~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Alejandro - Joshiro

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
joshiro
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 5
První přihlášení : 20. 05. 11

Alejandro - Joshiro Empty
PříspěvekPředmět: Alejandro - Joshiro   Alejandro - Joshiro I_icon_minitimeFri May 20, 2011 2:00 pm

Jméno : Alejandro

Přezdívka : --------------

Věk : 130

Povaha : klidna někdy agresivni. muže stratit chvilkově vladu nad tělem a pak se chova jak šilenec.

Rasa : Arrancar

Číslo : 35 (na zadech lopatka -čislo 5 je zakrite)

Cíl : Dosahnout sily takove že se stane nejsilnějšim .
_________________________________

Schopnosti :
jsem dobrej v boji na blizko. moje rychlost neni nejhorši ale Sonido asi ano. Cero prakticky vubec neumim a Hierro. to neni taky moc dobra ale ovladanim sve zbrani a Reiryokem to dohani.

Rozdělte 35 bodů

[i] " Zanjutsu " - 20
Sonido -1
Cero -0
Hierro - 4
Reiryoku -10

" Zanpakutou :
Accla

Normální vzhled :
viz obrazek charu

Příkaz pro uvolnění :
Soar

Vzhled Ressurection :
tělo se obaly Hierem a yroste mi ocas s ostrim zakončenim takže se da použit v boji. narostou mi dvě křidla diky kterym se mohu vpohodě vznašet a krom toho zakonečni rukou mam hierem na obodvou rukou vytvořene dva bodce pro rychli boj na blizko.

Schopnosti v Ressurection :
nějake specialni schopnosti neziskavam. jenom zrychleni a volnějši pohyb a krom toho za letu mohu využit utoku střemhlav. a vyslani větrnych vln machnutim křidel. take moje vlastni křidla mužou fungovat jako štit jelikož jsou s Hierra. take mohu samotne peři oddělit od křidel a vyslat přimo jako zbraň na nepřitele jsou extremně ostre a silne diky tomu že jsou s Hierra. Peři se mi obnovuje diky Reitsu.
_________________________________

Životopis : dřive než jsem zemřel jsem žil jako učitel bojovych uměni. přesněji ty bojove kde se použivaly ruzne zbraně na blizko. krom svych studentu jsem neměl nikoho. rodinu my něco zabilo co jsem tehdy nemohl popsat než demon. ted vym že to byli Hollow. ale to bylo předtim než jsem skončil v blazinci s toho co jsem vyděl. když jsem se dostal ven jako zdravy vydaval jsem zvlaštni stiny. a i přes svuj strach jsem si otevřel školu bojovych uměni. je to asi 6let po tom co sem založil školu jsem potkal znova toho "demona" a tentokrat si přišel i pomě a zabil mě. pote jsem prožival dlouha leta jako Hollow když jsem se dostal až před to dabelske misto kde my strhly moji masku a byl země Arrancar. chvily nato jsem i ziskal vzpominky na svoji minulost člověka. a stale mam chuť zabit toho jenž mi dal tenhle život. boužel promě buď jsem ho už sežral nebo ho ještě nenašel.

(pardon ale tato kolonka neni pro mě)

Obrázek :
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Alejandro - Joshiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alejandro - Joshiro   Alejandro - Joshiro I_icon_minitimeFri May 20, 2011 8:15 pm

Povoleno.
Ale rozesmál jsi mě s těmi zvláštními schopnostmi, které nemáš a pak tam napíšeš 4 ;-)

Přidej se ke Cleanerovi do Času a prostoru...
Návrat nahoru Goto down
joshiro
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 5
První přihlášení : 20. 05. 11

Alejandro - Joshiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alejandro - Joshiro   Alejandro - Joshiro I_icon_minitimeFri May 20, 2011 8:18 pm

jop je toho teď namě moc prvni den net po dlouhe doběxD diky mocxD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Alejandro - Joshiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alejandro - Joshiro   Alejandro - Joshiro I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Alejandro - Joshiro
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Charaktery-
Přejdi na: