~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -

PříjemPortálCalendarGalleryFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

Share | 

Gisei Jiko (Džisei Žiko)

Goto down 
AutorZpráva
Phate69
Game Master
Game Master

Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Gisei Jiko (Džisei Žiko)   Mon Dec 06, 2010 3:40 pm

Jméno : Jiko

Příjmení: Gisei

Přezdívka : Kichigai- blázen

Věk : 174, vypadá na 24

Fobie : Z toho, že mu jednou někdo zachrání život

Povaha : Nelítostný až šílený, z každého si dělá legraci, v boji krutý a vychytralý

Rasa : Shinigami

Divize a hodnost: Člen 11. jednotky

Cíl : zlikvidovat kapitána jedenáctky...a samozřejmě si pořádně zabojovat

Schopnosti :

Rozdělte 35 bodů

[i] Zanjutsu - 18
Shunpo: 0- škoda, možná by bylo fajn se ho naučit
Bakudo: 0- Co to je za boj, když nepřítele spoutáte...?
Hado: 0- Rád by uměl Haien, ale učit se kvůli tomu ta slabší kidou je ztráta času
Reiryoku: 17- velmi silné, rád tím skládá slabší členy na kolena

" Zanpakutou a vyvolání: Sonzai ware, ore iyoku temae (Buď mnou a já budu tebou), Jikkasatsu

Jméno : Jikkasatsu

Normální vzhled : Nodachi:
Spoiler:

Shikai:

Vzhled (mám jen jeden meč):

V shikai dostává můj meč podobu roztomilé a vychytralé hry. Jak už naznačuje jeho dvojití čepel a vyvolání, bude mít co dočinění s popletením soupeřovy hlavy. Pravá síla mého shikaie tedy je:
Po každém útoku, který skončí ať už zásahem, krytem nebo úskokem se změní zásahová plocha mě a soupeři a síla následujícího útoku se zdvojnásobí. Vysvětlení do praxe:
Jdu proti soupeři a můj útok soupeř vykryje, odsekne a trefí se. Síla zanpakutou už přeměnila naše zásahové plochy a zdvojnásobila sílu všech útoků. To znamená, že jestli se soupeř trefí do mě, dá to šlupku jemu a ještě ke všemu bude dvakrát větší. Samozřejmě existují triky, které mě dokážou dostat k zemi, ale na ty budete muset přijít sami ;-)

Zvláštnosti: Je levák, je neuvěřitelně pružný a když šermuje, vypadá to jako tanec...a chová se trochu jako šílenec.
Každý mrtvý nepřítel se objeví na jednom kříži v mém vnitřním světě. Má zanpakutou si pak s nimi povídá a peskuje mě. Má zanpakutou je část mé duše, a to svědomí. Znamená to, že jednou za čas musím zajít do svého vnitřního světa a chytit depresi. Nadruhou stranu nemám absolutně žádné výčitky a nedělá mi problém kohokoliv zabít. Ale samozřejmě pak si musím vyslechnout přednášku od mé zanpakutou, jaký jsem vrah a kdesi cosi...

Bankai: Tame jinsei kyou tame shikio (na život a na smrt), Jikkasatsu (NEUMÍ)

Spoiler:

Je to jednoduché: Po mém vyvolání vyrazím dopředu. Pokud zasáhnu jen já, okamžitě se soupeři srazí reiatsu na absolutní minimum (je jedno, kolik ho má), takže nebude schopný už nic dělat, ale bude stále živý, tkaže mu ještě můžu dát milost. Což dělám nerad.
Pokud ale zasáhneme oba, vysaje se reiatsu mně
Pokud zasáhne jen soupeř, bude to opravdu špatné, ale nikomu se nic nestane. V tom případě mohu odskočit a zkusit útok znovu.

Životopis : Nezabij a budeš zabit...to byla slova, která mi zněla v hlavě, když jsem umíral. V krvi, pod vodou, s betonovýma botama na nohách. Nebyl jsem vrah, bože, to ne! Jen jsem zprostředkovával jiným lidem smrt. Být mladým mafiánem je holt krásné povolání. Ale nevyplácí se. Když jsem ušetřil našeho chlapa, protože jsem s ním propil tolik nocí na koleji, zjistil jsem až úpozdě, že je člen konkurenční rodiny. Jako duše jsem bloudil a říkal si, že už se nikdy neslituju. A to jsem dodržel. Byl jsem vyloučen ze shino akademie, protže jsem dřevěným mečem umlátil jednoho žáka. Ne proto, že to byl agresor a já byl zastánce slabších jako nějaký Robin Hood...ale ten hajzl mi plivnul do ksichtu a to se nedělá. Na kapitána Zarakiho jsem narazil při odchodu. Řekl mi, že viděl, co se stalo a ukázal mi, co je to zkušenost s bojem. Potom jsem chodil všude s ním. Byl jsem u porážky bývalého kapitána Kenpachiho a bohužel jsem byl i u porážky Zarakiho. Když s eu mě poprvé objevil shikai, měl jsem takovou radost, že jsem o něm řekl Zarakimu. Byl rád a líbilo se mu, jak zacházím se zanpakutou a jakou mám radost z boje. Od té doby se jen zdokonaluji a nesu hrdě jméno jedenácté jednotky. Ale pozor, i když jsem v jedenácté divizi, nejsem jen stroj na smrt a rád i přemýšlím.

Obrázek :

Duch Zanpakutou:

Vnitřní svět:

Naposledy upravil Phate69 dne Wed Jan 05, 2011 1:45 pm, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yakumo
Admin
Admin

Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 25

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Gisei Jiko (Džisei Žiko)   Mon Dec 06, 2010 3:55 pm

Nooo , asi takhle =D

- Dělám to sice dost nerad ,ale hold musím =) Originalita se u tebe nezapře .. jak vidím Smile Ale bohužel ti nemůžu povolit Bankai , podkapitána a bohužel ani Vizarda , i když toho nepoužíváš =) Je to vcelku z jednoduchého důvodu a to ,že chci , aby hráči začali nějak stejně Very Happy Samozřejmě tu mám takový menší metody urychlení , jak dosáhnout Bankaie a většího postu , ale i přesto Wink To je vše ..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://shinigami-world.forumczech.com
Phate69
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Gisei Jiko (Džisei Žiko)   Mon Dec 06, 2010 3:59 pm

Jo, jasný, já ani nečekal, že bych měl bankai povolenej.
Jasný, editnu obrázek, kus životopisu a vpoho.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin

Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Gisei Jiko (Džisei Žiko)   Mon Dec 06, 2010 4:08 pm

okrouhávat Very Happy tím myslím mě? těšim se až si spolu zaboujej a jsem ráda že jsem si to stihla přečíst než to přepíšeš. Nebudu se vyjadřovat, to bych se opakovala.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Gisei Jiko (Džisei Žiko)   Mon Dec 06, 2010 4:13 pm

edited...
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Gisei Jiko (Džisei Žiko)   Mon Dec 06, 2010 4:24 pm

No , dobře trošku to nechápu , a proto se ptám Very Happy Takže , když on ti řízne , tak ty mu řízneš ještě dvakrát větší ? Very Happy A jen otázky .. Je to automatické ? Vztahuje se to i na Kidou ? A celkově , když do tebe řízne , zraní tě to ?Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Gisei Jiko (Džisei Žiko)   Mon Dec 06, 2010 5:33 pm

Takže: Když on do mě řízně, vymění se zásahová plocha a dvojnásobně se zvětší zranění, které si dáváme. Samozřejmě mě postihuje síla zanpakutou také (takže když si nedám pozor a říznu já do něj, dostanu šlupku já).
Uvedu příklad: Já a soupeř. Soupeř se rozeběhne (jeho útok). Já ho vykryju. V tu chvíli zapůsobí síla zanpakutou a můžou se stát tři věci:
1) Já říznu do soupeře-> dá mi to dvojnásobnou šlupku a jemu to neudělá nic
2) soupeř do mě-> dá mu to dvojnásobnou šlupku a mě se nic nestane
3) soupeř nebo já vykryjeme a nic se neděje-> zásahové plochy se mění opět na normál (když soupeř sekne do mě, ublíží mě...) a síla následujícího zásahu se opět zdvojnásobí.

Pochopili?
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Gisei Jiko (Džisei Žiko)   Mon Dec 06, 2010 6:51 pm

Povoleno ? ( Jen pak budu mít otázky ohledně.. Bankaie do budoucna )
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Gisei Jiko (Džisei Žiko)   

Návrat nahoru Goto down

Gisei Jiko (Džisei Žiko)
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Charaktery-
Přejdi na: