~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  Empty
PříspěvekPředmět: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 2:45 pm

Tréningová plocha
( 2.Divize - 7.Divize )




Toto místo se nachází pod všemi , již nahoře uvedenými divizemi , jednoduše se dá říci , že je toto místo v podzemí . Celkově je velmi rozsáhlé , což se taky odráží na pěti obrovských tréningových plochách , která tu jsou postaveny . Toto místo bylo vystaveno nedávno veškeré plány , jak toto místo postavit navrhnul Sayuri Yorotsuchi , také znán jako nejbláznivější vědec všech dob . Tento podzemní komplex má jen jeden vchod , který je zároveň i východem a ten se nachází právě s kasárnách 2.Divize , nejdřív musí dotyčný jít dolů a stále dolů až narazí na menší bránu , kterou hlídají velmi silné stráže , kteří otevřou jen v momentě , kdy jim někdo oznámí heslo ke vstupu . I když je to jedna obrovská plocha , o kterou by se měli dělit všechny divize není tomu tak , když někdo vejde do lese , což je hlavní tréningová místnost může tam být kýmkoliv zabit .I když je toto místo stále v podzemí střídá se zde den a noc , tento nápad byl opět zrealizován Sayurim .


Uměle vytvořený les - Tréningová oblast č.1
Spoiler:
* Jak již bylo řečeno toto místo je velmi zvláštní , je nejrozsáhlejší ze všech pěti tréningových ploch v tomto podzemním komplexu . Podle všeho je tohle jediné místo , kde je povoleno , aby Shinigami z jiné divize napadl někoho dalšího z jiné divize . Tento les je obdařen všemožnými pastmi , v jeho středu se také nachází další z tréningových ploch .

Řeka Tagara - Tréningová oblast č.2
Spoiler:
* Druhá tréningová plocha tohoto rozsáhlého komplexu , nachází se přesně ve středu uměle vytvořeného lesa , toto místo je snad jediné , kde se dá v klidu odpočívat a taky se již zde neuplatňuje pravidlo napadení jiných Shinigami .

Dřevěné pole - Tréningová oblast č.3
Spoiler:
* Třetí tréningová plocha tohoto rozsáhlého komplexu , nachází se úplně na východě , avšak toto místo vidí snad každý , kdo vejde a porozhlédne se na pravou stranu . Toto místo sice není nijak moc dlouhé , respektive rozsáhlé , ovšem jeho kouzlo je ve velikosti ,, dřevěných kmenů " , jenž jsou opět uměle vytvořené a také geneticky upravené . Toto místo hlavně slouží k boji v obrovských výšinách , také tu není moc míst na schovku a pokud někoho napadne skočit dolů povětšinou umře , proto je tohle jedna z těch nejoblíbenějších ploch .

Vodopád Harmonie - Tréningová oblast č.4
Spoiler:
* Vodopád Harmonie , možná si někdo říká ,proč byla takto pojmenována jedna z tréningových ploch a proč se tohle vůbec jako tréningová plocha počítá . Odpověď je jednoduchá toto je snad nejlepší místo na meditaci vůbec , toto místo je vlastně pramen řeky Tagara , ovšem na rozdíl od jezírka ve středu lesa utvořené právě touto řekou je toto místo o dost klidnější a také se zde nejlépe trénuje podvodní tréning , což se v tréningové oblasti číslo dvě nedá . Toto místo se nachází u lesa , respektive na severu lesa .

Les Hollow- Tréningová oblast č.5
Spoiler:
* Tohle místo je nejzajímavější ze všech , i když je to opět les něčím se liší , zde se Shinigami nemůžou zabíjet , ale spíše trénovat vlastní důvěru , ptáte se proč ? Toto místo je sídlem nejrůznějších Hollowů , jenž pochytal Sayuri a hodil je právě sem , dodnes je okolo tohoto místa udělána speciální Kidou bariéra , která má jen jeden vchod , tento vchod mohou otevřít jen stráže u bariéry , které se pravidelně střídají .



Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 2:57 pm

Taka - Kapitán 3.Divize

Pomalu a jistě jste se blížili ke kasárnám vešli jste a šli dále dolů a dolů , až před vámi stála brána hlídána dvěma Shinigami .. Taka Jintaro - Kapitán 3.Divize , žádá o povolení ke vstupu ! Dořekl jsem a pak tiše něco dodal , aniž by to někdo kromě jednoho ze stráží slyšel . Ti poté neváhali a otevřeli mi bránu .. Ták jsme tady , Natsuki . Tohle je tréningová hala 2-7.Divize .. Dokončil jsem a šel přímo k tréningové oblasti č.1 , mohla to poznat i Natsuki , jelikož všechny tréningové plochy byli označené nějakým číslem .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 3:07 pm

Natsuki Shihi

Heh túto oblasť mám najradšej, aj keď sa mi tu väčšinou podarí niečo podpáliť. Uškrnula som sa a zoskočila som z jeho pliec, rozbehla som sa priamo do stredu k tréningovému polu a pri tom som ako keby "tancovala" došla som tam a usmiala som sa na Taka, môžme začať? spýtala som sa ho s úsmevom a čakala som na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 4:06 pm

Taka Jintaro - Kapitán 3.Divize

Dobrá tedy... Řekl jsem a použil Shunpo , jenž mě dostalo za Natsuki , avšak to byl jen pouhý klamný výpad na její zmatení , Shunpo jsem použil ještě jednou a dostal se přímo nad ní .. Hadō #4. Byakurai ! Zkřikl jsem a v ten moment na Natsuki letěl obrovský proud mého Reiatsu , proud byl doslova destruktivní a jeho rychlost byla též velmi překvapující .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 5:21 pm

Natsuki Shihi

Usmiala som sa naňho no to už sa shunpol za mňa, otočila som sa a chcela som tam seknúť zanpakuto no on sa zrazu objavil nado mnou a vypálil po mne nejaké Kidou. Rýchlo som spravila menší krok dozadu a shunpla som sa o pár metrov ďalej, Taka_chaan.. to není fér.. kedy sa aj ja naučím nejaké kúzlo? spýtala som sa ho takým mierne odutým hlasom a shunpla som sa zase kúsok ďalej, keď tu som si všimla že mi oškvŕkol tým kidou časť rukávu.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 12:46 pm

Taka - Kapitán 3.Divize

Možná časem .. Řekl jsem ji a z jednoho stromu si urval menší větev . Hehe , na co Zanpakutou , když mám možnost použít tak pěkný klacík ,pronesl jsem do větru a hned na to použil Shunpo ,pomocí kterého se dostal přímo za Natsuki , ovšem to byl jen jeden z klamných výpadů , Shunpo jsem totiž použil ještě jednou , abych se dostal přímo před ní a když můj dřevěný klacek byl téměř před jejím obličejem použil jsem ho znovu a dostal se tak nad ni .. Vzdálenost mezi námi byla pár metrů a já neváhal .. Bakudō # 1. Sai ! Což Natsuki svázalo a hned na to pokračoval Hadō #1. Shō ! I když to byly poměrně slabá kouzla v mém vydání byly až neobyčejně silné .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 1:08 pm

Natsuki Shihi

Naletela som na každý jeho manéver, v podstate som sa chvíľku na mieste iba točila a snažila som sa zorientovať no to ma zrazu spútal svojím Bakudo a hneď na to po mne vypálil Hado ktorému som sa neuhla, vrazilo do mňa a mňa to odhodilo na pekných pár metrov, Rýchlo som sa postavila a zagánila som na svojho kapitána. Mohol by si ma trošku šetriiiť. Posťažovala som sa a shunpom som sa rozbehla po ňom priamo, začala som pred sebou sekať svojou Zanpakuto.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 4:51 pm

Taka

Hehe , gomene , Natsuki-chan ... Řekl jsem a v tom už se na mě rozběhla , jen jsem natáhnul ten dřevěný klacík a zastavil o něj její Zanpakutou , i když ho to dost nařízlo , respektive byl rád , že držel pohromadě . Hadō #1. Shō ! Vykřikl jsem a z pár metrů na Natsuki vypustil své Hadou .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 5:24 pm

Natsuki Shihi

Tento krát som to už čakala a tak som sa ako tak stihla vyhnúť jeho Kidou pomocou shunpa, ako tak sa myslí že ma to lízlo na pravej strane a to spôsobilo to že som sa začala krútiť okolo vlastnej osi, keď som sa konečne dokrútila tak som sa trocha zatackala a snažila sa nabrať rovnováhu, Vystrela som ruku a snažila som sa do nej nakoncetrovať reiatsu. Hadō #1. Shō ! vykríkla som no nestalo sa absolútne nič čo ma uvrhlo do takej menšej komickej deprimovanej nálady, neostávalo mi nič iné a tak som sa shunpol snažila dostať k nemu a seknúť ho svojou Zanpakuto, stále som však neuvolnila ani shikai a ani celé voje reiatsu.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 5:29 pm

Taka

Použil jsem Shunpo a dostal se tak za Natsuki , ovšem jsem neprovedl žádný útok , akorát ji chytil Zanpakutou , tak abych se nepořezal . Je to sranda , viď ? Řekl jsem přátelským tonem hlasu a trošku se pousmál .. Hadō #1. Shō ! Zkřikl jsem a v tom už na Natsuki letělo opět mé Hadou .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 5:43 pm

Natsuki Shihi

Keď mi chytil zanpakutou tak som sa na neho zaškerila, jeho Hado ma zase trafilo a ja som letela niekoľko metrov ďalej no ešte vo vzduchu som sa na neho pozrela, Tsunayoshi! šepla som a konečne som aktivovala svoj shikai, Shinigami uniforma sa mi roztrhala a ja som tam bola iba v bielom tielku po kolená a v spodnom prádle. Na rukách sa mi objavili rukavice ktoré začali horieť červeným až rudým plameňom, na čele sa mi tiež spravila aura z tohto plamena a oči sa mi zmenili na zlato červenú farbu, stále som bola vo vzduchu ale dala som ruky k telo a z nich vyleteli plamene ktoré som použila ako trysky a vyštartovala som priamo bo kapitánovi, tesne pred ním som zrušila trysky a pokúsila som sa ho buchnúť na hocijaké miesto jeho tela.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 6:36 pm

Taka

Héé , konečně si vyvolala svůj Shikai , tím lépe pro mě . Tohle prosím nikomu ,ale opravdu nikomu neříkej ,narušilo by mi to mou pověst .. Řekl jsem ji , vyhodil katanu lehce před sebe a zase ji chytil .. Hadō #58. Tenran ! Zkřikl jsem a v tom se utvořil obrovský vír , který pocházel právě z mého meče , proud byl dost silný , takže aby to odhodilo a ba dokonce i zranilo Natsuki nebyl žádný problém .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 6:44 pm

Natsuki Shihi

Znova som len letela od neho no tesne pred tým než som narazila do stromu tak som znova aktivovala trysky a dala som do nich oveľa viac reiatsu, výsledok bol ten že som to pred tým stromom ustála aj keď jeho to dosť spálilo, rýchlo som vyrazila obklukou proti kapitánovi a sem tam som pri tom použila aj Shunpo takže to bola slušná rýchlosť.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 9:10 pm

Taka

Hadō #4. Byakurai ! Zkřikl jsem a vypálil ho po Natsuki ,abych se pojistil , tak jsem použil Shunpo , pomocí kterého se dostal přibližně dalších dvacet metrů od Natsuki.. Hadō #1. Shō ! Zkřikl jsem a z mé ruky vyletěla malá koule Reiatsu přímo na Natsuki . Gomene.. Řekl jsem tiše do větru .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 9:17 pm

Natsuki Shihi

Hneď ako na mňa namieril prstom tak som už menila smer letu tak aby som začala stúpať, tým som sa vyhla jeho prvému Hado a keď po mne vypálil aj to ďaľšie tak som nastavila ruky oproti nemu a vypustila som proti tomu prúd ohňa ktorý som používala aj ako trysky takže ma to trocha posunulo dozadu. Taka_chan.. ty ma chceš vážne zabiť. zahundrala som pri tom naduto pretože som nevedela či je ten oheň dosť silný na to aby prerazil jeho Hado.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 9:32 pm

Taka

Hee , gomene prostě se nedokážu držet při boji zpět .. Řekl jsem ji milým tonem hlasu , v tom její oheň přerazil moje Hadou .. Já však neváhala a použil Shunpo , které mě dostalo přímo za Natsuki , tentokrát jsem neudělal žádný klamný výpad , což ji mohlo trošku zmást a také nepoužil žádné kouzlo , prostě jsem jen máchl svou Zanpakutou .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 6:22 pm

Natsuki Shihi

Bola som rada že som odstránila jeho Kidou, Taka_chaan, si hnusný. zašomrala som no to už sa objavil za mnou a ja som ani nemala čas zareagovať, len som sa troška snažila poskočiť dopredu ale jeho výpad ma aj tak trafil a spravil mi na chrbte dlhšiu reznú ranu, skríkla som od bolesti a rýchlo som sa snažila shunpnúť ďalej od neho. Sedela som niekoľko metrov od neho na zemi a z očí mi išli slzy, Prečo si ma sekol?? veď to mal byť iba tréning, zahundrala som zo slzami v očiach a snažila som sa ich udržať, Deaktivovala som svoj shikai či som chcela alebo nie a naštvane som sa jedným okom pozrela na Taka.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 9:29 pm

Taka

Na moment ztichl , pozvedl svou levou ruku a jakoby s ní zamával , za pár vteřin už vedle Natsuki stálo pár členů ze 4.Divize.. Gomene , Natsuki-chan , příště si radši vezmu nějakej dřevěnej meč.. Řekl jsem ji a zkoušel nahodit přátelský úsměv.. Poté už jen vyčkával dokud jí neošetří .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 9:40 pm

Natsuki Shihi

Musela som si lahnúť na brucho keďže som mala to zranenie na chrbte, Len som na neho hodila jeden pohľad z ktorého sa dalo vyčítať sotva niečo viac než smútok, po tom som pohodila hlavou niekde inde a už som sa na neho snažila nepozerať, po tom som len čakala kým ma ošetria no stále som mala slzy na krajíčku.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 3:16 pm

Taka

Zamračeně jsem si sedl na zem a zkoušel dělat uraženýho , ačkoliv mi to třikrát nešlo .. Proto jsem vytáhl svou Zanpakutou , bodnul ji před sebe a přesel do Jinzenu , možná pro radu , jak to uvřeštěné dítě hodit do normálu . Zanedlouho už Shinigami ze čtvrté dokončili svou práci , proto se zbalili a opět odešli .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 4:00 pm

Natsuki Shihi

Pomaly som sa posadila a tielko som si prehodila cez obväzy na chrbte, očami som bola trocha mimo a pozerala som sa do zeme takým neprítomným pohľadom. Natsu_chan? si v poriadku? spýtal sa ma Tsunayoshi a ja som len bez slova prikývla, pomaly som sa postavila a zahľadela som sa na Taku, Nevedela som čo povedať pretože som bola na neho dosť odutá a tak som si len znova sadla na zadok a pohľad som zamierila niekde inde.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 4:03 pm

Taka

Hmmm.. Podíval jsem se na Natsuki zamračeně , avšak po chvíli vstal a zeptal se jí .. Natsuki ? Chceš jít na zmrzlinu či nějakej zákusek ? Optal jsem se ji a tentokrát jsem to zkusil i s přátelským tonem hlasu ..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 4:50 pm

Natsuki Shihi

Chvíľu som ešte hrala urazenú ale stále mi v hlave prevládalo slovo zmrzlina, po chvíľke som sa znova otočila k nemu, tentokrát už zo širokým úsmevom a rýchlo som sa postavila, pricupkala som zaňho ako rýchlo som len s tým zranením mohla a vyskočila som mu na plecia, ale som zranená takže ma budeš musieť niesť. povedala som a čakala som kedy sa pohneme.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 4:02 pm

Taka

Dobrá ! Zařval jsem a pomalu začal vycházet z tréningových ploch 2 - 7.Divize .. Pff , já věděl , že ji dokážu opět rozveselit.. Jen by mě zajímalo , kde najdu tu blbou cukrárnu , to jsem si jako fakt nemohl vymyslet nic lepšího , já debil.. Zamyslel jsem se a pak se podíval na Natsuki , trochu se pousmál a začal opouštět i kasárny .

( Můžeš postnout do Seireitei.. )
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 12:27 pm

Natsuki[/b]

Rýchlo som vybehla za kapitánom. Následovala som ho po celom SS až k tréningovému polu číslo tri, nejak sa mi podarilo dostať na jeden z tých drevených kmeňov a zaškerila som sa na kapitána. Vytiahla som zanpakuto a uskočila o nejaké tri až štyri kmene ďalej. [b]Môžme začať?
spýtala som sa s nadšením a očakávaním.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Tréningová plocha 8-13.Divize
» 3.Divize / Taka Jintaro
» Kyoshi Rainaku / Kapitán 1.Divize
» Kapitánka 2.Divize / Satsuki Raineko
» Kapitán 11.Divize / Rokuro Naraka

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Herní místnost :: Seireitei-
Přejdi na: