomu se o tom nezmiňuj
neříkala jsi náááhodou před tím že je to blb?

Light vždy =)
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 2:12 pm

Michiro

Au!! vykřikl jsem.Podíval jsem se nad sebe Už jsi zpět?Ty umíš léčit??Kam zmizel ten týpek??!! začal jsem se ptát. Takže přece jenom žiju..Jestli ten chlápek zdrhl tak si příště dám pozor.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 9:15 pm

Michiro
V pořádku uklidni se. Všechn ose včas dozvíš. Ráda bych řekla že ho mé druhé já zabilo, ale není tomu tak. Pustil nás, navíc, máme s ním domluvenou schůzku a teď se prosím uklidni.
lečím
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 3:11 pm

Michiro

Když mě doléčila vstal jsem.Protáhl jsem se Yosh tak kde je ten týpek?? zeptal jsem se Di-youru.Tentokrát ho zmlátíme at se stane co se stane povzbudil jsem nás a čekal na odpověd.Tentokrát ho dostanu a už nebudu jako obětní beránek ušklíbl jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Zrádce    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 8:47 pm

Rány se začali hojit.. V tom přiběhl nějaký vesničan , nejspíše němý , jelikož ze sebe nevydal ani slovo.. Předal Di-Yoru lékařské obvazy či tak něco a poté opět zmizel. ( Nač složité texty , že ano Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 8:57 pm

Di-Youru
[bNeboj se, ještě ho potkáme. Ale měly by jsme na něj vymyslet nějaký další plán em...][/b]
pak si vzpomenu jak dopadlo mé plánování a kajícně sklopím oči
nápad by byl, ale zase by to určitě odnesl on
-A nebo ty. Boha jeho, v týhle práci se musí občas riskovat. Byla to náhoda. Neměl před nás lézt!
vesničanovi věnuji úsměv a děkovně kývnu
Nějaký nápad?
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    I_icon_minitimeWed Dec 15, 2010 4:27 pm

Michiro

Arigato poděkuju vesničanovi.Ne žádný nápad nemám i kdybych měl ak by to nejspíš nedopadlo moc dobře.No nic jdem si pro toho chlápka dořekl jsem a šel jsem hledat.Kde že vlastně je ten týpek??
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zrádce    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zrádce
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Herní místnost :: Rukongai-
Přejdi na: