~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Sen Mukude

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

Sen Mukude Empty
PříspěvekPředmět: Sen Mukude   Sen Mukude I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 9:58 pm

Jméno : Sen Mukude

Věk : vypadá na 21

Fobie : z vyšších lidí než je on (taky že měří jenom 175 cm)

Povaha : spolehlivý, mlčenlivý, nechá si leccos nakukat, je nesvůj v ženské přítomnosti
Rasa : Arrancar

Exp : 200

Číslo : 32

Cíl : Dostat se z nekonečnho koloběhu zrození a smrti
_________________________________

Schopnosti : Spoléhá na svojí unikátní schopnost v ressurescionu. Sonido je na stejné úrovni. Cero vůbec nezná a nepouživá, odhadne z 90% bojový styl z povahy nepřítele.


Rozdělte 35 bodů

" Zanjutsu " - 10 + 1= 11
Sonido - 7 + 1= 8
Cero - 0
Hierro - 7
Reiryoku - 11 + 2= 13


Mise:
Spoiler:
" Zanpakutou " :
Spoiler:

Jméno : Gantalaman

Příkaz pro uvolnění : Otevři všechny cesty, Gantalamane

Vzhled Ressurection :
Spoiler:

Schopnosti v Ressurection : Moje křídla dostanou schopnsot absorbovat z reiatsu útoku 20 procent reiatsu, takže si ho postupem času můžu obnovit, ale nikdy přesáhnout svojí maximální hodnotu. Když mně někdo připraví o křídla, můžou hned narůst ale stzojí mně to 50 procent reiatsu. Meč ovládá světlo a byl stvořen , aby zabíjel, všechyn démonické osoby. To znamená, že když se utká z jiným hollowem jeho síla vzroste o 50%.
_________________________________

Životopis : Jako girlian se požíral mnoho duší. Jednoho dne mi prskla maska a já se stal adjuchasem. Snaži lsje mse pořád stát vasto lordem, ale po 20 letech snažení se pořád nic nestávalo. Nakonec jsem si sednul na kámen a začal jsem meditovat. Tohle trval o2 roky, než přišel nějáky Shuren a zeptal se jestli se nechci stát silnějším. Nakonec jsem souhlasil. Přišel se mnou do Las Noches a tam mně pomocí Houkgyouko přeměnil na Arankara a dal mi číslo 32.


Obrázek :
Spoiler:

Techniky

Shino hakšu- absorbuju 50 procent poškození z celého útoku. Musím se lae na tu techniku 5 sekund soustředit než jí použiju
Haki- meč začne zářít celý světlem, a když se čehokoliv dotkne, tak vyletí vlna oslnujicího paprsku. Je to něco jako getsuga, ale musí se dotknout nějákého předmětu, a navíc když se na ten paprsek soupeř podívá tak oslepne na malou chvíli. Dá se použít jednou. Viz obrázek, takhle ten meč vpadá po aktivování techniky.

Spoiler:


Naposledy upravil Cleanercz dne Sun May 22, 2011 5:08 pm, celkově upraveno 23 krát
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Sen Mukude Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sen Mukude   Sen Mukude I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 12:07 pm

ok. Jen obsazená čísla: 30, 45,50, 48,33. (máš tedy na výběr z: toho zbytku od 32 do 49) nižší zatím nee
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

Sen Mukude Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sen Mukude   Sen Mukude I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 1:42 pm

doplněno
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Sen Mukude Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sen Mukude   Sen Mukude I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 1:49 pm

Ke schopnostem se vyjadřovat nebudu , vyjádřím se jen k životopisu

- Poprvé .. když bys umřel měl bys být výjimečným Girlianem , jenž se rodí jako jeden z několika .. Čím víc bys pak požíral , tak by ses stal Adjuchasem , ovšem Vasto Lorde úroveň je téměř nemožné dosáhnout , takže třeba už mohl být na pokraji vývinu v tom přišel cápek a pomocí Hogyouku tě změnil na Arrancara Wink Toť all k životopisu .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Sen Mukude Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sen Mukude   Sen Mukude I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 1:52 pm

175 cm je poměrně dost. Kdyby měřil 150 cm tak neřeknu (to už bych řadila mezi menší a tvá fóbie by pak měla širší rozsah, ale jak chceš)
číslo 31 už je taky zabrané. Volná čísla jsou napsaná v : osnova pro tvorbu postav

Schopnost v Ressurection - proti tomu nic nemám jen tohle: Meč ovládá světlo a byl stvořen , aby zabíjel, všechyn démonické osoby.
-znamená že na shinigami to bude mít poloviční či menší účinek?


ke tvé technice: budeš jí moc použít jen jednou za celičký souboj. navíc je možné že si to časově blbě spočítáš a aktivuje se moc brzo nebo moc pozdě na obyčejný útok. (koukat do budoucnosti neumíš)

prosím hoď sem ty obrázky jako spoiler nebo je nech normálně zobrazené. Ale né přes odkaz

Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Sen Mukude Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sen Mukude   Sen Mukude I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 2:33 pm

Vasto lorde je asi tak 5 v celom HM, kazdy z nich je minimalne espada, vasto lorde su rodeny k tomu, aby boli vodcami, takze podla mna nemozes byt VL, tot muj nazor Wink , lebo ked ja som sa pytal, bolo mi povedane, ze nim byt nemozem Wink
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

Sen Mukude Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sen Mukude   Sen Mukude I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 3:28 pm

edit
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Sen Mukude Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sen Mukude   Sen Mukude I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 8:25 pm

em...četl jsis co jsem tu psala za dodatky?
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

Sen Mukude Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sen Mukude   Sen Mukude I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 8:39 pm

a dívla ses na to znovu? co zas proti tomu máš? všechny dodatky jsem splnil.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Sen Mukude Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sen Mukude   Sen Mukude I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 8:58 pm

Cleanere, zálohoval jsi mi postavy?

A k těm Vasto Lordům: Vasto Lorde jsou ta nejkrutější zvířata na světě. Zvířata. Rozhodně nemyslí, mají jen pud sebezáchovy a pud sežrání čehokoliv slabšího...
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Sen Mukude Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sen Mukude   Sen Mukude I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 9:14 pm

aspoň tohle: ke tvé technice: budeš jí moc použít jen jednou za celičký souboj. navíc je možné že si to časově blbě spočítáš a aktivuje se moc brzo nebo moc pozdě na obyčejný útok. (koukat do budoucnosti neumíš)

si nějak přepiš a hoď si to do deníku.

plus, tedy útok na shinigami bude normální a útok na Hollowi -u toho bude tvůj meč působit o 50% škody víc? chápu to dobře?
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

Sen Mukude Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sen Mukude   Sen Mukude I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 8:00 am

Máš to tma napsaný, že to na hollowy bude působit o 50% větší poškození
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Sen Mukude Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sen Mukude   Sen Mukude I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 4:00 pm

phate: Ale to zviera je uplna ina uroven ako Anici Wink
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

Sen Mukude Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sen Mukude   Sen Mukude I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 8:47 pm

Mám to už povolený nebo pořád zamítnutý?????? Rád bch si už zahrál totiž
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Sen Mukude Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sen Mukude   Sen Mukude I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 9:12 pm

no, ještě budu vrtat. Dnes tě už stejně neuvedu (navíc si to chci ještě jednou pročíst) ty křídla a absorbování reiatsu- se bude muset taky omezit.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

Sen Mukude Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sen Mukude   Sen Mukude I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 8:09 pm

Jasně a jak to chceš omeit? na absorbování jenom 5% z útoku ne? tak to si tam rovnou můžu napsat že ty křídla jsou jenom na moje zkrášlení
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Sen Mukude Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sen Mukude   Sen Mukude I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 8:29 pm

ne to ne, klidně 20, ale například to budeš schopen použít jen třikrát za celičký boj. takhle by ses mohl neustále doplňovat bez hranic. jinak ti dnes vytvořim herní msítnost a snad i stihnu první příspěvek

stihla. podívej se do misí
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sen Mukude Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sen Mukude   Sen Mukude I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sen Mukude
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Charaktery-
Přejdi na: