~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Oznamy pro vás

Goto down 
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Oznamy pro vás Empty
PříspěvekPředmět: Oznamy pro vás   Oznamy pro vás I_icon_minitimeMon Nov 29, 2010 8:20 pm

Oznámení


Zde vám budu podávat své oznámení a to ať už půjde téměř o cokoliv . Prosím ,aby sem nikdo jiný nepsal a popřípadě , kdyby měl nějaký dotaz zeptal se mě přes PM či Skype . V neposlední řadě vám také chci říct ,že za jakékoliv následky toho , že vy si něco nepřečtete , neručím .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Oznamy pro vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznamy pro vás   Oznamy pro vás I_icon_minitimeMon Nov 29, 2010 8:23 pm

Takže hned napíši první oznámení Smile

- Jen vám chci říct ,že jsem ještě mírně poupravil kostru / S tím Reiatsu to byla má chyba , neuvědomil jsem si to / . V případě , že by někdo něco nechápal , může se mě zeptat přes PM , Skype a nebo ICQ , jenž mám v profilu Smile
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Oznamy pro vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznamy pro vás   Oznamy pro vás I_icon_minitimeThu Dec 02, 2010 8:26 pm

Jen bych chtěl oznámit , že hra v Soul Society se spustí zítra přibližně v odpoledních hodinách ( Odhad .. 17 : 00 ) , takže na otázky typu , kdy se konečně začne již neodpovídám xD
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Sponsored content





Oznamy pro vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznamy pro vás   Oznamy pro vás I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Oznamy pro vás
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society-
Přejdi na: