~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Aizeníčkův Bankai

Goto down 
+2
Krumla
Yakumo
6 posters
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Aizeníčkův Bankai Empty
PříspěvekPředmět: Aizeníčkův Bankai   Aizeníčkův Bankai I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 7:45 pm



Tak co, jakej si myslíte, že měl tento bůh všech bohů vlastně Bankai? Docela by mě zajímal Váš názor, takže si rád přečtu jakákoliv možná tvrzení/teorie.. =D
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Aizeníčkův Bankai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aizeníčkův Bankai   Aizeníčkův Bankai I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 8:00 pm

podla mňa je jeho Bankai tie ilúzie.. nič iné ani byť nemože Very Happy inak by ho určite použil.. navyše sám vravel že dosiahol svojho maxima ako shinigami a taká pecková schopnosť akú má jeho zanpakuto to mi skôr príde ako rovno bankai Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vendetta
Nováček
Nováček
Vendetta


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 04. 01. 11

Aizeníčkův Bankai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aizeníčkův Bankai   Aizeníčkův Bankai I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 10:11 pm

Já si myslím, že ani Bankai nemá, jestli dělal zkoušky, stačilo všem vnutit iluzi čehokoli co mu napadlo a bylo hotovo.
Něco tak povrchního, slabého a nedůležitého jako Bankai pro něj nemělo žádný smysl.
K čemu by mu byl? Vytvořit iluzi v iluzi?
Podle mě ho nemá a ani o něj nikdy usilovat nebude.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Aizeníčkův Bankai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aizeníčkův Bankai   Aizeníčkův Bankai I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 10:20 pm

Hmmm zajímavé teorie... =D Hlavně teorie Vendetty je zajímavá, popravdě takhle jsem o tom ani nepřemýšlel. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Vendetta
Nováček
Nováček
Vendetta


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 04. 01. 11

Aizeníčkův Bankai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aizeníčkův Bankai   Aizeníčkův Bankai I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 10:36 pm

Vlastně hned po tom, co mi došlo co myslí tím Complete hypnosis mě to napadlo.
K čemu Bankai, když můžeš naservírovat komu co chceš a kdykoliv chceš bez toho aniž bys vytáhl zbraň.
Návrat nahoru Goto down
Bloodkick
Nováček
Nováček
Bloodkick


Počet příspěvků : 24
První přihlášení : 18. 12. 10
Věk : 28
Bydliště : Liberecký kraj

Character Sheet
Informace:

Aizeníčkův Bankai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aizeníčkův Bankai   Aizeníčkův Bankai I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 3:55 pm

Tak co se týče Aizenova bankaie tak je můj osobní názor že bude moct ovládat celého člověka, Kyoka Suigetsu totiž v Shikai umí úplnou kontrolu smyslů, a tak by jeho bankai dokázal ovládnout i svalstvo a vše ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Gin Tousen
Nováček
Nováček
Gin Tousen


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 01. 02. 11
Věk : 27

Aizeníčkův Bankai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aizeníčkův Bankai   Aizeníčkův Bankai I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 7:22 pm

Lidi můj názor je ......... Jestli je Aizenův Shinkai Iluze

Bude jeho Bankaii Manipulace s opravdovým Prostorem a Časem ............ Místo iluze to bude doopravdy
(například místo toho že v Iluzi by udělal 10 000 Menosů)
Udělá je doopravdy (ale to by ho asi dosti oslabilo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Aizeníčkův Bankai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aizeníčkův Bankai   Aizeníčkův Bankai I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 8:11 pm

Podle mě je Aizenův Bankai kompletnější iluze, než jeho shikai. Je to sice dosti šílená teorie, ale co když je Aizenův Bankai sám Aizen? Co když Aizen sedí někde za horama a to, proti čemu kapitáni Bojují je Iluze, kterou stvořil někdo, koho v životě neviděli?
Jelikož Aizenův shikai musíte nejprv vidět, Aizenův Bankai tuto "slabinu" eliminuje...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Aizeníčkův Bankai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aizeníčkův Bankai   Aizeníčkův Bankai I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Aizeníčkův Bankai
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Anime Bleach :: Tvrzení-
Přejdi na: