~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Lance - Geraltwolf

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Lance - Geraltwolf Empty
PříspěvekPředmět: Lance - Geraltwolf   Lance - Geraltwolf I_icon_minitimeSun May 08, 2011 2:44 pm

b] Jméno : [/b] Lance

Přezdívka : Vlk

Věk : 141

Fobie : Ze ztráty meče.

Povaha : Kliďas, dlouhými roky v Hueco mundo si značně zocelil psychiku. Jen tak něčeho se nelekne a také ho jen tak něco nerozhodí.

Rasa : Shinigami (po domluvě s Phatem)

Cíl : Pomstít se shinigami, za to, že ho odkopli a nechali v Hueco Mundo.
_________________________________

Schopnosti :

Rozděleno 35 bodů

[i " Zanjutsu " - 15
Shunpo - 10
Hado - 0
Bakudo - 0
Reiryoku - 10

" Zanpakutou :

Jméno : Ookami no Mure (Vlčí smečka)

Normální vzhled : Obyčejná katana.

Příkaz pro uvolnění : Kōgeki, Ookami no Mure (Zaútoč vlčí smečko)

Vzhled v Shikai:
Spoiler:

Schopnosti v Shikai :
Vlčí smečka je poměrně hybridní zanpakuto. Mnoho lidí se ptá proč je to smečka, když mám pouze jeden meč. Ale je skutečně jen jeden ? Ne, moje čepel se v shikai formě rozděli na 6 stejných čepelí (viz. obrázek). Všech 6 jich může být skryto kolem mě, přičemž můžou levitovat ve vzduchu nebo být skryty pod zemí ve vzdálenosti 3 metry ode mě. (Pasivní schopnost je ta, že pokud čepel nedržím v ruce, krom ně jí nikdo nevidí, ale také můžu útočit jen tou čepelí kterou držím.) A další pasivní schopnost je jednoduchá, smysly mě a mé zanpakutou jsou spojeny, čepele mám rozmístěny kolem těla strategicky tak, abych cítil útoky ze všech stran. Takže se dá říct že mám oči všude. Každá čepel se ale stává viditelnou pokud se srazí s jinou čepelí. Můžu hýbat i těmi které nedržím a to pomocí vůle. Vlčí hlava na mích ramenou, je pouze odraz mé zanpakuto. Dokud tam je, má zhmotněná zanpakuto. Mizí pouze ve chvílích kdy jsem na pokraji smrti aby mě podpořila v mysli. Až tak moc jsme spojeni.

Bankai:[b] Netuší, jak vypadá. Prý až porozumí runám na čepeli porozumí i svému bankai.
_________________________________

[b] Životopis :

Narodil jsem se v jednom americkém městečku. S rodiči jsem se poté přestěhoval do japonska, otec si tam našel lepší práci. Několik let jsme žili klidně, až poté se v tom městečku kam jsme se přestěhovali začali dít divné věci. Viděl sem ty co to páchali...ale byl jsem jediný. Viděl jsem duše, s přetrženými řetězi a lidi v černých robách jak je zabíjejí. Při jednom takovémhle představení jsem se rozeběhl k nim s tím, že duši pomůžu. Vběhl jsem do silnice a ... zbytek si dovedete představit. Auto nestihlo zabrzdi a já byl na místě mrtvý. Tím ale můj příběh nekončil. Probral jsem se na tom samém místě. Bez jediného škrábance, přišel ke mě ten chlap, kterého jsem chtěl zastavit. Holohlavej týpek, kterej se mi představil jako Ikkaku. Plácnul mě čepelí po čele a já se objevil na divném místě zváném seireitei.

Zde jsem znovu natrefil na Ikkakua, vyvolal jsem s ním rvačku a dostal po tlamě. Neočekávaně mě zavedl na místo kde se cvičil akademii Shinnou. Zde jsem se z jeho donucení podrobil výcviku abych dokázal změnit přístup shinigami k duším, s odtrženým řetězem. Vystudoval jsem s odřenýma ušima, protože kouzla jako hado a bakudo mi vůbec nešli. Zato v šermu jsem strčil celou akademii do kapsy. Vystudoval jsem, nastoupil do 11. divize a nějakou dobu se vůbec projevoval...až do doby kdy jsem se dostal se svojí divizí, na misi která nás zavedla do Hueca Munda. V té době mi bylo něco okolo 120ti let. A co se nestalo...holow bylo příliš, víc než jsme mohli zvládnout a co neudělal drahý velitel mise ? Utekl...a nechal nás tam napospas. Já jediný přežil, v duchu jsem si přísahal, že toho slabocha najdu a zabiju. Polomrtvý jsem se dobelhal do blízké jeskyně a vyčerpáním upadl do komatu. Probudil jsem se nevím za jak dlouhou dobu...moje rány byly obvázané a zahojené. Vedle mě seděla holčina s útržkem masky na obličeji. Překvapen sám sebou...necítil jsem žádnou touhu jí zabít protože je holow. "Tak ses konečně probral co ? Tvoje, reiatsu se nějak změnilo zatímco jsi spal, je teď dost podobné tomu našemu. Nebyl jeden z tvých rodičů Arrancar ?" optala se mě. Mě se jen zatočila hlava a znovu jsem usnul. Když jsem se probral, byla pryč. Vedle mě byl šedý plášť a papír se vzkazem na kterém stálo "Najdi si svojí cestu...nejsi ani holow a teď již ani shinigami. Vyber si na čí straně budeš. Doufám, že se brzy setkáme." Pousmál jsem se a ztěžka se posadil. Přes záda jsem si přehodil plášť a vydal se ven do písečné bouře vstříc svému osudu...jako první shinigami který, pomůže holow...

Obrázek :
Spoiler:
Obličej je na obrázku shikai.

Prokonzultoval jsem to osobně s Phatem (na icq Very Happy) tak snad nebude problém. Smile Pardon, je to takový nesourodý ale v rpg jsem měl pauzu a vyšel jsem ze cviku.


Naposledy upravil GeraltWOLF dne Sun May 08, 2011 5:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Lance - Geraltwolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lance - Geraltwolf   Lance - Geraltwolf I_icon_minitimeSun May 08, 2011 4:08 pm

Pokud chceš mít věčně aktivovaný shikai, musíš mít reyroku alespoň 15.

Co se týče shikaie- jakýkoliv kontakt s tvými neviditelnými čepelemi je zviditelní a malou část okolo kontaktního místa nechá zviditelněnou (příklad: pokud někdo zaútočí zezadu a sekne tam, kde máš meč, kousek meče, do kterého sekl se zviditelní a zůstane tak do konce souboje).

A druhá věc: pokud budeš mít málo reiatsu (budeš vyčerpaný), meče se začnou rozpadat, s jakým efektem, to už je na tobě, ale jeden po druhém začnou mizet.

Douprav a můžeš se přidat asi do "laboratoře Spirita-san"
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Lance - Geraltwolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lance - Geraltwolf   Lance - Geraltwolf I_icon_minitimeSun May 08, 2011 5:50 pm

Oki, tak nebudu mít perma aktivovanej. Smile Díky
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lance - Geraltwolf Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lance - Geraltwolf   Lance - Geraltwolf I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lance - Geraltwolf
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Charaktery-
Přejdi na: