~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálCalendarGalleryFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

Share | 
 

 Tawara Kensei

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Kakuza-chan
Expert
Expert
avatar

Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Tawara Kensei   Sat Dec 11, 2010 6:11 pm

First topic message reminder :

Jméno: Tawara Kensei
Přezdívka: Genkotsu no Kensei
Věk: 158 let
Fóbie: meče, nemá z nich hrůzu ani strach, jen jakýsi odpor žádný by nikdy nevzal do ruky

Divize: 11.
Hodnost: člen
Povaha: Kensei je dokonalý stereotyp člena 11. divize. Násilnický, hrubý cvok který miluje boj. Boj miluje natolik, že neodmítne snad žádnou výzvu k souboji a sám se snaží vyhledávat konflikty a problémy jen aby se mohl alespoň trošku protáhnout. Na rozdíl od většiny ostatních níže postavených členů divize však má Tawara silný smysl pro zodpovědnost a silnou loajalitu vůči svému kapitánovi Rokuro, pod jehož velením dle vlastních slov touží žít a jednoho dne i umřít.
Kensei má mnoho vlastností podobných ex-kapitánu této divize Zarakimu. Stejně jako on bere Tawara boj na život a na smrt jako zábavu a vystavuje se tak smrtelnému nebezpečí, když souboj prodlužuje jak jen je to možné, aby si zábavu víc užil.
Svůj život zasvětil boji pod Kapitánem Rokuro což je jediný člověk na světě kterého opravdu respektuje a uznává.
Taktéž stejně jako jeho vzor se Tawara směje bojuje li s hodně silným oponentem a stejně jako celá 11. divize považuje za jediný správný boj souboj jeden na jednoho, přičemž konec boje je jedině v případě že jeden z aktérů souboje zemře. Stejně tak věří ve své bojové štěstí, což je něco co se naučil od svého kapitána.
Vždy před bojem říká soupeřům své jméno jakožto jméno člověka který je zabil.
Cíl: překonat legendárního Zaraki Kenpachiho, žít a umřít pod svým kapitánem

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zanjutsu: 0
Hadou: 0
Bakudo: 0
Léčení: 0
Shunpo: 0
Hakuda:(boj beze zbraně) 15
Reiatsu: 20

Zanpakuto

Asi největší zvláštnost tohoto Shinigami je fakt že žádnou Zanpakuto nemá.

Rokufuu(šest cest)

Popis:Bojový styl Hakuda který Tawara sám vytvořil během let které strávil v Rukongai bojem o přežití. Jedná se o styl který překonává hranice těl běžných Shinigami ale na druhou stranu pro jeho dosažení musí člověk obětovat svou Zanpakuto. Jak už z názvu vyplývá celý systém je postavený na šesti základních dovednostech/cestách(každá z nich pak má tři úrovňové stupně-učedník/bojovník/mistr), ze kterých vychází všechny ostatní techniky cesty. Sám jeho zakladatel Tawara ovládá sice všechny ale pouze na nejnižší úrovni. Cesty jsou následující:

Cesta Reiatsu:
Nejzákladnější cesta která je potřebná pro dosažení všech ostatních. Právě pro její dosažení je nutné obětovat svou Zanpakuto. Dotyčný Shinigami jej defacto pohltí a díky tomu získá Reiatsu silnější než by mělo být na jeho úrovni možné a také se jej naučí mnohem lépe kontrolovat. Pohřeb duše a otevřít bránu do SS pak zvládne vlastní silou.
Učedník: Prostřednictvím složitých cvičení a dlouhodobých meditaci se uživatel stane jedno se svou Zanpakuto(něco jako Ichigova finální Getsuga, až na to že silově je to 1a hodně(vážně hodně nul) násobně slabší, na druhou stranu trvalé) a tedy se stane i svou vlastní silou. Toto spojení je na úrovni zapečetěné Zanpakuto, proto nedokáže používat žádné speciální schopnosti svého meče(a je otázka jestli toho někdy schopen bude) na druhou stranu jeho Reiatsu(síla jeho duševní energie) dozná značného posílení. Stane se mnohem těžší a hustší(Kensei sám má běžnou světle modrou barvu). Navíc jej dokáže uživatel téměř perfektně ovládat, jak ukrývat tak uvolňovat.

Cesta Těla
Druhá základní cesta kterou je nutné projít hned po pohlcení svého meče(nebo během onoho procesu). Sestává ze silového, vytrvalostního tréninku, tréninku pružnosti a obratnosti a také ovládání vlastního těla. Jedná se o klíčové znalosti a dovednosti i pro samotné Hakuda, tato cesta je však dovádí mnohem dál. Je k tomu však třeba pevná vůle a vytrvalost.
Učedník:Uživatel na této úrovni vytrénoval své svaly a klouby za hranici možností běžných shinigami. V podstatě se dá říct že jeho samotné tělo je o 15% silnější, rychlejší, odolnější, obratnější a má lepší reflexi než ostatních shinigami se stejnou úrovní Reiatsu a Hakuda.

Cesta Mysli
Třetí a poslední základní cesta kterou adept prochází spolu se dvěmi předchozími cestami. Učí jej soustředění, odvaze a rozhodnosti.
Učedník: Prostřednictvím drsného tréninku pokoušení vlastní vůle, vystavování se extrémnímu nebezpečí a bolesti dosáhl kontroli nad svou vlastní myslí do takové míry že je schopen ustát bez větších problémů i vliv dvojnásobného Reiatsu než je jeho vlastní. Je také schopen potlači bolest a bojovat tak i s vážnými zraněními

Cesta pohybu
Cesta vycházející z těch předchozích, učí jak se na bojišti pohybovat mnohem rychleji a s větší elegancí než je vidět u většiny ostatních bojovníků. Může se tak stát že i když nemá uživatel Shunpo dokáže vám zmizet z očí a objevit se za vašimi zády.
Učedník:Žák této cesty je schopen sladit své pohyby s rytmem boje svého soupeře(popřípadě celé bitvy) díky čemuž je mnohem obtížnější jej zasáhnout a zranit.

Cesta kopu
Sekundární cesta která vychází z první trojice. Učí své adepty jak správně využít plnou sílu svých nohou a celého těla tak aby dosáhli pokud možno maximální destruktivní síly a rychlosti.
Učedník: Ať už mírí kamkoliv, kope patou, kolenem nebo jinou částí nohy, adept této cesty dokáže vložit do kopu celou sílu a energii svého těla čímž se tento jeho útok stává o 25% silnější a rychlejší.

Cesta pěsti:
Poslední a defacto nejvyužívanější cesta. Učí jak správně udeřit, tak aby jste do úderu mohli vložit svou plnou sílu a přitom nezranit svou vlastní ruku. Ukazuje že pokud máte dost vůle i pěst může být smrtonosná zbraň. Je to také Tawarou nejpoužívanější cesta, podle ní také dostal svou přezdívku(Genkotsu=pěst).
Učedník: Učedník této cesty se naučí plně využít potenciál svého těla k co možná nejsilnějšímu úderu určenému ke smetení soupeře i jak zastavit jeho útok a nedovolit mu vás zranit. Číselně platí že jeho útok i obrana pomocí rukou je o 25% rychlejší a má o stejný počet procent větší destruktivní sílu než jiného jedince se stejnou úrovní Reiatsu fyzické síly a Hakuda.

----------------------------------------------------------------------------------------
Techniky

Všechny tři současné Tawarovi techniky vychází ze základních cest Rokufuu.

Genkotsu: Ishi/ Ishigenkotsu(Pěst: Kámen/kamenná pěst): Technika která ho proslavila a kterou on sám používá nejraději. Jedná se o prostý úder za využití plné síly těla uživatele. Principielně podobné Ikkotsu. Jméno tento úder dostal podle jeho destruktivní síly, kdy s ním Kensei rozbíjí balvany o víšce dospěleho muže.

Konpaku: Hando(Duše: Ruka): Technika vycházející z Cesty Reiatsu, umožňuje svému uživateli koncentrovat Reiatsu na povrch jeho rukou(začnou zářit barvou jeho reiatsu). Díky tomu pak může udeřit i proti bytostem nebo věcem kde by jinak riskoval zranění(oheň, kyselina atd.) Ono Reiatsu jej totiž po dobu jednoho až třech(záleží jak rychlé budou) úderů chrání před projevy těchto látek a umožňuje mu je udeřit.

Vnitřní svět(místo kam putuje jeho mysl při meditaci):
Spoiler:
 
-------------------------------------------------------------------------

Životopis: Ohledně života tohoto Shinigami je známo asi tolik informací co o jeho Kapitánovi. Nebyl také důvod aby se o něj někdo zajímal před tím než vstoupil do Gotei 13 a on o své minulosti nemluví nijak často.
Pravda je taková že pochází z 80. okresku Rukongai jménem Zaraki. Ani on sám netuší jak se sem dostal nebo kdo byli jeho rodiče. První vzpomínky jaké kdy měl byli na krev, bolest a utrpení. Mladý chlapec má na tomto místě jen tři možnosti. Zemřit, pokusit se uprchnout, nebo se přizpůsobit. Kensei zvolil poslední z možností. Za léta strávená v tomto pekle prolil nezčetné množství krve jak cizí tak i vlastní. Zabíjel každého kdo byl slabší než on aby mu mohl ukrást to co potřebuje, utíkal a schovával se před každým kdo byl naopak silnější. Pro svůj odpor ke zbraním bojoval převážně vlastníma rukama. Aby obstál proti silnějším, ozbrojeným soupeřům musel se prostě stát silnějším než oni. Proto když zrovna nebojoval, trénoval své tělo, duši a mysl. Právě v této době nějakým omylem při jednom z tréninků splynul se svou vlastní Zanpakutou která dřímala uvnitř něj a položil tak omylem základy svému bojovému stylu. Postupem času jak stárl a sílil jeho sláva v 80. okresku rostla až do doby kdy ji nemohl ignorovat ani tamní šéf, který se rozhodl dát mu nabídku která se alespoň dle jeho názoru nedala odmítnout. Spolu se svými lidmi mu přišel nabídnout aby mu začal sloužit a nebo zemřel. Kensei se prokázal tehdá jako hodně nechápaví muž, neboť ze dvou možností si vybral tu třetí. Do jednoho je pobil a pak místo aby se stal novým šéfem 80. Okresku odešel. Několik desetiletí cestoval po celém Rukongai, nehledal přátele ani společnost. Hledal silné protivníky se kterými by se mohl utkat a uvěřit si tak vlastní sílu. Postupně navštívil všechny čtyři 80. Okresky a probil se až k jejich vůdcům. Když už mu pak Rukongai začal připadat nudný(před necelímy dvěma lety), rozhodl se že to zkusí jako Shinigami. Procházet nějakou akademíí se mu nechtělo, navíc síly měl sám dost. Problém mu však činilo do jaké divize se zapojit. Věděl že na to aby mohl vyzvat nějakého kapitána nemá ani náhodou. Na to mu stačil jediný pohled na ta monstra v lidské kůži, která by klidně sama vyvraždila všechny okresky Rukongai. Jenže nedokázal najít ani divizi která by se mu hodila. Jeho bojovému stylu asi nejvíce odpovídala 2. divize, jenže k tajným se mu nechtělo, nesnášel nutnost dodržování striktních nařízení a rozkazů. Bylo mu jasné že jeho srdce by se přes to nepřeneslo. Povahově mu byla jednoznačně nejblíže 11. divize ale tam se zase hledělo na schopnosti s mečem. Přesto to ale zkusil. Rokuro ho ovšem dlouho dobu odmítal právě kvůli faktu že nemá zanpakuto ani s ní neumí, snažil se ho odkázat na 2. divizi. Na Kenseiovo naléhání ale nakonec souhlasil pod podmínkou že porazí pět z jeho mužů(běžné Shinigami bez shikai). Byl poměrně překvapený když Tawara tuto zkoušu sice lehce zraněný ale splnil.
Od tohoto incidentu je Kensei platným členem 11. divize, už něco přes rok. Díky své povaze do kolektivu zapadl velmi rychle a snadno. I když se na něj někteří stále dívají jako na blázna když nepoužívá meč, je patrný jejich respekt k jeho síle. V současnoti Kensei usiluje o získání důstojnické pozice.

Obrázek
(jen místo těch kalhot má klasické kalhoty od shinigami uniformi)
Spoiler:
 


Naposledy upravil Kakuza-chan dne Mon Dec 13, 2010 5:13 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Kakuza-chan
Expert
Expert
avatar

Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Mon Dec 13, 2010 3:41 pm

to víš, někdo umí napsat orginální postavu, jiní kopírujou Starrka Smile <.sarkazmus>V tom samozřejmě není žádná narážka na tvou osobu...<./sarkazmus> Wink
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Phate69
Game Master
Game Master
avatar

Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Mon Dec 13, 2010 3:52 pm

Tak mě je to celkem jedno, já jen, aby z něj nedělal OP postavu, že...

_________________
Každý člověk znamená problém pro společnost. Žádný člověk-žádný problém...
J. V. Stalin
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
avatar

Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 32

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Mon Dec 13, 2010 3:57 pm

Kdo je starrk?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kakuza-chan
Expert
Expert
avatar

Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Mon Dec 13, 2010 4:00 pm

vtipnej, leč slabej pokus Wink
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
avatar

Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 23
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Mon Dec 13, 2010 4:00 pm

Nechci nic říkat Kakuzo Wink Ale ani já ani James jsme neviděli Bleach celej, takže nemáme ani tucha kdo je Starkk nebo jak se to píše, takže radši pšt... tvoje ultimátní postavy jsou fakt nejlepší -.-"
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
avatar

Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 32

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Mon Dec 13, 2010 4:01 pm

Ne asi jako mě Starrk nic neříká
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
avatar

Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 32

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Mon Dec 13, 2010 4:04 pm

wiki je zlatá takže se starrkem mám společné tka max pistole a to ještě hodně pofiderně jako sory ale 6 cest no tak kopírování anruta one peace a tak ...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
avatar

Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Mon Dec 13, 2010 4:11 pm

Stark je první epsada má dvě pistole a znich střílí cera jedna pistol je jeho zanpakuto http://bleach.wikia.com/wiki/Stark
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kakuza-chan
Expert
Expert
avatar

Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Mon Dec 13, 2010 4:29 pm

fajn, ukaž mi jednu věc co jsem podle tebe vzal z one piece nebo naruta Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
avatar

Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 32

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Mon Dec 13, 2010 4:31 pm

asi tak celí to o stylu boje bbezezbraně a treningu ? prostě ty tovje pasivka jsou hmm tak si to shrneme rocky ect a no cchvalně tvůj draček je originalní ale no tak cataclysm znáem všici.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kakuza-chan
Expert
Expert
avatar

Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Mon Dec 13, 2010 4:34 pm

hmmmm, jsi vážně tak retardovaný nebo to je vystoupení speciálně pro mě? boj beze zbraně vymyslelo lidstvo celé tisíce let před tím než se vůbec narodil autor Naruta nebo One Piece a věř tomu nebo ne součástí jejich osnov je stáel ještě meditace a fyzické cvičení Very Happy Very Happy Very Happy moje pasivky? no vymlouvat něco člověku který si zapoměl mozek v jiných kalhotách očividně nemá cenu Smile
co sem pleteš draka?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
avatar

Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 23
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Mon Dec 13, 2010 4:45 pm

Dobrá tak jinak, podle tvého systému "kopírování" je i nepatrná shoda kopírování, v tom případě bych ti chtěl říct, že šest cest je součástí náboženství japonska (Zapracované do Naruta a KHR)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kakuza-chan
Expert
Expert
avatar

Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Mon Dec 13, 2010 4:50 pm

nevím co na používání dvou pistolí zaměřených na rychlou střelbu je malá podoba, ale budiž...a co já s tím že šest cest je Japonské....nejsem si jistej ale řekl bych že šest cest má Budhismus a ten pochází z indie...ale i tak mě to prostě tak vyšlo, kdybych vymyslel pět schopností bude to pět cest...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
avatar

Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 23
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Mon Dec 13, 2010 4:53 pm

A co já s tím, že ti to tak vyšlo? Prostě se to podobá, smůla... taky si Jamesovi/Ranumovi nedal možnost, ikdyž má jen pistole a není tomu týpkovi vůbec jinak podobnej, tak si raději dávej věstí pozor, co říkáš. A ano máš pravdu, ale já to komponoval do Japonska kvůli Mangakům KHR a Naruto a spojitosti, pochybuji, že v Indii je nějákej Mangaka...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kakuza-chan
Expert
Expert
avatar

Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Mon Dec 13, 2010 4:56 pm

kolego, já chápu že nedokážeš přenést přes svou pubertální mysl fakt že tvou namistrovanou postavu vyklepl obyčejnej drak s úplně obyčejnou schopností, ale nezdá se ti že právě pleteš dohromady naprosto nesmyslné věci? to je jak kdybys řekl že má postava je Ďábel protože těch cest je 6 z čehož se dá poskládat 666 což je údajně ďáblovo číslo... Laughing
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
avatar

Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 23
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Mon Dec 13, 2010 5:14 pm

Oh.... mluví ke mě starší, možná si biologicky starší, ale to bude asi všechno hele... xD Krom toho si právě oponuješ, já jsem totiž použil stejný způsob jako ty, ty si řekl, že James kopíruje, ale on nekopíruje nic, jen má pistole jako ten typan, ale útoky ani nic jinýho stejný nemá, stejně tak jsem já nařkl tebe, tvoje cesty také nemají nic společného z Budhismem, ale je jich šest... chápeš už, že si v podstatě řekl sám na sebe, že si hlupák? Ale promiň, to ti asi nedojde...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
avatar

Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 23
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Mon Dec 13, 2010 5:15 pm

A jen menší dodatek, jestli je tvůj drak obyčejnej s normálníma schopnostma... no to potěž prdel, pokud by byla taková stupnice, tak to znamená, že schopnosti všech kapitánů jsou extrémně podprůměrné...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kakuza-chan
Expert
Expert
avatar

Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Mon Dec 13, 2010 5:16 pm

ty jsi asi vážně trošku mimo že? já řekl že od Starrka okopíroval ty dvě pistole a řekl jsem že nechápu co jsem podle tebe okopíroval na čísle 6, můžeš mi říct kde přesně si protiřečím?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Phate69
Game Master
Game Master
avatar

Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Mon Dec 13, 2010 5:20 pm

Tak zaprvé: ďáblovo číslo je 999
Zadruhé: Budha je z Číny, z Hinduismu převzal jen určité části
a zatřetí: Proč se tady lidi vždycky začnou hádat těsně po tom, co admin povolí příspěvek? U mého Suicidy to bylo to samý.

P.S.: Když se vám nelíbí jeho nabušená postava, tak jí prostě zabijem. Nemá nic na dálku, jste od něj na vzdálenost meče a váš meč je ostřejší než jeho ruka. Konec, nazdar...

_________________
Každý člověk znamená problém pro společnost. Žádný člověk-žádný problém...
J. V. Stalin
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
avatar

Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 32

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Mon Dec 13, 2010 5:25 pm

Kensei 66 není dábelské číslo
pistole jsem neokopíroval od starka ale od hlavního hrdiny Ekvilibra a spší proto že mi ejdna přišla malo a 6 moc Very Happy

Za durhé jak nepatří drak to není tvoje postava ale je a ten je celá kopie.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
avatar

Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 32

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Mon Dec 13, 2010 5:26 pm

navíc jako nechápu když je to trenink proč to píšeš jako cesty an enapíšeš to do schopností .... navíc takový trenink máem asi všichni s tím že mi mužeme ještě použít upgrade jménem Shikai
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Phate69
Game Master
Game Master
avatar

Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Mon Dec 13, 2010 5:30 pm

Pojďte se hádat na chat, srábci...

_________________
Každý člověk znamená problém pro společnost. Žádný člověk-žádný problém...
J. V. Stalin
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kakuza-chan
Expert
Expert
avatar

Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Mon Dec 13, 2010 5:33 pm

Phate ty seš totálně mimi Very Happy

no asi ten trénink všichni nemáte když nikdo z vás nemá ani bod v boji beze zbraně...a píšu to jako cesty inu protože to nejsou jeho techniky ale jeho celková úroveň v tomhle bojovém umění...pokud nechápeš klid ani to neočekávám

Big boss prosim tě už to tu zamči tenhle bezúčelnej spamm přestává být dokonce i vtipnej
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yakumo
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 25
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   Mon Dec 13, 2010 5:34 pm

Locked... Vyříkejte si to jinde xD

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://shinigami-world.forumczech.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Tawara Kensei   

Návrat nahoru Goto down
 
Tawara Kensei
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: