~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Město Hirashi

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 3:59 pm

First topic message reminder :

Spoiler:


Hirashi

Spoiler:
Město Hirashi se nachází nedaleko města Karakura , v poslední době se tu zaznamenávají podivné aktivity a tou aktivitou očividně není ani Hollow .. Tohle město je také jedno z největších měst na světě vůbec .Rozsáhlé ulice , mrakodrapy , kavárny na každém rohu , to je přesný popis města Hirashi . Je tu i jedna nepotvrzená informace o tom ,že se na tomto místě dokonce zastavil i Girlian , což je nejnižší třída Menos Grande , ovšem pro Shinigami s normální úrovní je to velmi silný protivník .


Naposledy upravil Light dne Wed Dec 22, 2010 2:31 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Jan 02, 2011 6:56 pm

Gisei Jiko

Přesně jak říkáš. Je to část mé duše. Konkrétně svědomí. Ty bys byl schopen boje v jedenácté divizi, kdyby ti pořád něco uvnitř tebe říkalo, že to, co děláš, děláš špatně? Má zanpakutou znázorňuje utrpení a sebeobětování. Musel jsem ji vytěsnit z hlavy a díky tomu je ze mě lepší bojovník, nebo, jak říká ona... pohodím hlavou směrem k ní ...vrah.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Jan 02, 2011 7:01 pm

Kashike Gorin


Jo, fajn, nic mi do toho není... já se za vraha nepovažuji. Mám důvody, proč zabíjím, vesměs, že chce někdo zabít mě. A v těch chvilkách, kdy na mě někdo neběží se zbraní v tlapaách si užívám jak jen to jde... zkus někdy třeba svou zampakuto pozvat na sake, nebo do lázně, uvidíš, že jí to udělá radost.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Jan 02, 2011 7:08 pm

Gisei Jiko

Tentokrát se ozvala Jikkasatsu To by nešlo. Jsme jako voda a oheň. Nerozumíme si. Ale to ty bys asi nepochopil. Nás nezměníš, a i když to tak nevypadá, oběmá nám vyhovuje naše "harmonie".
Já jsem jen kývl. Má pravdu. I když se to nezdá , jí vyhovuje, když se dívá na tu bolest kolem a pak to léčí u sebe ve vnitřním světě. Tam má přátel dost. Víš, náš vnitřní svět je poněkud komplikovaný. Každý, koho zabiju, se objeví na dřevěném kříži v mém vnitřním světě a Jikkasatsu si s ním povídá... jestlis e Kashike díval pozorně, uviděl slzu stékající po mé tváři, a na stejném místě stékající krvavou slzu na tváři Jikkasatsu. Jdeme spát. Zejtra určitě zase přijde nějaký hollow. ukončil sjem debatu a šlehl sebou na postel.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Jan 02, 2011 7:14 pm

Kashike Gorin

Máte pravdu, nechápu to, ale mrzí mě, že je ve vašich srdcích taková bolest. Náš vnitřní svět se vznáší kdesi vysoko na oblacích kde nemůže být nikomu smutno, takže vaše pocity nechápu. Možná po čase, který s vámi strávím, budu chápat víc, ale odpusťte mi, že si uchovám svou dobrou náladu. Protože ta je tou nejlepší zbrojí. Přeji vám dobrou noc. S tím se oba s Eterou ukloníme, otočíme se a hupneme do druhé postele. Po chvilce Etera zmizí a já se přenesu do svého vnitřního světa, kde.... (však víme)
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 8:46 pm

-> Den se přetočil, otočil a co já vím co všechno se tu noc ještě stalo.. Prostě je ráno, vy jste začali pomau stávat, kvůli slunečním paprskům, které na vás dopadaly. A hned vás mohlo napadnout udělat si nějakou super snídani, teda pokud umí jeden z vás vařit. A ano, v ledničce bylo všechno možné, v tomhle bytu vlastně nechybělo nic...
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 9:22 pm

Gisei Jikko

Probudil jsem se jako první, pomalu přistoupil k posteli Kashikeho, jemně odsunul Eteru a skopl jsem Kashikeho z postele. Vstávat, lenochu! Jde se jíst! V ruce jsem držel orestovanou kotletku jen tak na soli, jako jsem to znal z reálného života. Položil jsem k němu talíř a uklonil se: Přeji příjemné dopoledne, slečno. Pak jsem odskočil do kouta a začal mrmlat: Máme slunečno, místy polojasno, tlaková níže, reiatsu v normě, k večeru by se mohla tvořit mlha způsobená lehkým prořídnutím vzduchu. a ládoval jsem do sebe kotletu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Jan 05, 2011 3:21 pm

Kashike Gorin


Probudil mě kopanec a úder o zem. Polekaně vyskočím a sáhnu po zampakuto. Kde je????!!!! Porozhlédnu se po pokoji a zjistím, že Etera se peleší vedle mě. Já jí dám, jen co se probudí. Pak se otočím na Giseie. Teda, takovýhle budíček jsem si nezasloužil. A máš velké štěstí, že jsi nevzbudil i jí. Je hrozně mrzutá, když jí někdo budí. Jinak ti přeji dobré ráno. Odeberu se k lednici a vytáhnu plato s vejci, cibuli, ze špajzu olej a potom tradá s pánví ke sporáku. Udělám míchaný vajíčka, naservíruju na tři talíře, šoupnu je na stůl, uvařím čaj a v momentě, kdy doliju poslední hrnek se vzbudí Etera. Vstane, protáhne se a zasedne ke stolu. Přinesu ke stolu čaje a přisednu si k ní. Oba se teď díváme směrem ke Giseiovi a Etera ho pohledem vybídne, aby si sednul.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Jan 05, 2011 3:53 pm

Gisei Jikko

Trochu ve mě hrkne a pak vstanu a kotletu hodím na talíř. No tak tentokrát to budeme mít dochucené, no. usměju se. Copak se vám zdálo hezkého? Kashike se docela vlnil pod peřinou. a přitom jsem se lišácky usmál a mrknul. Když jsi ve vnitřním světě, tvoje tělo je fyzicky tady. Pak jsem se zase zakousnul do kotlety a na chleba nahrnul trochu vajec.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Jan 05, 2011 4:54 pm

Kashike Gorin


Ani trochu mě jeho poznámka nevyvede z míry. Jo, jsem si toho vědom. Ale pořád lepší, než se do něčeho pouštět na život. Jen doufám, že tě to něják nepohoršovalo. Pokud ano, my si to klidně necháme až po misi, zpátky domů.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Jan 05, 2011 5:31 pm

Gisei Jikko

Dobrý, já jsem se otočil na druhej bok. Etě že tu neni manželská postel. No nic, jde se do práce. Protože práce šlechtí. zahalekal jsem a dal talíř do dřezu. Pak jsem elegantním slatem vyletěl z okna. Jé, já zapomněl na tu vejšku. Zabrzdil jsem pomocí reiatsu a přistál na nejbližší střeše.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 2:34 pm

Kashike Gorin


Příjdu pomalu k oknu a podívám se, jak brzdí. Boha jeho, to je vůl... nesnáší výšky a skáče z okna. Etera mezitím zmizí a u pasu se mi opět objeví šavle. Ale má pravdu, práce šlechtí, tak jdeme lásko. Vyskočím oknem ven a přistanu vedle Giseie. Jaký jsi měl let???
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 3:13 pm

Gisei Jiko

Hodil jsem ksicht a místo odpovědi prohlásil: Tak kam dneska? a rozhlédl se po ulicích.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 3:16 pm

Kashike Gorin


Pořádně nasaju reiatsu z okolí a nahodím zamyšlený výraz.. Hm... já ... nevim.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jan 13, 2011 7:02 pm

-> Najednou okolo vás proběhla antilopa, ano antilopa.. Což bylo velmi podivné, ještě k tomu ve městě, když jste se na ni však podívali pozorněji, konečně jste uviděli pravdu. Naše antilopa byla zbloudilý duch, ale proč utíkala? Mohli jste si říci, no i na toto jste dostali po chvíli odpověď. Za naším duchem se totiž řítil Hollow, tentokrát však okřídlený, a jediné co jste mohli slyšet byl jeho křik, bohužel vidět nebyl.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jan 13, 2011 7:30 pm

Soshi Danshaku

Zvířata se taky musejí pohřbít? zatvářil jsem se udiveně, ale to už jsem v jedné ruce držel zanpakutou a běžel jsem za antilopou Ty sestřel toho hollowa, doděláme ho na zemi. křičel jsem za sebou.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Jan 24, 2011 6:55 pm

Antilopa utíkala daleko do parku a nebyla téměř už k zastižení, i přesto by ji bylo však vhodné pohřbít.. Hollow se vznášel v obrovských výškách, takže jediné co bylo slyšet byl jeho řev, který Kashikemu ničil, respektive doslova rval ušní bubínky. Jak ho dostat dolů? Toť otázka.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 25, 2011 2:16 pm

Kashike Gorin


Jak je libo, hned bude po něm. Vyrazím a za běhu aktivuji shikai. Vyskáču na nejvyšší okolní bod a soustředím se na hollowa. Nechám pod ním vzduch změnit hustotu tak, aby byl co nejřidší, což v praxi znamená, že zapracuje fyzika a přitáhne si ho dolů, jelikož křídla se nemají o co opřít. Očekávám, že se pádem zabije.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 25, 2011 9:19 pm

???

Podívám se dolů pomocí svých zvláštní očí a začnu si všímat jakoby vzduch řídl.. Promiň, ale já jsem poněkud jiný než ostatní.. Řekl jsem a mé původní tělo se rozplynulo, objevilo se totiž na baráku hned před Kashikem, poněkud však v jiném vzhledu, než předtím.. Takže Shinigami? Nechtějte mne zdržovat, můj cíl zde je totiž velmi důležitý a kdybych to pro svého pána nesplnil, bylo by to hodně špatné. Pronesl jsem a svoje tělo nechal opět rozplynout na hejno vran.. V okamžiku se opět objevilo za Kashikem a já jen pronesl.. Shouja Hi! Z mého ukazováčku na tebe vyletěli zvláštní lanka, byli však docela pomalé, a proto jim bylo lehké uhnout. (Foto).
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Jan 26, 2011 1:42 pm

Kashike Gorin


Chjo. Shumpem uhnu vlevo od něj na vzdálenost asi tak metr. Nic nečekám a v pohybu přejdu do výpadu. Mířím bodem na krk ale do úderu nevkládám sílu, ta zpomaluje, nemluvě o tom, že na špičce bude tlak dost velký na drcení betonu, natož pak hierra.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 9:14 pm

Soshi Danshaku

Doběhnu zpátky ke Kashikemu. Dva nedá... Bez vyvolání shikaie se rozeběhnu s taseným mečem směrem k hollowovi a v momentě, kdy vystřeluje lanka a Kashike uhne, chytnu je a přeříznu je jedním máchnutím.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 3:19 pm

-> Soshi lanka jsi sice chytl, ovšem přeříznout je se bohužel nepodařilo, namísto toho tě celého obmotali a doslova svázali, sám ses z toho vyvléct nemohl, ale kdyby ti pomohl kamarád Kashike, možná by se to přece jenom podařilo.
-> Kashike, když už jsi byl téměř u mé, zatáhlo tě něco za nohu a rychle tě dostali ode mne, ano byli to lanka. Tlak však přece jen tvému soupeři zanechal ránu, jeho celé hrdlo bylo trošku od krve, avšak nevypadal na to, že ho to nějak moc zajímá..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 4:09 pm

Soshi danshaku

Doufám, že ho nenapadne nějaká blbost... Pokud se začne Kashike otáčet, zařvu na něj: Když ho zabiješ, lanka se vypařej, tak neztrácej čas a zarvi ho!
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 4:13 pm

Kashike Gorin


Na tah reaguji zaražením nohy na místě a své úsilí podpořím troškou reiatsu. Tomu frajerovi se podívám do očí a pak mu před nima vytvořím vakuovou kouli. Tu nechám bouchnout. Imploze by mu měla dost značně ublížit, nemluvě o teple, které při tak rapidním tření vznikne.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 3:47 pm

-> Kashike povedlo si to, ale jen z 50%, tvůj soupeř byl tak rychlý, že stačil udělat krok dozadu a tak mu nechala vakuová koule zranění pouze na pravé části obličeje.. V tom mu však ta popálená část doslova a spadla a vy jste mohli vidět to, co jste již viděli, ano byly to nitky, které však na rozdíl od těch původních byly doslova živé, různě se hýbali a tak, šlo hned vidět, že není vůbec normální a není to ani Shinigami a ani Hollow.. Myslíte jsi, že mě porazíte? Jednoho kdo spadá pod sedm hříchů, blázni! V tom se ze země doslova vynoří jedno z těch černých lanek a její špička se doslova promění na ostří, které se rozletělo směrem na Sonshiho..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 9:58 pm

Kashike Gorin


Nespustím z toho chlapa oči. Pak si periferně všimnu toho vlákna. Nechám vzduch před vláknem zhoustnout jak jen to jde (hustota medu) a doufám, že ho to zpomalí. Počítám s tím, že vlákno musí aspoň trochu řídit, tudíž se vymrštím a vedu bod do obličeje. Moje čepel je tenká, tudíž špatně viditelná, mělo by to vyjít.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Město Hirashi  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Město Hirashi
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Human World :: Herní místnost :: Okolní svět-
Přejdi na: