~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Chevaliér el Determingo

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
poncek
Nováček
Nováček
poncek


Počet příspěvků : 15
První přihlášení : 12. 04. 11
Bydliště : Doma :D

Chevaliér el Determingo Empty
PříspěvekPředmět: Chevaliér el Determingo   Chevaliér el Determingo I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 12:51 pm

Jméno :
Chevaliér el Determingo


Přezdívka :
Chell


Věk :
okolo 24


Fobie :
nesnáší hady,opovrhuje "nebem a řeči o Bohu",strach z ničeho (jako z nicoty a z toho,že zjistí co to je nic)


Povaha :
Většinou je klidný,ale je stršně náladový a výbušný.Záchvaty občasného vzteku řeší na svém okolí.Má destruktivní sklony k ničení věcí a budov.Velice rychle se přizpůsobí okolním podmínkám a svou inteligenci skrývá tím,že se chová hloupě.Snaží se o to,aby vypadal ležérně,ale jeho náladová povaha mu to nedovoluje.Když se pro něco nadchne,tak to dotáhne do konce za každou cenu.Je poměrně tvrdohlavý a tvrdě si obhajuje své názory.


Rasa :
Arrancar


Číslo :
35 na pravé straně krku


Cíl :
Vymítit shinigami do jednoho a ty,kteří budou klást odpor

_________________________________

Schopnosti :
- Chell je zaměřený spíše na obranu,než-li na útok,od toho se odvíjí jeho schopnosti.Ale když použije Ressurection,tak se jeho schopnosti mění na silné útočné.

Zanjutsu " -4
Sonido -9
Cero -6 (střílí jej levým okem)
Hierro -10
Reiryoku - 6

Zanpakutou :

Jméno : Kerberos

Normální vzhled :
Chevaliér el Determingo 41762118_4236950257


Příkaz pro uvolnění : Esplodo Kerberos! (Vybouchni Kerberosi!)
Vzhled uvolnění:
Chevaliér el Determingo 32Me_Shikai


Vzhled Ressurection :
Chevaliér el Determingo 5135660326_7e8d8533b6


Schopnosti v Ressurection :
Jeho stříbrné vlasy zčernají a místo klidného výrazu se objevý lehký úsměv,cokoliv donutí vzplanout "pekelným ohněm" , který má velice vysokou intezitu.V této podobě jeho obrana neroste,avšak jeho útočná síla se dost rapidně zvýší oproti normálu.Přestává myslet a pouze šíří destrukci.

Částečné vzplanutí - jakákoliv část jeho těla může zahořet modrým plamenem,který je extrémně žhavý
Plamenné přikázání - pravá ruka zahoří tak silně žhavým plamenem,že je až bílého zbarvení (může být hozen)
Hranice - vytvoří kolem sebe plamenou stěnu,avšak plamen je tmavě modrý

_________________________________

Životopis :
Lidské období :
Narozen za zimního slunovratu při západu slunce.Měl velice světle bílou okožku i vlasy,které byli stříbřité barvy.Typický albín,avšak jeho povaha byla dost nevyzpytatelná a jeho záchvaty vzteku jej provází pořád.Už od mala jej přitahovala bojová umění,začal je studovat.Ve škole byl průměrný,protože se tam nudil a zábavu viděl pouze v násilí a destrukci.Na základní škole měl problémy kvůli rvačkám a na střední se to ještě zhoršilo.Problémy s policií a časté pokuty případně vazba.Odmaturoval a měl v plánu jít na výšku,avšak v den příjmaček se něco změnilo a on jel jinou cestou.Měl nehodu při které zemřel,spadl na něj betonový sloup,který na něj zhodil nějaký hollow.

Období Hollowa :

Nepamatoval si předešlý život,nic nevěděl,cítil pouze strašný hlad.Na nic nečekal a okamžitě začal dělat vše proto,aby jej utišil.To se nedařilo,a tak stále požíral jiné hollowi nebo lidské duše.Po nějaké době se z něj stal Gillian.Z toho období si pamatoval pouze hlasy,které se mu oznívali v hlavě.Nakonec se stal adjucassem a jeho hlad již nebyl hladem,ale honbou po síle.Najednou toužil být silný,což mu nevadilo,a proto se pustil do věčného boje,který nekončil.Jednou k němu přišel zahalený muž s nějakým kamenem či krystalem.Uviděl světlo a z něj se stal Arrancar.

Obrázek :
Chevaliér el Determingo 365fc1ee09e740_full


Naposledy upravil poncek dne Wed Apr 13, 2011 6:03 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Chevaliér el Determingo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chevaliér el Determingo   Chevaliér el Determingo I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 3:14 pm

Tuším, že číslo 35 už někdo má. Prosím, projdi si chary a zkontroluj si to.

Možná by nebylo špatné dát si vyšší reiatsu právě kvůli intenzitě plamene, ale je to jen takový návrh.

Pak bych chtěl vědět, jak vypadá tvá zbraň v ressu, případně jestli útočíš jen zuby nehty a oheň.

Jinak s tebou problém nemám. Přečti Misi a přidej se do místnosti Back in Black. Tvým pkolem bude zabít Aizena a vzít mu Hougyoku. Hodně štěstí.
Návrat nahoru Goto down
poncek
Nováček
Nováček
poncek


Počet příspěvků : 15
První přihlášení : 12. 04. 11
Bydliště : Doma :D

Chevaliér el Determingo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chevaliér el Determingo   Chevaliér el Determingo I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 4:40 pm

Tak jsem to poupravil,ale číslo,které jsem si zvolil,to jsem u nikoho neviděl.Je možné,že jsem to náhodou přehlédl,ale nemyslím si.K mojí první misi,mám normálně psát nepřihlížejíc k již napsaným příspěvkům,nebo se mám začlenit do probíhající hry?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Chevaliér el Determingo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chevaliér el Determingo   Chevaliér el Determingo I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 7:27 pm

Dopiš jak a kam jsi doběhl a co uděláš jako první krok (můžeš zůstat v Las Noches nebo jít do Karakury). Já už si tě začlením.
Návrat nahoru Goto down
poncek
Nováček
Nováček
poncek


Počet příspěvků : 15
První přihlášení : 12. 04. 11
Bydliště : Doma :D

Chevaliér el Determingo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chevaliér el Determingo   Chevaliér el Determingo I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 6:05 am

Tak jsem to dotáhl do konce,tu postavu.Myslím,že já s tím víc nenadělál,ale kdyby se něco vyskytlo,tak mně na to upozorni.Jinak dík Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chevaliér el Determingo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chevaliér el Determingo   Chevaliér el Determingo I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chevaliér el Determingo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Charaktery-
Přejdi na: