~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Elisa Resta

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Elisa Resta Empty
PříspěvekPředmět: Elisa Resta   Elisa Resta I_icon_minitimeMon Dec 13, 2010 5:50 pm

b] Jméno : [/b]
Elisa Resta

Věk :
141

Povaha :
Velmi hravá osůbka. Občas leze ostatním na nervy kvůli svému bezednému optimizmu. Nikdy nepochopila depresivní chování většiny ostatních Arrancarů a ani se o to nesnaží.

Rasa :
Arrancar

Číslo : ( Jen v momentě , kdy je vaše postava Arrancar )
36

Cíl :
Najít si přátele a užívat si. Věčně.
_________________________________

Schopnosti :
Je výborná v boji jeden na jednoho. Dokáže používat Cero ale není to něják extra. Balu má menší ale používá jí na počet. Hierro není špatné, podrží jí když je to třeba ale v porovnání s Espadou je to jen kůže, proto ho doplnila chrániči předloktí a holení. Na co má Elisa velký talent je Sonido, miluje totiž hru Na honěnou a tak je její sonido slušný nadprůměr.

Rozdělte 35 bodů

[i]Zanjutsu -9
Sonido -14
Cero - 4
Hierro - 5
Reiryoku - 6

" Zanpakutou :
Lagarta

Normální vzhled :
http://assassin.herniweb.cz/images/photoalbum/2.png

Příkaz pro uvolnění :
Serpear Lagarta

Vzhled Ressurection :
Elisu obalí Hierro a objeví se silný ocas s hrotem na konci, drápy a celkový vzhled je podoba ještěrky.
http://dark-fayt.deviantart.com/art/The-Reptile-Woman-98708430?q=boost%3Apopular+reptile+woman&qo=8

Schopnosti v Ressurection :
Při pohybu po zadních nohou může používat Cero, Balu atd. Když se ale bude pohybovat po čtyřech, je radikálně rychlejší a zrychlí se jí i Sonido. Hierro je trošku tvrdší ovšem ne tolik, aby jí omezovalo v pohybu. Zuby a hrot ocasu jsou jedovaté. Jed částěčně blokuje přenos impulzů z mozku do zbytku těla. Ve výsledku se to projevuje problémy s hybností a rovnováhou. Bohužel to však neznamená úplné ochrnutí. Jed působí, dokud je Elisa v Res.

_________________________________

Životopis :
Můj příběh je stejný jako u většiny arrancarů. Stala jsem se Adjuchas a požírala co jsem mohla, abych sama nebyla sežrána. Jednoho dne jsem se připletla moc blízko k Las Noches a tam jsem narazila na jakéhosi arrancara. Ten však boj se mnou prohrál a já ho zbaštila. Na posezení. Těm dalším co přišli po něm jsem už ale zdorovat nemohla. Nezabili mě však. Odtáhli mě dovnitř a strhli mi masku. Od té doby žiju jako arrancar v Las Noches.

(sry ale ten životopis u hollow mi fakt nejde)

Obrázek :
http://browse.deviantart.com/?q=Arrancar&order=9&offset=360#/d1l4g1z


Naposledy upravil Kashike dne Thu May 12, 2011 8:31 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Elisa Resta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elisa Resta   Elisa Resta I_icon_minitimeMon Dec 13, 2010 5:55 pm

no ten životopis je docela krátkej ale mě se to líbí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Elisa Resta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elisa Resta   Elisa Resta I_icon_minitimeMon Dec 13, 2010 6:00 pm

tak mě fakt nenapadá co naspat u arrancara Very Happy nevim no Very Happy ale životopis snad neni to hlavní
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Elisa Resta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elisa Resta   Elisa Resta I_icon_minitimeMon Dec 13, 2010 6:01 pm

Třeba předsmrtný život jak jsi umřel ...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Elisa Resta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elisa Resta   Elisa Resta I_icon_minitimeMon Dec 13, 2010 6:08 pm

to si adjuchas nepamatuje Very Happy protože je složený ze stovek hollowů a musel by ty vzpomínky přebrat všechny
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Elisa Resta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elisa Resta   Elisa Resta I_icon_minitimeMon Dec 13, 2010 6:55 pm

ale klidně by sis ten život před smrtí popsat mohl- aspoň krátce. Ještě to projedu, ale v ničem nevidím problém. Dokonce vim i o obrázku co by na ní seděl (ale hernajz- kde je teď vážně nevim) jinak ještě něco mi tu chybí. ...Ehm...ještě na to prostě juknu.
Ale jinak Ok

jo! ke tvému číslu. U tvorby charakteru jsou napsaná volná čísla, ale ejstli chceš vyšší, můžeš si vybrat i 50- či až 55. dál ne.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Elisa Resta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elisa Resta   Elisa Resta I_icon_minitimeMon Dec 13, 2010 7:05 pm

fajn, změním číslo Wink
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Elisa Resta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elisa Resta   Elisa Resta I_icon_minitimeMon Dec 13, 2010 8:31 pm

další věckteré jsme si všimla je na kolik tvá postava vypadáš. Jinak (zkusim ti tam napsat úvod ještě dnes) začneš v poušti Brahma kde hraje Cleanercz. bližší informace o misi, najdeš v misích Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Elisa Resta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elisa Resta   Elisa Resta I_icon_minitimeTue Dec 14, 2010 6:49 am

neviděl jsem to jako podstatný údaj, když je k dispozici tak přesný obrázek, ale fajn, dejme tomu na 20.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Elisa Resta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elisa Resta   Elisa Resta I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Elisa Resta
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Charaktery-
Přejdi na: