~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Soshi Danshaku

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Soshi Danshaku Empty
PříspěvekPředmět: Soshi Danshaku   Soshi Danshaku I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 12:01 pm

Jméno : Soshi

Příjmení : Danshaku

Přezdívka : Hollow

Fobie : Shinigami, stísněnost (svázané ruce, zabránění pohybu)

Věk : 18

Povolání : Student

Rodina : Bratranec Martin Schlingel

Koníčky : Sportovní šerm, cvičení svých schopností (později), kupodivu škola (protože se pěkně nudí a škola mu alespoň krátí čas přežívání)

Oblíbené : Pozorování západu slunce, přemýšlení o filozofických věcěch, trestání těch, kteří podkopávají jeho čest. Mlácení shinigami (později)

Neoblíbené : Shinigami, matematika, duše, které se potloukají světem a čekají na pohřeb, lidé s velkým reiatsu.

Vlastnosti : Soshi je tichý a když mluví, skoro nehýbe rty. Jeho pohyby jsou jaksi plavné, bez žádných zádrhelů či rychlých změn směru. Hodně přemýšlí o světě duší (SS, HM...). Neplete se do věcí, po kterých mu nic není.

Závislost : Pojídání duší, jinak nic

Krevní skupina : A+

Výzor : Soshi má oranžové oči, zlatavě hnědé až zrzavé vlasy, výška 178cm, váha 68kg, nosí na sobě roucho velmi podobné kapitánskému haori nebo uniformy arrancarů, pod ním celkem normální věci. Zvláštností jsou, kromě očí, hlavně celkem vychrtlé, zkostnatělé ruce a kruhy pod očima.

Schopnosti : Soshi umí dobře šermovat se sportovní šavlí a dobře se pere (ve stylu opravdové rvačky), má za ušima a ví, co si může dovolit, takže se do ničeho moc nehrne. Na to, jak je hubený, je celkem odolný. Vidí duše, shinigami a hollow, problém je v tom, že vcidí současně náš svět i jejich, takže někdy neví, co je skutečné, a co ne. Další schopností je požírání duší a schopnosti hollow, se kterým sdílí tělo. Momentálně je ale ve fázi základního hollow a proto neumí nic. Postupem času se ale bude vyvíjet. I když má hollow schopnosti, vypadá stále jako člověk a nevyzařije z něj reiatsu. Pokud z něj reiatsu vyzařije, má černozlatou barvu.

Obrázek :
Spoiler:

Životopis :

Kapitola první: Návrat na zem

Náš svět obklopuje spousta zajímavých událostí. Ony události pro nás na jednu stranu nic neznamenají a prakticky je nepociťujeme. Na stranu druhou válka, která vznikla mezi dvěma z těchto světů nám může změnit celý život. Já jsem se převědčil o tom druhém, i když jsem si byl celý život jistý tím prvním.
Mohlo mi být tak šestnáct.
Vracel jsem se ze šermu. Bylo opravdu pozdě, lampy už byly dávno rozsvícené a na město se snášelo šero. Po horkém, parném dnu se obloha zatáhla mraky a já přidal do kroku. Přeci jen jsem nechtěl zmoknout.
Z ulice přede mnou šel jakýsi divný chlad. Procházel jsem onou ulicí snad tisíckrát a vždy jsem přemýlel o něčem jiném, takže jsem si toho chladu nevšiml. Nebo tam nebyl?
Zastavil jsem se. Chlad byl opravdu velký. Podíval jsem se na oblohu a rozhodl jsem se pokračovat. Vkročil jsem do temné uličky a rozeběhl jsem se. Probíhal jsem okolo popelnic, menších uliček, spících lidí a doběhl jsem až na malé náměstíčko. A tam se mi až srdce zastavilo. Spousty lidí ležících na zemi se zkrvavenými končetinami...Chtěl jsem vytáhnout telefon a zavolat záchranku ale jakmile jsem sáhl do kapsy, projela mnou ohromná bolest a cosi mě hodilo doprostřed náměstí.

Kapitola druhá: Procitnutí

Probral jsem se za pár vteřin. V hrudi mě pálilo, jako kdyby mi někdo vystřelil dělem srdce z děla. Podíval jsem se dolů a nic jsem neviděl. Rozhlédl jsem se okolo a těžce jsem oddychoval. "Proboha" hlesl jsem, když jsem to uviděl. Nad každým tělem stála postava na chlup stejná jako mrtvola pod ní. Všechny na mě koukaly, ale ani jedna se nepohnula. Pomalu jsem vstal a s ohromnou bolestí v hrudi jsem se zase sesul. Podíval jsem se podruhé a postavy jsem viděl zřetelněji. Bylo jich asi třicet. A pak ještě jedna.
Byl to muž, podle stavby těla, na sobě měl jakési černé kimono a v ruce katanu. Chodil ke každé z oněch postav a na něco se jí ptal. Pak se dotkl koncem katany čela postavy a ta se rozzářila a zmizela. Takhle se onen člověk dostal až ke mě. Neustále se rozhlížel a ptal se: "Kde je ten hollow? Hej, slyšíš mě? Kde je? Kam šel? Ty jsi ho viděl jako poslední, tak kde je?"
"Hollow? Nevím, o čem to mluvíš, chlape, ale tohle nenechám bez následků, ty vrahu"
On se na mě usmál, měl to být laskavý úsměv a pak řekl:
"Nejsem vrah. Pošlu tě na místo, kde ti bude lépe..."
A dotkl se koncem katany mého čela...

Kapitola třetí: Zrození

Znak na rukojeti katany se rozzářil a pomalu se blížil k mému čelu. Dotkl se a já ucítil palčivý pocit na hrudi. Zakřičel jsem v ohromné agonii. Shinigami ucukl a podíval se na hruď. Napadlo mě to samé. Na hrudi jsem uviděl poslední dva kroužky řetězu.
"Ty!" zavrčel shinigami. "To ty jsi ten hollow!" A otočil katanu směrem ke mě.
"Nevím, o čem mluvíš, ale policajti si tě najdou, jestli mě zabiješ..." zašeptal jsem a kamenem, který jsem nahmatal zatímco jsem mluvil, jsem udeřil shinigamiho do spánku. Zapotácel se a padl. Ucítil jsem neuvěřitelnou touhu umlátit toho grázla, co posílal lidi "na lepší místo" a působil jim tím bolest jako mě. Kámen dopadl podruhé, potřetí, počtvrté a shinigami vydechl naposledy.
Sklonil jsem se k němu a můj řetěz se zkrátil o poslední dvě kolečka. Projela mnou bolest a sálala ze mě černo zlatá síla, viditelná pouhým okem.
Tak dopadla má změna v hollowa. Hollow se se mnou sloučil v momentě, kdy jsem došel na náměstí. Byl jsem ideální hostitel. Problém byl v tom, že jsem stále ještě člověk. Proto tak i vypadám a nesálá ze mě reiatsu (pokud se nenaštvu).
A poprvé jsem pozřel duši. Byla to slast. Bolest okamžitě ustala a já jsem se mohl normálně hýbat. DOšel jsem domů a tři noci jsme nemohl spát. Stále jsem přemýšlel. Martinovi jsem nic neřekl, ale myslím, že si všiml mé přeměny. Začal jsem studovat onen svět a rozhodl jsem se, že pokud já mám být "ten zlý", všichni to uvidí. Nechal jsem si ušít poněkud volnější roucho podobné těm, které nosila jakási Espada- nejvyšší hollow starého světa a začal jsem trénovat a zjišťovat své schopnosti.
________________________

Schopnosti do budoucnosti

Pár pravidel pro hollowa:

- Moje další stupně umím jen základy (nemám ressurection ani speciální schopnosti): Cero, Bala, Sonido, Hiero a Reiatsu.

- Postupy: Vývoj se provádí po pozření určitého počtu duší, shinigami nebo hollow.
Duše se počítá za jeden bod, shinigami a hollow za dva, Kapitán a hollow, který je o stupeň vyšší za 4 body.

Z hollow na gilliana: 20bodů, alespoň 1hollow
Z Gilliana na Adjuchase: 30bodů (dalších), alespoň 2 Gilliany
Z Adjuchase na Vasto Lorde: 50bodů dalších, alespoň 3 Adjuchase

- Můj hollow možná měl nějaké zvláštní schopnosti, ale já jsem je nezdědil. Hollow v mém těle neměl skoro žádné Hiero, ale měl celkem rychlou regeneraci a vynikající Cero. Reiatsu měl na velmi slušné úrovni.

- Body počítám jako se počítají obyčejně v Hueco Mundo

- Schopnosti mohu získat i ustavičným tréninkem, ale stane se to málokdy.

- I když se vyvíjím ve stále silnější hollow, stále vypadám jako člověk.

Hollow v lidském těle:
1) Hollow- umí celkem dobře bojovat a požírat duše. Žádné schopnosti.

2) Gillian: Obratnější a silnější.

Hiero: 4b- o něco málo tvrdší, než lidská kůže, lépe snáší bolest.
Sonido: neumí
Cero: 7b - už zvládne průměrné cero
Bala: neumí
Regenerace: 6b
Reiatsu: 6b- ten, kdo se na mé reiatsu zaměří uvidí v něm známky hollowa.

3) Adjuchas:

Hiero: 10b- tohle hiero už je slušné a je zapotřebí vyvinout značnou sílu na proražení
Sonido: 8b- Sonido v přijatelné podobě. Dá se s ním hezky uhýbat.
Cero: 13b- Cero o značné síle, nemá problém vyslat jich více po sobě
Bala: 5b- Balu skoro nepoužívám a podle toho to také vypadá. Kuličky jsou černozlaté o velikosti lidské pěsti.
Regenerace: 11b- Regenerace je rychlá a za nějaký čas se zregeneruje opravdu všechno.
Reiatsu: 12b- Reiatsu, kterým jsem schopný srazit slabší shinigami. Je černozlaté a sálá ze mě už docela permanentně.

4) Vasto Lorde:

Hiero: 15b- tvrdé hiero, ale stále ještě proseknutelné.
Sonido: 17b- umožňuje mi být viděn na několika místech najednou
Cero: 20b- Granray cero je mou oblíbenou technikou. Je ohromné a zničující. Samozřejmě zvládám i normální cero.
Bala: 10b- stále slabá a podle mého nanic. Kdo potřebuje Balu, když má Cero, že?
Regenerace: 20b- Regenerace je velmi rychlá, ale samozřejmě ne instantní.
Reiatsu: 22b- Sálá ze mě, kudy jdu a automaticky sráží slabší duše k zemi svým tlakem.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Soshi Danshaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soshi Danshaku   Soshi Danshaku I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 12:10 pm

koukám na to a už tomu začínám rozumět, tohle je v podstatě taková lidská verze Vizard ne? jako já bych to i bral jenom je tu malý problém a to ten že ze začátku nemáme jakožto lidé mít VŮBEC ŽÁDNÉ SCHOPNOSTI to ovšem neznamená že svého vnitřního Hollow nemůžeš získat v budoucnosti jenom to ho prostě asi nebudeš moct mít teď
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Soshi Danshaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soshi Danshaku   Soshi Danshaku I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 2:18 pm

No .. dohodnem se takhle.
Bud o tom hollowovi uvnitř tebe nebudeš vědět a časem se projeví a nebo ti prostě nějak vymazal pamět o tom a ty jsi nepamatuješ , že v tobě je.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Soshi Danshaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soshi Danshaku   Soshi Danshaku I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 6:48 pm

POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Soshi Danshaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soshi Danshaku   Soshi Danshaku I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Soshi Danshaku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Soshi Danshaku

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Human World :: Charaktery-
Přejdi na: