~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Tataname Honasen

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Gin Tousen
Nováček
Nováček
Gin Tousen


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 01. 02. 11
Věk : 27

Tataname Honasen Empty
PříspěvekPředmět: Tataname Honasen   Tataname Honasen I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 10:25 am

Jméno ....... Tataname Honasen

Přezdívka ...... Ocioso (měl by to být Lenoch)

Věk ..... 46 (vypadá na 27)

Fóbie ...... Krysy .. Když uvidím krysu jen z dálky tak jsem skoro paralyzovaný a klepou se mi kolena .......... Chytá mě panická hrůza.

Povaha ...... Líná...... Obvykle jsem někde zalezlý a spím. Když nespím jsem veselý hóóódn veselý nikdy netrpím špatnou náladou

Divize ...... Osmá divize

Hodnost ...... člen

Cíl ..... Objevit , Vymyslet a stát se absolutní mist Kido

________________

Schopnosti ..... Když se vypsím jsem docela všímavý ale není to vždy

Zanjutsu ..... 10

Reiryouku ...... 4

Hadou ....... 10

Shunpo ...... 1

Léčení ...... 0

Bakudou ...... 10


_________________

Zanpakuto - jen doplním ............ (svolám shinkai ...... Ven conmigo)..... Pojď se mnou

Jméno ..... Ilusionista (iluzionista)

Typ ..... Iluziorní

Vzhled ...... Tataname Honasen UC2550

Shinkai ...... Tataname Honasen Samurai-3000-katana

Schopnosti ......

Dos metros de largo (dlouhý dva metry) ......... Vyvolám iluzi a nepřítel Vidí / Slyší věci o 2metry jinak než jsou....... Například : stojím od jeho hlavy metr ale on mě vidí tři metry od sebe. / Stojím nalevo od něj 2 metry ale on mě vidí přímo před sebou. / Je díra ve skále a on jde do ní ale narazí do skály protože jde o 2 metry mimo.

perro mordedor (kousavý pes)
Nepřítele to zmate znovu sluch a zrak ......... A díky tomu vidí nepřítel Psy. Aspoň 4 Psy ......... Či jiné zvíře kdyby se vám psi nelíbili.
Díky tomu to nepřítele zmate a ten (S trochou štěstí) zaútočí na psy a já ho budu moci zabít.

Podoba ...... 1
Tataname Honasen 14caf7b75a_56959949_o2


Vnitří svět ..... Tataname Honasen 2214459383_f70b3aea4a

____________________

Životopis ...... Kdysi dávno ....... teda není to tak moc kdysi jsem žil v Rukongaii a to v čísle 12 ano byl jsem v dobré společnosti dobrých lidí. A možná to že jsem měl hodně věcí a skoro nic jsem neměl na starost ze mě udělalo prvotřídního lenocha.
Ale i přez lenost jsem na žádost rodičů přihlásil na Akademii shinigami (v "17" letech) . Ale první 4 roky byli děs a hrůza kromě Kido jsem měl hrozné výsledky.
Ale pátý rok jsem zabral a díky tomu se ze mě stihl stát i mírně nadprůměrný shinigami.
Tedy Shunpo jsem skoro neuměl do dnes.

Obrázek ...... Tataname Honasen AnimeBoy


Naposledy upravil Gin Tousen dne Sat Feb 05, 2011 2:35 pm, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Tataname Honasen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Tataname Honasen I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 3:37 pm

Proč ty tečky, nedá se to skoro vůbec číst s těma tečkama.
Nevim jestli by jsi se v těchto letech stal už zástupcem kapitána (Kterého mimochodem nepovolují). Jsou Shinigami co maj 200 let a jsou to třeba jen 4. důstojníci.
Absolutně nechápu jak můžeš mít jednu zbraň na iluzi a druhou na elementy, to je trošku příliš, když dáš dohromady dvě schopnosti, které spolu nemaj vůbec nic společného.
A k té divizi: 8má je na kido, ale ty nemáš kido zbraň pokud vim a ani jsi nevěnoval moc bodů do kido.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Tataname Honasen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Tataname Honasen I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 4:05 pm

ehm trošku nesmyslný overpower řekl bych...
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tataname Honasen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Tataname Honasen I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 4:13 pm

Souhlasím se vším, co zde již bylo zmíněno..Takže bys to mohl prosím předělat, dky.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Tataname Honasen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Tataname Honasen I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 4:16 pm

Zajímavé, měl jsem za to, že na kidou je pětka...ale nic.
/ Tak to jsi se nejspíše zmýlil, to že to bylo na jiném forku nic nemění na tom, že pětka nebyla specializovaná na nic a osmička mě vlastně dá se říct napadla jen tak.. Light

A teď k charakteru: Máš ho hezky vyrovnaný, co se týče schopností. Ale podkapitán být nemůžeš (nemáš ani zajímavé zanpakutou, ani věk, ani zkušenosti a forum to prostě nepovoluje ;-) )
A co se týče tvých zanpakutou: Samozřejmě by se v souboji dala obejít ta tvá iluze, ale špatně se to řeší, co se týče postů.
A zadruhé: Opravdu nemůžeš mít jednu zanpakutou čistě iluzinní a druhou elementární aniž by je cokoliv spojovalo.
Buď je propoj (já nevím, příklad ledu: Udělám obraz, kterej vypadá jako já, ale já jsem o tři metry dál) nebo si posil jednu ze zanpakutou a druhou zruš.
Návrat nahoru Goto down
Gin Tousen
Nováček
Nováček
Gin Tousen


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 01. 02. 11
Věk : 27

Tataname Honasen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Tataname Honasen I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 4:22 pm

TaK JÁ SI UBERU TU ELEMENTÁRNÍ zANPAKUTO ok ??
Návrat nahoru Goto down
Gin Tousen
Nováček
Nováček
Gin Tousen


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 01. 02. 11
Věk : 27

Tataname Honasen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Tataname Honasen I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 4:24 pm

A co se týče postavení ........ Jaké mi dovolíte ?? .......... A co tady padlo o Kido ....... Já mám v kidu hodně ale mám to vyvážený abych uměl i Hado i Bakudo
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tataname Honasen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Tataname Honasen I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 4:27 pm

Používej EDIT a zbytečně nehaž Double posty, prosím... Postavení jsi dej normálně člen, stejně to nějak hlouběji neřeším..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Gin Tousen
Nováček
Nováček
Gin Tousen


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 01. 02. 11
Věk : 27

Tataname Honasen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Tataname Honasen I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 4:31 pm

Poslední post ........ Zkusil jsem si tedy předělat schopnosti ........ Kdyby ještě něco stačí říst
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Tataname Honasen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Tataname Honasen I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 4:34 pm

Piš jako člověk, vim že je to těžký, ale zkus to ............................. .......... ......................... ........................... .......... ............ ..................................
Návrat nahoru Goto down
Gin Tousen
Nováček
Nováček
Gin Tousen


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 01. 02. 11
Věk : 27

Tataname Honasen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Tataname Honasen I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 4:36 pm

Já jsem na tečky zvyklej. Ale teda pokusím se toho nechat.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Tataname Honasen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Tataname Honasen I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 4:41 pm

Nechtěl bych být zvyklej na kravinu.
Návrat nahoru Goto down
Gin Tousen
Nováček
Nováček
Gin Tousen


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 01. 02. 11
Věk : 27

Tataname Honasen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Tataname Honasen I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 5:09 pm

A jak jsem na tom ........ JUž je to na schválení nebo ještě to chce úpravu ??


Takže ?????


Naposledy upravil Gin Tousen dne Wed Feb 02, 2011 6:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Tataname Honasen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Tataname Honasen I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 5:26 pm

Sounds good...Ještě poškej na ostatní GM, za mě povoleno. Jen počítej s tím, že psi jako iluze zatím nezraňují.
Návrat nahoru Goto down
Gin Tousen
Nováček
Nováček
Gin Tousen


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 01. 02. 11
Věk : 27

Tataname Honasen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Tataname Honasen I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 5:31 pm

No vidíšto to mě ani nenapadlo Very Happy

A názor ostatních ??
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tataname Honasen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Tataname Honasen I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 3:50 pm

Já už dvojitou Zanpa nepovolím, množí se a stále množí, proto ne, sorráč. =D
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Gin Tousen
Nováček
Nováček
Gin Tousen


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 01. 02. 11
Věk : 27

Tataname Honasen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Tataname Honasen I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 4:07 pm

A co teĎ je to už lepší ???
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Tataname Honasen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Tataname Honasen I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 4:39 pm

Obrázek je kategorie, kde máš mít fotku postavy a né těčky.
Návrat nahoru Goto down
Gin Tousen
Nováček
Nováček
Gin Tousen


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 01. 02. 11
Věk : 27

Tataname Honasen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Tataname Honasen I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 9:04 pm

Už je to v pořádku??????????? Myslím ten obrázek a zanpakuto a vlastně všecko
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Tataname Honasen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Tataname Honasen I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 7:05 pm

já už se vyjádřil, nic proti tomu nemám.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tataname Honasen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Tataname Honasen I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 2:21 pm

Když zavřu obě oči, zacpu si uši a nos, tak je to téměř teda povoleno. Jen jestli chceš mít 2 attacky, dej si do Zanjutsu min. 10 bodů. Pak můžeš začít hrát.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Gin Tousen
Nováček
Nováček
Gin Tousen


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 01. 02. 11
Věk : 27

Tataname Honasen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Tataname Honasen I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 2:35 pm

Hotovo
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tataname Honasen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Tataname Honasen I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 2:40 pm

Okay, víš doufám, co máš teď postnout? Kdyžtak jsi přečti pár posledních stran a měl bys pochopit..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Gin Tousen
Nováček
Nováček
Gin Tousen


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 01. 02. 11
Věk : 27

Tataname Honasen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Tataname Honasen I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 4:27 pm

No radši se zeptám abych nepsal bláboly.

Bude to něco k tomu že byl vyhlášen poplach a byly slyšet výbuchy.
A k tomu jsou všichni k severní bráně....
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tataname Honasen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Tataname Honasen I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 4:29 pm

Ne, máš tam mapku, kde je jaká divize... Wink Takže pokud patříš do osmé, tak jsi u severní, ne? =D
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Sponsored content





Tataname Honasen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Tataname Honasen I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tataname Honasen
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Charaktery-
Přejdi na: