~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Karakura High School

Goto down 
+6
Ranum
Kakuza-chan
Chappi
Neo79
Krumla
Yakumo
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 1:07 am

First topic message reminder :

Karakura High School

School:
I když za ta léta prošla obrovskou změnou, její jméno stále zůstává, Vysoká škola Karakura je stále symbolem celého města, hlavně kvůli tomu, že vyhrává hodně turnajů v těch nejrůznějších sportech přes obyčejné Shogi nebo fotbal až třeba po turnaje v kendu. Tato škola má obrovskou historii, a už jenom to, že zde chodil hlavní hrdina původního anime Bleach - Ichigo, něco říká. V současnosti je škola velmi populární a studentů je zde opravdu velké množství, dokonce víc než kdy jindy. V tomto jednom obrovském školním komplexu najdeme téměř cokoliv.. Počítačové místnosti, fotbalová a jiná hřiště, knihovnu, bufet a všechno tomu podobné! Samozřejmě škola nepostřádá ani ty základní věci typu WC a podobně. V poslední době je tu možnost i doučování, když někdo ze studentů propadá a navíc zadarmo. Tato část bude na holém začátku nejvíce hratelná, no čím víc se v této místnosti bude hrát, tím víc tuto školu budeme dá se říct opouštět.

Učitelé

Aya Natsume - Foto
Mladá a hlavně půvabná učitelka, která se nedávno přestěhovala do Karakury a nastoupila na místní školu coby učitelka angličtiny. Je hodně milá, pro žáky by udělala cokoliv. Pro mnoha chlapců je to bohyně , často ní fantazírují a malují si různé sprosté obrázky na její adresu. Poslední dobou se po škole roznáší drb, že chodí s učitelem dějepisu - Kumohirou. Kdo ví, co je na tom pravdy.

Thobari Kumohira Durandal - Foto
Mladý a šarmantní učitel, který se před 14 lety sem přestěhoval z Irska, z jeho rodné země. Na Karakurské střední zastává pozici učitele dějepisu. Ovládá 5 jazyků - angličtinu, japonštinu, latinu, němčinu , dokonce i češtinu - jazyk malé bezvýznamné země. Na škole je celkem oblíbený, hlavně u dívek. Mnoho z nich se do něj platonicky zamilovalo. Thobari to ale bere s úsměvem. Co se týče jeho osobnosti tak je těžký flegmatik, často chodí do své práce pozdě. Nic ho nerozhodí, prostě pohodář. Poslední dobou se o něm a o učitelce angličtini šíří drb , že spolu něco mají.

Ošetřovatelka

Suzuka Ishikawa - Foto
Hodně mladá ošetřovatelka, často jí lidé typují daleko menší věk než který ve skutečnosti má (Jen tak pro zajímavost nedávno oslavovala své 19 narozeniny). Je velice inteligentní, hlavně schopná lékařka. Několikrát už jí nabídli místo v místní nemocnici, pokaždé ale nabídku odmítla. Možná by jste to nečekali ale Suzuka už je ve svém věku matka, má 4 letou holčičku. Její otec se neznámo kam vypařil, měl nejspíše strach z rodičovství.


Naposledy upravil Lyall dne Sun Jan 30, 2011 9:36 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 6 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 11:04 pm

GM

Daisuke -> Tejpek se na tebe jenom podíval a šíleně se zasmál, očividně ani tvým slovům moc nerozuměl, nebo je spíše nechápal? Kdo ví... To však nemělo nic na faktu, že se proti tobě bezhlavě rozběhl s nožem v ruce s jasným úmyslem zabít tě, i při běhu se stále smál, vypadal popravdě dost strašidelně, jeho oči byli pokryty rudými dlouhými vlasy a jeho zuby připomínali trošku zuby upíra z filmů. Záleželo na Daisukem, jestli ho zneškodní či rovnou zabije, to nejzvláštnější na něm byl však fakt, že se rozběhl proti bouchačce, to ti naznačilo teorii... Je vůbec z našeho světa?
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 6 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 11:10 pm

Daisuke

Co ty jsi za magora? Má ruka se lehce nadzvedla a ozval se výstřel, při čemž jsem chlápkovi prostřelil hlavu, pokud jsem se netrefil, tak jsem vystřelil víckrát. Poté jsem si dal zbraň do pouzdra, který jsem měl u zadku a následně přešel blíž k tomu chlápkovi. Sakra, já.. já jsem ho zabil? Cuklo ve mně dost vyděšeně a podíval se po té ženě, jestli je aspoň ona v pořádku.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 6 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 11:49 pm

GM

Daisuke -> Tejpek spadl bezradně na zem a ty sis mohla myslet ledacos, i dokonce to, že je mrtvý, což asi bylo pro tebe nejpochopitelnější, ovšem najednou jsi ucítil jak tě někdo za nohu stahuje pomalu a jasně dolů.. Záhadnej tejpek se pomalu zvedl a i přes jakoukoliv další střelbu mu to nic neudělalo. A jelikož byl blízko tebe, tak toho i záhy využil když ti pěstí udeřil do obličeje. Najednou se však chytil za hlavu a začal zmatkovat a křičet bolestí, že by nějaká pofiderní transmutace? Jeden nikdy neví...
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 12:01 am

Daisuke

Vystřílel jsem do něj všechny náboje a najednou jsem dostal pěknou ránu do tváře a hned mi tam trošku natrhnul kůži. V tu chvíli se chytl za hlavu a začal křičet, při čemž jsem na něj namířil zbraní. V tom afektu jsem zapomněl počítat kulky a neuvědomil jsem si, že už nemám ani jeden náboj, jelikož náhraní nenosim, protože obyčejně stačí ukázat zbraň a už se každý klidí z cesty. Jenže tohle byl nějaký psycho a já na něj znovu zamířil a stiskl spoušť, ale náboj nevystřelil, za to se ozvalo jen cvaknutí. Co teď? To jsem snad ve snu, že na mě útočí nějaký zombík? Sakra blbej sen! Dobrej začátek, ale špatný konec, tak ať už se probudim. Pomyslel jsem si, ikdyž to sen nebyl.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 12:20 pm

GM

Pomalu jsem se začal měnit a můj tvar i vzhled se plně změnil, ještě však těsně před tím sis mohl všimnout řetězce a díry v mém hrudníku, řetězec však byl už úplně minimální a po přeměně se plně ztratil, to jsi ty však vědět nemohl, neboť tvé Reiatsu ti nedovolovalo toho Hollowa vidět, no pokud se pod viděním počítá nějaká ta šmouha, tak vlastně ano. Ty malej zmrde, zaplatíš za to, co jsi mi udělal! Zařval ten tajemný odnikud chodící hlas, i když stále stál před tebou (nevidíš ho, takže ho jen vlastně slyšíš, ale to ty snad chápeš). Hollow se na tebe jenom díval a smál se, stále se smál, avšak zatím nic nepodnikl, užíval si toho tvého tragického pohledu, který tě sužoval.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 2:18 pm

Daisuke

Udělal jsem krok do zadu a nevěřícně hledel před sebe, ale jediné co jsem viděl byla temná ulička. Nechápal jsem, jaktože ho před sebou slyšim, ale nevidim ho. Tady přestává legrace, musim vzít Aiko a rychle odsud zmizet, ikdyž se ji má jízda asi nebude líbit. Pomyslel jsem si a pomalu ustupoval dozadu až jsem se prudce otočil a zaběhl za roch, kde jsem popadl helmu, Aiko a naskočil s ní na motorku, kde jsem si rychle nasadil helmu. Když v tom už jsem nastartoval a hodlal jsem se rychle rozjed pryč. "Aiko musíme odsud! A drž se, protože nepojedu pomalu."
Návrat nahoru Goto down
Mia
Nováček
Nováček
Mia


Počet příspěvků : 30
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 2:29 pm

Aiko

Keď Daisuke pribehol späť nechápala som čo sa deje ale počúvla som ho a sadla si zaňho na motorku.
Nasadila som si helmu a pevne ho zozadu objala.
Čo sa stalo...? spýtala som sa trocha vyľakane a pozrela sa späť do uličky.
Nevidela som nič nezvyčajné ale mala som zlý pocit.
Zároveň som však bola rada, že je Daisuke v poriadku
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 8:07 pm

GM

Daisuke se rychle rozjel a po Hollow už nebyla ani stopa, do té doby dokud jste se nedostali do jedné uličky, ve které žije minimum lidí, což šlo poznat, protože zde nebyl ani jediný živáček, najednou vás však něco z motorky srazilo, motorka na tom dobře nebyla, jelikož narazila do lampy, no to samé se skoro mohlo říci o vás, že jste na tom nebyli nějak nejlíp. To co vás srazilo bylo záhadou, která se objasnila, když ten Hollow znovu zařval, tedy aspoň Daisuke mohl vědět, že je to ten samej hlas jako z minulého setkání.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 8:15 pm

Daisuke

Ujížděli jsme před tim hollow, ale v tu chvíli už jsme letěli vzduchem, ale já se stihl ve vzduchu otočit a chytit Aiko tak, abych já spadl na zem a ona spadla na mě a nic se ji nestalo. Měl jsem pěkne rozdrbanou bundu a černá helma byla pěkně poškrábaná, při čemž motorka byla uplně zdemolovaná. Pak jsem uslyšel ten řev toho hollow a postavil jsem se před Aiko. "Tak se ukaž ty srabe!" Zařval jsem na něj, aby se ukázal a já ho zdržel na tolik, aby Aiko stihla utéct. Zničil mi motorku a na to jsem byl dost háklivý, takže jsem byl pěkně naštvaný.
Návrat nahoru Goto down
Mia
Nováček
Nováček
Mia


Počet příspěvků : 30
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 9:13 pm

Aiko

Keď sme padali z motorky pevne som objala Daisukeho.
Stále som nechápala o čo tu ide a bola som dosť vystrašená a keď som počula ten hlas, nebolo to o nič lepšie.
Daisuke sa postavil predomňa a ja som si zložila helmu z hlavy a obzrela sa okolo.
čo to je do pekla za hlas...?! kto to je...?! nikde som nikoho nevidela, tak som sa postavila a zostala stáť tesne za Daisukem, nemienila som utiecť...
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 10:16 pm

GM

Jak jsem si myslel, ty pofiderní děti mě ani nevidí, jak vtipné, jak vtipné, opravdu vtipné! Říkal neznámý hlas, jehož majitel nebyl nikde k vidění ani zastižení. ak koho pak prvního sežereme, vypadáte opravdu chutně vy ubozí človíčci... Pronesl hlas krátce a pomocí své obrovské tlapy chytl Aiko do ruk, Aiko ani však Daisuke Hollowa neviděli a tak to vypadalo, že se Aiko vznášela, tedy aspoń pro Daisukeho, Aiko totiž bylo hned jasné, že jí něco drží... Už jenom kvůli tomu jakou silou jí to drtilo, Hollow se jenom začal smát, což mohlo znít jako výsměch směrem k Daisukemu, jak je ubohý a podobně.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 11:38 pm

Daisuke

Najednou se Aiko začala vznášet. Jiní lidé by hned řvali, jaktože se naučila létat, ale mně to všechno hned došlo. Koukal jsem jak se Aiko vznáší a zachovával si klid, abych mohl přemýšlet. Pak jsem se zaměřil na hlas a díky tomu zjistil, kde má asi hollow hlavu. V tu chvíli jsem si rychle sundal halmu z hlavy, při čemž jsem ji vymrštil směrem k té hollowově hlavě, abych ho trefil a nějak i snad zranil. Pokud ho to zasáhlo a on náhodou upustil Aiko, tak jsem se rozeběhl, abych ji chytl do náručí.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 6:48 pm

GM

-> Povedlo se ti to, avšak tím, že jsi ho trefil Aiko neupustil, ba naopak ještě víc ji zmáčkl.. Možná to byl dopad na tvou moc velkou zběsilost, tedy to sis myslel až do doby, kdy Hollow prudkým hodem Aiko daleko odhodil. Moje oko, kur*a moje oko, co je to s mojím okem?! Zeptal se a Daisuke pomalu a jistě začínal vidět obrys Holllowa. Hollow chcípal bolestí, nejspíše ti došlo, že je na zranění dost citlivý a tak se to možná dalo využít jako chvilka štěstí, kdo ví..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 10:33 pm

Daisuke

Neměl jsem nejmenší šanci chytit Aiko za letu, a proto jsem teď musel myslet na to, jak sejmu toho zmetka. Rychle jsem popadl nějaký kámen a jelikož jsem byl dobrý i ve střelbě, tak mám docela dobrou přesnost, tudíž jsem se napřáhl a kámen hodil vší silou do jeho obličeje, doufal jsem, že zasáhnu i druhé oko, ale s tim jak se prudce hýbal bych to typoval spíše na pusu, tudíž jsem našel další kámen a i ten vymrštil na hollowovu hlavu. Nic jiného mě v tom zmatku nenapadlo.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 6:34 pm

GM

Daisuke -> Kámen jen proletěl a Hollow hned na to ve zběsilosti máchnul pomocí levé ruky, čímž trefil Daisukeho a nasáčkoval ho pěkně na zeď jakésího pofiderního baráku. Jeho zběsilost byla opravdu zvláštní, mlátil do všeho okolo, dokonce shodil i jednu lampu.. Když Daisuke z bolesti otevřel své levé oko uviděl svou bouchačku a poprvé jsi na ní všiml zvláštního místečka, kde by se dala vložit nejspíše nějaká věc, ovšem určitá, protože to mělo nějaký tvar a hloubku.. Trošku jsi zaostřil a uviděl něco jako malý pofiderní mečík, z jehož jílce však vychází čtyři maličké čepele, uprostřed toho rádoby jílce byl i malý modrý diamant. Možná to byla tvoje cesta k záchraně, ale možná také ne.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 6:42 pm

Daisuke

"Áááh!"
Zařval jsem za letu, ale to už jsem to napálil do zdi nějakého baráku a pomalu jsem sjel na nohy. Chvíli jsem se držel za záda a v duchu si dost nadával. Byly to pěkně ostré nadávky, ale co jiného by se dalo čekat od člověka, který se právě nepěkně proletěl vzduchem a zastavil se až o zeď. Jenže to už jsem uviděl jakýsi krystal a kousek od toho svoji zbraň. Neváhal jsem a rozeběhl se tam. Věděl jsem, že je to asi jen výplod mé zoufalé fantazie, ale naopak jsem doufal, že to má nějakou spojitost. Běžel jsem, při čemž jsem skočil a na zemi udělal kotoul, abych se vyhl máchajícímu hollow a následně jsem chytl křišťál i zbraň a vložil krystal do zbraně.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 10:01 pm

(příští tvůj post musí být plně epický! xDxD)


-> Diamant se rozzářil, přísun Reiatsu, který si najednou dostal byl pro tebe k nepochopení, celá zbraň ti v ruce začala zářit a měnit tvar, hned na to Reiatsu okolo tebe zhoustlo a šel vidět pouhý obrys tvého stínu, za necelých deset vteřin jsi z něj vyšel a v rukách držel dvě zcela průhledné zbraně, neměli však zásobník... Tvé triko vlálo pod náporem Reiatsu, jenž jsi během pouhé chvilky vyvinul, tvé oči pochytili modrou barvu a vše se od nich začalo doslova zrcadlit, už to nebyl Daisuke jako dřív, tentokrát to byl plně epický Daisuke, co Hollowa chtěl zabít, nejspíše z důvodu, že zranil Aiko, kdo ví. Ty malej smrade! Tentokrát tě zabiju! Zařval Hollow a rychle se proti tobě rozběhnul, jeho obrana byla tak otevřená, že zabít ho bylo tentokrát lehké. Pouhý obrys se při běhu začal dokonce vykreslovat, což znamenalo jediné, Daisuke konečně již vidí i Hollowy.

Btw... Když říkám otevřená, tak to ber jako fakt, že ho prostě v tom následujícím postu sundáš, doufám že se chápeme.

Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Mia
Nováček
Nováček
Mia


Počet příspěvků : 30
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 8:17 am

Aiko

Keď ma hollow chytil ucítila som po celom tele silný tlak a potom som si všimla že sa vznášam.
Čo to do pekla je?! zakričala som dosť vystrašene lebo som ničomu absolútne nechápala.
Nevedela som sa pohnúť a došlo mi že ma niečo drží.
Ten hlas... a teraz.... začala som si dávať všetko dokopy ale aj napriek tomu to bolo pre mňa nepochopiteľné.
Po tom čo Daisuke hodil po hollowovi svoju helmu ucítila som ešte väčšiu bolesť ako predtým a potom som už letela do jednej z budov okolo a spadla na zem.
Pomaly som sa oprela o ruky a pozrela sa smerom na Daisukeho.
Keď som ho videla teraz bol... úplne iný ako predtým.
Huh...? Daisuke... má s tým niečo spoločné...? prezrela som si ho a potom som sa pozrela smerom kde som naposledy počula ten hlas.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 9:50 pm

Daisuke



Stál jsem tam nechápavě a v tu chvíli mi začala zářit zbraň Co se to sakra děje? Pomyslel jsem si naprosto nechápavě, když se má zbraň začala měnit v bílou uplně jinou a najednou se rozdvojila a já měl v každé ruce jednu. Konečná podoba vypadala takto:
Spoiler:
Nedokázal jsem od svých nových pistolí odtrhnout oči, ale najendou jsem uslyšel dopání a prach se roznesl do okolí, když v tu chvíli jsem pozvedl hlavu a otočil ji přímo na hollowa, na kterého jsem pohlédl svými modrými oči. Bylo už pozdě, byl už u mě a napřahoval se tlapu, že mě sejme, jenže v tu chvíli jsem se přikrčil a vlasy mi zavlály při větru, který mě ovál když máchl tou tlapou. Jenže v tu chvíli jsem se rychle postavil a pravačkou mu namířil přímo na hlavu, jenže to už se hlaveň zmodrala a stejně i zazářila, když v tom jsem stiskl poušť, ale to už padl hollow na zem s prostřelenou hlavou a já se otočil přímo na Aiko. Vůbec jsem neměl tušení co se to děje, ale připadal jsem si teď mnohem silnější, jakobych měl najednou nějaké poslání.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 6 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 5:13 pm

Daisuke -> Pomalu jsi se otočil za Aiko, jenž jsi mohla ve tvých očích všimnout něco nevídaného.. Modré zbraně, které jsi držel v ruce se doslova rozpustili v jakýsi druh prachu, nabývajíc světle modré barvy.. Límec tvého trika zavál ve větru a ty ses pomalu svalil na zem, když jsi dopadl, nejen že jsi měl ruce od krve, ovšem ta síla, která v momentě přišla, zároveň i odešla.. Vedle tebe ležela tvá zbraň a ten zvláštní diamant nikde, no nikde, byl na tvém krku, jenže toho sis nemohl bohužel zatím všimnout.. V momentě když by ses pořádně na zbraň zadíval, viděl by jsi, že i otvor, který tam byl doslova zmizel, což pro tebe bylo možná nevysvětlitelné. .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Mia
Nováček
Nováček
Mia


Počet příspěvků : 30
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 2:59 pm

Aiko

Zmätene som sa pozerala Daisukemu do očí a nevedela som sa ani pohnúť.
Stŕpla som a aj keď som sa veľmi snažila nevedela som pochopiť čo sa tu vlastne odohralo.
Pohla som sa až keď Daisuke padal, automaticky som vyskočila na nohy a pribehla k nemu.
Chytila som ho pred tým ako spadol a silno objala.
Bola som rada že sa už neozýva ten hlas, konečne som vedela že je po všetkom- teda až na to, že Daisuke mal na krku ten divný modrý diamant.
Teraz však bolo pre mňa hlavné zistiť či je v poriadku, pretože som sa cítila tak trocha vinná za to čo sa tu práve stalo.
Dai-kun...? opatrne som ho podoprela aby nespadol a pozrela sa naňho.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 4:30 pm

Daisuke

Pomalu jsem otevřel své oči a první po čem jsem se díval bylo to divné monstrum, které jsem však neviděl. Byla na mně vidět docela velká únava. Když jsem monstrum neuviděl, tak jsem rukou pomalym pohybem chytl svoji zbraň a pomalu ji zastrčil za opasek. A až pak jsem vydal první slova. "Eh, doufám, že jsi v pořádku Aiko." Řekl jsem ji tiše, ale zatim jsem se o krystal nezajímal, protože jsem byl docela unavený a tak mi to moc nemyslelo. Jediné co bylo pro mě teď důležité byla Aiko a já, bylo dobře, že jsme v pořádku. Avšak v hlubokých myšlenkách mi jezdily otázky, kde je krystal, co se to stalo a co to bylo za zbraně.
Návrat nahoru Goto down
Mia
Nováček
Nováček
Mia


Počet příspěvků : 30
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 6 I_icon_minitimeThu Mar 03, 2011 5:33 pm

Aiko

Hai, ja som v poriadku... len som tak trocha zmätená z toho čo sa tu stalo... povedala som potichu a pozrela sa naňho.
Len by ma zaujímalo ako si to všetko dokázal... dodala som už len v myšlienkach.
A ty Dai? Si v poriadku...? spýtala som sa ho rýchlo a na tvári som mala ustarostený výraz.
Stále som sa za to cítila vinná, nechcela som mu robiť problémy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karakura High School - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 6 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Karakura High School
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Karakura Town
» Rozcestník Karakura Townu
» Hollow: Karakura Town

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Human World :: Herní místnost :: Karakura Town-
Přejdi na: