~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Volné prostranství Seireitei

Goto down 
+14
Bloodkick
Firel
OuYee
Kakuza-chan
Kashike
Phate69
Chappi
Twist
Neo79
Krumla
Ranum
Adop1011
Takeru Takahashi™
Yakumo
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 6:03 pm

First topic message reminder :

Seireitei

Spoiler:

Je místo uprostřed Soul Society , Seireitei obkolupuje Rukongai , avšak tyto dvě místa jsou obklopeny obrovskou hradbou se čtyřmi branami , které hlídají velice silní Shinigami . Uprostřed Seireitei se nachází kasárna první divize , spolu s Centrálou 46 a horou , na niž stojí velmi známé Sokyouku . Celkově je Seireitei velmi rozsáhlé místo a téměř celou plochu zabírají různé domy či zdi . V dnešní době se dodělávají poslední rekonstrukce po obrovské bitvě a pomalu se začínají plnit i divize s novými Shinigami . Na tomto místě se také nachází několik restaurací , ve kterých se dá objednat prakticky všechno .

* Tato místnost se bude využívat ve volném čase a také se zde budou pořádat nejrůznější schůzky , celkově odehrávat příběh . Kasárny zde najdete též , tento systém jsem vymyslel , aby tu nebylo zbytečně moc složek a já se mohl v klidu orientovat , ovšem i přesto tu nebude jen jeden topic , časem jich přibude více .
* Čas - 21 : 05.


Naposledy upravil Light dne Tue Jan 04, 2011 6:41 pm, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Bloodkick
Nováček
Nováček
Bloodkick


Počet příspěvků : 24
První přihlášení : 18. 12. 10
Věk : 28
Bydliště : Liberecký kraj

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Dec 23, 2010 7:19 pm

Hitsuto

podíval jsem se na tu paní a zatvářil jsem se trochu naštvaně ale hned jsem se usmál Děkuju řekl jsem a zavřel jsem dveře Achjo ... To je otrava ... pronesl jsem pro sebe a promnul jsem si oči Radši vyrazim ať neni taicho naštvanej špitnul jsem a vydal jsem se do kasáren 9. divize.
Kde ho tu mam hledat ? řekl jsem a začal otáčet hlavou ze strany na stranu když jsem dorazil do kasáren 9. divize Zkusim kapitánovu kancelář napadlo mě a šel jsem ke kanceláři kde jsem zaklepal a čekal na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Firel
Nováček
Nováček
Firel


Počet příspěvků : 32
První přihlášení : 18. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Dec 24, 2010 11:16 am

Firel
Dorazil jsem do kasáren osmé divize začten do knížky. Knížku jsem si zašel uklidit do svého pokoje a potom jsem vyrazil do kanceláře kapitána.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Dec 24, 2010 11:19 am

-> Hitsuto : Vešel si do kanceláře.. a uviděl tam tvého kapitána, celý zahalený v kápi, dokonce ani jeho kapitánské haori dnes neměl.. Byl tam ještě však s kapitánem dvanácté, po dokončení rozhovoru s ním se na tebe podíval a řekl.. Hmm, Hitsuto právě tebe jsem nyní sháněl,potřebuji aby si šel se mnou něco vyřídit, jedná se spíše o takovou kapitánskou schůzku a já jako jediný nemám nějakého pomocníka, co říkáš ? Dokončil jsem a poté už jen čekal na jeho reakci.

Rokuro " Kenpachi " ( Urychlíme to )
Tawaro! Seš to ty? Sháněl jsem tě, potřebuju aby si mě doprovodil ,půjdu totiž na jednu významnou schůzku a potřebuji nějakého pomocníka, respektive sluhu.. Při slově sluha jsem se trošku zasmál.. Tak co? Vím, vrátil ses teď z mise, takže tě pochopím, když nepřijmeš. Řekl jsem a čekal na jeho reakci.

-> Firel : Na dveřích bylo napsáno, že kapitán je nyní v kasárnách deváté divize , poté tě však uviděla nějaká Shinigami z osmé a řekla ti.. Ty jsi Firel? Máš okamžitě jít do kasáren deváté, kapitán tě shání, bude mít pro tebe podle všeho nějakou misi.. Řekla uklízečka a dále se věnovala úklidu.


Naposledy upravil Light dne Fri Dec 24, 2010 12:15 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Dec 24, 2010 11:30 am

Tawara

Sluhu?
zamračil jsem se nakvašeně v duchu, ale nedal jsem to na sobě vůbec znát.
Samozřejmě Rokuro-tachi
přikývl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Firel
Nováček
Nováček
Firel


Počet příspěvků : 32
První přihlášení : 18. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Dec 24, 2010 12:13 pm


Firel
Celkem zmaten jsem se podíval na uklízečku.
Co tam tak asi kapitán dělá? Ptal jsem se spíše už sám sebe a vyrazil za kapitáném do deváté divize.


Naposledy upravil Firel dne Fri Dec 24, 2010 1:18 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Dec 24, 2010 12:15 pm

Ah, gomene... Chtěl jsem napsat déváté, takže prosím o EDIT :-D
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Dec 24, 2010 12:42 pm

Seishin Kotonashi

Doběhla jsem ke kapitánovi do kanceláře a v rychlosti odšoupla dveře. Doufám, že tu je. Pokud tam je, řeknu: Taichou, žádám o okamžité povolení opustit kasárna první divize a navštívit kapitána 12. divize. Je to opravdu naléhavé.
Návrat nahoru Goto down
Bloodkick
Nováček
Nováček
Bloodkick


Počet příspěvků : 24
První přihlášení : 18. 12. 10
Věk : 28
Bydliště : Liberecký kraj

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Dec 24, 2010 1:32 pm

Hitsuto

Oh ... rád s váma půjdu taicho řekl jsem s úsměvem A kam půjdeme zeptal jsem se pomalu jsem vyšel zpět na chodbu Proč nemá haori ? nejspíš si ho jenom zapoměl pomyslel jsem si s nejistotou kterou jsem se snažil zamaskovat úsměvem aby kapitán nic nepoznal.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Dec 24, 2010 2:27 pm

Shrnu to.. v naprosté krátkosti a urychlení :-D

Kapitán 13.Divize
Uvidíš sám Hitsuto, uvidíš sám.. Řekl jsem mu a po menší chvíli dodal.. Ještě musíme počkat na zbylé dva kapitány, půjdou totiž spolu s námi, já, ty a kapitán osmé a jedenácté spolu se svými poskoky.. Dokončil jsem a už jen čekal až se vše domluví.

Kapitán 8.Divize
Firel pomalu a jistě došel ke kapitánovi celý udýchaný.. Háá Firele, zrovna tě sháním, půjdeš se mnou na misi, bližší info potom, tak šup už na nás všichni čekají.. Řekl jsem Firelovi a pomalu se vydal za kapitánem třináctky, abych mu řekl, že osmá je již připravena.. Chyběl už jen kapitán jedenáctky.

Kapitán 11.Divize
Tak dělej Tawaro, za chvíli máme již vyrazit.. Řekl jsem mu, mírně se pousmál a odebral se k místu setkání, bylo to kompletní, všichni tři kapitáni byli již připraveni.. V tom jsem pronesl.. Jdeme míříme k bráně Senkai ( Nebo jak se jí nadává ), vyrážíme totiž na misi do Reálného světa! Zkřikl jsem a prošel skrz bránou spolu s ostatními kapitány.. ( Urychlené Very Happy )

______

Kapitán 1.Divize
Seishin? Dobrá můžeš jít, ale jen výjimečně, protože mám nyní dost práce.. Řekl jsem jí a dál se věnoval nějakému papírování nebo tak něco.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Firel
Nováček
Nováček
Firel


Počet příspěvků : 32
První přihlášení : 18. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Dec 24, 2010 2:31 pm

Firel
Že já blb si tu knížku nevzal sebou.
Rozkaz taicho. Sice jsem už neběžel ale svojí rychlejší chůzí jsem dohnal kapitána.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Dec 24, 2010 3:49 pm

Seishin Kotonashi

Uklonila jsem se a rozeběhla jsem se do kasáren dvanáctky Doufám, že tam kapitán je.
Návrat nahoru Goto down
Bloodkick
Nováček
Nováček
Bloodkick


Počet příspěvků : 24
První přihlášení : 18. 12. 10
Věk : 28
Bydliště : Liberecký kraj

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Dec 24, 2010 8:28 pm

Hitsuto

cóóó ? do reálného světa ? tsch
Hai Taicho řekl jsem a podíval jsem se na ostatní kapitány a jejich doprovod Zajímavá skupina.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Dec 24, 2010 10:09 pm

Natsuki Shihi

Ďalej som sa len potulovala po SS no s takým istým elánom ako zozačiatku, popravde som trocha začala snoriť po svojom kapitánovi ale nikde som ho nevedela nájsť. Naplno som si zívla aj s takým veľkým AAA presne tak aby to bolo počuť na celú ulicu, po tom som zrazu zastavila a po tvári mi stiekla anime kvapka.. ešte som tam len chvíľku takto stála keď tu som sa poriadne nadýchla a spustila som na plné pecky. NUDAAAA!!! revala som a naplno som začala šprintovať čo najďalej od toho miesta.. mala som totiž z ničnerobenia maximálnu možnú fóbiu a tak som si hľadala hocijakú zábavku, alebo hocičo čo by ma nejak odpútalo od toho hrozného pocitu neskutočnej nudy.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Dec 24, 2010 10:12 pm

Tawara

Hai, hai taicho-san
zasalutoval jsem a poklidně se zařadil za něho při cestě k bráně(fakt netuším jak se jí nadává) po cestě jsem jenom přemýšlel co je to za divnou misi když na ni musí jít kapitán a amatér mého klalibru.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Dec 24, 2010 11:39 pm

Seishin Kotonashi

Doběhla jsem do kasáren dvanáctky a těch několik shinigami, kteří se snažili klást odpor, jsem prostě odstrčila. Doběhla jsem až ke kapitánovi, který jistě sedí u těch svých počítačů. Rozrazila jsem dveře a vyštěkla celkem znepokojivě. Taichou? Když se otočil, bodla jsem obě katany do země. Zatímco jedna zlatobíle zářila a šlo z ní cítit velké reiatsu, ta druhá, která by měla být fialovo černá, prostě vypadala jako normální katana. Takhle tam byly zabodnuté přímo kapitánovi před očima. Tyhle katany jsem vždy vyvolávala najednou. Vy víte, co to znamená...
Samozřejmě, že to věděl. Ztráta schopnosti mé zanpakutou byla jistě zaznamenána na jednom z těch jeho pochybných přístrojů.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitimeSat Dec 25, 2010 7:36 am

Sayuri Yorotsuchi - Kapitán 12.Divize

To mě hodláš obtěžovat takovými blbostmi? Proč bych měl pomáhat někomu jako seš ty,hm ? Seishin... Mám tu tolik přístrojů, které dokáží tolik věcí, o nichž se ti může doslova zdát, ale řekni mi.. Proč bych ti měl sakra pomáhat? Dokončil jsem a na chvíli se opět věnoval svým věcem.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitimeSat Dec 25, 2010 5:32 pm

Seishin Kotonashi

Cože? na zlomek sekundy se mi rozšířily zornice. Třeba proto, že moje zanpakutou je schopná zničit Seireitei a teď mi její schopnost ukradl nějaký buran, který mlel něco o lepších časech? Přemýšlejte, taichou. Myslíte si, že bych vás chtěla vidět, kdyby to nebylo důležité? A jestli mi pomoct nechcete, dejte mi alespoň souřadnice výskytu mojí moci. Ten člověk ji jistě použije.... Mluvila jsem docela naléhavě a rozhodně to nevyznělo jako přátelský návrh.
Návrat nahoru Goto down
Mamachi
Nováček
Nováček
Mamachi


Počet příspěvků : 17
První přihlášení : 19. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Dec 28, 2010 2:14 pm

Kurushimi wa Eiendesu

Hm?...Co to ...? Popadnu štos papírů bílý plášť a vyjdu z archivu 12. chodbami se prohnala jakási červená karkulka a rovnou za Sayurim? naivka ... do laborky to vezmu oklikou kolem kapitánovy kanceláře přeci jen jsem zvědavá co se to dějě.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Dec 29, 2010 10:02 pm

Seishin Kotonashi

Na záda mi dejchala nějaká holka se štosem papírů. Copak, nemáš co na práci, shinigami? vyštěkla jsem za sebe a stále čekala na ortel kapitána.
Návrat nahoru Goto down
Mamachi
Nováček
Nováček
Mamachi


Počet příspěvků : 17
První přihlášení : 19. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitimeSat Jan 01, 2011 6:58 pm

Kurushimi wa Eiendesu

Když jsem stála u kapitánovy kanceláře karkulka na mě vyštěkla Hmmm... ? změřim jí pohledem a povytáhnu obočí v údiv, Dvě katany jedna v shikai a druhá v normální podobě možná by i stálo zato zjistit proč... ...hmmmmm neee... Kdyby Vás to mělo zajímat "shinigami" myslím že bych Vám o tom už dala vědět. poté se podívám na kapitána a pokloním se, Dobrý den taicho. Omluvám se že Vás ruším v takto...hektický den ale jako obvykle potřebuji povolení na výrobu nějakých látek a jejich otestování. Přesněji Mayuriho droga. Data s účinky se ztratily pořebujeme to do archivu. Stále skloněná čekám na kapitánovu reakci.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitimeSat Jan 01, 2011 7:51 pm

Sayuri Yorotsuchi

Jdi Kurushimi, a teď nás prosím neruš, máme tady soukromou debatu.. Odpověděl Sayuri svým nelítostným tonem hlasu.. Šel jsem blíž k Seishin a jednou rukou ji uchytl Zanpakutou, které se nechtěla přeměnit do své Shikai formy.. A co za to? Když pomůžu tvé Zanpakutou tak, aby se mohla opět přepínat jak do Shikaie tak zpět do její původní formy, hmm? Zeptal se Sayuri a olíznul si rty.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 02, 2011 11:40 am

Seishin Kotonashi

Co můžeš chtít od vězeňkyně první divize, Sayuri? Nemám práva, nemám postavení a mám na krku zákon. Mluv. Za svou zanpakutou dám všechno. řekla jsem hrdě a narovnala se, aby se mu náhodou nezdálo, že se ho bojím.
Návrat nahoru Goto down
Mamachi
Nováček
Nováček
Mamachi


Počet příspěvků : 17
První přihlášení : 19. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 02, 2011 10:12 pm

Kurushimi wa Eiendesu

Budu to brát jako souhlas... Děkuji. odvětím a pokloním se. Pomalou chůzí s nezúčastněným výrazem se vydám do laborky. Snad tam nikdo nebude vážně miluju ty blbce co čumí přes ramenoa tváří se že tomu rzumí.....
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 6:40 pm

Sayuri

Nic, opravdu nic nechci.. Řekl Sayuri jakoby se doslova za tu krátkou dobu změnil. Nech mi tu svou Zanpakutou, rovnou obě dvě, po necelých dvou hodinách se vrať, do té doby tě však nechci mít ani na očích! Vzhledem k tomu, že je ale už 21:00 se pro ni vrat až ráno. Je to otázka pár hodin.. Řekl jsem Seishin a pomalu odešel...
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 6:43 pm

Seishin Kotonashi

Zanpakutou jsem nechala zabodnuté v zemi tak, jak byly na začátku. Opravdu nerada jsem se s nimi loučila. Spoléhám na tebe, Sayuri. Zítra ráno jsem tu...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 7 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Volné prostranství Seireitei
Návrat nahoru 
Strana 7 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Mapa Seireitei

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Herní místnost :: Seireitei-
Přejdi na: