~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Diskuze o Hueco Mundo

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Diskuze o Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Diskuze o Hueco Mundo   Diskuze o Hueco Mundo I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 3:56 pm

Přesně tohle mi tu chybí. Zde budu psát informace o tom kdy tu nebudu, co je kde v Hueco Mundo nového či připsaného, co mi u jakého hráče chybí, případná vysvětlení nějakých nedorozumění, pokud chcete znát některé z čísel můžete mi sem napsat návrhy na jejich podobu či charakter a tak dále. Samozřejmě budu ráda i za vaše názory na hru a styl jakým to tu vedu Smile
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Diskuze o Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o Hueco Mundo   Diskuze o Hueco Mundo I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 3:58 pm

novinky
dnes do informací o Espadě přibil popis čísel 45,50,30 a 23

Jin Hiero- Neo 79- arrancar číslo 8
Jak už jsem ti nabízela, klidně si jej můžeš popsat, nebo zde společně můžeme vytvořit jeho charakter.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Diskuze o Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o Hueco Mundo   Diskuze o Hueco Mundo I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 12:01 am

novinky
dnes do Herní místnosti přibila místnost s názvem: Mise
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Diskuze o Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o Hueco Mundo   Diskuze o Hueco Mundo I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 8:49 pm

novinky
v Hueco Mundo vznikla nová hrací místnost poušť Brahma
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Diskuze o Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o Hueco Mundo   Diskuze o Hueco Mundo I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 8:02 pm

novinky
v Herní msítnosti kde v novém topicu sídlily jen mise nyní sídlí i informace o expech

vznik nové herní místnosti v Las Noches pro všechny čísla krom 32-ky.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Diskuze o Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o Hueco Mundo   Diskuze o Hueco Mundo I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 5:15 pm

Tak jsem zpátky a docela překvapena že více méně nemám na co reagovat. Byly tu otázky jestli chci dále vést Hueco Mundo a ano chci, jen mi dejte chvilku než se zase rozepíšu. ¨


Majitel postavy Elise: víš že s ena tebe čeká v laboratoři Spirita-san?
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o Hueco Mundo   Diskuze o Hueco Mundo I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 3:11 pm

Tak nějak mě napadlo Twist nemyslíš že by nebylo od věci sem hodit stejné téma jako je v Human World? Budoucí schopnosti? Smile
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Diskuze o Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o Hueco Mundo   Diskuze o Hueco Mundo I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 1:53 pm

to se tu klidně taky může řešit.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Diskuze o Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o Hueco Mundo   Diskuze o Hueco Mundo I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 1:57 pm

DULEŽITÉ
komu z vás ještě za co dlužím expy?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o Hueco Mundo   Diskuze o Hueco Mundo I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 9:33 pm

Myslím, že mě za roleplay děcka...nicméně jestli mi nic dávat nechceš, napiš mi to na icq a nějak se domluvíme ;-)
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Diskuze o Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o Hueco Mundo   Diskuze o Hueco Mundo I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 1:59 pm

ok, dám to dohromady až se ozvou další. zapíšu to najendou jináč tu mam jednu žádost:


piště přímo sem.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o Hueco Mundo   Diskuze o Hueco Mundo I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 2:15 pm

Drahá Twist.

Je opravdu škoda, že nejsi tak aktivní, jak jsi bývala, protože Hueco Mundo mě (ostatní admini prominou), narozdíl od ostatních, baví. Mám tu skvělou postavu a hrozně rád bych za ní hrál. Proto pokud budeš lovit ve hráčích, se mnou nepočítej. Vedl jsem už pár fórek a nedopadlo to hezky.
Navrhuji Kakuzu. Jeho posty jsou dobré a pokud nám nechá určitou volnost a nebude nikoho diskriminovat (neříkám, že to dělá), myslím, že by to byl dobrý GM.

Bod č.2: Kakuza a schopnosti do budoucna: Myslím si, že schopnosti do budoucna bys měl mít už dané v charakteru, a ty je tam tuším máš. Zatím může Takai vyvolat 2 Einherjaary a později jich budeš umět víc, že? Já bych to tu nezaváděl, mě se to nelíbí.

Bod č.3: Expy: Lyall někdy dávno říkal, že za 1000 expů bude 1 bod do schopnosti. Podle mě je to málo, dal bych dva až tři, ať to má šťávu.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o Hueco Mundo   Diskuze o Hueco Mundo I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 2:23 pm

ehm mě asi expy za to že jsem neroztrhal dítě Suicidu na kousky Very Happy Very Happy Very Happy

Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o Hueco Mundo   Diskuze o Hueco Mundo I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 2:29 pm

Mno teda, ty jsi ale zlý :-D

A k GM se nevyjádříš?
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Diskuze o Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o Hueco Mundo   Diskuze o Hueco Mundo I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 3:46 pm

bod číslo 3: už měl dávno změnit systém bodování kdy to bude fungovat podobně jako ve fórku OP- budou se dávat body a né expy. Na tohle už si stěžovalo víc lidí

bod číslo 1: taky jsem o něm přemýšlela, ale nevím jestli by chtěl. Co ty na to Kakuzo? Krom jiného teď trpim i osobními problémy, takže by dočasně šlo i o celkové vedení, než se trochu uklidnim a vrátím zpět.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o Hueco Mundo   Diskuze o Hueco Mundo I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 6:05 pm

mám v HM postavu bylo by neetický kdybych ho vedl...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o Hueco Mundo   Diskuze o Hueco Mundo I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 9:55 pm

Z postavy můžeš udělat NPC...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o Hueco Mundo   Diskuze o Hueco Mundo I_icon_minitimeThu Mar 03, 2011 3:58 pm

můžu ale nechci
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o Hueco Mundo   Diskuze o Hueco Mundo I_icon_minitimeThu Mar 03, 2011 5:55 pm

To je škoda...takže: Kdo to vezme? Smile
Já teda ne. Co třeba Kashike? :-) párkrát už nějaká fóra vedl...
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Diskuze o Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o Hueco Mundo   Diskuze o Hueco Mundo I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 2:47 pm

když bude souhlasit....
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Diskuze o Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o Hueco Mundo   Diskuze o Hueco Mundo I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 6:01 pm

no... já si tím nejsem jist a hned vám dám vizitku Very Happy na týden se tu neukážu, jedu pryč Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Diskuze o Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o Hueco Mundo   Diskuze o Hueco Mundo I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 8:41 pm

VÁŽENÍ A MILOVANÍ...
mé milé nestvůrky, hrál ose mi s vámi krásně, ale s plnou platností musím rezignvat. Momentálně dávám přednost reálnému životu a musím říct že mě plně zaměstnává a musím si vybírat kam zbliteček svého času vervu a bohužel, i když jsem do tohoto světa- dle mého dala hodně ze sebe, už nějak nemůžu najít tu ztracenou chuť zde pokračovat. proto s plnou platností oznamuji výherní jméno svého nástupce: je jím....

chvilka napětí

PHATE

Light to odsouhlasil , ale pokud to zde ještě potvrdí o to líp. Během několika dnů podám potřebné informace - čil ico jsem s vámi všemi plánovala, aby nový moderátor mohl navázat a začít s vlastní hrou.

Hrál ose mi s vámi krásně - sayonara
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o Hueco Mundo   Diskuze o Hueco Mundo I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 8:46 pm

Já děkuji Twist za oficiální post, na vás už čeká úvodní text v laboratoři Spirit-sama. Pojedeme linku, kterou jsem měl už delší dobu vymyšlenou a pak zajedeme zpět do linky, kterou měla vymyšlenou Twist a Light.

DOufám, že se vám se mnou bude hrát dobře a kdybyste měli nějaké připomínky, PM, ICQ nebo Skype to řeší...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Diskuze o Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o Hueco Mundo   Diskuze o Hueco Mundo I_icon_minitimeSun Apr 17, 2011 1:17 pm

Ahoj. Takže je tu takový návrh ze strany Krumly- Hrát za nevyvynuté hollow. Mě se ten nápad líbí a klidně bych založil na toto téma samostatný Topic se vším všudy a kdyby to chtěl někdo GMovat, nebránil bych se a rád si zahrál také. Takže co vy na to?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Diskuze o Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o Hueco Mundo   Diskuze o Hueco Mundo I_icon_minitimeSun Apr 17, 2011 8:16 pm

No, já nejsem v praxi proti, jen by to chtělo nějákou aktivitu, aby to nestálo jako real nebo SS... ale klidně bych si zahrál
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Diskuze o Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o Hueco Mundo   Diskuze o Hueco Mundo I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Diskuze o Hueco Mundo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?
» Diskuze o rpg

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo-
Přejdi na: