~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálCalendarGalleryFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

Share | 
 

 Kichiro Kuroda

Goto down 
AutorZpráva
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
avatar

Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 32

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Kichiro Kuroda   Sun Nov 28, 2010 8:46 pm


Jméno :
Kichiro Kuroda
Přezdívka :
‚kyokugei shi’ přeci jen jeho obratnost a doba kdy bavil celé Soul society svými kousky se na něm nějak musela podepsat.
Věk :
125 (25)
Fobie :
gamofobie-inu nejde ani tak úplně o strach ze sňatku jako obrovské nepochopení k této instituci a jejímu významu navíc to pro něj zavání chomoutem.
Povaha :
Akční živelný s velkým smyslem pro humor i humor mu byl trochu odebrán takovou malou drobností jako je smrt. Každopádně rád rozesmává lidi nic nebere moc vážně, pokud nedojde na boj tam se mění na někoho, který s lehkých úsměvem ladně proplouvá bojem a šíří kolem sebe ‚nešťastné náhody. Baví se i tréninkem pokud muže pilovat rychlost souhru se zanbakuto nebo spotřebu reiatsu tak se baví o no prostě neumí dělat věci které nebaví tak si PCI které dělat musí, dělá tak aby ho bavili, a pak pak si je užívá.
Divize :
10
Hodnost v divizi :
člen
Cíl :
Zdokonalit Gunfu vůbec docílit jeho přijetí mezi shinigami. Ovládnout bankai a pak pak kdoví.
_________________________________

Schopnosti :
Neuvěřitelně ohebný flexibilní mladík který dokáže opravdu hodně krkolomné akrobatické kousky k tomu všemu je dokáže zapojit do svého stylu boje umí s mečem celkem obstojně ale přeci jen jeho specializace je jinde boj na blízko mečem tedy spíš vypadá jako uhýbání a pokus o získání času na shikai. S ním pak ovšem exceluje. Kontaktní vzdálenost znamená blokování a uhýbá ve formě, které Kichiro říká Gun-kata tedy umění jak i v kontaktní vzdálenosti střílet (odchylovat meče pařáty a vůbec používat pistole). Navíc občas když dojde na to, že střelba není vhodná nebo možná uchopí pistole jednoduše za hlavně a plátí hlava nehlava. Střední vzdálenost pak skýtá velkou přesnost i v docela krkolomných pozicích i uhlech. Velká vzdálenost už je diskutabilní vzhledem k přesnosti pistolí samotných nevidění terče, nicméně zde mu zase pomáhá jeho rychlost.


Zanjutsu (Soulad / Souhra se Zanpakutou ) - 10
Nu hodně věcí k zlepšení v práci se zanpakutou nicméně jsou schopní spolupracovat. Ale i tak zatím je lepší když Kichiro používá jen jednu z obou pistolí i když muže použít obě pak ale většinou dochází k mnohem větší spotřebě reiatsu než by, mělo (tedy při střelbě). To ovšem neznamená že Kichiro není ochoten v tomto směru zapracovat
Hado -0
Inu po pravdě zde můžeme mluvit jen o velice povrchní vědomosti co to vlastně Hado je. Neučil se je, tak nějak necítil potřebu.
Bakudou -0
Stejně jako Hado Kichiro opravdu moc neví o, co vlastně jde i když něco málo tuší netrénoval to i když zde je možné že přijde doba a nějaké to Bakudou se naučí.

Léčení -0
Inu Kichiro byl zvyklí se léčit tak maximálně tím že si opláchl rány a šetřil se. Nijak nevidí důležitost k plivání reiatsu na tuto věc.

Shunpo – 15
Rychlost se stala nutností, proto se dá říct že shupo je věc o kterou se zajímá hodně přeci, jen pokud je vaše nejlepší vzdálenost střední musíte být hodně rychlí na to aby jste si jí udrželi.navíc mu rychlost pomáhá při gun-kata a dalších aspektech boje.Navíc už dosáhl Ututsemi

Reiryoku – 10

reiatsu = náboje. Už podle téhle filozofie je jasně patrné že množství a efektivní používání reiatsu je hodně důležitá věc zatím jí Kichiro ovládá jen průměrně ale v jeho plánu veliké zlepšení


Zanpakutou

Jméno :
Gemini. Tedy dvojčata, i když Gemini je jen jeden. Nicméně mozkem i vším jiným vydá minimálně za dva.
Typ: Projektilová neb asi k tomuto typu se má zanpakutou blíží nejvíce.
Normální vzhled :
Spoiler:
 
Vzhled v Shikai :
Spoiler:
 
Schopnosti v Shikai :
Gemini se aktivuje prostým příkazem shotto a vyslovením jména zanbakuto.
Gemini se z katany promění na dvě pistole lišící se od sebe pouze barvou. Bílá pistole se objeví v Kichiriho ruce černá pak za pasem. Obě pistole umožňují skrze hlaveň vystřelovat reiatsu projektil tedy v podstatě jen reiatsu v závislosti na velikosti délce ect. se spotřebovává Kichiriho reiatsu.

V základním shikai střílí v podstatě opravdu malé rychlé reiatsu kulky jejich doplňování a tedy přebíjení je celkem rychlé ale i tak po určité dávce musí chvilku počkat než se reiatsu ve zbrani ustálí. I když mluvíme o opravdu malé chvilce

-Happa mori-
V podstatě jen odlišný projektil. Tentokrát se jedná o v podstatě souvislí proud reiatsu ve formě kopí takové kopí má celkem dobrý průraz navíc ho lze jistou ovládat tedy řídit kam ono kopí ‚poletí‘ délka kopí je zhruba 25 metrů kopí se muže otáčet i do protipohybu nebo s ním zatáček každopádně se zde hraje na délku celého kopí, tudíž o několika komplikovaných manévrech lze kopí zauzlovat nebo opravdu snížit jeho dosah. Kopí je nejvíce schopné se otočit o 90 stupňů v jedné fázi pohybu, nicméně rychlost si zachovává tudíž je jeho řízení dost náročné na soustředění. Zatím umí ovládat jen jedno kopí. (tedy nelze takto použít obě pistole naraz) dobití tohoto náboje trvá podle délky a komplikovanosti kopí nicméně relace muže být od 15-50 vteřin

Pravá podoba :
Spoiler:
 
Vnitřní svět :
Spoiler:
 
_________________________________

Životopis / Příběh :
Ve mně dřímá lest i síla na všechno znám správný lék s úsměvem se chopím díla a ty půjdeš do kytek.
Kichirovo motto

Kapitola první. Smrt s úsměvem na líci
Kichiro žil pohybem díky tomu že už od útlého věku patřil ke kočovným tedy k cirkusu. Kichirova role byla žonglování a akrobacie. Už jako malinký měl nadání vidět věci, které by tak úplně neměli být viděny tedy vidět mrtvé,hollow a tak nicméně připisoval to kolektivnímu bláznovství souvisejícímu cirkusem. Malý chlapec rostl, stával se silnějším, ale hlavně mrštnějším v roli klauna bavil kde koho. Sám šal žil trochu ve smutku přeci jen velká rodina cirkusu byla někdy až moc rozsáhlá na to aby se před ní mohl dospívající mladík schovat a že to potřeboval už proto, že divné přeludy nikdy nemizely. Občas se mu stávalo, že mluvil s prázdnotou a jednou jednou dokonce spatřil boj podivného šermíře s ještě podivnějším netvorem. To však připsal na vrub velké únavě. Když dorostl do dospělého 25 letého muže. Byl jedno z hlavních čísel cirkusu, v roli klauna bavil publikum všemožnými triky, asi nejlepším bylo ale jeho uhýbání před vrženými dýkami. Pravda bylo vždy domluvené, jak která dýka poletí a Kichiro byl dost pružný na to aby uhl i kdyby to nevěděl. Nicméně jisté riziko tam bylo. A právě ono malé riziko se stalo osudným. Při jednom vystoupení totiž z ničeho nic dospělí muž spatřil mezi sebou a vrhačem nožů stát malou holčičku než si uvědomil, že je to duch a než si uvědomil, že spíš než po holčičkách by měl koukat po vržené dýce. Zabodla se jedna z nich pár sentimentů pod jeho žebra, zasyčel bolestí, ale ze všech sil nahodil usměv vytáhl dýku a setřel z ní krev, aby nebylo vidět, že se něco stalo. S úsměvem dokončil celé číslo, i když mu ke konci ubývali síly, jak z něj tekla krev. Nikdo ale stále nevěděl jak moc je to zlé neb mladý muž svou roli hrál dobře. Dokončil své číslo, uklonil se a odešel do zákulisí, tam se teprve sesunul podél nejbližší zdi stále se stejným úsměvem, viděl holčičku, jak na něj vylekaně kouká a usmíval se takovým mílím úsměvem, aby si to nedávala za vinu. Pak se mu svět trochu zatměl, a když opět spatřil světlo, hleděl sám na svoje tělo, pousmál se, zemřel úsměvem na rtech bez bolesti a bez provinění.

Kapitola druhá. Cesta je dlouhá ale proč se jí bát.
Měl co dělat, aby holčičku, kterou viděl ještě za živa, dostihl. Propadla pláči a strachu. Pomalu k ní přišel a sedl si před ní, začal dělat kotouly a různé kejkle jako duchovy mu to šlo ještě o něco líp. Uklidnil, holčičku řekl jí, že jí to nemůže vyčítat. Přeci jen byla to jeho chyba a nu nějaké obviňování přece nemohlo vrátit čas zpět. Chvilku se spolu potulovali jejich řetězy se pomalu a jistě krátili avšak ani jeden z nich neměl nejmenší tušení proč, nebo co by to mělo znamenat. Nabrali na sebe ještě pár mladších lidí, kteří zemřeli smutně a vesele se bavili, jednoho dne jim zábavu narušila žena v úboru, který už Kichiro už jednou viděl, tohle byl oděv divných šermířů. Mírně jim vysvětlila, že prostě už nemůžou zůstat ve světě lidí a že je čas jít jinám. Šli vlastně, proč by neměli jít.

Kapitola třetí: Soul Society reinkarnace akrobata.
Nepamatoval si vůbec nic jednoho dne prostě ležel před nějakým domem na prašné cestě a neměl nejmenší ponětí, co bylo před ním uvědomoval, si kdo je, ale to bylo tak všechno. Cokoliv co se dělo o doby než se ocitl zde, bylo prostě pryč. Nevěděl, co má dělat a kdyby se nějakou neuvěřitelnou náhodou do jeho blízkosti nezakutálel malý míček, asi by to nevěděl do teď. Uchopil malí míček a zjistil, že s ním umí za chvíli, už měl dva a začal s nimi žonglovat, vymýšlel nové akrobatické prvky nejrůznější salta piruety a další věci, které byli mimo chápání většiny v okolí. Jeho pověst se šířila a tak se na něj chodili dívat z širokého okolí, párkrát dokonce spatřil divné rytíře, teď už věděl, že to jsou shinigami a někde úplně hluboko v jeho duši byl nápad využít schopností k pobavení pro to, aby ulehčil mrtvým duším. Tak jako tak mu k tomu chyběla je na věc zanbakuto.

Kapitola čtvrtá: My chráníme svět před velkou zhoubou před láskou….-Gemini přichází
Začalo to mírumilovně Kichiro žongloval asi z pěti míčů najednou, když se mu smekla ruka po jednom z míčů, ten vyletěl špatně a všechny mu spadli mimo posměchu a odchodu publika to mělo i ještě jeden následek jeden z míčků chyběli a on si opravdu nemohl dovolit o něj přijít. Sehnul se a hledal po chvilce hledání, zjistil, že ve stěně jednoho z domů je otvor dost velký na to aby se jím protáhl i on natož aby jím vesele propadl míček. Nuže tedy s pokřikem „ za míček“ se vsoukal oním otvorem do budovy. Byla tam tma. Tma opravdu velká tma přeci jen jediný zdroj světla byl právě onen otvor. Nejspíše se dostal do nějaké kapsy vzniklé při stavbě nebo dřív tak jako tak mimo špíny prachu a krys tam mnoho nebylo snad jen úplně v zadním rohu malí žlutý míček. Jerho míček. Pomalu k němu došel sehl se pro něj a pak ‚Bang‘ ozvala se rána, se kterou přišel obrovský záblesk. Když si jeho oči zvykli, stál najednou úplně jinde, rozsáhlá celkem světlá ale velice stará místnost kam jen dohlédl, stáli v řadách sloupy, nikde neviděl žádnou zeď. Znejistěl, nicméně rozhodl se vydat dopředu s tím, že přece musí najít východ. Šel a měl pocit jako by sen a něj někdo dívá občas dokonce zaslechl l smích nebo dětský pleskot rukou ale nikdy nikoho neviděl. Nejhorší bylo, že se mu zdálo, že pořád dokola míjí ty samé sloupy. Situace byla dost neuspokojivá. Když skoro propadal zoufalství, uviděl v jednom ze sloupů slabí záblesk ocele jako by z něj koukala. Ano byl to konec záštity nějakého meče ale ten kdo ho tam dal, ho musel dost fest zarazit. Navíc sloup nebyl moc široký, takže to musel být krátký meč. Kichiro pomalu přejel po záštitě prstem a snažil se vsunout nehty do centimetrové mezery mezi odhalenou částí záštity a stěnou. Když to udělal, ozvalo se něco, co by se dalo nazvat stenem ne bolestným spíš opačným. To Kichira vyděsilo, nicméně tahal dál, naštěstí se nic už neozvalo, ale další věc nehrála, ze sloupu vytáhl katanu, která by se tam vodorovně nevešla ani omylem, když jí vytáhl pomalu na ní pohledl a zkusil s ní pár úderů. Docela mu to šlo, udělal jich pár a několikrát při tom sekl do sloupů. Když ho to přestalo bavit, sklonil čepel a začal vydechovat, v tu chvíli mu někdo položil studenou ruku na rameno. Vyskočil asi 100 metrů nad zem a bleskově se otočil proti němu, stál muž celí potetovaný. „ Zdravíčko králi bramborových lidí…… No tak není to král bramboříků ale císař pekáren…. Kuš ještě se lekne a uteče…. No jo furt… kššššššš. Huf… Trochu přetlak….vrahaga…“ muž byl divný, pokaždé když vydal nějaké citoslovce tak se jeho hlava pohla prudce v před několikrát to vypadalo, že ho chce kousnout nebo naopak vypadalo to, že muž uteče dokonce měnil hlasy od pisklavého ženského přes dětský až po hrubý mužský. „Klid mno jsme z tebe víš….jojoj něco jako tvoje druhý srdce…. ale no tak spíš játra takže ne že budeš pít alkohol nepiješ že ne marmeládo?..... Kuš prostě když si ráčil obstát zadarmo kudlatou do pajšlu tak jsme se s tebou dostali sem, jenže jsme se jaksi ztratili…. Já ti říkal, že jít na kuře byl hloupí nápad. Děláš jako bychom mohli jíst…. *mlaskaní a polykaní *Mi nemůžeme?“
Ticho tetovaný umlklo, a evidentně se uklidnil. „ Promiň, tomu se říká nestálá osobnost prostě, jsme část tebe, všichni jsme tvůj meč a myslím, že si přesně to co potřebuješ k tomu aby, si se mohl stát shinigami tak nás nezklam a teď spi………JsmeGemini.“ Muž mluvil klidně a jedním hlasem jen informaci o jméně řeklo více lidí naráz.

Kapitola pátá. Akademie – překvapení- budoucnost – mnoho povyku pro nic
A tak Kichiro konečně dostal zanbakuto. Pomalu se s nimi naučil vycházet a díky nim a tomu že měl známé po velké části soul society. Dostal se nakonec i do akademie pro shinigami. Že se učil základům toho, co musel shinigami umět pochopil, že to není jen o rozveselování duší, ale i o smutné povinnosti zabíjení hollow. Naučil se tu vládnou svou zanpakutou a dokonce se naučil se všemi osobnostmi Jaminiho vycházet. Nebylo to složité, jen to chtělo umět hrát. Odhalil i shikai což pro něj bylo úspěchem ale i šokem Jamini měl totiž opravdu dobrý smysl, pro to jakou formu na sebe vzít, byly to pistole něco, co v celém Soul society bylo nevídané a naučit se s nimi zacházet znamenalo spoustu humorných příběhů se střelbou omylem a podobně. Nakonec se to naučil, dokonce vyvinul sérii tréninků a pohybů, které s každým dnem rozvíjel, využíval svoje akrobatické znalosti, takže se naučil střílet opravdu jakkoliv dokonce se naučil trefit i to co chtěl, bylo t trochu těžší, když střílel od boku, ale dokázal to. Dokonce prošel 3 zkouškami, i když to bylo mírně srandovní, jako vše co dělal. Dokonce se naučil i první speciální útok s jeho shikai. Dnes inu dnes najdete Kichira jak bud někde baví děti nebo lítá po celý soul society a zkouší svou gun-katu. Trénuje rychlost potřebu i soulad se šíleným Futagozou


Obrázek :
Spoiler:
 


Naposledy upravil Ranum dne Fri Dec 17, 2010 8:06 pm, celkově upraveno 7 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yakumo
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 25
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Kichiro Kuroda   Mon Nov 29, 2010 5:47 pm

Nuže..Povoleno , životopis se mi velmi líbí =)

- Ten pict Shikaie je troošku xD ulítlej , ale dejme tomu =D
- FA Sephirotha nice .. Very Happy


Naposledy upravil Light dne Sun Dec 05, 2010 10:51 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://shinigami-world.forumczech.com
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
avatar

Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 32

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Kichiro Kuroda   Mon Nov 29, 2010 6:54 pm

Jemini je po japosnky Gemini tedy tvrdí to slovník na yahoo
malinko ale to je tím že je ulítlí Jemini Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
avatar

Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 32

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Kichiro Kuroda   Mon Nov 29, 2010 6:58 pm

a za ritsu nemožem to word udělal sám
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
avatar

Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Kichiro Kuroda   Mon Nov 29, 2010 7:05 pm

Použij tlačítko EDIT Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
avatar

Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 32

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Kichiro Kuroda   Mon Nov 29, 2010 7:11 pm

Neo79 napsal:
Použij tlačítko EDIT Smile
kšaaa to je moc jednoduchý já radši spamuju
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
avatar

Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 32

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Kichiro Kuroda   Tue Nov 30, 2010 1:25 pm

Editnuto jméno Zanpakutou na Gemini
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Adop1011
Nováček
Nováček


Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Kichiro Kuroda   Tue Nov 30, 2010 2:03 pm

Spameri su tu veeelmi oblubeny Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
avatar

Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 32

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Kichiro Kuroda   Wed Dec 01, 2010 10:51 am

změněno to s tem Reiryoku kdyžn eví mco to je nebo jak se to líší já jen že bych pak msuel přepasat asi tunu a půl věcí v životáku Smile + nevím jaký mám dat tip zanpakuto
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Adop1011
Nováček
Nováček


Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Kichiro Kuroda   Wed Dec 01, 2010 12:27 pm

To je tvoje Reitaisu, dusevna sila, z pomocou kwtorej robis sonido, cero atd
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yakumo
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 25
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Kichiro Kuroda   Wed Dec 01, 2010 12:53 pm

Reiryouku = Duševní síla
Reiatsu ´= Duševní tlak ...

Co se týče typu Zanpakutou mohl bys dát neklasifikován ... Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://shinigami-world.forumczech.com
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
avatar

Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 32

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Kichiro Kuroda   Wed Dec 01, 2010 9:33 pm

Fajn a rozdíl mezi tlakem a sílou tedy mimo toho že tlak je síla na metr čtverečný?
- jako mě de spíš o to jestli je nějaký zasadní rozdíl a tedy to musím nahrazovat v celím životaku ( ono jestli to envíš tak ve vysvětivkách pro kostru mášdál reiatsu Smile
- věc druhá nekvasi tamto je neoriginální nevím no jenže klasifikace pistolí je trochu obtížná
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
avatar

Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 23
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Kichiro Kuroda   Thu Dec 02, 2010 12:55 pm

Projektil ne? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
avatar

Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 32

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Kichiro Kuroda   Thu Dec 02, 2010 4:39 pm

nooo to bych mohl stříelt i kulky a nato se light netvařil nějak zvlášt ale asi hej Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
avatar

Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 32

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Kichiro Kuroda   Fri Dec 03, 2010 7:56 am

tak jo přidán typ zanpakutou a tím asi končím tvá Máňo Very Happy:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kichiro Kuroda   

Návrat nahoru Goto down
 
Kichiro Kuroda
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Charaktery-
Přejdi na: