~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Nemocnice Tagarashi

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 30
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 12:31 am

First topic message reminder :

Nemocnice Tagarashi

Tagarashi:
Kdysi dávno nemocnice patřící rodině Ishidů, no poté co zahynul i jejich poslední potomek se musel nemocnice ujmout někdo jiný a tím se stal pan Tagarashi, po němž se tato nemocnice též přejmenovala. Jedná se o obrovskou budovu s extrémně nádherným interiérem a exteriérem. I když to není jediná nemocnice ve městě, tak je to ta nejlepší a nejznámější vůbec, a proto se na tomto místě nechává léčit spousty lidí. Je tu také zkušený a na všechny milý personál, který pobyt v této nemocnice ještě zlepšuje. Nemocnice se jinak nachází na severu města a má jednu cenu za nejhezčí parkoviště v Japonsku.

Personál:
- Po dobu hry se budou lidi z personálu přidávat.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Morgen
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Morgen


Počet příspěvků : 83
První přihlášení : 31. 01. 11

Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 6:46 pm

Jonathan Tell

Na ruce mi naběhly žíly a já zmáčkl ruku v pěst až jsem ohnul nůž.nejsem růžovo-vlasej démon ty barvoslepej arogantní pse...A mám svoje jméno...To že mi nějací idioti dali tuhle blbou přezdívku modro-vlasý démon neznamená že jsem jenom pitomej rváč co zmlátí všechny lidi na které narazí...řekl jsem mírně podrážděně ale potom jsem ho začal ignorovat,nůž vrátil do původního tvaru a začal zase bez jediného slova jíst.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 30
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 6:51 pm

Yakumo

Ooh promiň já řekl růžový? Chtěl jsem říct dementní, možná stupidní, vyber jsi co tam sedí líp. Arogantní pes, jo? Ne, to ne.. Jen se na Vás pouhé lidi dívám jako podprůměrnou rasu, ještě něco? Jo a s tím mlácením bych si nebyl jistej, podle té ignorace a celkově tvého postoje mi něco říká, že tě Alexander musel vcelku zazdít.. Dokončil jsem a trošku se zasmál, poté se však otočil za Ayatsuji a znovu ji začal hladit po vlasech.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Morgen
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Morgen


Počet příspěvků : 83
První přihlášení : 31. 01. 11

Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 6:57 pm

Jonathan Tell

nesmím ho zabít...řekl jsem si potichu aby to nikdo neviděl a už mi začali nabýhat žíly na hlavě ale pak jsem se ulidnil.někteří lidé jsou povrchní jako tenhle retard...a tenhle retard je vrchol povrchnosti...řekl jsem si v duchu a řekl jsem poslední poznámku. pokud myslíš tím zazdít to že zaůtočil aniž by řekl že boj začal tak ano...zazdil mě...protože někteří lidé bojují fér a nesnaží se vykrucovat a faulovat jak některá špína která si o sobě myslí bůhví co...řekl jsem a začal se přehrabovat vidličkou v jídle. Tou špínou jsem myslel konkrétně jeho.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 7:00 pm

Ayatsuji

Usmiala som sa keď ma hľadel po vlasoch a vôbec som si nevšímala to ako sa "dohaduje" s modro-vlasím démonom. Yakumo_kun? nechcel by si ísť dnes ku mne? myslím že u teba sa spať momentálne nedá.. hmm? spýtala som sa ho a bolo mi hrozne príjemné keď ma hľadel po mojich vlasoch.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 7:08 pm

Akira

S velkou námahou jsem vstal z postele, chystal jsem se na chvilku provětrat.Neměl jsem rád hádky. Ještě než jsem odešel jsem se otočil na Yakuma a tajemným hlasem jsem mu odpověděl na jeho otázku. Akira... Procházel jsem se chodbou, hledal jsem nějaké klidné místo. Zanedlouho jsem našel kavárnu, kde kromě prodavačky nikdo nebyl. Sedl jsem si ke stolku, vzal si dnešní noviny, které zde někdo zapoměl a začal je číst.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 30
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 7:37 pm

Yakumo

Cos říkal, vtipálku? Promiň, ale to jsou pravidla ulice.. Jestli jsi byl tam, kde myslím, tak tam neplatí žádná pravidla, měl by ses konečně poučit, že svět nikdy nebude spravedlivý.. Ach ti dnešní lidi. Řekl jsem Jonathanovi a viděl Akiru pomalu a jistě odcházet. Nevadí, chtěl jsem s ním hodit pokec, tak to počká no.. Pomyslel jsem si krátce a otočil se na Ayatsuji.. Hmm, pravda, popřemýšlím o tom. Odvětil jsem krátce a dál ji hladil po vlasech, aby věděla, že tu jsem pro ni..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Morgen
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Morgen


Počet příspěvků : 83
První přihlášení : 31. 01. 11

Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 7:45 pm

Jonathan Tell

vážně odsud musím už vypadnout...řek jsem si pro sebe a dál pokračoval v konzumaci nemocničního jídla které bylo něco mezi vesmíným slizem a psími zvratkami ale otec dělal i horší jídla takže tohle bylo oproti tomu nic.pravidla?já znám pravidla života,pravidla ulice,pravidla zlomených kostí ale taky pravidla sparingu a mezi ně patří oznámit že boj začal...na hodné angličany všichni kašlou teď jsou tu drsní obříci muhahahaha...chjo...řekl jsem si znuděně zatímco jsem žvýkal další sousto.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 8:27 pm

Ayatsuji

Yakumo_kun? prosímťa.. nemôžem vstať a tak.. nezoberieš ma domov? spýtala som sa ho a spravila som naňho takú kawai prosebnú tváričku. Posadila som sa na posteľ a čakala či ma zobere na ruky alebo nie. Heeh síce môžem chodiť ale keď mne sa tak hrozne nechce. Pomyslela som si a usmiala som sa na Yakuma.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Morgen


Počet příspěvků : 83
První přihlášení : 31. 01. 11

Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 9:37 pm

Jonathan Tell

musím na čerstvý vzduch...řekl jsem si a bez problémů jsem vstal z postele. Sice jsem měl skoro přelámané ruce a noc na maděru ale jinak jsem byl v pořádku. Vzal jsem peněženku z mé kapsy a vyšel jsem na chodbu. Ve společnosti té dívky a toho arogantního a nafoukaného parchanta jsem nevydržel už ani chvíli. Po delším bloudění jsem dorazil do kavárny. Byl tam už ten Akira nebo jak se jmenoval. Nechtěl jsem ho rušit a tak jsem si sedl opodál a objednal si kafe. Mezitím jsem znuděně pozoroval svoji ruku. Sice jsem neměl co dělat ale lepší než sledovat ty dva tam nahoře.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 30
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 12:43 am

Yakumo

Konečně můžeme mít chvilku jen pro sebe.. Řekl jsem si, respektive pomyslel hned poté co odešel i Jonathan. Hmm, chceš jít pryč už teď? Zeptal jsem se jí tiše a pomalu se k ní začal přibližovat, výsledkem byl dlouhý polibek na její rty. Nemůžu si pomoct, ale jsi překrásná, jedině když jsem s tebou se mé chladné srdce změní. Odvětil jsem krátce a začal s dalším polibkem.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 9:30 am

Ayatsuji

Teraz už nie.. len som chcela s.. nedopovedala som keď ma políbil a ja som sa vôbec nebránila. Chladné srdce.. ? heh len si sa ho chcel zbaviť aby sme mohli byť sami hmm? konštatovala som s úsmevom na tvári no na jeho druhý pokus som mu na pery priložila prst.. skús to niekde inde.. šepla som a zamilovane som sa naňho pozerala.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 30
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 10:50 am

Yakumo

Jen jsem se na ni podíval, když mi zabránila v polibku.. Hmm, zkus to někde jinde, jo? Beru to tak, že bych měl přemýšlet.. Řekl jsem a začal se rozhlížet všude okolo až jsem uviděl jednu knížku a na ni nahého člověka, v tu dobu mě to napadlo... Hmm, a co takhle pupík? Nebo je to snad příliš pofiderní? Zeptal jsem se ji a čekal jak zareaguje, hodně lidí by totiž řeklo spíše věci jako je čelo nebo tvář, ovšem změna je život.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 11:05 am

Ayatsuji

Bože Yakumo.. už radšej nerozprávaj.. je to na tebe. Zasmiala som sa a oprela som sa o vankúš na posteli s menším úsmevom na tvári. Bože on musí všetko rozoberať.. možno pre to ho mám tak rada. Rozmýšľala som a čakala či niečo spraví alebo zase začne kecať a pýtať sa zbytočnosti.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 30
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 12:15 pm

Yakumo

Tse.. Řekl jsem a pomalu se pomocí svých rtů začal přibližovat k jejímu pupíku, políbil jsem jí ho.. Hmm, ženské tělo je tak hebké, je to tak zvláštní pocit, ale nechci aby vyprchal. Pomyslel jsem si a dál ji líbal její pupík, poté jsem ho však olíznul, což ji mohlo udělat trošku nepříjemně.. Líbí se ti to? Zeptal jsem se jí a čekal na její reakci..



Naposledy upravil Yakumo dne Fri Feb 11, 2011 7:48 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 12:22 pm

Ayatsuji

Usmiala som sa naňho a zaryla som mu prsty do vlasov, keď ma začal bozkávať tak som si to celkom užívala pretože to bolo hrozne príjemné. Je to úžasné.. odpovedala som mu a prehrabla som mu rukou vlasy, po tom som ho pohladila po tvári a stále som sa naňho tak zamilovane usmievala.

Amy Tell (npc)

Bráško!! ozvalo sa celou nemocnicou a po chodbách sa ozýval hlas Amy. Bežala som po chodbe a nakúkala do každej jednej izby či tam nie je môj brat. Po tom som si išla na chvíľku oddýchnuť do nejak kaviarne a tam som ho uvidela.. od radosti som sa nańh orozbehla a skočila som po ňom pri čom som ho chcela objať.. sotva mal šancu uhnúť a v tom zhone som ani nepomyslela na jeho zranenia.. proste som bola veľmi rada že ho vidím.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Morgen


Počet příspěvků : 83
První přihlášení : 31. 01. 11

Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 2:37 pm

Jonathan Tell

Brzy mi donesli kávu a já zaplatil. Když jsem ji dopil tak jsem si ještě koupil noviny(vím že je to blbost že prodávají noviny v kavárně ale občas to tak je...možná ) a začal si je číst. Naneštěstí jsem si nevšiml Amy a ta mě smetla ze židle takže jsem spadl na zem. Její prsa jsem měl natěsno namáčklý na obličeji a nataženou rukou jsem mírně mlátil do země. nemůžu dýchat...ozvalo se zpod jejích gigantických prsou.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 2:40 pm

Amy Tell (npc)

Go..gomene.. povedala som ospravedlňujúco a rýchlo som sa postavila.. po tom som sa pomohla postaviť aj bráškovi a v očiach som mala hviezdičky.. som tak rada že ti nič hrozného nie je.. skús to spraviť ešte raz takto ma vystrašiť a budeš si priať aby si v tejto nemocnici ostal do konca svôjho biedneho života.. nafúkla som sa naňho ale po tom som ho znova len objala.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Morgen


Počet příspěvků : 83
První přihlášení : 31. 01. 11

Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 3:08 pm

Jonathan Tell

Postavil jsem a utřel si krev z nosu kvůli nadměrné blízkosti prsou u mého obličeje. Mírně jsem se usmíval a poté jsem jako Gentlman posadil Amy na židly. V klidu jsem si sedl na židli u novin a řekl.To bohužel nepůjde...nemohu zaručit že už nikdy nebudu v tomhle stavu...Ale slib mi jediné...Už nikdy...Nikdy...se nepleť do mého souboje....řekl jsem a v očích bylo vidět že to myslím vážně. Můj úsměv byl najednou pryč. Nedělal jsem to kvůli sobě a proto že bych měl rád boj. Pouze jsem ji chtěl ochránit. Chtěl jsem ochránit všechny.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 30
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 3:11 pm

Yakumo

Víš že to docela bolí? Říkal jsem, když jsem zrovna líbal její pupík.. Je to tak příjemné, opravdu příjemné. Řekl jsem znovu a dál líbal její pupík, po nějaké době se konečně odhodlal odtrhnout.. Bylo to příjemné, ale co kdyby někdo náhodou vešel do místnosti? Heh.... Odvětil jsem a poté se podíval na Ayatsuji, jak na to všechno zareaguje.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 3:21 pm

Ayatsuji

Heeh gomene... ospravedlnila som sa mu a pustila som jeho vlasy. eh ak niekto príde? hmm.. no skončí na vedlajšiom oddelení. len pre to že ťa vyrušil.. sama by som sa o to postarala. Povedala som sprisahanecky a celého som si ho pritiahla bližšie ku mne, no len som sa mu pozerala do očí a po tom som ho troška odtiahla. Ale.. keby sme išli ku mne.. nemal by tam kto prísť.. vážne nezoberieš ma odtiaľto? spýtala som sa ho s hviezdičkami v očiach.

Amy Tell (npc)

Eh .. okej.. povedala som a trocha smutno som sa pozrela na zem. Nebudem sa ti tam pliecť.. ak to bude niečo normálne.. ale nemôžeš odo mňa čakať.. že do teba nechám bezcielne búchať nejakého magora.. to proste odo mňa nechci pretože ti nemôžem sľúbiť.. že ťa odtial neodvlečiem znova. Hovorila som potichu a stále som sa pozerala do zeme.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 30
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 3:37 pm

Yakumo

Hmm.. Bojím se o Tebe, co když se ti zase něco stane? Tady jsme možná víc v bezpečí, než jinde. Řekl jsem ji z očí do očí a poté ji začal opět hladit po vlasech. Zajímalo by mě, jak to vypadá s naším barákem, doufám že bude brzo v cajku, i kdyyž potencionálně kdybych spal u tebe, tak to moc nevadí, ať už to trvá klidně měsíc. Dokončil jsem a šel směrem k oknu, otevřel ho a díval se na Karakuru, z předposledního patra byl vcelku dobrý výhled..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Morgen
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Morgen


Počet příspěvků : 83
První přihlášení : 31. 01. 11

Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 3:40 pm

Jonathan Tell

Nikdy znamená nikdy...nedělám to protože chci...dělám to pro tebe...mnoho lidí se mě bojí proto nemá ani odvahu se tě dotknout ale kdyby zjistili že si mě musela zachránit tak by na tebe jenom více útočili protože by si mysleli že tě nedokážu ochránit...A co kdybych atm zrovna nebyl...ty jsi vše co mi zbylo...prosím už nikdy mě nezachřanuj...Řekl jsem a bylo vidět že k slzám už nemám daleko.Rychle jsem si protřel oči a řekl. Neboj se...už nikdy,opakuji nikdy nedovolím aby mě někdo kdo bojuje nefér porazil...to ti slibuji.řekl jsem a ruku jsem sevřel v pěst.Potom jsem se usmál a ročepýřil jí vlasy. Neboj se...já tě ochráním...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 4:16 pm

Ayatsuji

Hm myslíš že som tu viac v bezpečí? a pred čím prosímťa? viem sa ubrániť ak je treba.. len, keď tu je taká nuda.. nič tu nie je, nedá sa tu nič robiť, chodí sem veľa ľudí ktorý tu furt otravujú. A samozrejme by si u mňa mohol ostať koľko len chceš heh.. mne by to nevadilo. Len nemáme moc voľných izieb tak asi.. by si musel spať v tej mojej na gauči. Lišiacky som sa zaškerila a čakala na jeho reakciu.

Amy Tell (npc)

Heeeh.. myslím že .. by som ti mala niečo povedať ale ja.. som sa pridala k jednej školskej "skupine".. oni sa o mňa postarajú keby bolo zle .. vážne ja.. sú to priatelia a.. nedokončila som a zapozerala som sa mu do tváre.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 30
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 5:03 pm

Yakumo

Gauči? Hééé.. Řekl jsem docela zamyšleně a představoval si moje přenocování na gauči, které by nejspíše podle mého pohledu nedopadlo třikrát nejlépe. Opravdu jsi v pohodě? Byl bych nerad, kdyby ne a potom sem museli jít zpět.. I když touha potom být osamotě mě docela sžírá, to se musí nechat. Řekl jsem a při konci mého monologu začínal přidávat i takový zvláštní druh smíchu. No mě je to jedno, ale raději bych počkal na sestřičku nebo tak něco. Jo a s tou ochranou, nebyl bych si jistý, že se pokaždé dokážeš ubránit sama.. Odvětil jsem nakonec a čekal na její reakci.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 5:11 pm

Ayatsuji

Hmm keby sa ti neľúbil gauč tak by si mohol spať aj na posteli.. nejak by sme sa tam zmestili. Zaškerila som sa na neho a pomaly sa posadila na posteli.. myslíš že by ma tu sestrička udržala? ak ma nezoberieš tak sa domov nejak doplazím.. povedala som rozhodne a vyzeralo to tak že to myslím smrteľne vážne.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice Tagarashi    Nemocnice Tagarashi  - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nemocnice Tagarashi
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Human World :: Herní místnost :: Karakura Town-
Přejdi na: