~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Obchod s mangou

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Obchod s mangou Empty
PříspěvekPředmět: Obchod s mangou   Obchod s mangou I_icon_minitimeMon Dec 27, 2010 12:09 pm

Obchod s mangou

Malý dřevěný obchůdek, v němž si můžete kdykoliv koupit nějakou tu mangu. Najdete tu díla jako je One Piece, Fairy Tail, ale také i například jiné mangy, které nejsou světu moc známé. Ceny za jedno volume jsou vcelku malé, a proto tento malý dřevěný krámek navštěvuje hodně lidí. Navíc tu prodává takovej starej a hodnej dědula, kterej i často dává slevy. Toto místo se jinak nachází blízko školy, takže si sem před hodinou či o volných hodinách chodí studenti právě mangu kupovat.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Obchod s mangou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchod s mangou   Obchod s mangou I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 10:06 am

Ren

Bylo ráno a já sem šel pomalu směrem do školy.Chjo zase další školní den, zívl sem.
Aspon si zajdu koupit mangu.Moc daleko sem to neměl a zachvylu jsem už stál před obchodem z mangou.Vešel jsem do obchodu a pozdravil Dobrý ráno.
Byla tam spousta mang, nemohl jsem si vybrat.Nakonec sem čapl mangu One piece a šel jsem zaplatit.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Obchod s mangou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchod s mangou   Obchod s mangou I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 10:33 am

Děda největší znalec mangy xD

Takže One Piece? Zajímavé v dnešní době se těch fanoušků této mangy až nějak moc množí.. Řekl jsem a vzal si od něj ty peníze. Hlavně dobrý počteníčko, jinak bys ty peníze vyhodil celkově za nic. Dokončil jsem a začal si číst noviny, které jsem měl položené na stole, už jsem se ani nedíval, co ten kluk vlastně vyvádí, jestli odešel nebo tam zůstal.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Sponsored content





Obchod s mangou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchod s mangou   Obchod s mangou I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Obchod s mangou
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Human World :: Herní místnost :: Karakura Town-
Přejdi na: