~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálCalendarGalleryFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

Share | 
 

 Hoppou Takai

Goto down 
AutorZpráva
Kakuza-chan
Expert
Expert
avatar

Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Hoppou Takai   Sat Dec 04, 2010 9:02 pm

Jméno : Hoppou Takai

Přezdívka : Nekromant

Věk : Jako Hollow asi 200 ale ve zkutečnosti je mnohem starší

Fobie : není známá

Povaha : Takai je patrně nejvážnější a nejserióznější z bratří, i když tato pozice by se dala spíše očekávat u nejstaršího, ne prostředního sourozence. Tvrdý chlapík se sice lehce svérázným zato však silným smyslem pro spravedlnost a osobní čest. Už za dob kdy byl shinigami se proslavil tím že si zásadně nebere servítky před nikým a ničím, jinak řečeno je i vrchnímu veliteli ochotný na plnou hubu říct co si o něm myslí a poslat ho do prdele. Není tedy divu že se sem tam dostává do opravdu značných problémů jak se svými nadřízenými tak kolegy. Jeho to ale nějak zvláště netrápí. Také je poměrně známí svou ráznou povahou a poněkud drsnějším řešením problémů, kdy je schopen bez mrknutí oka rozsekat velkou bandu chlapů na opravdu malé kousíčky.
Přes to všechno má ale i měkkou stránku a to jsou děti. I kdyby chtěl dítěti do zhruba 12 let ublížit prostě nedokáže.
Co se klasických neřestí týče, je to náruživý kuřák všeho od cigaret, přes doutníky až po dýmku, pije ale jen zřídka a stejně často si dopřává dámské společnosti.
Má také ještě jednu stránku, na kterou přechází když je sám ve své laboratoři. A to je tvář krutého a mírně sadistického vědce který pro svůj výzkum v oblasti smrti a využití mrtvých udělá cokoliv.


Rasa : Arrancaru

Číslo : 31

Cíl : právě teď by rád zajmul nějakého Shinigami živého aby na jeho těle mohl experimentovat
_________________________________

Schopnosti :

Rozdělte 35 bodů

Zanjutsu - 15
Sonido -
Cero -0
Hierro -0
Reiryoku - 20

" Zanpakutou :

Jméno : Necromo(špaňelsky pro Nekromant)

Normální vzhled :

-bude uveden u obrázku

Příkaz pro uvolnění : Airo(znesvěť)

Vzhled Ressurection :
Spoiler:
 


Schopnosti v Ressurection :
Jeho schopností v Ressurection je nekromancie. Takai je schopen svou mocí vytvořit nejrůznější fantómy, přízraky a stvůrky které bojují dle jeho příkazů beze strachu nebo stopy zaváhání. Právě teď pracuje na technice která by mu umožnila ovládnout rituálně zabité shinigami a používat je v boji proti jejich soukmenovcům, na to ale potřebuje sehnat dostatek výzkumného materiálu(živých shinigami). Zajímavostí je že těsně po uvolnění jeho Zanpakuto se zvedne v okolí studený vítr "smrti" který fouká směrem od něho zhruba do vzdálenosti sta metrů. Kromě toho že je ostatním patrně velmi nepříjemný nemá žádný očividný efekt. On sám v boji používá "kostěný meč"


Einharja(vznešení válečníci)

Základní technika vycházející ze síly jeho meče. Umožňuje mu vyvolat v dosahu reiatsu své zanpakuto kam dosáhne vítr který jeho meč vyvolává, pět hrdinných válečníků, kteří dle legendy padli v nějaké dávné bitvě. Ve zkutečnosti je to však pět zjevení, podobných duchům kteří se objevili v posledním díle pána prstenů. Nazelenalí, válečníci kteří vypadají jako by byli v pokročilém stádiu rozkladu, ozbrojení dle tradic středověkých evropských žoldáků. Přestože jsou jejich těla lehce průhledná, jsou v některých případech poměrně hmotní. Jejich útoky se dají normálně blokovat a jejich těla se dají zranit, to ale neznamená že by se dali zabít. V případě že dostanou smrtelný zásah rozplynou se ve větru a znovu se zhmotní u svého pána, připraveni pokračovat v boji. Jediná možnost jak se jich zbavit je zabít jejich pána. Platí pro ně pár zajímavostí.

1) Jejich fyzické schopnosti jsou totožené s majitelem zanpakuto, jen nemají žádné vlastní Reiatsu ani nemohou používat jeho zvláštní schopnosti

2)Vzhledem ke své podstatě jsou defakto imunní proti projevům stárnutí.

3)Jejich zbraně sice mohou blokovat útoky nepřátel a mohou být blokovány, ale ve své podstatě jsou nehmotné, při zásahu ignorují nepřítelovo Reiatsu stejně jako Hierro a prochází skrz jeho tělo, nepůsobí mu sice žádné přímé zranění, místo toho u něj ale vyvolávají silnou bolest přecházející v agónii, síla bolesti se odvíjí od vážnosti zranění a nemůže být utlumena ani výší Reiatsu ani jinou schopností. V jejich případě doslova platí že bolest(šok z ní) může zabíjet.

4)Tyto přízraky se neřídí ani jedním z běžných smyslů, jinak řečeno nevidí, neslyší, ani necítí. Jejich očím se otevírá zcela jiný svět vycházející z jejich téměř dokonalé schopnosti vycítit cizí Reiatsu, se svým pánem komunikují obdobou telepatie. Místo sluchu pak používají jistou formu vycítění chvění v okolí podobné postranní čáře u ryb, čich nemají vůbec.

5) Plně zatím dokáže ovládat jen dva tyto přízraky, při vyvolání dalších ztrácí na rychlosti a vyčerpávají ho.


Kigen(vzkříšení)-zatím neumí
Schopnost která u jeho soupeřů vzbuzuje největší hrůzu. V případě že je sám Takai v bitvě zabit, Nepočítá se žádné omráčení, bezvědomí ani blízkost smrti, musí opravdu umřít. V ten moment se aktivuje tato nejmocnější schopnost jeho Zanpakutou, při které se vrátí zpět mezi živé(funguje i v případě že je jeho tělo doslova roztrháno na atomy i s jeho Zanpakutou). Nepřivede jej zpět však v nezměněné podobě, nýbrž ve formě Enharja. Ten je v podstatě totožný s normálními Eihnarji až na pár základních rozdílů.
1)Přeměna nijak nemění podobu uživatele techniky, jen jeho kůže je mnohem bledší a Reiatsu temnější.

2)Fyzické atributy včetně Reiatsu uživatele jsou posíleny jako by byl Vizard který si nasadil masku, je to však síla Zanpakutou, nikoliv žádného vnitřního Hollow. Jinak řečeno dochází k nárůstu jeho Reiatsu, rychlosti, síly i odolnosti. (Enharja se ale nijak nemění)

3)Einharja-taicho je vůdcem ostatních Enharja, udílí jim rozkazy a je schopen vést místo pěti sedm svých podřízených do bitvy.

Slabým místem této jinak skvělé techniky je fakt že se dá použít jen jednou denně. Jinak řečeno, umře poprvé a znovu se vrátí jako Einharja. umře po druhé a je to konečná. Působení této techniky nepřeruší ani zrušení Ressurection, pakliže ho zruší vrátí se do lidské formy a jeho opětovné vyvolání mu vrátí podobu taicho. Technika přestane působit přesně o půlnoci dne kdy byla vyvolána, v té době se mu vrací i po uvolnění shikai běžná Hollow forma a vlastnosti. Další slabinou je že není nehmotný jako jeho drazí podřízení nýbrž zcela jednoznačně hmotný a jeho zbraň působí běžné zranění.
_________________________________

Životopis :

Minulost: Takai začínal jako Shinigami, konkrétně jako prostřední z nechvalně proslulých bratrů Hoppou. Přestože dnes mu většina Shinigami nemůže přijít na jméno, kdysi patřil do legendárního tria geniálních bratrů, kteří měli mít v divizích skvělou budoucnost. Jako mladší bratr už poměrně známého shinigami z nižší šlechtické rodiny neměl moc na výběr než vstoupit na akademii, i když jeho konkrétně nemusel nikdo nutit, chtěl dokázat že je minimálně stejně dobrý jako jeho starší bratr. Na akademii se dostal na poprvé a udělal ji za necelé dva roky. Ne že by byl tak neuvěřitelně talentovaný, ale proto že na sobě tvrdě dřel aby se dostal mezi elitu. Hned po akademii byl zařazen do 11. divize ke svému bratrovi, ale po té co se mu podařilo objevit schopnosti a jméno svého meče byl přeřazen jako 3. důstojník do 10. divize. Zde by ho čekala patrně velmi slibná budoucnost, nebýt vztahu který měl jeho mladší bratr s odsouzenou kapitánkou 12. divize. I když on sám ji nijak zvlášť neznal a jestli ji popraví nebo ne mu bylo docela šumák, nebyl by to ale starší brácha kdyby Ookamiho nechal ve štychu a tak spolu s ním zaútočil na Soukokyu. Tehdy však přišli pozdě a tak jediné co jim zbylo byla pomsta popravené kapitánky. V ten den více než potvrdil důvod proč se jmenuje tak jak se jmenuje Takai(smrt). Byl to také on kdo způsobil největší ztráty mezi silami Gotei a to i přes to že byl pouhým 3. členem.
Po překotném ústupu to byl také on kdo navrhl skrýt se ve světě živých, kde se snaží zesílit aby se mohli vrátit a pomstít. Toto se však stalo před stovkami let. Během nich se bratři při hledání síly rozešli do všech koutů světa. Takai sám pak při honbě za mocí při jednom experimentu který mu měl dodat síly Hollow omylem proměnil sám sebe do podoby jednoho z nich několik staletí pak žil v Hueco Mundo a hledal způsob jakým se dostat zpátky ale marně. Jediným východiskem pro něj nakonec bylo stát se Arrancaru pod nadvládou Spirita.


Vzhled
Spoiler:
 


Naposledy upravil Kakuza-chan dne Tue Feb 08, 2011 7:23 am, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kakuza-chan
Expert
Expert
avatar

Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Hoppou Takai   Thu Dec 23, 2010 8:47 pm

fajn, protože byl velkej problém s tím že má postava je drak hrozně velkej, zlej atd. tak jsem ji s povolení Lighta změnil, prosím aby ji hodnotili a komentovali JENOM ti co na to mají dostatečné oprávnění, čili chappi, Twist a Light, ne že by mě nezajímal názor ostatních ale chci tímto předejít zbytečným hádkám
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yakumo
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 25
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Hoppou Takai   Thu Dec 23, 2010 9:23 pm

Doooko, nekromancer je dobrej, ale ty schopnosti jsou trošku mindfuck a podfuck :-D Jenže v Bleachi je to hold tak, chcípneš, tak chcípni a už se nikdy nevracej, schopnosti duchů se mi docela líbí až na tu věc, že ignorují Reiatsu či Hierro soupeře a to je prakticky nemožné, jinak nezapomínáš na to, že i ty seš vlastně pouhý ,,duch" ? xD

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://shinigami-world.forumczech.com
Phate69
Game Master
Game Master
avatar

Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Hoppou Takai   Thu Dec 23, 2010 11:14 pm

Já mám dotaz (nění to hádka, jen zvědavost): Ti duchové jsou tvoření tvým reiatsu? A pokud ano, musíš svou sílu reiatsu tedy rozdělit na šest dílů (ty a pět fantomů)?

A Myslím, že ono jméno ducha je Einhjaar, pokud myslíme oba to samé ;-)

_________________
Každý člověk znamená problém pro společnost. Žádný člověk-žádný problém...
J. V. Stalin
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kakuza-chan
Expert
Expert
avatar

Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Hoppou Takai   Mon Dec 27, 2010 2:38 pm

hmmm nevím která Espada to taky mohla jednou vstát z mrtvých...noooo, pokud je Komamurův/Mayuriho bankai tvořený z jejich Reiatsu tak ano, pracuje to na stejném principu a...proč by nemohli? pokud jsou nehmotní i pro duchy Very Happy Very Happy Very Happy

PS: jsem si jistej že to mám napsaný dobře
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Phate69
Game Master
Game Master
avatar

Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Hoppou Takai   Mon Dec 27, 2010 4:16 pm

Aha. Takže Norské padlé válečníky asi nemyslíš ;-)

A díky za odpověď...

_________________
Každý člověk znamená problém pro společnost. Žádný člověk-žádný problém...
J. V. Stalin
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kakuza-chan
Expert
Expert
avatar

Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Hoppou Takai   Mon Dec 27, 2010 5:05 pm

přesně ty myslím
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Twist
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Hoppou Takai   Tue Dec 28, 2010 9:47 pm

musim říct....svatej dráček. tohle je moc
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Phate69
Game Master
Game Master
avatar

Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Re: Hoppou Takai   Wed Dec 29, 2010 9:23 am

Twist, já bych ani neřekl. Jestli na každýho fantoma musí použít pětinu reiatsu a jejich útoky jsou nefyzické, tak je to docela slaboch :-D

_________________
Každý člověk znamená problém pro společnost. Žádný člověk-žádný problém...
J. V. Stalin
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Twist
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Hoppou Takai   Wed Dec 29, 2010 12:51 pm

ještě si to projdu, ale momentálně mě stále ovládá hněv když si tuto postavu pročítám.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Twist
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Hoppou Takai   Mon Jan 03, 2011 8:26 pm

v pořádku
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Hoppou Takai   

Návrat nahoru Goto down
 
Hoppou Takai
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Charaktery-
Přejdi na: