~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 oblast Zein

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Dec 02, 2010 5:04 pm

First topic message reminder :

Tato oblast se nachází v obřím kaňonu několik set tisíc mil od hlavního paláce kde sídlila a sídlí Espada. V posledních časech se právě tato kotlina stala místem častých bojišť převážně Arrancardů, aby rychleji dosáhli vyšších čísel. Z popelavé prázdné země trčí pahýly jejich kostí, zbraní a kousky masek, připomínající kolik jich zde už umřelo (a že jde možná i o čtyřmístné číslo). Mnozí v Hueco Mundo toto místo nazývají Hřbitov čísel.
Stěny kaňonu jsou zrádné stejně jako jeho nitro. Vstup dovnitř je možný jen 3 cestami z toho jedna je vzduchem, jedna podzemním průchodem a jedna Prašnou řekou. Každá ta cesta sama o sobě je smrtelně nebezpečná, ale jinudy se sem prostě dostat nedá. Stěny měří přes 20 kilometrů.
Dole se rozkládá divutvorná pochmurná příroda a všechno co v ní samovolně žije je velmi nebezpečné- bez ohledu na velikost. Kaňoň se též pyšní obřími stalagmity(od 20 metrů výš), díky nimž to tu působí jako jeskyně (seshora to vypadá jako by šlo o obří kráter sopky).
Celou plochu kaňonu rozděluje již zmíněná Prašná řeka. Nejde o nic pitného, spíš o pás prachu z mrtvol (od bílé, po modrou, rudou, žlutou a zelenou- je jediným světlem zde) . Řeka je široká 40 metrů (vysoká 6) a povídá se že kdo se jí pokusí překročit, stane se jen další hromádkou prachu. Ten se povaluje všude po kaňonu , ale v prostředním klikatícím se pásu se z nějakého důvodu drží velmi hustě
hustota v řece -asi jako by jste se pokoušeli projít kopicí čerstvě napadaného sněhu,
hustota v okolí: slabé sněžení
viditelnost 10 metrů
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Adop1011
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 7:06 pm

Lord Nauda

pozrel som sa na nich.
Ak chcete bojovat medzi sebou, nevadi mi to. ty.. otocim sa na Jina Si obycajna 48, pochybujem vsak, ze by si dal hocikoho v tejto miestnosti.
poskrabal som sa po temene hlavy.
je prevda, ze ani ja by som cislo 23, avsak to neznamena, ze ty das mna. tak to nefunguje. A asi viem preco ma chcu. Kvoli mojej ressu. zaklopal som zanpakatou o zem. Avsak taky cerv ako ty, Jine. To nie je na voli mysle. to je prosta fyzika.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 7:10 pm

Jin

Pchce sráči nepodcenuj mě zatím jsem stál na místě.Zatím ještě bojovat nebudu ale až se odsud dostanem tak ti ukážu.A nevyvyšuj se nademnou jenom že sem si o 3 čísla lepší než já ušklíbl jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 7:20 pm

Lord Nauda
H, idiote povedal som a lavou rukou si odhrnul tricko, az sa mi prst dotkol ramena. prve co ste si vsimly, bolo vypracovane brucho, druha bola diera v podbruchu a tretie, boli dve cisla, naklonene o 90°. Boli tam dve 3. Arrancar cislo 33. To je o 5 stupnou lepsie hnupe.
zachechtal som sa. prosim, 45 a 50, nehovorte im o mojej resuu, bude zabava sa pozerat, ako bude tento rychlik prekvapeny. znova som o neho zaviazol pohladom. Nemusim ju dokonca ani pouzit.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 7:50 pm

Jin

Nepodcenuj mě ty zmetku!!! zakřičel jsem na něho .Má štěstí že sem zrušil svou uvolněnou formu obrovskou rychlostí jsem se rozběhl proti němu z úmyslem mu roseknou břicho.Já ti ukážu chlapče.


Naposledy upravil Neo79 dne Sun Dec 05, 2010 7:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 4:12 pm

Lord Nauda
Usmial som sa. Pani ten je ale rychly. pomyslel som si. Slabsii hollow by uhol. Silnejsii by ho zabil skor, akoby si to vobec vsimol. Avsak ja som len stal a uplne odkryl hrud. .
tento typek narval celu svoju silu do sonida, takze jeho sila bude na mensej urovni ako moja, rovnako ako Hierro. nemoze ma zranit. A ak ano, druhy krat to urobi ovela tahsie, treti je narocne a 4 prakticky nemozne. Nie iba s rychlostou
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 4:44 pm

Jin

Sekl jsem ho přímo do hrudi, dostal jsem se za něj a rychle odskočil abych si udržel dostatečný odstup od nepřítele.Nevěděl jsem že na boj dojde tak brzo usmál jsem se.Jsem zvědavej na jeho schopnosti a proto si odněj musím udržovat odstup , aby mě nečím nečekaným nepřekvapil..
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 5:48 pm

Lord Nauda

Zahladel som sa na svoj hrudnik. No, mohlo to byt aj horsie pomyslel som si a usmial sa na neho.
Vies co, tento suboj ma bude nudit, co keby sme obidvaja pouzili svoje formy? usmial som sa este viac a nashromazdil do miesta pri ruke reitasiu. Cero. vykrikol som a vystrelil Cero smerom na teba.
_________________
Inac, ked mam Cero nad 10, ovladam Balo?
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 5:54 pm

Jin

Pche moc pomalý, to se mě ani nedotkne dořekl jsem a rychle sem od toho odskočil.No to bylo těsný musím přiznat že sem tvý cero trochu podcenil.Na moji formu je ještě moc brzo, vypadá že bude silnej na Cero , a zorvna zas tak pomalý to není takže bych si měl oddržovat odstup aby to do mě nenapral.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 5:56 pm

Adop1011 napsal:
Lord Nauda


_________________
Inac, ked mam Cero nad 10, ovladam Balo?

to by ses musel poptat Lighta

Jin
nezapomínej že jsi ještě pocuchanej od těch 3 cer, takže nejsi zase tak super rychlej
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 6:21 pm

stale nevm, ake zranenie mi urobil
Lord Nauda
Hm, avsak ja sa nudim, tak by si mal, lebo ja na teba cakat nebudem chytil som zanpakatou do pravej ruky a druhu som dal na cepel.
Vyviň sa,Cuervo! vykrikol som a okolo mna sa zacali vyrit spiritroni. Mohlo ta to ochromit, avsak medzi nami nebol az tak velky rozdiel.
Objavila sa moja forma.
Skor, ako sa prach dokazal usadit, vystrelil som na teba dalsie Cero. Toto bolo uz uplne cervene, bez nejakeho ineho odtienu.
Utekaj rychlo chlapce, lebo cim dlhsie tu so mnou budes, tym lahsie ta porazim.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 6:48 pm

Lord a Jin
Lord- to zranění není nijak moc závažné.
Jin Lordovo Cerem nebyl trefen.

Když se Lord chystá vyvolat svou druhou formu, přeruší ho něco velmi nečekaného. A to pěst 50-ky.
Taková co ho doslova uzemnila, takže docela začínáš věřit tomu že tenhle parchantík možná své číslo opravdu pravidelně přepisuje.

Popravdě ho neviděl ani Jin a v okamžiku kdy se dostal k Lordovi nebylo cítit ani jeho reiatsu.
Klidně se zabijte, ale já tu s váma zařvat nechci. Nebo jste zapomněli kde jsme?
zavrčí a odejde k 45
nahoře nad vámi se to opět rozduní po snažení 30 a 23. Kříž stále hoří.
45, asi to budeme muset prostřelit sami
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 6:53 pm

Jin

Ou to asi nebylo moc příjemný politoval sem lorda.No omlouvám se nauda mě trochu hodně vytočil dořekl jsem a schoval zanpakutou.Otočil jsem se na Nauda mír dokud se odsud nedostanem řekl jsem a podal mu ruku .
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 7:02 pm

Nauda

Hm, vyteram ze potrebujem pomoc? povedal som a zrusil formu. Taky kratky pobyt mi nejak neublizil.
Ako som tusil, 48, si iba smejd, co ma nedokaze ani poriadne preseknut zasmial som sa.
A popri tom sa schovavas za Sonida. Jak....Ubohe.
povedal som a odlozil Zanpakatou. V dalsok momente som zasiahol 5é po hlave. Co ma chces strapnit pred luzrom, ty vsivava opica?
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 7:26 pm

Jin

Srab který používá jenom cero a to cero mě ani netrefí!!HAHAHAHA!!! vysmýval jsem se Naudovi.Sice se skrývám za sonido ale aspon po každým jako naky pitomec nestřílím cera.Ale uznávám si opravdu silný nevím proč tě 8 chce ale věřím že tě zabít chtít nejspíš nebude.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 7:34 pm

Lord Nauda
Zmrde. Chovaj trocha uctu Zarazil som sa a pozrel na strop,
Tak to uz odpalne, krucinal, zozrat ho mozem nechat aj potom.
Povedal som a namieril pravu ruku na strop. Zacala sa mi v nej shromazdivat reitaisu.
Len tak pre zaujimavost, preco si potom taky doniceny? pozrel sa na teba uplne vludne, co ta dost zarazilo. Asi mal na mysli tu udalost, s tou kamenou zabou.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 7:35 pm

Jin a Lord
Tenotkrát dostane do palice i JIn 45 (dejme tomu že jsi nebyl dost pozorný kvůli té vaší hádce)

Dejte pokoj
50 ublíženě zakňučí
Taky to bylo pro tvoje dobro Lordíku. Tak na tři? ukáže na hořící X
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 7:39 pm

Jin

Co asi myslíš?Myslíš že se hned vyléčím z 3 cer?? dořekl jsem.U pusy se mi začalo dělat Cero.Cero! vypustil jsem ho přesně do hořícího X.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 7:43 pm

Lord

Moje Cero Teraz uz obsahovalo naznaky oranzovej, avsak vo vetsom mnozstve ako pred tym. Moji spolocnici vedeli, ze sa pri nom ani nesnazim. Asi som sa setrill na suboj hore.
Moje Cero predbehlo jinovo, kedze som ho mal nachystane ovela skor.
Hm, je pravda ze zasiahnut ho bude tazke, avsak to neznamena, ze h nedam. Som silnejsii v kazdom smere. Teda okrem toho posrateho Cera,
Rukov som si prikril oci, aby mi do nich nenapadal prach.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 8:39 pm

Jin a Lord
50-ka jenom zavrtí hlavou, protože v okamžiku kdy řekla
Jedna už jste oba dva pálily.
Za krátko se ale ti dva přidali k vám.
Hořící X bylo skryto vašimi cery a o pár chvil později jste zahlédli i ohnivou kštici 23-ky čili- cestu ven jste si opravdu probojovali. 23-ka spaluje kameny co by mohli vzniklou díru zase zapadat, ale zdá se že jste provrtali plochu která není důležitá pro stabilitu polozbořené jeskyně.
No né, já už jsem to chtěla vzdát.Co to mé oči nevidí?
uvítá vás 23-ka a v oku jí zajiskří když uvidí 50-ku.
Chudák ani nevylezla pořádně nahoru a už byla 23 smetena zase zpět.
Když se vydrápete nahoru vidíte tu i 30-ku stát opodál. Velké modré oči vás pomalu sledují, pak zavrtí hlavou a začne cestovat na povrch.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 8:50 pm

Lord

Z ust mi vysiel bojovy pokrik. hasterenie 23 a 50 som si nevsimal. Pohlad som zavadil o 30 a naznacil.
Sme schopny ju porazit? ale vedel som odpoved. A vdaka tomu zmrdovi nemozeme ani utiect
Nie je pravda, ze sa bojim smrti. Ja po nej tuzim. Ja chcem umriet. Avsak stale, ked stretnem niekoho silnejsieho, nezabijema alebo ja porazim jeho a zase zosilniem. Preco mi dal boh schopnost prezit, preco, ma nemoze nik zabit,
Pozeral som sa n nich. ASi nemam na vyber, mozno ma ta 8 vazne chce zabit. Skoda, ze to neni tak jednoduche..
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 2:11 pm

Jin

Hmm už zase sou v sobě, proč mi ta 8 musí dát někoho takovýho jako partáka zavrtel jsem hlavou.Ta 30 taky nevypadá zrovna moc mile.Vylezli jsme konečně z díry Konečně jsme zase zpět na povrchu pomalu jsem nabíral ostražitosti kdyby náhodou začal boj.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 9:12 pm

Lord Nauda

Tak fajn povedal som a sadol na zem.
Este raz, a zrozumitelne mi povedz, co po mne vlastne chces..
Cakal som, aj tak nemalo cenu sa vzpierat.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 12:23 pm

-nwm jestli je to na mě kdyžtak pak editnu

Jin

Prostě přišla ke mě 8 z úkolem.Dostal sem příkazy chytit Lorda Nauda živého a donést ho 8.Ktomu mi poslal 23ku na pomoc ale ta mi moc nepomáhá spíš všechno dělá víc těžší.To je vše dořekl jsem a sedl si na zem.Právě vidíš co zrovna dělá z 50 ukázal sem dolů na 23 a 50 kteří se tam mazlili.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 2:10 pm

Nauda

Eh, tak fajn, ale pod jednou podmienkou. temne som sa na neho pozrel.
keby ma predsa len chcel zabit, nechas ho, jasne?[b]
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 2:33 pm

Jin

Hmm takže pudeš semnou dobře.Nevím proč zrovna chceš umřít ale to už není moje věc...A co bude sněma ??? portnul jsem se k 23, odrthl a odrthl ji od 50.Jdeme půjde snáma takže mise splněna.

//Sorry za to portnul nevím jak to mám napsat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





oblast Zein - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: oblast Zein   oblast Zein - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
oblast Zein
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Herní místnost :: Ostatní oblast-
Přejdi na: