~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálCalendarGalleryFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

Share | 
 

 Alexander Lidunni

Goto down 
AutorZpráva
Kakuza-chan
Expert
Expert
avatar

Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Alexander Lidunni   Sun Jan 30, 2011 5:40 pm

Jméno:Alexander
Příjmení: Lidunni(původně Kladivo)
Přezdívka: Monstrum
Věk: 17 let

Fóbie: střelné zbraně zbraně, nemá z nich hrůzu ani strach, jen jakýsi odpor žádnou z nich by nikdy nevzal do ruky
Povolání Student 2. ročníku
Rodina: Markéta Lidunni 37 let - matka (není mu vůbec podobná Very Happy), Jonathan Lidunni 41(nevlastní otec)
Matčino foto
Spoiler:
 
Koníčky: Bojová umění, odpočinek, sledování oblohy
Oblíbené: Přátelé, rodina, svoboda
Neoblíbené: Zbabělci, zrádci

Vzhled: Stručně řečeno, Alexander rozhodně není ten typ člověka, kterého by jste rádi potkali v tmavém podchodu. Jedná se o zhruba dva metry vysokého mladíka evropského původu s širokými rameny a nápadně velkým svalstvem, které dává tušit dlouhou dobu strávenou v posilovně nebo tvrdou fyzickou prací. Velké množství normálně rostlých osob může se smutkem v očích konstatovat že má paže silnější než oni stehna a jeho pěst k tomu nemá v poměru k jejich hlavě daleko. Na sobě pak nosí nejčastěji volné kalhoty pokud možno z plátna(v riflích se cítí strašně nepohodlně) a košili(věčně rozepnutou), na nohou pak nosí pevné vojenské boty.
Co se týče obličeje ani tady to žádná sláva není. Velký, podlouhlý, hranatý obličej se silnými lícními kostmi a širokou bradou ve spolupráci s dlouhými blond vlasy tupého, brutálního hromotluka, který si libuje v násilí a utrpení jiných. Jediná část jeho těla která tento dojem tak trošku kazí jsou oči. Modré oči, ve kterých se zračí klid, mírnost a laskavost kteoru by v nich málo kdo čekal. O to větší překvapení je fakt že tyto oči umí i zvrdnout na kámen a strašit v nočních můrách ty kterým byl jeho pohled určen.

Povaha: Dosti překvapivě vzhledem k jeho brutálnímu vzhledu a schopnostem se jedná o velice srdečného a bezstarostného muže. Alespoň takový byl jako malý, kdy byl schopen i během těžkého období kterým procházel najít krásu v pozorování oblohy a klidné rozmluvě s přáteli.
Nyní se jedná stále o srdečného, leč přemýšlivého muže. Přestože se stále zdá že jedná sebejistě a neuváženě, většina jeho akcí za sebou má silný důvod a jsou dost promyšlené. Přesto, že někteří z těch co se s ním setkali prohlašují že má příliš velké ego, v jeho nitru je to zcela jinak. Je mu zcela jasné, že i když je popisován jako Monstrum je jen jediným člověk a až příliš si je vědom své vlastní zranitelnosti a nicotnosti.A protože moc nevěří v posmrtný život považuje za lístek k nesmrtelnosti život plný slavných činnů na které by se mohlo vzpomínat. Proto žije naplno a tak dobře a divoce jak jen může. Sám sobě ani svým blízkým nestaví žádné překážky a nesnáší ty kteří by se o to pokusili.
Je také, alespoň teoreticky schopen odpouštět i když jak co. Hlavním rysem jeho charakteru jsou pak jeho neobvyklé vysoké morální hodnoty. Odmítá komukoliv odpustit zradu ať už z jakéhokoliv důvodu. Věří, že žádný pravý Muž nemůže žít bez nějakého, pevně stanoveného kodexu cti.

Z klasických neřestí si velmi užívá pití alkoholu, přičemž pije jen opravdu hodně kvalitní pití které bývá „překvapivě“ dosti drahé. Pije s každým pokud je k k tomu vhodné místo a příležitost. Také nepohrdá společností žen, tedy spíše dívek, kterých překvapivě nemá zas takový nedostatek i přes jeho děsivý vzhled. Přeci jen někdo s jeho postavou nemá velké jen svaly...

Závyslosti: ničím neomezené svoboda

Schopnosti(všechny jsou v porovnání s běžnými lidmi

1)Nadlidská síla: Nejde jen o to že je prostě větší a tedy i víc váží, ale také o to že na jeho masivní tělo se vejde mnohem větší objem svaloviny, které tam díky celoživotnímu tréninku je, než by se zdálo možné. Díky tomu prostou fyzickou silou stojí vysoko nad běžnými lidmi a to ani nemusí ovládat Reiatsu. Jeho síla je tak velká že si vysloužil titul Nejsilnější muž v Karakuře(ve smyslu fyzické síly) a toto je titul který mu stále ještě nikdo nebyl schopen sebrat.

2)Nadlidská odolnost: Ruku v ruce s jeho titánskou silou jde i schopnost jeho těla vydržet značné množství zranění.Stručně řečeno je schopen pokračovat v boji přes utržení mnoha život ohrožujících zranění. Ono už jen zranit ho, přes jeho svaly není žádný med. Nkolikrát už mu padl na hlavu kus betonu a neudělalo to s ním téměř nic. Kromě odolnosti má také neskutečnou výdrž a odolnost proti bolesti. Jeho vyřídilka by se dala srovna s Komamurovou(V případě že by jste mu sebrali Shinigami síly a udělali z něj člověka)

3)Zvýšená rychlost Přestože je opravdu obrovský, je na svou postavu nezkutečně rychlý a to hlavně díky svému tréninku bojových umění. Jedná se o čistou rychlost kterou jsou schopny vyvinout jeho svaly v nohou a zbytku těla, která přesahuje možnosti normálních, netrénovaných osob. I když se samozřejmě ani zdaleka nejendá o žádnou nadpřirozenou techniku, je dostatečně rychlý aby dokázal bojovat i s mnohem mrštnějšími a menšími oponenty(obratnost vážně není jeho silná stránka).

4)Reiatsu: Alexander má minimální zaznamenatelné množství Reiatsu. Jinak řečeno dokáže vidět duchy ale nic víc.

5)Bojová umění: Aby jeho síla a fyzické schonosti nezůstali nevyužity přihlásila jej jeho máma už ve věku šesti let do kurzů karate pro nejmenší. Z toho se postupně jak cestovali po světě prodral do vyšších kurzů, načež se dostal k boxu, kick boxu až zkončil u muay thay. Ve zkutečnosti však nepoužívá ani jeden z těchto stylů. Během svého tréninku objevil styl speciálně pro sebe který se spíše než na cokoliv jiného spoléhá na tvrdé a rychlé údery pěstí.
Vymyslel si vlastní styl Prázdnou pěst, nebo jak říkají jeho japonští přátelé v Dojo Muukuuken(praštění japonci). Jedná se o ultimátní pěstní techniku, hlavně proto že jeho ruce fungují tak nějak sami od sebe, bez zkutečné vědomé vůle udeřit(hodně to zkracuje jeho reakční dobu). Zrodil se čistě z jeho tvrdého denního tréninku úderů. Udeřit, i když už v pažích nezbývá vůbec žádná síla, i když už se svaly i šlachy trhají na kousky. Pouze po bezpočetném opakování, kdy mozek ani prodloužená mícha neregistruje vedení úderu a pěsti vedou úder ve své vlastní harmonii je možné pěst považovat za hotovou. Ve zkratce údery jeho pěstí jsou nechutně silné rychlé a nečekané. Navíc jdou v pořadí ruka, rameno, váha takže se dají blbě předpovídat.(aby se neřeklo že to tu není) Také dokáže používat hole a jim podobné zbraně. Hodně si oblíbil těžkou japonskou odbdobu sečného kopí, Bisento

Bojové techniky

Jedná se o obyčejné techniky bojových umění které Alexander ovládl za zhruba desetiletí věnování se hlavně základům nejrůznějších bojových umění a tvorbě vlastního stylu. Jsou to tedy bojové techniky které už ovládá a zde je uvádím hlavně abych předešel budoucím hádkám a dohadům o jeho síle a možnostech.

Jméno: Pěst
Úroveň: Žák
Popis: Tohle se vlastně nedá ani nazvat technikou. Je to jen způsob jak správně sevřít pěst tak aby se dal nepřítel zasáhnout s plnou silou a celou její plochou bez výrazného poškození ruky. Znalost této dovednosti je naprosto základní a klíčová pro další techniky z této školy. Je snadná na naučení a jediná její výhoda je možnost udeřit pěstí na plno bez rizika zranění, což umožňuje používat vyšší pěstní techniky.


Jméno: Pevný postoj
Úroveň: Žák
Popis: Jedná se o výchozí postoj pro většinu silových technik. Uživatel stojí s rovnými zády, levou nohou vepředu mírně pokrčenou a pravou nohou vzadu. Paty obou nohou jsou ve stejné rovině, přičemž svírají úhel 90%. Levá ruka je vepředu, natažená směrem k oponentovy a pravá spočívá u boku sevřená v pěst a otočená jakoby dlaní vzhůru. Tento postoj pro techniky sice není potřeba, ale je používán k jejich výuce a je li při nich použit umožňuje do nich vložit zhruba o 25% víc síly.


Jméno: Dou
Úroveň: Žák
Popis: Základní technika této cesty, učí jak v sobě vyvolat vztek a tu správnou bojovou náladu. To umožňuje překonat vlastní psychické limity a omezení které si člověk staví a díky tomu jsou všechny útoky provedené během aktivity této schopnosti o 25% ničivější. Problém je že zároveň o 25% klesá obrana uživatele, protože vzteklí jedinec chce vše ničit a na obranu moc nehledí. Člověk s aktivním Dou se pak dá snadno poznat podle zrychleného oddechování, sevřených pěstí a poněkud naštvaným výrazem ve tváři i očích.

Jméno: Vzteklý postoj
Úroveň: Žák
Popis: Poměrně složitý postoj sestávající z neustálých krátkých a prudkých poskoků a lehkých výpadů rukama. Jedná se o velmi agresivní postoj který se spíše než na obranu soustředí na naprosté zničení soupeře. Všechny techniky z něj vychází. jsou li použity v kombinaci s ním jmají bonus 25% k rychlosti.

Jméno: Celé tělo jako zbraň
Úroveň: Žák
Popis: Jedná se o časově relativně náročný ale poměrně lehký trénink, který uživatele naučí používat celé jeho tělo jako zbraň. Jinak řečeno už nepoužívá jen pěsti, kopy a sem tam nějakou hlavičku, ale každá část jeho těla se může změnit ve smrtící zbraň určenou k zasažení a zničení oponenta. Tato technika je potřebná pro většinu vyšších technik této cesty.

Jméno: Pády
Úroveň: Žák
Popis: Základní techniky pádů, kotoulů, salt a přemetů. Slouží jako základy pro některé techniky ale hlavně k úniku před technikami soupeře, popřípadě jako způsob minimalizace zranění způsobeného pádem z velké výšky. Tato technika také učí základům boje na zemi a hlavně jak ze země rychle vstát a opět bojovat.

Jméno: Drtící noha
Úroveň: Student
Popis: Poměrně jednoduchý kop, přesněji šlapáček, který má poměrně slušnou ničivou sílu ale je docela jednoduché se mu vyhnout popřípadě se jej pokusit blokovat.

Jméno: Rotující kop
Úroveň: Student
Popis: Poměrně rychlí a silný rotační kop prováděný z přední nebo častěji zadní nohy. Stručně se jedná o obloukový kop na jednu z vnějších stran soupeřova těla, který se dá použít jako low, middle, nebo i high kick na krk nebo hlavou. Díky půlkruhové rotaci je velmi rychlý a silný, takže se dá těžko blokovat je však dost přímý a proto se dá odhadnout jeho směr a uhnout.

Jméno: Drtící koleno
Úroveň: Student
Popis: Na provedení velmi jednoduchá a destruktivní taijutsu technika, kdy uživatel uchopí soupeře oběma rukama zezadu za krk a trhne s jeho hlavou směrem dolů, načež ve stejný chvíli proti němu vykopne kolenem. Jinak řečeno klasické kolínko.

Jméno: Tvrdý blok
Úroveň: Student
Popis: Technika která umožňuje blokovat a hlavně udržet velmi silný vnější, obloukový úder nepřítele, jako je facka, hák, popřípadě různé obloukové rotační kopy a podobně. Tato technika učí uživatele jak zpevnit svou ruku kterou se brání a pohnout s ní tak, že je schopen blokovat i úder mnohem silnějšího a rychlejšího soupeře a nechat jej se cítit jako by udeřil do kusu oceli(jedná se samozřejmně jen o přirovnání).

Jméno: Kamenná deska
Úroveň: Student
Popis: Obdoba předchozí techniky jen s tím že slouží k obraně proti vnitřním úderům, tedy přímým úderům a kopům, umožňuje uživateli je nejen zastavit ale také odvést mimo tělo a tím minimalizovat případné zranění, přesto se soupeř stále cítí jako by mlátil do kusu oceli(jendá se samozřejmně jen o přirovnání).

Jméno: Vzteklá pěst
Úroveň: Student
Popis: Naprosto běžný úder, s aktivním Dou. To umožní překonat omezení pro běžnou ránu a díky vzteku tak uživatel vyvine a vloží do úderu mnohem větší sílu než by bylo normálně možné. Navíc je úder i podstatě rychlejší. Oboje zhruba o ¼. Problém však je s divokostí kterou se úder vede, kvůli které se uživatel odkrývá a dává soupeři prostor pro protiútok.


Jméno: Vzteklý kop
Úroveň: Student
Popis: Technika totožná s předchozí i co se slabiny týče, jen se pro ni používá kop místo úderu rukou.

Jméno: Úder loktem
Úroveň: Student
Popis: Další z úderů využívajících vztek a zradu jako svou zbraň. První lehký úder pěstí na tvář schválně mine, aby pak zasáhl soupeře tvrdým úderem pomocí loktu přímo do obličeje. Jedná se o tvrdý a rychlí úder i když na technicky velmi nízké úrovni.

Jméno: Seknutí
Úroveň: Student
Popis: Rychlá technika která útočí seknutím otevřenou dlaní na tepnu oponentova krku. Je to poměrně jednoduchá technika na naučení i provedení(a také snadná na odražení) ale v případě zásahu stlačí soupeřovu krční tepnu což mu kromě silné bolesti hlavy způsobí i ztrátu rovnováhy a pád do kolen.

Jméno: Prázdná pěst
Úroveň: nižší mistrovská
Popis: Nejmocnější technika, kterou Alexander ovládá, a která dala jméno celému jeho bojovému stylu. Tajná technika vyžadující velké množství odhodlání a tréninku aby jí bylo možno ovládnout a plně použít. Povede-li se však stanou se pěsti jejího uživatele doslova smrtící zbraní proti které se není radno postavit. Učí jak udeřit na soupeře plnou silou s využitím všech svalů. Způsob tréninku je velmi náročný a vyžaduje několik měsíců čistého času aby uživatel praktikoval jen a jen údery. Říká se, že trénink této techniky zničí vaše ruce a pěsti aby vám za ně pak bůh války dal nové...dokonalé. Ruce uživatele této techniky pak dalo by se říct pracují bez ohledu na mozek s maximální efektivností a možnou sílou. To se projeví na růstu síly pěstního úderu o 200%. Jinak řečeno síla pěstního úderu uživatele této techniky je stejná jako síla jeho kopu. (Noha je všeobecně zhruba třikrát silnější než ruka). Navíc je o 50% rychlejší.
Je tu také jedno poznávací znamení pro všechny ty co prošli tímto devastujícím tréninkem a to jsou velké jizvy na sevřené pěsti.6)Přirozená inteligence: Přestože není žádný génius je Alexander velmi inteligentní jedinec schopný se s podporou tvrdé dřiny a své nevšední znalosti "cizých" jazyků(plynule zvládá češtinu, japonštinu(silný přízvuk), angličtinu a něco málo z hantecu. Díky tomu se pravidelně umisťuje na 9. místě v celo školním testu.

Obrázek :
Spoiler:
 


Životopis : Alexander, ač se to vzhledem k jeho zvláštnímu jménu nezdá je původem Čech, přesněji Moravák, ještě přesněji Brňák. A jak už to tak bývá v našich drahých končinách a výchovných ústavech neměl zrovna šťastné dětství. I když jeho rodiče(matka právnička, otec ekonom) ho měli opravdu rádi, ve škole se v nižších ročnících setkával převážně jen s posměchem a šikanou, prostě proto že svou velikostí a povahou se už v mládí vylučoval z davu. Z tohoto důvodu ho jeho rodiče zapsali do kroužku Karate, kterému se aktivně věnoval do svých patnácti let. Ne že by mu to nějak zvláště pomohlo, stejně se s těmi co ho šikanovali nikdy nepral, ale posilovalo to jeho fyzičku a psychiku. Ještě větší problémy nastali když mu v pěti letech umřel otec a jeho matka se znovu o rok později provdala za Britského diplomata a nechala svému synovy změnit jméno. Několik let pak žila se svým mužem v anglii, než jej práce zavedla do Japonska, konkrétně Karakura City v Alexanderových 14 letech. V patnácti pak přešel na střední školu a opustil karate. Místo nich se začal věnovat jiným bojovým sportům a uměním jako je Box a Muay Thai. Náhodou také objevil Karakurskou školu bojových umění kterou navštěvuje pravidelně každý den po škole a s tamními mistry tráví hodně času. Zde také začal pracovat na svém vlastním bojovém stylu který používá. Tyto tréninky značně upevnili jeho fyzickou sílu a bojové schopnosti. Přes svou značnou sílu a přátelskou povahu však kvůli svému cizokrajnému vzhledu na střední moc nezapadl. Často se stával terčem posměchu a pokusů o šikanu které však většinou tvrdě narazili na Alexanderovy bojové schopnosti. Přesto ho častovali přesdívkami jako Obřík nebo Obluda. To se ale změnilo, když potkal JI. Malou černovlásku Ryuuko.
Spoiler:
 
Nikdy se nedozvěděl kde si jej poprvé všimla, ani čím ji zaujal( i když to tuší), prostě se jednoho dne objevila vedle něj a doprovázela ho při jeho tiché cestě domů. Každý den, sotva vyšel z brány školy se k němu připojila a následovala jej na jeho cestě. Nejprve ji ignoroval, snažil se ji nevnímat, bral ji za nějakého bezpečného blázna, nebo něco na ten způsob. Pak si s ní začal povídat, spřátelili se. Alexander v ní pomalu ale jistě začal nacházet oporu a druhý ze světlých bodů jeho života(vedle bojových umění). Nakonec ji jednoho dne, když bylo oba jeho rodiče("překvapivě") opět v práci pozval k sobě domů. Z toho co se dělo...detailů netřeba. Podstatné je že ti co ho ve škole neměli moc rádi(a že jich nebylo málo) získali možnost jak mu ublížit. K čemu taky zkoušet zmlátit dvoumetrové chlapisko o které si tak maximálně zpřelámou ruce? Proto se rozhodli jít na něj přes ni. Chytili ji když na něj čekala před školou a odtáhly do opuštěného skladiště. Místo ní pak před branou nechali jednoho ze svých s požadavky. Alexanderova odpověď je asi mírně zaskočila. Do té doby mírný a usměvavý člověk se...nejde říct jinak než nasral a z "vyjednavače" přímo před školou vymlátil místo kam Ryuuko odvlekli(schytalo to taky pár dalších lidí a učitelů co se ho snažili zastavit). Načež vyrazil přímo ke skladišti, s pár opravdu odvážnými čumili v patách. Co se toho co viděly týče, nebylo to nic zajímavého. Alexander běsnil a kdo se mu dostal pod ruku ten se ocitl na zemi s přelámanými kostmi v kaluži vlastní krve. Zastavil ho nakonec až příjezd přivolané policie a akutní nedostatek bojeschopných nepřátel. Pro policii to také byla slušná zkoučka nervů když přijeli na místo avizované bitky a našli tam Alexandera stojícího mezi hromadou zmlácených mladíků, krvácejícího s pár menších a některých poměrně hlubokých ran. Nakonec jej polu s Ryuuko odvezli na stanici kde si pro něj vymyslela(byl trošku mimo) příhodnou výmluvu kteoru podpořil ještě vliv jeho rodičů. Díky tomu to celé bylo klasifikováno jako sebeobrana a poté co ho rodiče přehlásili na jinou školu(na tu kam chodil Ichigo) nepodali trestní oznámení ani učitelé kteří to schytali). Na tuto školu pak nastupoval s novou přesdívkou Monstrum. I když se to stalo koncem pololetí prvního ročníku, informace o oné události se hodně rychle rozkřikla mezi školami a vysloužila mu značnou dávku respektu. Jak na jeho nové škole tak i jinde.
Poznámka: Co se Mistrů z Dojo kde trénuje týče proti jeho jednání neměli žádné výtky. I když ho seřvali za to že používá svou sílu neuváženě, hned jak zmizel z dohledu jeho čin vydatně zapili.

________________________

Schopnosti do budoucnosti (Nepovinné, více níže)Naposledy upravil Kakuza-chan dne Fri Feb 04, 2011 11:59 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Chappi
Moderator
Moderator
avatar

Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Alexander Lidunni   Sun Jan 30, 2011 6:01 pm

Další char co jsem hltal až dokonce.

POVOLENO

//Doufám, že se Alexander a Akira potkají v doju Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yakumo
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 25
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Alexander Lidunni   Sun Jan 30, 2011 6:11 pm

máš strašně sexy pictík.. WB ještě jako mladej zhul.. Very Happy Very Happy:D

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
avatar

Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Alexander Lidunni   Sun Jan 30, 2011 6:13 pm

taky si myslím Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Phate69
Game Master
Game Master
avatar

Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Alexander Lidunni   Mon Jan 31, 2011 8:21 pm

Ježiš :-D

Opravdu nerad se ti směju, ale tahle vta mě dokonale zbořila:

...své nevšední znalosti "cizých" jazyků(plynule zvládá češtinu...

_________________
Každý člověk znamená problém pro společnost. Žádný člověk-žádný problém...
J. V. Stalin
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
avatar

Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 32

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Alexander Lidunni   Tue Feb 01, 2011 10:10 am

tak jako pro japonce angličana kohokoliv je ščeština super těžkej jazyk a no je fakt nevšední... tím mluví tak 10 milionů lidi malo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kakuza-chan
Expert
Expert
avatar

Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Alexander Lidunni   Tue Feb 01, 2011 1:11 pm

Phate, pro japonce je čeština cizý jazyk pokud ti to nedocvaklo Wink
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Alexander Lidunni   

Návrat nahoru Goto down
 
Alexander Lidunni
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Human World :: Charaktery-
Přejdi na: