~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Somtér Zátka

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
kuiku787
Nováček
Nováček
kuiku787


Počet příspěvků : 7
První přihlášení : 28. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : šonov

Somtér Zátka Empty
PříspěvekPředmět: Somtér Zátka   Somtér Zátka I_icon_minitimeFri Jan 28, 2011 10:28 pm

Jméno : Somtér Zátka

Přezdívka : Spáč

věk : 137 (vypadá na 24)

Fobie : Krysy, Oheň

Povaha : Líná / Když nespí tak veselá

Rasa : Arrancar

číslo : 37

Cíl : Doba Ledová ve Světě /SS/ Hueco Mundo

Schopnosti

Zanjutsu : 6

Sonido : 7

Cero : 9

Hierro : 6

Reiryoku : 7

Zanpakuto

Jméno : Hyōken (ledový meč)

Vzhled :

Příkaz pro uvolnění : Přijď ke mě.

Vzhled Ressurection :

Schopnosti ressurection :

Zvýší se mi hladina Reiatsu

Věci kolem mě začnou mrznou (zhruba 4M ode mě). Cokoli na co šáhnu zmrzne, největší efekt to má v mé pravé ruce.
Dokážu také vyvolávat různé mrazivé předměty v rukách. (Např. Vyrobím si v ruce ledové kopí.)
Dále mám podobnou schopnost jako Grimmjow. Totiž : Vytvoří se mi nad prsty ledové bodce a s těmi můžu všelijak manipulovat jako s prodlouženými drápy (omezeno na 15M).
(Vím že to není nijak originální ale já nejsem nápaditý člověk)

Výpis nejpoužívanějších zbraní :

Kopí ...... Vypadá podobně jako Ulqviorovo ale je z ledu.
Bodce ..... Mají tvar jako ostří Kunaiie ale jsou ledové a bez držadla
Anebo : Meč : ale ten musí mít delší přípravu aby ztvrdul a nerozbil se hned.

Životopis : Jako člověk jsem býval vyhazovač v baru.
Do práce jsem chodil rád. Až na ten den kdy jsem zemřel.
Měl jsem jen sám na ryby ale potřebovali abych vzal službu za nemocného kolegu.
Byl jsem převelice zklamaný, každý kamarád rybář volal že berou ryby jako splašené ale já musel do baru.
Seděl jsem tam a čekal než se něco bude ďít. Skoro mi služba toho dne připadala zbytečná. Když najednou začal chlápek obťěžovat servírky. Chtěl jsem ho vyhodit ale bránil se.
Prali jsme se a pak jsme spadli a já slyšel jak se někdo bouhnul o bar.
Pozdě mi došlo že jsem to byl já.

...

Dlouho jsem si nepamatoval co se stalo až do dob když jsem ožil jako Hollow. To jsem zapoměl úplně.
Sílil jsem rychle a postupem času jsem dokázal ovládat minimálně prvky ledu.
Až jednou se ze mě spolu s mnoha dalšíma stal Gilian.
Uvnitř v jeho duši jsem nebyl s ostatníma ale bojoval jsem.
Tak jsem se nakonec osamostatnil.
Začal jsem žrát a žrát. A dokonce se u mě zvýšila moje schopnost manipulace s ledem.
Když jsem jednou chtěl zničit velmi silného Gilliana tak přišel maník s čímsi v ruce a proměnil nás oba na to co jsme.


Obrázek :


Naposledy upravil kuiku787 dne Tue Feb 01, 2011 5:59 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
kuiku787
Nováček
Nováček
kuiku787


Počet příspěvků : 7
První přihlášení : 28. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : šonov

Somtér Zátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Somtér Zátka   Somtér Zátka I_icon_minitimeSat Jan 29, 2011 10:36 am

Zanpakuto :Somtér Zátka SkullRoninKatana

Resurection : Somtér Zátka 1aa7478eaa_14997933_o2

Obrázek : Somtér Zátka Commission_Arrancar_OC_Villemo_by_shirotenshi_chan

Nějak se mi neuložili obrázky tak je posílám teď-
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Somtér Zátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Somtér Zátka   Somtér Zátka I_icon_minitimeSat Jan 29, 2011 3:16 pm

Twistka tu tuším není, a dojde až asi za pár dní. Plus nauč se používat tlačítko EDIT, který edituje původní příspěvěk, díky. Smile
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Somtér Zátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Somtér Zátka   Somtér Zátka I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 5:31 pm

už tu je. zatím ti to nemůžu dovolit, rozsah 50 metrů je ze začátku opravdu moc, taky bych chtěla rozepsat jaké ledové zbraně především tvoříš. jinak by to bylo v cajku. Dej tomu ještě nějakou trochu úpravu.
Návrat nahoru Goto down
kuiku787
Nováček
Nováček
kuiku787


Počet příspěvků : 7
První přihlášení : 28. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : šonov

Somtér Zátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Somtér Zátka   Somtér Zátka I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 5:44 pm

Tak jo edituji to ........... dejme tomu .......... 15 M
Ale s úpravou si teda nevím rady ..........
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Somtér Zátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Somtér Zátka   Somtér Zátka I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 1:10 pm

prboha když už ty názvy píšeš v japonštině tak je piš správně...Hyoken by měl tuším být ledoví meč...
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Somtér Zátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Somtér Zátka   Somtér Zátka I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 1:16 pm

Ehm.. xD Nechápu proč všichni všude pro ledovej meč cpou Hyouken (Hyōken), když se to dá pojmenovat i tisíckrát líp, ale tak je pravda, že je to stále lepší než nesmysl nejspíše našeho božského googlu Hiryoutou mno..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Somtér Zátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Somtér Zátka   Somtér Zátka I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 1:18 pm

jasně, dá se to pojmenovat líp, já psal jen doslovný překlad který dává smysl Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kuiku787
Nováček
Nováček
kuiku787


Počet příspěvků : 7
První přihlášení : 28. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : šonov

Somtér Zátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Somtér Zátka   Somtér Zátka I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 6:00 pm

Lidičky nikde jsem nemohl (a že jsem hledal) najít lepší překlad tak jsem použil ten váš ............
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Somtér Zátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Somtér Zátka   Somtér Zátka I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 6:53 pm

Mě vždycky dostane Kakuza, jak někoho gramaticky opraví a do tý samý věty narve hrubku jak Brno :-D
Návrat nahoru Goto down
kuiku787
Nováček
Nováček
kuiku787


Počet příspěvků : 7
První přihlášení : 28. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : šonov

Somtér Zátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Somtér Zátka   Somtér Zátka I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 7:07 pm

Lidi a jak to vlastně je .......... Jsem schválenej nbo Ne ........... Já to tady nepoznám (jsem prostě blbej)

A jestli ne Tak co mám prosím dodělat
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Somtér Zátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Somtér Zátka   Somtér Zátka I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 7:26 pm

mě zas vždycky dostane Phate jak si hraje na drsňáka a pak brečí na nespravedlnost admina a taky se s tím nerozšířuji a víš proč? protože tomuhle postu se říká SPAM Wink
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Somtér Zátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Somtér Zátka   Somtér Zátka I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 9:32 am

Phate a Kakuza
nevím o tom že by jste svými osobními problémy měli otravovat všude kde se vám zamane. dobrovolně si ty příspěvky zde- co se netýkají tématu vymažte.

ještě k deníku
promiň že jsem se neozvala dřív, zapoměla jsem. U tvé postavy mi chybí ještě pár věcí k dořešení než jí pustím do hry. Odpovídej normálně sem:
když píšeš že vše umíš pokrýt ledem, víš otom že například arrancary nebo shinigami pokrýt umět nemusíš? Kvůli reiatsu kolem jejich těl.
dále 15 metrové drápky.......no...budiž, ale na udržení tě to bude dost vyčerpávat. do budoucna si promysli co budeš umět v ressu.
Snad poslední věc, zkus svůj led jako materiál obodovat či přirovnat k jiným materiálům podle: tvrdosti, průraznosti a pružnosti.
jinak schváleno zkusím pro tě vytvořit hrací místnost ještě dnes.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Somtér Zátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Somtér Zátka   Somtér Zátka I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 8:54 pm

promiň, nějak nestíhám, kdyžtak se přesuň před Las Noches kde jsou ostatní čísla, pokud jsi příliš netrpělivý
Návrat nahoru Goto down
kuiku787
Nováček
Nováček
kuiku787


Počet příspěvků : 7
První přihlášení : 28. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : šonov

Somtér Zátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Somtér Zátka   Somtér Zátka I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 10:54 am

Twist napsal:
Phate a Kakuza
nevím o tom že by jste svými osobními problémy měli otravovat všude kde se vám zamane. dobrovolně si ty příspěvky zde- co se netýkají tématu vymažte.

ještě k deníku
promiň že jsem se neozvala dřív, zapoměla jsem. U tvé postavy mi chybí ještě pár věcí k dořešení než jí pustím do hry. Odpovídej normálně sem:
když píšeš že vše umíš pokrýt ledem, víš otom že například arrancary nebo shinigami pokrýt umět nemusíš? Kvůli reiatsu kolem jejich těl.
dále 15 metrové drápky.......no...budiž, ale na udržení tě to bude dost vyčerpávat. do budoucna si promysli co budeš umět v ressu.
Snad poslední věc, zkus svůj led jako materiál obodovat či přirovnat k jiným materiálům podle: tvrdosti, průraznosti a pružnosti.
jinak schváleno zkusím pro tě vytvořit hrací místnost ještě dnes.

1 : Jistě jsem si vědom toho že se můžou bránit

2 : Jistě promyslím si to a ... Sám bych to hrál tak že mě to unavuje

3 : No nejspíš nějaká pružnější Ocel

Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Somtér Zátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Somtér Zátka   Somtér Zátka I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 1:07 pm

přesuň se do: osatní oblasti: oblast Soteko (dnes dotvořím)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Somtér Zátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Somtér Zátka   Somtér Zátka I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Somtér Zátka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Charaktery-
Přejdi na: