~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Zrádce

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Zrádce    - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Zrádce    Zrádce    - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 8:58 pm

First topic message reminder :

Spoiler:

* Přesnější popis k tomu okrsku , podle všeho by se mělo jednat o okrsek , ve kterém se nacházejí duše se špatnými úmysly , také je jeden z největších okrsků vůbec a jen málo normálních duší se na toto místo odváží .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Zrádce    - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 16, 2010 12:51 pm

Shigeru

Pomalu jsem došel do své skrýše , na západní straně Rukongai.. Pff , ty dvě děcka mi dali zabrat , nikdy jsem nečekal , že použiji tolik Kida zrovna na někoho jako oni. Kdybych nepoužíval zaříkávadla mohlo to pro mě skončit špatně , nejspíše je čas vytasit na boj mou Zanpakutou. Řekl jsem a pomalu šel k jednomu stolu , kde ležela jakási injekce , zvednul jsem ji a bodl do pravého ramena , najednou se mé Reiatsu opět vrátilo .. Tohle byla téměř poslední , měl bych tím šetřit. Pomyslel jsem si , pomalu vyšel ze skrýše a čekal , než dorazí mí nepřátelé.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 20, 2010 12:11 pm

Di-youru
Zatlačím jej zpátky na zem.
Ne, ještě vydrž
blb, takové zranění není jen tak a mé lékařské umění není tak vysoko abych jej vyléčila pořádně. Tak, teď by se to nemělo otevřít
-A když jo, můžu ti blahopřát k prvnímu společníkovi kterého odděláš
-Ale tebe stejně nikdy nedoženu. Polovina před tebou radši zdrhla
grrrrrrrr
Yosh, Takže je to na mě? Budeme útočit ze dvou stran aby se mu nepovedlo chytit nás oba. Nebo- pokud máš něco jako hodně iný rázový útok, můžu zkusit odlákat jeho pozornost a ty ho pak zraníš
tvářím se při tom nevině
aspoň se vyhnu tomu abych jej musela zranit. Narozdíl od Michira a tebe k tomu mám odpor
Nebo by jsme ho mohli zkusit přemluvit. Vyjednávat a tak
pak na svůj vlastní nápad zavrtím hlavou. Ne, v tomto případě se souboje asi nevyhnu.
(domlouváme se během cesty k místu- pokud není plán dovršen zastavíme se kus od místa setkání a doděláme ho)
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 21, 2010 2:20 pm

Jin

Vyjednávat??To nám bude prt platný, hned nás sejme.
Jinak žádnou speciální útok nemám ale muj shikai by mohl zabrat.Moje zanpakutou má schopnost že v shikai když olíznu krev tak mě to posílí.Ale musel bych ho zasáhnout nebo on by musel přestat používat svý Kido.

Pomalu jsem docházeli k místu byl vidět obrys nějakého člověka.
Yosh, to bude nejspíš on tentokrát neselžu.
To bude on.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 21, 2010 4:34 pm

Di-Youru
posílí?
Asi mě něco napadlo. Dokážu ho na chvíli zpoutat jestli se k němu dostanu na 6 metrů a pokud mě netrefí. Ale moc dlouho to neudržím. Takže musíš být blízko a hned využít toho že není schopen pohybu.
přece nevěříš tomu že se ti něco takového povede.
nepovede, je vtom jedne velký háček. Nejsme spolu vůbec sehraný. Myslela jsem že okoukám něco z našeho předchozího mini souboje, ale nic.
No, tak asi můžeme začít.
dívám s ena nepřítele a mile se na něj usměji.
-démonické já je šokováno a klátí se k zemi
He...si děláš srandu...To ho chceš přemluvit svým psích pohledem aby toho nechal
nevšmímám si jí a čekám kdo začne. já to totiž rozhodně nebudu.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Zrádce    - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 23, 2010 10:06 am

Shigeru

Celý váš rozhovor jsem bohužel slyšel, řekl tajemný hlas ozývající se někde dvanáct metrů za vámi.. V tom se původní můj obrys rozplynul a já vyšel z jedné tajemné uličky. Hmm? Shikai, co člověka posílí při olíznutí krve? Vtipný to Shikai, tys říkala něco o spoutání, nemýlím se? Takže ovládáš Bakudou, zajímavé... Dokončil jsem a pomalu vytasil svou Zanpakutou z pochvy .. Ban-kai ! Zařval jsem a v tom mě obalilo obrovské množství Reiatsu, které však po necelých dvaceti sekundách opadlo. Tak pojďte, skončeme to rychle, můj Bankai je časově a omezený a má v sobě mnoho škvír, pronesl jsem něco málo o svém Bankai a poté už jen čekal na jejich společnou reakci.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 6:44 pm

Michiro

C-co Bankai??No musí to být teda třída.Nevadí stejnak by ses to dozvěděl usmál jsem se po jeho proslovu.Můžem jít na věc!Vytáhl jsem zanpakutou a zvolal At teče krev proudem!! Akane!! v té chvýli jsem se vyřítil proti němu z zanpakutou, z úmyslem ho probodnout.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 3:46 pm

Di-Youru
Zamračím se a promáchnu kosou před sebou, při tom zašeptám

Povstaň Ga-Jin a když se má zbraň mění už vzduchem cestuji k nepříteli opačným směrem než můj společník. Můžeme se jen modlit aby jsme byli dostatečně rychlí. Použiji k přesunu i shunpo na vzdálenost 6 metrů k nepříteli kam by mohla dosáhnout má technika. Pohybem rozvířím pruhy látky obletující kolem mé zbraně a vyřknu
Seikatsu Saiken.
Mezi tím co se provazi protahují a míří k nepříteli s úmyslem jej spoutat odděluji menší černý břit a háži jej s protilehlé strany. I když je těžké sousteřdit se na víc útoků najednou, stejně tak těžké to bude i pro našeho nepřítele.
takhle nemáte šanci. Je naproti vám moc dobrý.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Zrádce    - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 09, 2011 12:01 pm

Shigeru

Hehe.. Asi vám nedošlo, co je to vlastně Bankai, ne? Řekl a v tom svou Zanpakutou trošku pootočil, ta se však jakoby doslova rozzářila a než jste se stačily vzpomatovat už stál za vámi.. Kinu Shuuha! Zařval a svisle máchnul svou Zanpakutou, vyletěla z ní obrovská energie ve formě vlny, podobná známé Getsuga Tenshou a to ještě v podání Hollow.. Cest k úniku bylo vcelku hodně, ale nebyla tu žádná cesta, která by vám zaručila 100% bezpečnost. Na Shigurem jste viděli únavu, bylo vám jasné, že svůj Bankai téměř neovládá.

* Jinak, krom toho že se mu trošku změnil meč není na něm nic speciálního, aby bylo jasno.

Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 13, 2011 2:15 pm

Michiro

Bez škrábnutí se z toho nedostanu.Je už hodně vysílený, moc ten svuj bankai neovládá.Dal jsem zanpakutou před sebe.Rozběhl jsem se, sekl jsem a tlačil proti jeho útoku.Chtěl jsem ho zablokovat.
Je to silný..Snad Di youru mu něco udělá.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 13, 2011 10:29 pm

Di-youru
Safryš.
Nejsem tak blbá - tedy jedna část ano a druhá ne(ztratila jsme se kdo teď vládne, ale myslím že démon). Což je perfektní kombinace ve výsledku působící i poměrně chytře.
Nevrhám se tedy do útoku, ale skláním kosu k obraně (kolem těla při tom vytvořim štít z reiatsu, aby náraz nebyl tak obrovský- i když v přeměněn kdy vládne démon je u zbraně silnější obrana). Pomocí shunpa se chci posunou ze strany nepřítele kam by jeho bankai neměl dosahovat opět na vzdálensot 6 metrů se stejným úmyslem jako před tím. Chytit jej Seikatsu Saikenem.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Zrádce    - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 24, 2011 7:38 pm

-> Michiro povedlo se ti trošku zmírnit sílu vlny, no nakonec se vše obrátilo proti tobě, Di-Yoru jsi sice zachránil, bohužel tvůj hrudník byl celý od krve, no celkově jsi byl celý od krve, potřebuješ akutní pomoc, jinak bys mohl umřít.
-> Di-Yoru najednou tě něco svázalo, znemožnilo ti to pohyb a to už se však Shigeru objevil nad tebou a máchl pomocí své Zanpakutou, ze které vyletěla další ničivá vlna, tentokrát však pouze na tebe.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 1:14 pm

Michiro

Ksoo...Zase porážka ? řekl jsem tiše.To musím být tak slabej?Spadl jsem na zem byl jsem hodně zraněný a celý od krve.Prstem sem si otřel krev a olízl krev abych to vydržel.To je bolest ksoo.Ta holka je tu píš na obtíž, místo aby na něj zaútočila tak si dá pitomou obranu.Když vidí že já sem to chtěl bloknout, tak ju má snad napadnout zaútočit.Hlavou mi prolétali vzteklé myšlenky.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Zrádce    - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 6:05 pm

/ OT, Gome Twist, já zapomněl napsat ten post, nebo jsem byl spíše línej, ale dobrá..

Najednou se na menší skále objevilo pět stínů, z tohož jeden z nich byl jejich nejspíše vůdce, což šlo i poznat kvůli honosnému trojzubci, který držel ve své levé ruce.



Mukuro
Shi, shi, shi.. Začalo se ozývat směrem od vůdce.. Shigure, jeden z naši pěti členů a nedokáže provést ani tak lehký úkol jako bylo toto.. A to ses sám prohlašoval, za toho nejsilnějšího ze sedmi hříchů, jsi k smíchu! Řekl Mukuro (pokud někomu nedošlo, tak vůdce té jejich malé organizace), načež dostal i rychlou odpověď, tím že Shigeru zrušil svůj Bankai, čímž nejen že se vyrušili jeho útoky, ale také aktivoval svou negativní schopnost, což bylo vyléčení všech zraněných jeho Zanpakutou. Nani? Co to má znamenat! Nebyl jsi to, kdo mi věřil, vůdče?! Pochopil jsem to správně? Pochopil jsem to tak, že mě chceš z tohoto světa odstranit?! Vydával ze sebe naštvaně Shigeru.. Ano, máš pravdu, již nadále nemáš právo být našim členem, shi, shi, shi! Pronesl jsem a svým trojzubcem bouchnul o zem, Shigera cosi obmotalo, něco podobné kořenům, avšak velmi pevným kořenům. Jestli budeš vzdorovat tak to bude ještě hořší.. Shigeru však pomocí síly svých zbytků Reiatsu kořeny přetrhnul a vydal se naproti Mukurovi s cílem ho zabít, nepovedlo se mu to, jelikož zasáhl jeden ze členů, který mu udělal obrovskou ránu na břiše dá se říct, že i smrtelnou v jeho současném stavu. O jednu přítěž méně, a teď vzhůru k našemu hlavnímu cílu! Všechny stíny opět zmizeli, nejspíše použili nějakou pohybovou techniku jako je Shunpo.

Shigeru
Pomalu a v beznaději jsem spadl na zem, ovšem ještě předtím, než jsem zemřel, jsem těm Shinigamim něco pověděl o svém bývalém vůdci, Mukurovi.. Shinigami! Zařval jsem a zároveň odplyvnul značné množství krve.. Jste léčeni mou Zanpakutou, respektive jednou z jejich schopnost, která potrvá, dokud Vás plně nevyléčí, ale to je vedlejší. Chci Vám jen říci, že Mukuro není zas tak silný jak vypadá, jeho hlavní zbraní je trojzubec, který má neustále u sebe, pokud se vám ho podaří ho nějak zničit, aspoň minimálním způsobem, tak se jeho moc sníží na minimální množství, proto říkám, zkuste mu nejdříve zničit trojzubec! Řekl jsem z posledních nádechů a poté už jen vykašlal další krev a padl na "zem".
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 10:25 am

Di-Youru
to se vážně nedožijeme toho aby jse se trvaleji spojily? Máme zemřít? jaká si vyrovnanost v duši nás nechala otevřené tomu co přijde. I dkyž vládla část démonická v tu chvíli kdy se útok natahoval po našich životech jako by se koenčně spojily. A pak přišlo...pokračování?
Lapám po dechu, spíš překvapením než kvůli zraněním. Ani nevím jestli nějaká mám.
Ale to že nás jeho zanpakutou léčí je velmi divné. Tolik incidentů najednou a zmizení těch podivných lidí probudí mé andělské já.
Nakloní se k Shigeru a vezme jeho ruku do svých. Udržuje s ním oční kontakt, protože i když nás chtěl zabít, hodná stránka neche aby zemřel sám. Léčit rány...na to bylo už moc pozdě a tak tam vydržím do posledního okamžiku a pak se zvendu a schovám kosu do držáku nasvých zádech.
Asi...asi by jsme měly jít zpět. Naprsto nechápu co to mělo znamenat, ale měli by jsme varovat ostatní. Jeho síla se s tou jejich nedala měřit. Jsi v pořádku?
trojzubec...to bude jistě užitečné vědět.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 10:42 am

Michiro

Už sem myslel že je s námi konec když najednou se objevilo nějakých pět stínů.Hříchů?To zní divně.Najednou Shigure zrušil svůj bankai a nás začalo něco léčit.Jeden z těch týpků ho jedinou ranou odrovnal a pak všichni zdrhli.Po chvylce jsem vstal, Rychle musíme informovat Soul Society než bude pozdě!Hrozí velké nebezpečí!Schoval sem zanpakutou.Pojd!
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Zrádce    - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 6:01 pm

Di-Youru
s horečkou se píše fakt blbě, navíc dkyž net nespolupracuje a vykopne mě ze stránky. Prostě a jednoduše se též rozbíhám k bráně do seireitei.
Po příchodu žádám o dočasný distanc této postavy ze hry.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Zrádce    - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 3:25 pm

-> Pomalu jste doráželi k jížní bráně Seireitei, která však byla plně zabezpečena a hlídána nějakým Shinigami. Co vás sem přivádí? Přes tuto bránu se dostanete jedině, když mě porazíte! Nebudu tak slabý a hloupá jako ten strážce na severní bráně, jenž byl poražen.. Řekl a pomalu začal tasit svou Zanpakutou, nevypdal vůbec nadšeně a vám mohlo v hlavě naběhnout hned několik otázek.. Severní brána? Padla? Strážce poražen? -> Někdo přepadl Seireitei? Proč jsme nic neslyšeli...?
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Sponsored content





Zrádce    - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrádce    Zrádce    - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zrádce
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Herní místnost :: Rukongai-
Přejdi na: