~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálCalendarGalleryFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

Share | 
 

 Raizo Shigetsu

Goto down 
AutorZpráva
Chappi
Moderator
Moderator
avatar

Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Raizo Shigetsu   Sun Dec 05, 2010 8:08 pm

Jméno :
Raizo Shigetsu

Přezdívka :
Archer

Věk :
105 (17)

Fobie :
Ztráta milované osoby

Povaha :
Dřív byl Raizo vcelku normální chlapec, byl veselý,stále si z někoho dělal srandu.Po mnoha negativních zkušenostech se však jeho povaha změnila.Stal se z něho velice tichý chlapec, na první pohled bez emocí.Moc na sebe neupozornuje, nemá rád, když je středem pozornosti.Občas dokáže být milý a kamarádský.Dokáže se vcítit do pocitu jiných, porozumět jim.Také se u něj vyvinul velký smysl pro spravedlnost.Vždy jedná čestně, nemá moc rád podlé útoky a násilí páchané na bezbraných lidech zvláště dětech nebo ženách.

Divize :
Desátá divize

Hodnost v divizi :
Člen / Shinigami

Cíl :
Ochranovat Soul Society.

_________________________________

Schopnosti :
Raizo má velice dobrý zrak, lepší než mnozí shinigami.Díky této výhodě není pro něj problém vidět do dálky a nebo z blížší vzdálenosti rozeznávat různé drobnosti.Také je celkem dobrý šermíř.Pokud je v shikai používá svou wakizashi, se kterou se naučil zacházet.Mimo jiné je Raizo chytrý, často hraje šachy a nebo shogi.

Zanjutsu - 10
I přez rozdílnou povahu si rozumí se svou zanpakuto, často tráví svůj čas ve svém vnitřním světě.Když jde hodně do tuhého tak jsou velise spolu sladěni, společně bojují proti nepříteli.

Hadō - 5
Co se týče hada tak se naučil na akademii jen základy. Do budoucna by se chtěl tuto schopnost více rozvinout,

Bakudō - 0
Bakudo se mu nelíbilo, vždy byl spíše ofensivní. Možná někdy by se chtěl naučit nějaké ty menší základy.

Léčení - 0
Pokud chcete po tomto chlapci ošetření tak to jste vedle.Pomalu nezvládá ani první pomoct.

Shunpo - 10
Se shunpem je Raizo docela za dobře, i jeho normální rychlost je docela působivá.Tuto schopnost by chtěl do budoucna také vylepšit.

Reiryoku - 10
Raizo má celkem dost Reiryoku, potřebuje ho hodně na používání svého shikae a jeho kido.Těd je jeho největší prioritou a proto ho nejvíce trénuje.


_________________________________

Výbava:
Wakizashi, dalekohled, kouřové bomby.

_________________________________

Zanpakutō

Jméno :
Kojaku

Typ Zanpakutō :
Projektylová

Normální vzhled :
Spoiler:
 

Vzhled v Shikai :
Spoiler:
 

Schopnosti v Shikai :
Shikai se aktivuje při vyslovení slov : Hire Kojaku.
Při vyslovení těchto dvou slov se zanpakuto změní na titánový luk. Luk drží vždy na levé ruce . Šípy do tohoto luku nejsou z normálního materiálu jako je napřed dřevo . Naopak šípy jsou z reiatsu . Takže zásoba šípů je obstarána dokud dotyčnému nedojde zásoba reiatsu . Tvoření šípu funguje na jednoduchém principu a to takovém . Každý lukostřelec musí před střelbou svůj šíp natáhnout .. Přesně tohle dělá i uživatel Hire Kojaku , akorát bez šípu . V momentě kdy tohle udělá se začne tvořit šíp z reiatsu ,čím déle ho nabíjí tím větší má ničivou sílu . By Lyall ©

Pravá podoba :
Kojaku má dvě podoby- Lučišníka a sokola.
Lučišník:
Spoiler:
 
Sokol:
Spoiler:
 

Vnitřní svět :
Spoiler:
 
_________________________________

Životopis / Příběh :
1.Kapitola - Předsmrtný život
Raizo se narodil v Japonsku , přesněji v jedné malé bohem zapomenuté vesnici.Jeho rodiče byli chudí a proto mnohdy neměli co jíst. Když mu bylo sotva 6 let jeho rodiče mu umřeli na mor.jelikož už neměl žádného příbuzného tak se musel starat sám o sebe.Veškerý svůj čas trávil v lese, lovil zvěř, sbíral lesní plody. V lese se naučil spoustu věcí, bez kterých by dozajista nepřežil.
Čas rychle ubýhal, Raizovi právě táhlo na 17.Už nebydlel v lese ale v menším srubu, který si koupil za vydělané peníze z prodeje kožešin.V tuto dobu se mu docela dařilo, každý den měl co do huby.
Nedaleko jeho srubu stál dům, kde bydlel kupec, který měl překrásnou dceru.Raizo ji miloval a ona jeho. Jelikož ale pocházela z bohatší rodiny tak ji chtěl otec dobře provdat. Aya však nechtěla nikoho jiného než Raiza a proto jednoho dne spolu utekli.Cestovali z jedné vesnice do druhé...
Jednoho dne, kdy procházeli starodávným lesem tak se ozval před nimi nějaký hluk. Stromy létaly všude kolem.Najednou se vedle nich ozval dupot a něco neviditelného zvedlo Ayu a zabilo jí to. Raizo se vyděšeně na to díval, strachem se nemohl ani pohnout.Poté ho cosi silně přitlačilo k zemi a on umřel.

2.Kapitola - nový začátek
Když se Raizo probudil tak se vznášel nad svým tělem.Nejprve si myslel , že se mu vše zdá ale opak byl pravdou. Náhle si na vše vzpoměl a zhroutil se na své kolena.Řval na celé okolí a svými pěstmi bouchal do země. Poté se ozval nějaký řev, který už někde slyšel. Z lesa se vynořilala 4 metrovové monstrum. Raizo vzal nohy na ramena a začal utíkat lesem.Běžel co mu síly stačili avšak příšera byla rychlejší a proto ho zanedlouho dohnala.Začala se smát, chtěla ho chytnout do rukou když se najednou mihlo lesem cosi černého a useklo ruku monstru.Vše se seběhlo tak rychle, že to Raizo nestačil ani zpozorovat.Monstrum leželo na zemi s useknutou hlavou, začal se pomalu rozpadat.Vedle stál nějaká podivná dívka v černém kimonu a velkou katanou.Pomalu přešla k vyděšenému mladíkovi a pomohla mu vstát.Vysvětlila mu , vše co se stalo a poté ho poslala do světa duší- Soul Society.
Raizo pomalu otevřel oči a podíval se kolem. Ležel na zemi v nějakém opuštěném polorozpadlé chatce.Na nic si nepamatoval, nevěděl kdo je a ani kde je. Od lidí z ulice se dozvěděl že je v SS.Mnoho let se snažil přežívat na ulici.Kradl, pral se, často byl chycen a potrestán.Jednoho dne se vloupal do jednoho z domů. Při kradení v domě ho však načapal nějaký starší muž okolo 45 v černém hábitu. Dodnes se neví, jestli z něho ten stařík něco cítil nebo se nad ním slitoval ,vzal Raiza pod svá křídla .Spolu s jeho manželkou mu dělali jeho rodiče, starali se o něj.Už nemusel krást a prát se na ulici.Měl jídla, kolik se mu zachtělo.Roky rychle plynuly, Raizo trénoval se svým otcem šerm, s matkou ve svém volném čase hrál shogi.
Jednoho dne však přišel k jejich domu nějaký stařec, který jim donesl strašlivou zprávu. Jeho otec zemřel v bitvě s hollowi.Raizo to nesl celkem těžce, jeho povaha se úplně změnila. Navíc jeho matka onemocněla nějakou neznámou nemocí a proto se musel starat jak o domácnost tak i o matku.

3.Kapitola - cesta shinigami
Toto období nebylo pro mladíka zrovna nejlepší.Stav matky se den ode dne stále zhoršoval,doktoři si nevěděli s ní rady.Jednou večer, kdy se Raizo vracel domů z práce ucítil nějaký divný pocit.Najednou se předním zjevil jakýsi bílý sokol, který promluvil neznámou řečí a pak se rozplynul.Po této záhadné věci spěchal domů, když vstoupil do matčini místnosti tak se svalil na kolena, jeho matka ležela na podlaze.Byla mrtvá.Raiza to hodně vzalo, už neměl nikoho.Druhý dne, objevil před dveřma domu jakousi bílou katanu.Pevně ji uchopil, když náhle ucítil z té katany cosi podivného.Nějakou tajemnou sílu.Trénoval s tou katanou, uklidnovalo ho to,při tréninku dokázal zapomenout na tu bolest.
Roky rychle plynuly a Raizo se ocitl na akademii Shinigami, kde se naučil spoustu věcí ohledně své zanpakuto a kido takzvanou démoní magii.Celkem mu to šlo, bez problému uspěl ve všech zkoužškách a stal se z něho právoplatný shinigami.Jelikož byl jeho otec členem v 10 divizi tak se do ní také přihlásil.Teprve nedávno ovládl Raizo shikai, který stále zdokonalujeObrázek :
Spoiler:
 


Naposledy upravil chappi dne Sun Dec 05, 2010 8:57 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yakumo
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 25
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Raizo Shigetsu   Sun Dec 05, 2010 8:23 pm

POVOLENO

- Hezký char , řadí se k těm lepším =D
- Vidím ,žes využil můj starej nápad do Naruto FFRPG xD No co už =)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://shinigami-world.forumczech.com
 
Raizo Shigetsu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Charaktery-
Přejdi na: