~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 laboratoř Spirita-san

Goto down 
+5
Adop1011
Kakuza-chan
Neo79
Phate69
Twist
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 7:58 pm

First topic message reminder :

V paláci Espady je mnoho místností a tohle je jedna z nich. Umístěná v podzemní části s trochu komplikovaným přístupem. kdo není zván a vstoupí dovnitř je v zápětí rozložen na kopičku trusu z myšího albína. Často u vchodu hlídají i někteří členové Espady
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 7:58 am

Suicida Ruin

Jen jsem se podíval, kdo mě to zas otravuje a vyplázl jsem jazyk. Tak si moc nezvykej...A nejsem milej, jsem Suicida. Chůvo, ať mě nechá na pokoji!!! začal jsem popotahovat.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 8:53 am

Takai

S lehce pozvedlým obočím jsem se zadíval na 27 a pak na jeho kolegu, načež jsem jen mávnul rukou.
Dělejte si co chcete, hlavně mě do toho netahejte.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 2:38 pm

Elisa Resta


Na tváři se mi objeví veselý výraz. Udělám teatrální poklonu. Já jsem Elisa, ráda tě poznávám. Pak se podívám směrem k ,,chůvě,, a vyprsknu smíchy. Tenhle se o tebe stará??? Vypadá jednoduše.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 2:55 pm

Takai

Říkala jsi něco 36tko? Skoro to znělo jako bys prosila aby ses mohla stát mým novým výzkumným suběktem.
věnoval jsem jí opravdu nehezký úsměv a ruka mi přitom zklouzla k Zanpakuto. Dost na tom že se musím otravovat s tím retardem 27čkou, na další popichování vážně nemám náladu.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 3:03 pm

Suicida Ruin

Zatímco si Kakuza navyšuje ego, připlížím se směrem k Elise a tlumeným hlasem řeknu: Nejen vypadá, věř mi... Pak se usměju na Kakuzu. Počkej, až to ze mě vyndaj, ještě mi budeš děkovat za to, že jsem tě vytáh z průšvihu. Zatím jsem neviděl žádné tvoje síly, takže bych řekl, že nejsi tak silný, jak si myslíš. Už jen proto, že i dementní děcko, jak mě nazvali shinigami, má menší číslo jak ty. a vyplázl jsem na něj jazyk.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 3:17 pm

Takai-má postava se jmenuje Takai ne Kakuzu kolikrát ti budu muset psát než to pochopíš???

Věř mi Ruin-kun hned jak to z tebe Spirit-san vytáhne, budu ten první kdo s tebou rád změří síly a vezme si tvoje číslo, to mi klidně můžeš věřit
stále jsem se na toho idiota usmíval. Strašně rád bych ho zabil už teď jenže jsem neměl zatím možnost.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 3:34 pm

// Promiň, máš tři p*dele postav a já píšu myšlenku, tak to prostě tiše ignoruj.

Suicida Ruin

Hm... zamyslím se...docela nadlouho se zamyslím a pak se rozzářím. Jo! Už jsem si vzpomněl! Zvážněl jsem a Takai ze mě mohl na chvíli poznat onoho "starého" Suicidu. Ostatní jistě poznali změnu v mém chování i řeči; byla hlubší a mnohem ostřejší.
Víš, jak jsem vybojoval číslo 27? A víš, proč mi říkají kat? Každý Arrancar, který se mnou bojoval, zemřel, ať chtěl nebo ne. A pokud máš alespoň kapku rozumu v tý svojí hlavě, nebudeš je následovat. Protože já jsem Arrancar č. 27, Verdugo de l´Arrancar, Suicida Ruin! S posledními slovy ze mě šel opravdu velký strach. V mojí ressurekci v plné výšce přes dva metry a vzhledu jsem budil přinejmenším respekt.
Pak jsem se uklidnil a opět dětským hlasem s úsměvem na rtech jsem řekl: Ale jestli mě nechceš mít na krku, stačí říct, poprosíme šéfika a já se poohlídnu po jiným kamarádovi, když se cítíš tak dospěle...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 3:42 pm

// ty tři prdele= dvě postavy Wink

Takai

Jeho drsňácký výstup jsem okomentoval vstyčeným prostředníčkem.
Páni už se tě fakt bojím.
ironie z mého hlasu doslova odkapávala po velkých hustých kapkách.
Co na tom že seš popravčí? Kat je jen služebník Smrti, já jsem Nekromant, ten kdo Smrti vládne. Zkus mi stát v cestě a smrt bude něco co se ti bude zdát jako velmi příjemná alternativa.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 4:21 pm

Elisa Resta


Celou tu výměnu názorů pozoruji se zaujatým výrazem a úsměvem na rtech. Pak se podívám na Takaie a na jeho zamapkuto. Myslíš, že na výzkum všech tajemství takové krásné dámy jako jsem já máš dost velký nástroj??? Já myslím že ne, tak mi tu nevyhrožuj, nebo z tebe udělám plyšáka na hraní. Tázavě se rozhlédnu kolem a pronesu mateřským tonem: A komupak ho asi dám???
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 4:58 pm

Sen Mukude

Všeobecnou hádku jenom doprovázím tichým úsměvem a nakonec řeknu: Ty máš štěstí, že měříš výš než já Suicudo, jinak bych z tebe udělal pěkný kaktus........ ale musím tě respektovat jakožto větší ho, silnějšího a lépe očislovaného........... Potom se podívám na Takaie a přeměřím si ho pohledem A ty se nebojíš někomu cokoliv říct, ale víš že tvoje schonosti jsou nedostačující, pro tvoje dobro ti radím ať si zkrátíš jazyk nebo o něj příjdeš úplně. Potom an něj upřu oči, ale nakonec se podívám směrem na Elisu. Než tka učiním v duchu si řeknu i když tvoje schopnosti ovádat smrt mohou mít nějáký význam, i když suicuda bude mt eso v rukávu Kdžy se konečně podívám na Elisu otevřu pusu, ale nakonec jí ihned zavřu a otočím se bokem ke všem, kleknu si a začnu opět meditovat..........
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 5:31 pm

Takai

To jediný co tě chrání je fakt že zabíjet ubohou 36tku nemá naprosto žádný význam.
věnoval jsem holčině jeden ze svých méně příjemných úsměvů. Stále jsem se díval na ni když jsem tasil Zanpakuto a přitiskl její špičku k Mukudeho krku.
Dávej si bacha na to co říkáš Mukude, možná nejsem v elitní desítce ale pořád má o mých schopnostech Spirit-san vyšší mínění než o tvých. Pokud si ovšem myslíš že tohle hodnocení je neoprávněné rád s tebou poměřím síly.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 6:10 pm

Elisa Resta


Objevím se zničeho nic Takaiovi za hlavou v takové blízkosti, která vylučuje použití meče. Jednu ze svých čepelí mu držím zezadu kolmo na krk a druhá ruka je rozzářená připravenou Balou. Z takové blízkosti ta bala z jeho hlavy udělá kaši, ať chce nebo ne. Pokud je jen trochu chytrý, tak ví, že i když cokoliv zkusí, reflex byť umírajícího těla mu tu Balu napráší pod čepici. Být tebou, hýbám se pomalu, skloním zbraň, zandám jí do pochvy a klidně odejdu. Nemám nejmenší zábrany tady z tebe udělat guláš. Mukude, byl bys tak laskav a tasil?? Mockrát děkuji. Nespouštím s Takaie oči a jsem připravená velice rychle reagovat.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 6:19 pm

Takai

To děvče sice může být oproti mě extrémně rychlejší, ale bojové reflexi(zanjutsu) jsou na mé straně. V okamžiku kdy zmizela pomocí svého Sonido jsem uvolnil své Reiatsu, které vzhledem k tomu že je pět krát silnější než její vlastní by ji mělo chtě nechtě srazit do kolen, dřív než se pokusí o něco se svými noži nebo Balou
Ať tě ani nenapadne se do toho plést. Pokud se rozhodne se mnou bojovat, bude to boj o můj post 31. Espady a víš co říká zákon. Jeden na jednoho, nebo snad hodláš spochybnit zákon samotného Spirita-sama?
právě teď neměla moc na výběr, právo kterým se Las Noches řídilo bylo na mé straně. Oficiální souboje o titul v Espadě byli vždy jeden proti jednomu, takový byl zákon a kdo porušil zákon vydaný Spiritem-sama zemřel. Takže teď byla na řadě 32. se svou reakcí. Když se se mnou rozhodne bojovat, budu bojovat, když ne, je to sice nepříjemné ale budu muset sklonit zbraň.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 6:26 pm

Elisa Resta


Zhoršilo se mi dýchání a Bala zablikala jako žárovka. Nechám jí zhasnout a ustoupím kus stranou. Jak je libo, pak tedy jdi a umři, jaké je tvé ctěné přání. S tím se otočím a pružným kočičím krokem se odeberu pryč.


//nic proti ale 1. náš rozídl v reaitsu není dostatečně velký abys mě srazil do kolen, na to ani nemysli, má to na mě sice efekt ale tohle ani náhodou Very Happy
2. Sonido je narozdíl od shumpa teleport... na jednom místě zmizím, jinde se objevím.. tvoje reflexy jsou ti tu k ničemu, když sonido sotva ovládáš... tentokrát to přejdu ale příště to prosím ber na zřetel
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 6:33 pm

// 1. Tvá hodnota Reiatsu je 4 má 20 to je přesně pětinásobná hodnota, vážně netuším co víc bys chtěl. Pokud se ti to ale nelíbí samozřejmně můžeš počkat na vyjádření admina
2. Meleš hovadiny Sonido není teleportace, stejně jako Shunpo je to jen velmi rychlý pohyb, během kterého se Arrancaru urychlují pomocí svého Reiatsu stejně jako to dělají Shinigami takže reflexi na to stále platí Wink pokud mi nevěříš počkej na vyjádření adminů


GM, Yakumo
Nemůžu než naprosto souhlasit. Sonido máš jen extrémně rychlý pohyb stejně jako Shunpo a je hodně příbuzné Flash stepům (Houhou), s tím dušením je to trošku složitější, ale i tak má Kakuza pravdu, pokud vypustí plně své Reiatsu a ty vypouštíš jen minimum nemusí to skončit zrovna nejlépe, vím nejsem GM této místnosti, ale Twist je někde zdejchlá, tak to musím napsat takhle a nechce se mi ani zbytečně spamovat. To je vše.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 7:12 pm

// fajn... jen se mi nezdá, že by někdo, ač s rapidně vyšším reiatsu na mě působil stejně jako kapitán na člena... to mi příjde over jako sviňa... nemluvě o tom, že když jsem takhle radikálně rychlejší, tak nemůže stihnout reagovat dostatečně včas... prostě mu zmizím a objevím se během stejné vteřiny někde jinde, je to rychlejší než minimální reakční doba těla na podnět... tudíž prosím tohle do budoucna brát taktéž v potaz, to sonido jsem si tam nedával pro srandu králíkům takhle vysoké, je tam proto, aby mě nestíhali a na tom si trvám

a ještě by si tu taky někdo mohl uvědomit, že čísla arrancarů neudávají sílu ale pořadí, ve kterém se narodili... jen čísla Espady jsou podle výše reiatsu (tudíž podle síly)
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 7:19 pm

Sen Mukude

Trochu se nahlas zasměju a nakonec šáhnu na zanpakuto a vytáhnu jej tak do čtvrtky. Celé mé zanpakuto je moje hranice trpělivosti, ty jsi teprve ve čtvrtce, takže až jí překročís budu s tebou bojovat. zathnu ho zpátky a pořád medituji a mám zavřené oči. A Elisu bych radši taky moc netval, sice je optimista, ale tvůj bojový styl se jejímu nevyrovná. Hluboce vzdychnu a ještě dodám: Máš pěkné reiatsu, ale nedával bych ho zrovna najevo tady v laboratoří Spirit-sana, a to tvoje zanpakuto mi rovnou propchni krkem, dkyž už máš tu možnost a navíc ti dám menší radu. nikdy nepodceňuj svého nepřítele......... POtom zakloním hlavu dozadu a přemýšlím co jsem to chtěl říct až si vzpomenu: Děkuji, Elisu...... ale tohle bych si dokázal vyřídit sám
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 7:23 pm

Elisa Resta


Jak si přejete Mukude- sama. Udělám teatrální poklonu, nahodím zpátky veselý úsměv a pozoruju Takaiův xicht.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 7:27 pm

Takai

Budiž, chápu to tak že nehodláš usilovat o mé místo. V tom případě bych byl rád kdybys pro příště prokázal úctu někomu s větší hodností a...než tě napadne to zmínit já hodlám získat post 27čky, jsem silnější a nemám důvod vyjadřovat mu tedy respekt
s tím jsem schoval svou Zanpakuto.
A mimochodem radil bych ti aby ses držel vlastních slov. Pokud vím 32jko nikdy jsme spolu nebojovali nemůžeš tedy dost dobře říct že se něčemu nevyrovnám. Zvlášť když Spirit-sama hodnotí mé bojové schopnosti výš než její.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 7:41 pm

//Sonido je rychlý pohyb se zakrytím reiatsu, které v momentě odrazu zůstává na původním místě. Proto je mnohem těžší Sonido zpozorovat. Takže reakce je celkem nemožná.

Suicida Ruin

Ani jsem se nepohnul. Reiatsu na mě nemělo žádný vliv. Nadruhou stranu se začalo dít moc věcí, které se mi nelíbily. Zakryl jsem si uši, schoulil se na bobek a začal jsem křičet. Spirit- sama!!!! Oni se tu mydlí! Já nechci, aby se mlátili mezi sebou! Zastav to, prosííííííííííííííííííím!!! Ječel jsem na celou laboratoř a choulil jsem se na podlaze.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 7:43 pm

Sen Mukude

Hluboce se musím zasmát, ale nedal jsem to na venek nějak projevit. Ano je pravda, že jsem tě nikdy neviděl bojovat, ale mám něco co ty nemáš a to je odbrý odhad jak lidé úmí bojovat a tím že si prozradil, že ovládáš mrtvé+ tvé rychlé tasení zanpakuto + uvonění reiatsu o tobě už dost napovědělo. Například, že moje reiatsu je nižší než tvoje a učitě si lepší v boji než já, ale za to že ovládáš mrtvé předpokládám že se budeš v boji držet zpátky a tudíž nebudeš mít žádné hiero, na to jak si zatím neudělal žádné sonido svědčí jenom o tvé nezkušenosti nebo, že ho neumíš, ale to je jenom doměnka, a dále předpokládám, že umíš cero,abys mohl své nepřátele odstřelovat zatímco tvé zombie bojujem se mnou na blízkou, ale to je taky domněnka. Zatímco o mně nevíš skoro nic...............
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 7:51 pm

-a na tu blbost s tím že Reiatsu zůstává na místě jsi přišel jak? Je to jenom obyčejnej rychlej pohyb na kterej je možné reagovat, žádná teleportace a žádná iluze XD
Takai

Po Mukudeho slovech jsem vybuchl v záchvatu čistého, upřímného smíchu, dokonce i slzička veselí mi stekla po tváři.
Gratuluji, gratuluji k tvé dokonale chybné analíze mého bojového stylu. Prej Používá k boji Zombie a tak nemá žádný Hierro
řezel jsem se smíchy.
Napadlo tě že se se Sonido možná ani neobtěžuji protože jsem k tomu zatím neměl důvod?
trvalo mi docela dlouho než jsem se uklidnil, možná něco přes tři minuty.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 7:53 pm

Elisa Resta


Příjdu k Suicidovi a dřepnu si vedle něho. Ale no tak... to bude v pohodě, Mukude se nenechá jen tak vyprovokovat, a kdyby jo, tak aspoň dostaneš lepší chůvu.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 7:59 pm

Sen Mukude

Dobře jestli si to myslíš tak zůstanmě u toho, ale mně neoblafne až se snažíš jak se snažíš. Nejsem si akorát dvěmi věci jistými. Potom vstanu oklepu si nohy, zívnu a zatvářím se znuděně A navíc jsi si nějak docela jistý, že máš větší reiatsu než já........... co když taky blafuju A nasadím poker face s úšklbkem
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 8:02 pm

Suicida Ruin

Trochu jsem se podivil nad tím, jak se moje stará chůva řehtá, když ke mě přišla Elisa a já k ní zvedl oči. Já už nechci tuhle chůvu. Pořád vyhrožuje, že mě zabije a mě se to nelíbí. Není správné, když mě chce chůva zabít. Vždyť já nic nedokážu, jsem jenom malý kluk a on je na mě zlý... Začal jsem vydávat zvuk, který jasně naznačoval, že brečím, ale slzy mi nemohly téct. Vypadalo to trochu komicky. Já...já si chci hrát a nechci se bát mojí chůvy....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





laboratoř Spirita-san - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
laboratoř Spirita-san
Návrat nahoru 
Strana 3 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Herní místnost :: Las Noches-
Přejdi na: