~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Back in Black

Goto down 
+3
Cleanercz
Kashike
Phate69
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Back in Black Empty
PříspěvekPředmět: Back in Black   Back in Black I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 7:12 pm

Portál vás zhmotnil asi 200 metrů od Las Noches. Všem vám bylo trošku divně, ale brzo to přestalo. Všem se v hlavě rozezněl hlas. Ocitli jste se pár metrů od Las Noches. Lord Aizen by měl být ještě stále v trůnním sále. Dostihněte ho a vezměte mu Hougyoku. Můžete se mnou komunikovat vždy, když vezmete hrst písku a začnete ho sypat na zem. V tu chvíli slyším, co říkáte. Hodně štěstí. hlas odezněl, ale pak se ke každému vrátil v jiném znění.

Prosím, nečtěte jiné spoilery, než svoje. Dál už to budu psát normálně, ale každý bude mít jinou misi a byl bych rád, kdyby zadání neviděli ostatní.

Elisa:
Spoiler:

Takai (pokud bude chtít hrát misi):
Spoiler:

Sen Mukude:
Spoiler:

Zoe Hanson:
Spoiler:

Všichni ostatní se mohou přiřadit k libovolnému hráči (aniž by četli spoilery) a mohou jim pomáhat.
Hlas se odmlčel a vy jste ucítili lehký záchvěv reiatsu. Vycházel samozřejmě z Las Noches. Váš úkol právě začal.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Back in Black Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 9:42 pm

Elisa Resta


Vyletím z portálu a zabořím se čumákem do písku. Poslouchám hlas v hlavě a dělám si v tom pořádek. Pak vezmu hrst písku, začnu jí sypat a odpovím. Provedu, berte to za splněné. S tím vyrazím k Las Noches. Klusem.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Back in Black Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 9:56 pm

Suicida Ruin

Když začali z portálu vypadávat ostatní, vysypal jsem písek z hrsti a zamumlal. Jistě, pane....
Otočil jsem se na ostatní a čekal, až dokomunikují. Další výbuch reiatsu mě ale zaměřil směrem k věži. Tohle není dobré.... Všiml jsem si, že tu není nikdo s menším číslem než je 25. Pětadvacítka něco mrmlala a z jejích dlaní se sypal písek. Pak se otočila na ostatní a zakřičela: Hej, lidi, nemáme moc času, musíme pohnout. Aizen nepočká...Jste tu všichni?
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

Back in Black Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black I_icon_minitimeMon Mar 28, 2011 6:35 pm

Sen Mukude

Podívám se okolo a řeknu trochu nahlas: Něco mi tu nehraje....... A podívám se okolo. Nakonec uslyším svojí misi a nakonec se zasměju. Ještě jednou se podívám okolo a přemýšlím jestli mám jít sám nebo s někým. Zas tak velkou sílu nemám, abyhc mohl odejít sám
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Back in Black Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black I_icon_minitimeMon Mar 28, 2011 7:55 pm

Hitoshi Hoshino

pomalu dopadl do písku v ovládaní vlastních padů už byl mistr takže se zabořil a si jen ze třetiny když se vyhrabal ozval se mu hlavě známí hlas.
" Jop Aizen nepočká otazka je kde ho hledat , no uvidíme mám pocit že si nás stejně najde sám."
Podíval se na Las Noches
"Hmm hezký a velký tak odkud začít?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Back in Black Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black I_icon_minitimeMon Mar 28, 2011 8:12 pm

Elisa

Zatímco se všichni zotavovali, už jsi byla na cestě k Las Noches. Výbuchy reiatsu byly čímdál silnější a nalevo od tbee, přibližně půl kilometru se nejspíš něco dělo. Možná souboj. Pokračuješ dál a před tebou už se rýsuje zeď a nad ní známých pět věží. Země se zachvěla a vzduch nasytila další vlna reiatsu.

Ostatní

Pětadvacítka (
Spoiler:
), která cítila záchvěvy velmi dobře, už začala být trošku nervózní. Vyrazili jste tedy k Las Noches. Trochu rychle, ale stále krokem. Před sebou jste viděli Elisu, jak svižně běží k Las Noches. Nikdo se nijak nesnažil ji zastavit. Nalevo od vás byly cítit stále silnější výbuchy reiatsu.
Už jste byli skoro u zdi, když vás všechny lehce přidusil opravdu velký výbuch reiatsu a nalevo od vás, přibližně půl kilometru se zvedla ohromná vlna prachu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Back in Black Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black I_icon_minitimeMon Mar 28, 2011 8:18 pm

Elisa Resta


Výbuch reiatsu mě málem srazil do kolen. Reaguji na to velice rychle, při pádu plynule nahodím ressurection a zavrtám se do písku, který mě zamaskuje a případně i odstíní většinu reiatsu. Asi tak v hloubce metru a půl se dostanu až ke zdi Las Noches. Hledám jakýkoliv otvor ve zdi, prasklinu, nebo cokoliv podobného.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Back in Black Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black I_icon_minitimeTue Mar 29, 2011 3:13 pm

Hitoshi Hoshino
nespěchám protože nemám potřebu spěchat stejně tak nějak tuším že běh ničemu nepomuže jen bezhlavě vpadneme do nějaké pasti. Kdepak chladná logika je lepší. Nicmeně když byli všichni ti ryhclíci skoro už od zdi vybuchla clekem blízko skoro reiatsu bombo, trochu to se mnou zatřaslo dost možná sjem se i proletěl ale přistaní dopadlo dobře na nohy , pokrčil sem rameny a snažil se dohnat ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

Back in Black Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black I_icon_minitimeWed Mar 30, 2011 2:36 pm

Sen Mukude

Trochu jsem zpozorněl a přemýšlel jsem, jak se tomu máme vyvarovat, aby si nás nikdo nevšim. Když už to byla opravud velká rána, začal jsem se trochu ztrachovat o naše bezpečí.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Back in Black Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black I_icon_minitimeWed Mar 30, 2011 8:40 pm

Elisa

Po chvíli se ti opravdu povedlo podvrtat se. Vyrazila jsi ven a do očí tě trochu uhodilo světlo. Před tebou se tyčilo pět věží, do každé z nich vedly samozřejmě věže. V jedné z nich se ale něco dělo a otřesy pod tebou poněkud zesilily. Pokud chceš jít s ostatními, můžeš.

Ostatní

Po chvilce a pár metrech od místa výbuchu jste našli ohromnou bránu. Prošli jste dovnitř právě ve chvíli, kdy z jedné věže (viděla to i Elisa) vyletělo ohromné Cero, které nejspíše krášlila nějaká postava. Vyrazili jste tedy kupředu a vešli do jedné z věží. Jistě se jimi dostanete až nahoru. Ovšem v cestě vám stálo několik místnůstek. Pětadvacítka se otočila a zeptala se: Nějaké nápady? Nebo tam prostě vtrhneme jako velká voda?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Back in Black Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black I_icon_minitimeWed Mar 30, 2011 8:52 pm

Elisa Resta


Běžím po čtyřech a při zemi, abych nebyla vidět. Celou dobu se soustředím na reiatsu v okolí. Hledám reiatsu které nepatří hollowovi. Cestou doběhnu až k jedné věži a začnu hledat nějáký vstup. Ostatní mě nezajímají,
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Back in Black Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black I_icon_minitimeWed Mar 30, 2011 8:57 pm

Elisa

Vběhla jsi dovnitř a probíhala sálem. Když jsi otevřela dveře přibližně ve druhém patře, jen tak tak jsi uhnula ceru...které ale nemířilo na tebe. Když ses trochu rozkoukala, uviděla jsi jakéhosi zrzavého kluka a proti němu arrancara se zelenými slzami pod očima. Právě jemu patřilo to cero. Podíval se na tebe a šeptl. Vypadni... Pak Zrzavý kluk zase zaútočil, arrancar se naštval a probombil s ním zeď. Pk vyletěli někam nahoru.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Back in Black Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black I_icon_minitimeThu Mar 31, 2011 4:35 am

Elisa Resta


Na tohle nemám čas. Vyrazím dál komplexem a hledám svůj cíl. Tak sakra... kde je???
Návrat nahoru Goto down
FARELL
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 4
První přihlášení : 04. 12. 10

Back in Black Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black I_icon_minitimeThu Mar 31, 2011 4:11 pm

Zoe Hanson

Išla som ako vždy rýchlo a dávala som pozor kde sa čo pohne.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Back in Black Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black I_icon_minitimeSun Apr 03, 2011 5:47 pm

Hitoshi Hoshino
netvařil se moc nadšeně poletující reiatsu cera tak mu nedělali dobřep ravda mohl se všemi ty věže nadletet a dostat se kam chce ale proč by to dělal , spíš spěchal za ostatními daval pozor ale tvařil se znuděně dokonce měl ruce napůr v kapsách.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Back in Black Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black I_icon_minitimeSun Apr 03, 2011 7:31 pm

Elisa

Doběhla jsi do sálu Espaady, kde nikdo nebyl. Když ses zaměřila na reiatsu, ucítila jsi Aizena o pár chodeb dál. Doběhla jsi do místnosti, kde by měla být Garaganta. Jediné, co jsi viděla, byl Ginův tázavý pohled předtím, než všichni zmizeli v bráně do Reálného světa...Gin se na tebe trochu ušklíbl a pak se brána zavřela. Co teď?

Ostatní

Reiatsu pod vámi a okolo vás bylo velmi silné a Aizena jste cítili nahoře, nad vámi.Pak náhle zmizelo. Našli jste Elisu, jak zírá do prázdné místnosti.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Back in Black Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black I_icon_minitimeSun Apr 03, 2011 7:51 pm

Elisa Resta


Zkusím se sonidem dostat skrz Gargantu, což se pravděpodobně nepovede. Kruci písek!!!! Pak se zarazím... no jo, písek!!! Vztyčím konec ocasu a vystřelím Cero, čímž bych měl prostřelit zeď až ven. Vyskočím, dopadnu na zem, vemu hrst písku do ruky a začnu ho sypat. Pane, slyšíte mě??? Cíl mi přímo před očima vlezl do Garganty. Potřebovala bych jí otevřít v mé blízkosti na nejpravděpodobnější lokaci cíle. Díky.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Back in Black Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black I_icon_minitimeSun Apr 03, 2011 9:45 pm

Hitoshi
nevěděl. Jestli se má smát nebo plakat když Aizenovo reiatsu zmizelo ( tak sem to pochopil snad správně)
" Važně hned do human wordu. A nechce přesně to Aizen? Hmm bude někomu vadit ,když se tu porozhlednu. Třeba tu je něco pěkného."
poslední část byla pronášena spíše podle toho jestli zmizelo veškeré reiatsu nebo tu s nami ještě něco velkého a silného je.
" Tak jako tak pilule na to bejt člověk by byli fajn hupsnout do human wordu znamená mít na sebe kopu shinigami. A na to nemám náladu."
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

Back in Black Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black I_icon_minitimeMon Apr 04, 2011 8:16 am

Sen Mukude

Pořád jsem se držel s ostatníma a neřekl jsem ani slovo a pozorně naslouchal ostatním. Držel jsem se skoro krok pozadu a pořád přemýšlím, proč jsem sem chodil....
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Back in Black Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black I_icon_minitimeWed Apr 06, 2011 11:42 am

Elisa

Vyhovuje se... zaznělo ti v hlavě a tys vběhla do Garaganty. Když cestou jsi doběhla nějakého kluka s fialovými vlasy, který vypadal, že nemá všech pět pohromadě. No, možná ani jednu pohromadě. Vyskočila jsi Aizenovi za zády a do očí tě uhodilo světlo. Okolo tebe ale bylo napjaté ticho. Byla jsi v Karakuře. To, co jsi viděla ale nebyl hezký pohled. Nejméně 7 kapitánů, několik podřadných shinigami a na "tvé straně" Pár arrancarů včetně Espaady a pak sám Aizen, Tousen a Gin. Ty tři právě začalo obklopovat plamenné vězení.

Hitoshi

Když jsi procházel sály, zdálo se ti, že dunění na chvíli ustálo, ale pak se opět rozezvučelo. Náhle se s tebou propadla podlaha a ty ses popár vteřinách probral v jakési laboratoři. Proti tobě stál brýlatý mladík s růžovými vlasy a na druhé straně těžce oddychovali dva....no, jeden z nich byl určitě shinigami, ale ten druhý?

Sen Mukude

Většina "vašich" arrancarů vyla krokem za Elisou, včetně Suicidy, ale část (například číslo 26, takový stařík), zůstalo tady, aby se tu porozhlédlo. Očividně je úkol moc nezajímal. Z okna jsi mohl vidět několik shinigami mířících vaším směrem. Měli na sobě bílé pláště. Z váhání tě ale vyrušil hlas: Co tu děláte? Když ses otočil, uviděl jsi arrancara, který sice neměl číslo, ale vypadal docela majestátně. Měl na sobě bílou róbu, na hlavě kozoroží masku a za ním stálo asi 20 klonů.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Back in Black Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black I_icon_minitimeWed Apr 06, 2011 1:37 pm

Elisa Resta


Děkuji. Shodím resurection a naberu si nějáký písek do kapes a do výstřihu. Pak vběhnu do Garganty a objevím se na druhé straně. Jen tam tak stojím a koukám na to jako na zjevení. Tohle je zlé, tohle je moc zlé. Kde je??? Rozhlédnu se a najdu svůj cíl. Ahá.... už tě mám. Sakra co to??? Kdo to??Vždyť mi shoří!!!
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

Back in Black Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black I_icon_minitimeWed Apr 06, 2011 2:56 pm

Sen Mukude

Nevěřícně chvli hledím a zastavím se u toho muže s kozoroží maskou. Podívám se na něj letmým pohledem a přemýšlím. NA jeho otázk use rozhodnu radši neodpovědět a potom se podívám na druhou stranu na ty v bílém plášti. Tak to bude zlé..... Pokud si ihned nepospíším, tak mně nejspíš někdo pošle do bran pekelných Rozběhnu se k nějáké věži, abych si porlhídnul okolí a vyhodnostil, kde je asi tak Aizen
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Back in Black Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black I_icon_minitimeFri Apr 08, 2011 5:59 am

Hitoshi
vypadalo to na celkem nudnou prochazku bez kouska rozptýlení. KDyž v tom ztratil doslova pecvnou pudu pod nohama nevěděl jak k tomu došlo tak rychle ,že nestihl zareagovat, i když nebyl si jistý jestli by jeho resurection pomohlo v této situaci. KDyž se jeho mysl vratila do těla prohledl si místnost vščetně jejího osazenstva.
"Nenechte se rušit já jen propadávám."
prohlasil a spísš se znažil určit co jso uti zbylí dva , neb shinigami a zde to se mu orpavdu neíbylo.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Back in Black Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black I_icon_minitimeFri Apr 08, 2011 7:54 pm

Elisa

Pětadvacítka se rozeběhla kamsi pryč, směrem dolů. Za tu dobu se už rozpoutalo pár soubojů. Kdosi s modrými křídly se rval s arrancarkou- prakticky nahou, pod vámi zrovna jeden shinigami dorážel Arrancara, který vypadal jako indián. Nicméně dva shinigami- jeden v bílém a druhý s jakousi kapucí, ještě stále stáli tam, co předtím. Oheň kolem Aizena neustával, nicméně jeho reiatsu jsi stále cítila.

Sen Mukude

Užuž ses rozbíhal, když ti cestu zaterasili dva z těch stejných a muž s kozoroží hlavou opakoval svůj dotaz: Na něco jsem se tě ptal! Co tu děláš?

Hitoshi

Ten růžovovlasý byl arrancar. Červenovlasý mladík, který na tebe mimochodem míří jakousi prodlouženou zbraní, byl nejspíše shinigami. Ale kdo je ten poslední jsi neměl páru. Jeho reiatsu jsi nikdy necítil. Víš jen, že v ruce drží něco, co vypadá jako luk a právě zabodl jakousi kovovou částečku do země. Arrancar na tebe houkl. Ty! Ne, že bych potřeboval tvoji pomoc, ale alespoň si tak nezašpiním oděv. a udělal Sonido směrem k červenovlasému mladíkovi.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

Back in Black Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black I_icon_minitimeSat Apr 09, 2011 10:02 pm

Sen Mukude

Otočím se jeho směrem, abych mu viděl do obličeje. Pořádně si ho prohlédnu a vymýšlím taktiku pro boj, pokud by nastal. Začal jsem přemýšlet, co to jsou za lidi, kteří mi pořád zastupují cestu a odkud se berou. Pořád tam stojím až nakonec odpovím jdu se kouknout jak se to tady rozpadne
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Back in Black Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Back in Black
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Herní místnost :: Ostatní oblast-
Přejdi na: