~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Kira Itami

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Nero
Nováček
Nováček
Nero


Počet příspěvků : 14
První přihlášení : 16. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Silent Hill

Kira Itami Empty
PříspěvekPředmět: Kira Itami   Kira Itami I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 10:09 am


Jméno :
Kira
キラー
Příjmení :
Itami
痛み
Přezdívka :
"Ki"
Věk :
16
Fobie :
Nic určitého. Nedá se říct že by se nečeho bál tak, aby se to dalo považovat za fóbii.
Povolání :
Student
Rodina :
Mizuki Itami - Matka > Silná osobnost a zkušená, chytrá matka. Vždy si dokáže prosadit své a já [Aki] jí považuji za jednu z nejráznějších žen co znám. Nejvíce ze všeho má ráda a pro by klidně i dýchala. Moc jí miluji a jsem rád že zrovna Ona je má matka.

Kai Itami - Otec > Zemřel když mi bylo 5 let. Jelikož jsem byl tak mladý, nijak mě jeho smrt neovlivnila. Ve svém životě si občas připomenu jaké by to bylo kdybych měl otce ale zvykl jsem si žít s matkou a proto jsem šťastný že mám matku která mě vychovala a postarala se o mě a o mou budoucnost.

Koníčky :
Bojové Sporty - Momentálně Kung-fu na které mám osobního senseie. Má někdy drastické metody ale na můj talent je to tak akorát. Dále se mezi mé koníčky dá zařadit blbnutí s kamarády a různé žertíky které rád dělám i ve škole a okolí. Mám rád zábavu a vtipy které mě dokáží opravdu pořádně rozesmát.
Oblíbené :
Přátelé, kamarádi a kamarádky jsou ti co jsou mi největší ctností a největší prioritou. Dále zbožnuji americké jídlo a různé evropské limonády. Díky rychlému spalování vůbec netloustnu ať už se cpu jakkoliv a proto některým můžu připadat jako nenasyta ačkoli to na mě vůbec nejde vidět. Ze všeho nejvíc mám rád Gordon Blue s Coca-colou. Další z mých oblíbených věcí je můj iphone - ano miluji hudbu a vše kolem ní.
Neoblíbené :
Zelenina. Naprosto největší odpor chovám k zelenině která se mi přímo štítí. Přijde mi to nechutné a na můj vkus až příliš "ekologické". Bio potraviny mě opravdu nikdy nepřitahovali a proto nemám v lásce ani vegetariány, naopak, nesnáším je.
Další věc která se dá zařadit mezi neoblíbené je škola. Ano vzdělávání se a předměty jako matematika se mi celkem dost příčí. Proto o hodinách většinou nedávám pozor a "prudim" všechny okolo včetně učitele.
Jsem svou povahou dost tolerantní a proto kromě tohoto není nic určitého co bych zařadil mezi "neoblíbené". Zálibu si najdu skoro ve všem.
Vlastnosti :
Jsem tolerantní, přátelský, dobrosrdečný a spíše vtipný než vážný. Rád pomáhám a jsem přímo šťastný když můžu rozveselit nebo potěšit někoho jiného. Díky těmto vlastnostem jsem dost oblíbený v kolektivu dost uznávaný a jen málokdo mě nemá moc v oblibě. Nemám rád přetvářku, zradu a aroganci, takový lidi přímo nesnášim. Díky své matce jsem i dost rázný a dokážu si stát za svým přestože třeba zrovna nemám pravdu. I přes všechny tyhle vlastnosti mám i svou stinnou stránku, když jsem naštvaný a to fakt hodně, mám dá se říct rozdvojenou osobnost. Ano, dostanu dá se říci "psycho" povahu a toho dotyčného co mě tolik vytočil přímo zmlátim do krve a to tak brutálně že ho můžu zmrzačit a zdravotně mu ublížit. V této druhé povaze mám obrovský výtlem a můj smích se ani nachvilku nezastaví. Dá se říct že i můj hlas v tomto smíchu je úplně jiný než můj pravý hlas. Tato věc se stává opravdu málokdy, se všemi vycházím dobře a kvůli své hrdosti se jen tak nenaštvu. Ti co mě vtomto "režimu" viděli byli na pár měsíců vyděšeni k smrti, vypadám tak jak z nějakého hororu.
Závislost :
Závislostí mám opravdu hodně: Jídlo, pití, přátelé, zábava a nejvíc ze všeho pohyb. Ano díky své sport mánii - přesněji bojové umění.
Krevní skupina :
0 pozitivní
Výzor :
Viz. foto
Schopnosti :
- Už od narození mě matka poslala k jednomu mistrovi Karate aby mě naučil se bránit. Učil mě 7 let a byl doslova ohromen mím talentem. Za těch 7 let jsem získal černý pásek a porazil jsem samotného senseie.
- Když jsem získal černý pásek rozhodl jsem se že přejdu k něčemu čínskému, ano, zaujalo mě čínské Kung-fu a proto od svých 12ti let se učím Kung-fu od svého soukromého senseie který i ten byl překvapen mím nadprůměrným talentem. Diky černému pásku z karate jsem byl ve formě už od začátku a v tuto chvíli umím skoro to samé co můj sensei.
(Proto ze mě většina lidí má respekt a nic na mě nezkouší, je to možná jedna z věcí proč jsem v kolektivu tak oblíbený)
Obrázek :
Spoiler:
Červený šátek přes oči nosím pořád. Nikomu není jasné jak přes něj můžu vidět. Ani já sám nevím jaktože přes něj vidím, prostě vidím. (xD anime záhada xD). Nosím ho proto, že je to můj styl.
Životopis :
Narodil jsem se 21. Listopadu 1994. Měl jsem krásné dětství, i potom co zemřel můj otec měl se o mě matka statečně starala a vychovala mě ve "správného kluka" kterého si vždy přála mít. V 5ti letech jsem začal dělat karate s jedním z nejlepších místrů Karate v Japonsku. Vyčníval jsem tím že můj talent byl abnormální a vše jsem se naučil rychleji než mistr očekával. Dost mi v tom pomáhala má mp4ka která mě uvede do "vnitřního světa" ve kterým mi jde vše líp. Hudba mě nejen uklidňuje ale i posilňuje. I přesto že hudbu tolik miluji, poslouchám jen tehdy když to potřebuji, nebo když se nudím. Když jsem dodělal karate a získal černý pásek přešel jsem ke Kung-fu které mě naučilo víc jak se uvolnit a jak bojovat ještě lépe než doposud. Veškeré turnaje v Karate a Kung-fu které se konali v Japonsku jsem vždy vyhrál a doma mám přes 30 zlatých medailý a trofejí. Můj život není ničím zvláštní. Nikdy mě nepostihla žádná špatná věc a proto není očem víc bych vám povídal.
________________________

Schopnosti do budoucnosti :
Vizard Razz
Návrat nahoru Goto down
http://kage-wars.motion-forum.net/
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Kira Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kira Itami   Kira Itami I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 11:19 am

Řadí se mezi ty lepší chary Smile
POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
Nero
Nováček
Nováček
Nero


Počet příspěvků : 14
První přihlášení : 16. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Silent Hill

Kira Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kira Itami   Kira Itami I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 11:20 am

Arigatou Gozaimasu Smile
Návrat nahoru Goto down
http://kage-wars.motion-forum.net/
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Kira Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kira Itami   Kira Itami I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 12:31 pm

T.K. je jeden z největších týpků. Very Happy Mimochodem vidím, že se nám množí čím dál tím více lepších charů. Smile
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Nero
Nováček
Nováček
Nero


Počet příspěvků : 14
První přihlášení : 16. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Silent Hill

Kira Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kira Itami   Kira Itami I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 12:40 pm

Jj "Good luck and chance" xD Borec největší..
Jinak díky Wink
Návrat nahoru Goto down
http://kage-wars.motion-forum.net/
Sponsored content





Kira Itami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kira Itami   Kira Itami I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kira Itami
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Human World :: Charaktery-
Přejdi na: