~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálCalendarGalleryFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

Share | 
 

 Kapitánka 2.Divize / Satsuki Raineko

Goto down 
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 25
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Kapitánka 2.Divize / Satsuki Raineko    Thu Nov 25, 2010 5:38 pm

Satsuki Raineko

Jméno
Satsuki Raineko
Přezdívka
Satsuki má přezdívku Kurohyou , což znamená v překladu panter .
Věk
Je to poměrně mladá kapitánka její věk je přibližně 113 , avšak vzhledově vypadá na 17 - 20 .
Fobie
Satsuki má takzvanou tafefobii , což je fobie z pohřbení za živa .
Povaha
Satsuki je rozený flegmatik , nic víc snad není potřeba psát .
Divize
Druhá .
Hodnost v divizi
Kapitánka 2.Divize .
Cíl
Cíl Satsuki je zabít svého bratra , jenž ji zabil celou rodinu .

_________________________________

Schopnosti
Satsuki je velmi zvláštní dívka .. Její zaměření je hlavně na tiché zabíjení , takže i všechny její útoky provádí v tichosti . Je to také mistryně v bojovém umění zvaném jinak také taichi , jemuž dohrává velmi dobrá znalost lidské anatomie , pomocí těchto dvou věciček se z ní stává rozený vrah , vlastně slabší nepřítele dokáže odrovnat pomocí dvou ran . Její množství Reiryoku je jedno z největších vůbec , avšak dokáže ho velmi dobře skrýt , takže to tak ani nevypadá , respektive dokáže ho výborně potlačit . Satsuki si také velmi rozumí se svým Zanpakutou , nedávno byla také prohlášena za nejlepšího v kategorii Zanjutsu . Podle všeho také ovládá velmi zvláštní techniku vytvořenou původně Yoruichi a tím je Shunkō.

Zanjutsu ( Soulad / Souhra se Zanpakutou )
Jak už bylo řečeno Satsuki byla v Zanjutsu kategorii nejlepší vůbec , avšak i přes tyto všechny faktory nemá stále na Rokura alias Kenpachiho , což je její úhlavní rival . ( Počet bodů nezní znám ) .

Hadō
Satsuki je v Hadu průměrná , nedokáže vycastit nic extra , ale také by neudělala nic podprůměrného . Celkově se jí z Hada líbí jen Sokatsuki , který používá snad nejčastěji , ostatní moc nepraktikuje . ( Počet bodů není znám ) .

Bakudou
Satsuki je v Bakudu opět průměr , nejvíce na tomhle zvláštní je , že z tohoto oboru zvládá jen dvě kouzla a to Danku a v neposlední řadě také Tsuruzi Raiden . ( Počet bodů není znám ) .

Léčení
V Léčení je Satsuki dost podprůměrná , pokud vám je opravdu život milý nikdy od ní nechtějte vyléčit , což myslím smrtelně vážně . ( Léčení a Satsuki nejsou moc dobří kamarádi , popravdě zná jen úplné základy ) .

Shunpo
Co se týče Shunpo , tak v tomhle je naše Satsuki nadprůměrná . Je jedna z nejrychlejších v celé Soul Society , také se řadí mezi nejrychlejší trojku , kde zabírá právě místo dvě . Z Shunpo kroků ovládá také Utsusemi . ( Počet bodů není známý ) .

Reiryoku
Reiryoku je jedna z jejich světlých stránek , popravdě je jedna z mála , u niž je známá tak enormní zásoba Duševní Energie . ( Přesný počet bodů zde není znám ) .


Zanpakutou

Jméno
Asura no Hokou

Typ Zanpakutō
Typ jejího Zanpakutou není klasifikován , avšak je to velmi zvláštní , jelikož její útoky v Shikaii modu hlavně ovlivňují určitá podnebí , respektive počasí .

Normální vzhled
Spoiler:
 
V základní podobě není Asura snad ničím zvláštní , je to normální Tanto , kterou mají i někteří členové z její divize .

Vzhled v Shikai

Spoiler:
 
Ano , tohle je Shikai formě Asury , jak můžete vidět její vzhled se dost změní .. jílec, rukojeť a v neposlední řadě i dokonce samotné ostří . Vyvolává se příkazem " Pošpiň spravedlnost , Asuro ! " .

Schopnosti v Shikai

Satsuki zatím ukázala jen tři schopnosti jejího Shikaie , je možné , že časem se odhalí i další , avšak tyto tři používá tak nejčastěji . Zvláštní je , že se její útoky v Shikaii zaměřují na velmi pozoruhodné úkazy typu slunce či déšť .

" Kagayake "
Tato technika funguje jenom v případě , když jde aspoň trošku vidět slunce , čily nejde vidět napřed .. při obrovské bouři nebo v noci . Při tomhle procesu Satsuki nastaví svou Zanpakutou směrem na slunce a vysloví jméno oné techniky . V tom momentě nastane omámení všech smyslů nepřítele , čily ani nepozná , že to je iluze .. Začne to tak ,že nepříteli , jak již bylo zmíněno .. omámí smysli , avšak následně se soupeři začne zdát jako by se přibližoval k samotnému slunci a jeho tělo pomalu a pomalu hořelo , jediný způsob , jak se z toho dostat je za pomoci druhého člověka , sám nemá žádnou šanci uniknout .

" Jouten Kiri "
Tato technika funguje jen , když je menší mlha či déšť . Při tomhle procesu Satsuki zabodne svou Zanpakutou do země , zavře své oči a tiše vysloví jméno své techniky , v ten moment se v okruhu minimálně jednoho kilometru vytvoří mlha , avšak ne úplně obyčejná mlha . Soupeř v této mlze totiž ztrácí smysl zraku , což platí i pro samotnou Satsuki , avšak díky stylu , jenž vymyslela se v této mlze dokáže pohybovat pomocí ostatních smyslů , tohle však už nepřítel nedokáže , jelikož styl , jenž používá Satsuki je nyní v mlze pro něj dost komplikovaný . Tato schopnost byla prohlášena za zabijáckou , a proto ji Satsuki může používat jen v ojedinělých případech nouze.

" Kagitsume "
Tato technika funguje jen , když je noc či obrovská bouře , nikoliv se nedá použít za dne . Při tomhle procesu Satsuki opět zabodne svou Zanpakutou do země a vysloví jméno oné tecniky , v ten moment se pod nepřítelem a i samotnu Satsuki rozlehne obrovský stín , jenž může zabírat plochu až jednoho kilometru . Na první pohled se technika může zdát slabá , avšak opak je pravdou , Satsuki může pomoci svých myšlenek a zabodnuté katany v zemi ovládat celý stín , jenž vytvořila ( Tzv .. Může třeba za nepřítelem udělat stínový bodák a tím ho zabít ) . Tuto techniku používá velmi ojediněle , jelikož se jí osobně moc nelíbí .

Bankai

Spoiler:
 

Ano , tohle je Bankai Asury , jenž může působit velmi zvláštním dojmem , popravdě za celou dobu viděli její Bankai jen dva lidé a to jeden z kapitánů a ,, Vrchní kapitán " .. Podle všeho se vzhled Satsuki trošku upraví , Haori zmizí a její oblečení začne tvořit převážně oblečení zabijáků a to doslova .Také se při vyvolání Bankaie její Zanpakutou zmizne a objeví se před ní smrtky , jenž v ruce drží zvláštní kosu , přesné informace se však o tomhle Bankaii neví ..

Pravá podoba
Spoiler:
 
Tohle je nejspíše pravá podoba Asury , ovšem při přechodu do Bankai se podle všeho mění v kluka . Její duch se chová úplně stejně jako Satsuki , tzv.. Působí jako flegmatik .
Vnitřní svět

Spoiler:
 
Tohle je Vnitřní Svět .. Asury , místo které se na první pohled zdá úplně klidné . Při vstupu však do obrovské haly , která má přes dvacet pater si člověk spíše začne připadat jako v nejstrašidelnějším místě vůbec , hala působí opravdu hrozným dojmem , všude jsou jen samé pavučiny , mrtvoly lidí , jenž zabila Satsuki a tomu podobné věci . Na toto místo však Satsuki často nechodí , jelikož je tak slazena s její Zanpakutou ,že to ani jeden z nich nepotřebuje .

_________________________________

Životopis
Životopis Satsuki se vám odhalí postupem času , avšak pár spisů z jejího života bychom zde našli . První je ,že její rodiče umřeli pod rukou jejího bratra , který už byl v té době Arrancar ( Záznam , kdy ještě Satsuki žila ) a dokonce i po její smrti si na tuto událost pamatuje , což je velmi zvláštní úkaz . Další záznam u ní je to ,že se stala Kapitánem teprve nedávno .

Obrázek

Satsuki:
 

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://shinigami-world.forumczech.com
 
Kapitánka 2.Divize / Satsuki Raineko
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Informace o jednotlivých Gotei :: 2.Divize-
Přejdi na: