~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Přesun Hueca Munda

Goto down 
AutorZpráva
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Přesun Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Přesun Hueca Munda   Přesun Hueca Munda I_icon_minitimeMon May 23, 2011 3:28 pm

Vážení a milí...

Dlouho jsem se snažil znovu nastartovat toto fórum, na které jeho hlavní admin zanevřel, leč byl jsem bezúspěšný. Jediné, co se mi podařilo, byla nová linka Hueca Munda.

S mými starými přáteli z bývalého fóra jsme se dohodli, že znovuobnovíme fórum s největší hratelností, kterou jsem kdy zažil a proto vám chci oznámit, že toto forum střílím z milosti do hlavy a že SE CELÉ HUECO MUNDO- POSTAVY A PŘÍBĚH- PŘESOUVAJÍ NA FORUM, JEHOŽ STRÁNKY JSOU POD TÍMTO TEXTEM.

http://bleach-roh.forumczech.com/

Doufám, že se připojíte všichni a že mě za to moc neztlučete.

S pozdravem, Phate
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Přesun Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přesun Hueca Munda   Přesun Hueca Munda I_icon_minitimeMon May 23, 2011 5:42 pm

Nicméně to neznamená, že tu máte přestat hrát ;-)
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Přesun Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přesun Hueca Munda   Přesun Hueca Munda I_icon_minitimeMon May 23, 2011 9:47 pm

Takže kompletně přesunuto na adresu uvedenou výše. Doufám, že vás tam všechny uvidím...Sem už nekoukám. Je mi líto, co všechno tu nechávám za sebou, ale když nikdo hrát nechce, nebudu vás nutit...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přesun Hueca Munda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přesun Hueca Munda   Přesun Hueca Munda I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přesun Hueca Munda
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hollow: Pouště Hueca Munda, kdesi na západ od Las Noches

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Všeobecně :: Důležité : Oznámení-
Přejdi na: