~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Oznámení

Goto down 
+2
Ranum
Yakumo
6 posters
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Oznámení              Empty
PříspěvekPředmět: Oznámení    Oznámení              I_icon_minitimeWed Nov 10, 2010 8:15 pm

Oznámení


Zde můžete najít veškerá oznámení , týkající se celé této RPG . Jeden z příkladů nějakého oznámení bude třeba oznámení o odchodu či příchodu Admina , změny celkové kostry charakteru a podobně . Doporučuji nová oznámení číst , za následky totiž neručím Smile .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Oznámení              Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení    Oznámení              I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 4:05 pm

Tak ,aby se neřeklo ... Trošku to za celou hru shrnu..

- Hra se konečně začla
- Do našeho týmu přišla Twist a slavnostně se stará o Hueco Mundo
- Nedávno se také změnila grafika a přibyl topic .. týkající se avatarů ..

To je nejspíše tak vše... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Oznámení              Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení    Oznámení              I_icon_minitimeMon Jan 24, 2011 7:36 pm

A je to tady!

- Má neaktivita je konečně u konce, nyní budu opět aktivní jako kdysi a bude se snažit toto forum vyzdvihnout. =)
- Do týmu se nastěhoval další človíček, tedy až poté, co jsem ho o to požádal, tím človíčkem je Phate69. Bude mít na starosti schvalování charů v HM a někdy mě bude i zastupovat..
- Chappi již není GM.
- Máme nové logo, no přes večer se pokusím změnit celou grafiku, tak se můžete zítra na co těšit! Wink To je vše, končím.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Oznámení              Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení    Oznámení              I_icon_minitimeSat Jan 29, 2011 1:46 am

Shrnutí toho, co se všechno se dnes na webu událo..

Tvrdě jsem tři hodiny makal a nakonec to dopadlo takhle.
- Úplně nová grafika! Která mi dělala velký problémy -.-"
- Nová struktura, která šla bez problémů.. =D
- Human World konečně hratelný
- Přibyla nová místnost Jigoku (Peklo), která je zatím nehratelná a možná hratelná ani nebude.

_________________

Co všechno bych měl udělat zítra, resp. dneska?
- Sepsat info o Human Worldu
- Udělat ranky
- Pohrát si s char. sheetem
- Dodělat kapitány... =) To by mělo být vše, děkuji za pozornost, Light.

PS: Pokud by měl někdo výhrady ke grafice ať napíše do diskuze, samozřejmě i k čemukoliv jinému. Smile
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Oznámení              Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení    Oznámení              I_icon_minitimeSat Jan 29, 2011 12:53 pm

ne ne ne fialovou neeeeeee
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Oznámení              Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení    Oznámení              I_icon_minitimeSat Jan 29, 2011 12:57 pm

Prečo, je to nádherná barvička.. xD
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Oznámení              Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení    Oznámení              I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 1:25 am

Oznámení..

- Takže jsem nakonec udělal ranky, jak jste si někteří mohli všimnout, ještě však přibudou dva, ale to o něco později.
- Dodělal jsem Karakura Town, ve kterém se bude odehrávat příběh všech postav v HW, resp. tam bude začínat. =)
- Dodal jsem Vám možnost dávat při vytvoření topicu kratší popisi, ti co ví, tak ví, ti co neví, brzy určitě zjístí. =P

Na co se můžete těšit již v brzké době?
... Hmm, nevím nejspíše dodělání konečně toho SS xD a když se mi bude opravdu extrémně chtít, tak se tu objeví ještě pár věciček, ale to nechám jako překvapení, ju? Skoro jsem zapomněl, jelikož jsem ospalý, tak teď už další novou grafiku v jiných barvách dělat nebudu, no až se vzbudím, tak udělám další dva skiny a vy poté pomoci ankety určíte skin, který se nakonec aplikuje. =D
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Oznámení              Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení    Oznámení              I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 11:27 pm

Grafika - Oznámení

Tak jsem si trošku hrál a udělal něco nového, protože se to pár lidem nelíbilo, vracím teda naše forum do původní barvy a to modré. Je možné, že ještě něco předělám například ikonky u místností.. nebo ikony pro vnější/vnitřní topicy, ale to už je vedlejší.

Jigoku
Co se tohohle týče je viditelné jen pro admíny, zatím. Za pár dnů ho můžete možná opět vidět. To je vše Light.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Oznámení              Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení    Oznámení              I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 11:11 am

Btw.: Hlavně už změň barvy základních ikonek matsumoto a Aizen, protože já podle jenom obrázku nepoznám, že je tam nový post, barva na to vždy automaticky upozorní. Děkuju Very Happy (Už po třetí žádám Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Oznámení              Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení    Oznámení              I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 11:24 am

Hmmm... Very Happy Já to tak normálně mám.. Aizen - Světle modrá, Matsumoto - Tmavě modrá a Renji je orange... Very Happy Ale jsem i pro kombinaci lepších barev. Very Happy:D
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Oznámení              Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení    Oznámení              I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 9:13 pm

Tak jo..... Nahodil jsem novou grafiku, jestli se někomu nelíbí, tak ať už klobouk políbí. Proč to vzniklo? Protože mě jeden z hráčů (on ví) dá se říct vyprovokoval Very Happy Very Happy, takže to nakonec skončilo takhle. Skin však ještě není kompletní a je možné, že se do rána něco změní, jelikož jsem našel pár chyb a zabere to trošku více času. Takže děkuji za pochopení a to je vše, co jsem vám chtěl sdělit. Smile


PS: Máme tu i pár novejch smajlíků, tak doufám že se líbí.. Razz Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Oznámení              Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení    Oznámení              I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 11:32 pm

Muhahaha! Green power
Návrat nahoru Goto down
pońa
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 17
První přihlášení : 12. 04. 11

Oznámení              Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení    Oznámení              I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 6:35 pm

Promińte že vám do toho lezu když jsem tu teprv asi 3 hodiny Very Happy jinak se mi moc líbí tahle grafika a nemám žádné námitky proti tomuhle servru vše je propracované a dobře udělané Smile a navíc tu dosti srandovně kecáte Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Oznámení              Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení    Oznámení              I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 7:20 pm

Si myslíš. To my se takhle hádáme. No, teď jede jenom Hueco Mundo, takže vyrob hollowa a hrr na ně :-D
Návrat nahoru Goto down
Kain
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 1
První přihlášení : 15. 04. 12

Oznámení              Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení    Oznámení              I_icon_minitimeSun Apr 15, 2012 5:19 pm

jen abych nezakládal postavu zbytečne ... muzu se zeptat jestli tu jeste nekdo chodi nebo tak?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oznámení              Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení    Oznámení              I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Oznámení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Všeobecně :: Důležité : Oznámení-
Přejdi na: