~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Karakura Town

Goto down 
+3
Takeru Takahashi™
Ranum
Yakumo
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 7:50 pm

First topic message reminder :

Karakura Town


Nebo-li také po japonsky Karakurachō . Je hlavní herní místnost Human Worldu , nebude zde probíhat moc misí , toto místo je tu spíše pro posun celé hlavní dějové linie . Jak jistě jinak víme tak v tomto městě bylo zaznamenáno největší množství duševní energie na kilometr čtvereční . Ve své podstatě je to jinak i normální město , ze kterého pocházelo velké množství hl. postav v manze Bleach .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 11:13 am

-> Najednou jste oba uslyšeli křik , nejspíše to byl Hříšník .. , nebo to tak aspoň vypadalo .. Také jste cítili jakoby tam nebyl sám a nejspíše s někým bojoval . Co tak vylézt a prozkoumat to ?
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 37

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 11:26 am

Kichiro Kuroda
"Není legrace myslí mže kdyby nás někdo viděl jak se tady rácháme v tejhle vodě tak by se docela dobře bavil. No vypadá to že tam nahoře se něco děje nejvyšší čas se dostat odsud přeci jen roury sou na výbuchy ošklivé." rozhlédl se jestli nenajde jinou cestu nahoru než tu kterou přišli.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 11:29 am

Yorotsuki Aokawa

Dobře, tak teda měníme polohu řekl jsem a pousmál se, vytáhl jsem Suishoken z oných krystalů a zapíchnul ji do stropu nad námi, v tu chvíli začala země, pro nás spíše strop skrz na skrz krystalizovat, až to dosáhlo až na povrch Kesshozan dodal jsem potichu a krystal praskl, do místnosti pronikly paprsky slunce, nad námi se totož díky tomu, že jsem zničil krystaly utvořil přímočarý tunel na povrch...
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 37

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 11:39 am

Kichiro Kuroda

"Hezký jen nevím jestli místní ocení noví otvor do kanalizace, ale to není naše starost." řekl když stoupal nahoru připravil se na nejhorší což znamenalo použíti shikai i když jeho pistole nebyli zrovna zbraně proti zvuku nebo zbraně schopné tvořit překážky.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 12:00 pm

Shinigami & Shrieker ( Hříšník )

Yo ! Yo ! Tady končíš kámo , řekl neznámý Shinigami a pak dodal .. Každý správný bojovník , musí znát jméno svého nepřítele , tak povídej , povídej káámo .. Shrieker , zapamatuj si to jméno , jméno jenž tě zabije ! Dořekl Shrieker a poté se opět začal ozývat zvuk ,, flétny " .. Co to j.. Nedořekl a už na něho naskákalo několik těch malých potvor . Je čas zemřít kamaráde Shinigami ! Hahaha ! Dokončil Shrieker a už se chystal vydat zvuk , který by ty potvory nechal vybuchnout .. Posviť , Tanagushi ! Řekl chlápek a všechny potvory , jenž se přisáli na jeho těle pomocí svého Reiatsu lehce odpálkoval . Sorráč , kámo ! Ale já tady nehodlám zemřít .. Pronesl Shinigami a se svou Zanpakutou se rozběhl na Shriekera .

* Nějak takhle vypadá ta jeho Zanpakutou v Shikaii modu .
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 37

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 12:25 pm

Kichiro Kuroda
Vylezl nahoru a jen co ze sebe stačil otřít tu nejhorší vrstvu channelu de stoka . Tedy aspon tolik aby viděl. Spatřil dalšího shinigamiho ve chvíli dky na něj naskákali příšerky už si myslel že je po něm. Jenže on je odrazil pomocí reitsu. "Ha takže se dají odrážet paráda." Usmál se a tasil svou zanpakutou " Shotto Gemini." v pohybu kterým bylo ještě tasení se jeho katana proměnila na lesklou bílou pistoli druhá černá se houpala u jeho levého boku. Jak byl v pohybu zacílil na další eventuální potvůrku nebo na samotného hříšníka a vystřelil
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 2:16 pm

Yorotsuki Aokawa

Klidným krokem jsem vyšel konečně z kanálu, na několik sekund jsem měl ochomený zrak v důsledku tmy v kanálu Takže další Shinigami? Jak překvapivé, ani v duchu bych tohle nečekal... řekl jsem a mírně se pousmál Dobře Kichiro, je čas mu ukázat sílu Gotei 13... dodal jsem vtipně a nastavil jsem své Zanpakuto do bojové pozice...
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 2:50 pm

Shrieker

Najednou na tom Shinigami s tím divným kopím byl připevněn jedna z těch malých potvor , avšak on si ho při běhu ani nevšimnul , tentokrát však tato potvůrka bouchla sama od sebe a urvala Shinigamimu nohu ... Sakra ! Sakra ! Sakra ! Já tady nemůžou chcípnout , řekl Shinigami a z posledních sil se postavil na nohy , hned na to však opět upadl do věčného spánku , nejspíše díky pomoci druhé potvory , která též bouchla tentokrát však u jeho žeber .

-> Kichiro .. Shrieker tvou kulku lehce polapil do ruky , i když mu to udělalo slušnou ránu , avšak z poza stínů se na tebe vrhl jedna z potvůrek a přímo před tvým obličejem bouchla , opět nedostala žádný pokyn pomocí hudby .

-> Yorotsuki .. Ani sis toho nevšimnul ,ale vedle tebe se začalo shromažďovat velké množství těch malých potvůrek , tyto byli opět o něco jiné a sám Shrieker řekl , že v momentě , kdy je zraníš vybouchnou , jediná možnost byla použít....
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 3:00 pm

Yorotsuki Aokawa

Stů- nestihl vykřiknout Yorotsuki, to už Shinigami však zemřel... Yorotsuki byl zklamaný a hlavně na sebe naštvaný, protože nezachránil toho Shinigamiho, teď ale nebyl čas na slitování a soucit, byl čas bojovat o přežití Takže kdykoliv je zraním jo? Tak to nebude problém... pomyslel jsem si a pousmál se Je čas to roztočit- ozvalo se mu ještě v hlavě, v tu chvíli jemným hlasem jen tak do vzduchu pošeptal Senjūken: Suishōken Kōchoku jakmile tak udělal, tak zapíchl své Zanpakuto do země, v tu chvíli se okolo místa, kam se Zanpakuto vrazilo utvořila pečeť a každou z těch příšerek v okolí zaklínilo několik dlouhých, ostrých a hlavně pevných krystalů, které začali ty věci pomalu ale jistě měnit na krystal Nemusím Vás ničit... mám i jiné možnosti... řekl jsem si a pousmál se...
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 37

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 3:20 pm

Kichiro Kuroda

"Sakra."stihnul jen prohlasit když uviděl smrt shinigamiho nicméně neměl čas na nějakou lítost neboť mu pravě před obličejem explodovala další příšerka evidentně bez příkazu a dokonce bez toho aniž by jí něco udělal,ale udělal něco i když malého Shriekerovi skoro měl pocit že ty potvory souvisejí s ním o trochu víc. Nicméně to nebylo to co musel řešit musel vyřešit uhyb naštěstí jeho shunpo a akrobatické schopnosti umožňovali rychlím přemetem vzad uhnout z hlavou o mnoho níž a celí pak do zadu pokusil se dostat do místa kde by měl trochu přehled aby na něj žádná příšerka nemohla bafnout ze stínu.P5ídřepl a pak vyrazil prudce v před a vystřelil další 5 kulek na hříšníka poté uskočil do zadu doufaje že vzdálenost bude stačit " Happa mori"skoro zařval a vypustil dopředu speciální náboj v podobě kopí přípraven ho směrovat věděl že se nebude moc hnout ale doufal že dost příšerek dokáže nabodat po cestě za hříšníkem tak jako tak položil dlaň na druhou pistoli připraven se krýt vůči útokům ze stran."Moje výhoda je vzdálenost a rychlost nemusím nechat příšerky bouchat mi do ksichtu."
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 4:01 pm

Shrieker

Ha , ha , ha , ha ! Tohle je pravá sranda ! Myslím ,že už nemá cenu se držet zpět ... Dořekl jsem a začal ze sebe vypouštět obrovské množství Reiatsu , jenž vyrušilo vlnu kulek od Kichira , ovšem kopí , které následně letělo jsem nestihl vykrýt a tak mnou projelo skrz na skrz . Ty hajzle ! Já se nevzdám , oba vás jednoduše umlčím ! Dokončil jsem .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 37

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 5:37 pm

Kichiro Kuroda
usmál se odhadl vzdálenost mezi ním a Shrieker. Potřeboval zjistit jediné kolikrát muže kopí zatočit než dosáhne maxima a následně zmizí.Pokud nějaký takový prostor byl nechal kopí projet zpátky a podle zbyle délky buť toto udělat vícekrát nebo zajet doprostřed a pak nasměrovat prudce nahoru. Tak jako tak chtěl se dostat na hlavu a prošpikovat jí.. Pak by mělo kopí zmizet nicméně doufal v poškození aspoň na takovou dobu než se mu naboje kopí znovu.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 5:43 pm

Yorotsuki Aokawa

Skvělé... takže jdeme do toho pousmál se a otočil mečem podzemí, v tu chvíli se pečeť rozšířila a směrem na Hříšníka vyjelo ze země též několik desítek dlouhých, ostrých a celkem pevných krystalů, otázka byla jen to, jestli se tomu vyhnul, či nevyhnul...
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 6:58 pm

Shrieker

Únik byl prakticky nemožný , a proto jsem jen tak stál na místě a přímě se nechal trefit všemi útoky .. Vypadlo to ,že jsem již na pokraji smrti , avšak z posledního nádechu jsem dokázal vydat větu .. Neskončím jako obyčejný Hollow tomu věřte vy smraďi ! Uvrhni stín předsudků , Tagataro ! V ten moment mě začala obklopovat temná vrstva Reiatsu , jenž vyrušila krystaly , za nějakých pár sekund však temné Reiatsu , přes které ani nemohli vidět opadlo .. Před vámi stál opět Shrieker , ovšem v úplně jiných rozměrech . Jsem možná Hříšník , ovšem to neznamená , že nemám i tuhle schopnost , schopnost Arrancarů ! V tom se na vás ze stínů rozběhli další malé potvory , tentokrát však vypadali úplně jinak , jejich barva kůže již nebyla zelená , ale tmavě šedá a také na sobě měla nasazená malé křídla , jenž jim umožňovala lítat .. Tohle je váš konec ! Zařval jsem a oba obklopilo obrovské hejno těch malých stvůr , najednou se ozval zvuk flétny a oni bouchli , což vyvolalo obrovský řetězec výbuchu , respektive to udělalo jeden obrovský výbuch , jenž by vás měl sejmout jak facka . Byli tu jen dvě možnosti úniku kanál , který však měl zavřeně víko a nebo rozbít dveře mrakodrapu , ovšem zde není jisté , jestli by jste to vůbec stihli .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 37

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 7:15 pm

Kichiro Kuroda

"Kurva"zhodnotil fakta . Takže kanál nebo mrakodrap ne opravdu už nechtěl zažít útěk úzkými rourami bez možnosti uniku. Proto se podíval na dveře aby zhodnotil jestli jsou z materiálu který by šel proskočit . Nicméně dvě rány do místa kde jsou panty a naraz na dveře by mohl pomoci s průnikem do budovy ono by to šlo rychleji než odklápět kanál. i když bylo mu jasné že budou muset jen proběhnout zase ven a zjistit situaci.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 7:19 pm

Yorotsuki Aokawa

Tak běžíme! vykřikl jsem a proběhl jsem skrze dveře, které Kichiro tak pěkně vyrazil Tohle už není možný sakra... proč musíme útočit zrovna proti něčemu takhle... no, ehm... velkýmu... dokončil jsem větu a podíval jsem se ven Musíme vymyslet nějákou strategii- dodal jsem...
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 37

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 7:40 pm

Kichiro Kuroda

"Musíme se nějak dostat k němu jenže nevím jak ty potvůrky má všude. I když kdybychom byli hodně rychlí .... nevidím to jinak budu ho muset zabavit přeci jen sem rychlejší takže bych mohl těm jeho milým broučkům chvilku mizet a zdrhat tak jako tak budu potřebovat aby si ho na chvilku chytil pak pak to pude. Co ty na to?"
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 7:49 pm

Yorotsuki Aokawa

Souhlásím, jen bych tvůj plán mírně pozměnil a upravil, jseš očividně rychlejší než já, a taky můžeš lépe útočit na dálku... mám takový menší plán, musíš upoutat jeho pozornost na dost dlouhou dobu, jsme v mrakodrapu, není možnost, aby tady nebyl přístup do stok... mám jen menší nápad, co kdyby si ho ty zaměstnal, já bych mezi tím vešel do kanálu skrze tenhle mrakodrap a potom bych pomocí svého Shikai zkrystalizoval pár základních částí kanálu, potom by stačil jen příkaz Kesshozan a krystal by se rozpadl, takže by se kanál zhroutil, on by byl chvíli překvapen a ty by si ho mohl zabít... dokončil jsem svůj sálodlouhý prolog a čekal jsem na odpověď...
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 37

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 8:33 pm

Kichiro Kuroda
" to je sice hezké jenže to vyžaduje to aby zůstal na místě když udělá těch výbušných hodně budu se muset přemístit a nevím aj se budeme společně hýbat nicméně můžu se pokusit to tak udělat . Tak jako tak bych byl rád kdyby ti to netrvalo dlouho." sice se mu to nelíbilo nicméně to znělo jako plán jen to vyžadovalo jistou část herectví " Tak jo no zkus se řídit podle dupaní ze spodu to možná bude slyšet jak ten drobeček dupe."řekl ještě a pak se rozběhl zpátky. jen to vzal oknem " Ty zmrde." zařval jen co vylétl ven a v pálil obříkovi 4 náboje někam do břicha. věděl že tím odaluje použíti kopí ale musel střílet a stále to bylo lepší než plýtvat používáním obou. Použil Shunpo aby se dostal za něj do dostatečné vzdálenosti. " Dva si zabil ale mě tak snadno nedostaneš.."byl připravený na další nálet obludek tedy připravený na hru chyt mě když to dokážeš spojenou s menší střelbou.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 8:51 pm

Yorotsuki Aokawa

Dobře, je teda čas začít tohle brát konečně trošku vážně! řekl jsem a pousmál se, můj pohled ihned sklouznul k plánku celé budovy, bylo to pro me sice trošku nevhodné, ale ihned, jak jsem zahlédl WC, tak jsem tam vběhnul, svou Katanou jsem máchnul směrem k potrubí, to začalo skrz na skrz krystalizovat až hodně hluboko pod zem Kesshozan řekl jsem potichu, v tu chvíli krystal praskl a mě se utvořilo něco jako tunel do kanalizace Bože, z bláta do louže... tohle je ještě horší než předtím... stěžoval jsem si tam sám pro sebe, při tom jsem procházel dlouhou chodbou, kterou každou chvíli projela dávka něčeho, čo kdysi mohla být voda, naštěstí to nedosahovalo ani kotníků, nicméně jsem nakonec dorazil do velké místnosti, do které vedlo hned několik různých tunelů Jak bych mohl... jasně, ty krystaly z minula tam ještě jsou... řekl jsem si pro sebe a pousmál se, Kesshozan řekl jsem potichu. O několik sekund později z jednoho z tunelů začalo vyplavávat velké množství střepů z krystalů (T.T) Já tak nemám rád střepy ze svých krystalů, ale zoufalá situace si žádá zoufalé činy... pomyslel jsem si a vydal jsem se směrem do toho tunelu, zhruba uprostřed jsem narazil na tu velkou místnost, kde jsme byli předtím, byla úplně stejná jako ta, ze které jsem zrovna přišel, jen byla částečně zničená kvůli předchozímu boji Takže ten tunel, kam jsme se schovali je jen zasypaný tunel někam do pryč... problesklo mi opět hlavou. Z myšlení mě však vyrušil prach padající ze stropu kanálu a mírné otřesy Aha... mám takovej dotěrnej pocit, že asi tuším, kde zrovna stojí... jen doufám, že zůstane na místě... projelo mu hlavou, to už však stál u jednoho ze sloupů, který podpíral celou tuto místnost, už zbývala jen jedna věc, zapíchnul jsem Katanu do země, v tu chvíli začala celá místnost krystalizovat, byl to celkem rychlí proces... tedy alespoň ze začátku, jakmile se poté krystal stále rozrůstal, tak byl proces pomalejší a pomalejší. Zhruba po 2 minutách však bylo hotovo, alespoň 70% z místnosti teď byla zkrystalizovaná Bože muj... celej tenhle souboj je zatraceně náročnej na moje Reiryoku... tohle není moc dobrý... pomyslel jsem si. Nakonec jsem ještě na spodku tohoto kanálu udělal několik velmi dlouhých, ostrých a pevných krystalů Ještě menší dárek až se propadne... dodal jsem si a pousmál se, poté jsem konečně vyšel ven z kanálu, samozřejmě v budově, takže to vypadalo, jako kdyby jsem nikdy v kanálu nebyl. Celý tento proces trval pouze několik minut... nejspíše tak tři, možná čtyři Je čas Kichiro! vykřikl jsem a pousmál se Kesshozan! vykřikl jsem plný vzteku, v tu chvíli se krystal v kanálu rozpadl na nic, kromě spodních krystalů na zemi a ten kolos padal směrem na ty krystaly... teď je Kichiro chvíle.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 10:57 pm

Shrieker

Jeho kulky jsem vykryl jak nic , ovšem to co nastalo poté už pro mě dobré nebylo , sám jsem tušil , že když zde prohraji , tak mě můj pán zabije , možnosti byly dvě , jedna z nich , zabít se těmito mladíky či nějakým způsobem utéct a následně padnout pod rukou mého pána , odpověď byla jistá nechat se zabít , ovšem i přesto neodejít s čistou .. Přemýšlel jsem a padal směrem na krystaly už nebyla žádná cesta zpět jeden z hrotů mě probodl skrz na skrz , ovšem z posledních nádechů jsem dokázal provést poslední svůj útok .. Strhnu vás sebou ! Zabiju vás ! Já vás zabiju ! Neodejdou s prázdnou , v žádném případě , neodejdu s prázdnou ! Řval jsem a v tom se před vámi spojilo minimálně dvacet těch potvůrek v jednu obrovské .. Až vyslovím jedno slůvka , ta věcička bouchne a vy spolu s dalšími stovkami lidí chcípnete ! Kai ! Dokončil jsem a v tom ta obrovská potvora začala svítit oranžovou barvou až vybouchla , tento výbuch mé tělo úplně odstranil a nejen to smetl sebou i několik aut , domů, lidí a možná také i dva Shinigami , jenž proti tomuto tvorovi bojovali .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 11:27 pm

Yorotsuki Aokawa

Bože, tak za tohle máš u mě drink kámo! vykřikl jsem a pousmál se, ve chvíli, kdy Kichiro přistál na zemi u mě jsem poklekl, v ruce se mi utvořil štít, v tu chvíli jsem s ním praštil o zem a vyslovil jméno své techniky, v tu chvíli se štít rozpadl a okolo mě začali rotovat tří štíty, tento štít se však rozšířil díky mému Reiatsu i okolo Kichira, naštěstí byl štít dost silný na to, aby udržet výbuch a střepiny z něj též, když bylo všemu konec, deaktivoval jsem techniku a padl jsem vyčepáním na zem, ležel jsem... koukal jsem na nebe a při tom jsem těžce vydýchával No sakra... tak tohle bylo něco... řekl jsem...
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 12:13 am

27 a 31
ano, to že jdete oba dva jste se dozvěděli krátce před odchodem. O tom druhém nemáte ani šajna a spojuje vás asi to co spojuje každého Arrancarda. Nebe se protrhává černou prasklinou a vy cítíte něco velmi zvláštního když se vám nabídne pohled na město Karakura. Po dlouhé době opět mezi lidmi. A je tu spoustu duší a duševně rozvinutých lidí co lákají a mučí vaše chuťové buňky.
Navíc se ve vás rozechvěje touha p oboji když ucítíte přítomnost shinigami.
Ale váš úkol je trochu jinačí. I když né příliš konkrétní. (né že jste v něm slyšeli zákaz že tu nemůžete udělat bordel či někoho zabít).
Co že vás za tímto divným úkolem nalákalo? Především vyhlídka že jde o něco co pravděpodobně stvořil sám veliký Spiro-san a možná vás víc ani nezajímalo. práce pro něho znamená bonus v budoucnosti pro vás- ať jsou její cesty jakékoliv.
Poslední informace co vám byla řečena zněla podivně a Espada vám při tom dala do rukou skleněnou dózičku (do které se pak uloží střípek.):

Mohlo by vám pomoci že přitahuje děti.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 37

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 7:35 am

Kichiro Kuroda
Celá ta akce mu připomínala obra snažícího se zahnat opravdu velkou mouchu. Tak si totiž připadal jeho spotřeba Reiryoku ne tak kvůlu vlastní střelbě ale kvůli ustavičnému používání Shunpo pořád si s hříšníkem vyměňovali projektili on výbušné mrchy zatímco Kichiro střílel několikrát byl donucen použít i druhou zbraň aby srazil příšerky dřív než dojdou k němu a bouchnou celé ty dvě minuty si nejvíc ze všeho přál aby ta potvora spadla do připravované jámi. Už skoro vyplýtval všechny své rezervy a umění uhýbání na to aby se nenechal něčím trefit i když jeho oděv a tak vzezření bylo mimo oplachu po návštěvě kanalizace teď i silně ožehlé. Docházeli síly opravdu hodně rychle myslel že vydrží ještě tak minutu dvě a pak prostě omdlí naštěstí najednou země pod hříšníkem krystalovala pak zmizela a hříšník spadl do připravené pasti.Kichiro přistál na zemi aby vše dokončil dalším kopím ale nebylo třeba. Třeba byla jiná věc zdrhnout před finálním útokem věděl že město nezachrání neměli jak nicméně aby někdy v budoucnu měli jak museli přežít teď. Naštěstí Yorotsuki použil svou druhou techniku takže výbuch a všechny jeho doprovodné úkazy prosvištěli kolem.Ve chvili kdy dozněl výbuch i Yorotsukiho technika měl co dělat aby zůstal stát na místě jeho zanpakutou se vrátila do původní formy. "Kurv*drát." ulevil si od naštvání nebyl rád že se tomu zmr*ovi povedlo zabít tolik lidí. "To bylo....jestli se toho objevuje víc..." tohle byl asi ten největší problem pokud bylo hříšníků více mohlo to znamenat opravdu velký problém.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 10:06 am

Uběhlo možná několik hodin... oba dva chlapci museli počkat, až se jim plně zregeneruje Reiryoku. Tento čas nadešel...

Yorotsuki Aokawa

Páni, jeden čas jsem si snad pomalu i začínal myslet, že tady oba dva umřeme... znova... řekl jsem a pousmál se, při tom jsem se zvedl ze země, oprášil jsem se, nebyly na mě už žádné známky kanálu, naštěstí. Zasunul jsem Zanpakuto a podíval se na Kichira Takže, myslím... že tímto je náš úkol splněn, ikdyž mám takový pocit, že zničení takové části města nebylo zrovna v plánu... dodal jsem spíše těšeji a při tom jsem se poškrábal na hlavě...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karakura Town  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Karakura Town
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Hollow: Karakura Town
» Rozcestník Karakura Townu
» Karakura High School

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: