~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálCalendarGalleryFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

Share | 
 

 Kapitán 10.Divize / Katsurō Narakumi

Goto down 
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 25
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Kapitán 10.Divize / Katsurō Narakumi   Sun Nov 28, 2010 1:19 am

Katsurō Narakumi

Jméno
Katsurou Narakumi , někdy také používá své druhé jméno a příjmení.. Ryuu Naratsumi.
Přezdívka
Krom dvou jmen a příjmení nemá žádnou jinou přezdívku .
Věk
Tento kapitán je vcelku mladý a nebude mít více , než 143 let , vzhledově vypadá na takových 19 - 21 .
Fobie
Katsurou má tafefobii , nebo-li fobie z pohřbení za živa .
Divize
Desátá .
Povaha
Katsurou ? Co by se o jeho povaze dalo říci.. Je to obrovský lenoch , také šprýmař a koneckonců a šmírák . Nechybí mu ani nějaké emoce jako je mírumilovnost .. Tento člověk není nijak arogantní , sobecký a také se nepovažuje za boha . Při boji se však dokáže tvářit až dost lhostejně a z jeho očí by každý druhý poznal vztek , tedy pokud se jedná o bitvu s nějakým důležitým důvodem , jako je například .. úmrtí jemu blízkého . I když to vlastně nijak nespadá do povahy , ale zajímavosti .. Tento člověk bývá rok po roku spolu s Hirukem považován za nejvíce sexy kapitána v Gotei 13 .
Hodnost v divizi
Kapitán 10.Divize .
Cíl
Dosáhnout svého maxima .

_________________________________

Schopnosti
Katsuro je jeden z nejlepších v oborou Zanjutsu , s jeho Zanpakutou si až nadmíru rozumí a nikdy se nenechaj ve štiku .. Tento kapitán je téměř nejlepší praktik lidské anatomie v boji ,tzv.. Dokáže například pomocí jedné či dvou ran vyřadit slabší nepřítele . Tento člověk je snad samotný dar od boha , až na léčení , v kterém se však také dokáže orientovat vyniká snad ve všem , ovládá útočnou verzi Kidou , nebo-li Hadou , avšak ovládá dobře i Bakudou . Jsou tu hned tři zvláštnosti o jeho schopnostech... První je spíše jedna nepotvrzená informace , podle niž se říká , že u Katsura právě probíhá Hollowizace . Druhá , snad ta nejzvláštnější je , že jeho Reiatsu nabírá tři druhy barev.. Světle a tmavě modrou a někdy dokonce žlutou , tyto barvy se mění úplně náhodně .. Třetí též nepotvrzená informace je , že jeho Zanpakutou by podle všeho měl být předek Hyourinmara , bývalé nejsilnější Zanpakutou v oboru ledu .

Zanjutsu
Jak již bylo řečeno Katsuro je v oboru Zanjutsu až pozoruhodně nadaný , není snad žádný člověk , který by měl na tohle taková předurčení jako právě on . Soulad s jeho Zanpakutou je prostě na úplnou jedničku , sám Vrchní velitel říká , že Katsuro v tomhle oboru bude za pár let ten nejlepší . ( Počet bodů zůstává zahalen jedním velkým tajemstvím , nikdo však neočekává nic jiného , než čistý nadprůměr ) .
Hadō
Katsurou je v útočném Kidou , nebo-li také Hadou velmi dobrý a není moc lidí , kteří jsou v tomhle oboru lepší . Dokáže seslat však jen kouzla do 80 úrovně , víc hold ani ťuk . ( Přesný počet bodů je neznámý ) .
Bakudō
Katsurou je v oboru Bakudou vcelku dobrý , ovšem je tu jedna nevýhoda a to ,že nemá moc Bakudou rád , z toho vyplývá , že ho ani moc nesesílá . Podle řečiček dokáže vyvolat Danku . ( Přesný počet bodů neznámý ) .
Léčení
Léčení u něj též není nejhorší , nedokáže sice vyléčit nějaké sebevětší rány , ale je snad jeden z mála , jenž zná základy a dokonce i něco navíc . I přesto bych však doporučoval jít do kasáren čtverky , než zrovna za ním . ( Počet bodů opět neznámý ) -
Shunpo
Katsurovi Shunpo vcelku jde , i když není zdaleka rychlý jako například Hiruko či Rokuro alias Kenpachi , ale i přesto dokáže vyvinout velkou rychlost , nedávno se také naučil Senku , což je jeden z druhů Houhou , do kteréh o spadá i právě Shunpo . ( Počet bodů neznámý ) .
Reiryoku
Katsurou má velmi velké množství Reiryoku alias " Duševní Energie " , i přes tyto fakta však v tom není úplně nejlepší , dalo by se říct , že takovej nadprůměr mísenej s lehkým nadprůměrem . ( Počet bodů není známý ) . .


Zanpakutō

Jméno
Hyūinmaru

Typ Zanpakutō
Nejblíže k tomu je led .

Normální vzhled

Spoiler:
 
Někdy také přezdívaná jako Katana Snů , nejspíše z toho důvodu ,že když se někdo podívá na ostří této Zanpakutō má chuť si dát šlofíka či něco podobně uklidňujícího , tedy aspoň tohle tvrdí lidé , Ryuu však sám řekl , že to není žádný efekt a že je to nejspíše kvůli vzhledu .

Vzhled v Shikai

Spoiler:
 
Při přechodu do Shikaie se Zanpakutō Katsura , ale dokonce i on sám vcelku změní .. Okolo jeho těla doslova začne vířit Reiatsu , což má hned dvě schopnost , jenž jsou popsané níže .. I Zanpakutō samotná však nabude nového vzhledu .

Schopnosti v Shikai

Podle všeho bude mít Katsurou snad nejvíce technik , aspoň tedy v Shikaii a možná i Bankaii . Jak již bylo zmíněno , při přechodu do Shikaie okolo něj začne vířit zvláštní Reiatsu , která má dvě dominantní schopnosti..První je , že s ní může Katsuro libovolně hýbat pomocí gest jeho Zanpakutō , vlastně se to chová jako Senbonzakura , když se člověka dotkne udělá mu nemalou řeznou ránu a také to dané místo začne pomalu zamrzat , druhá schopnost , která však nemůže být provedena pokud není Reiatsu kolem něj , je že se při napadení Reiatsu obrovskou rychlostí změní na tvrdý štít z ledu , který doslova Katsura skryje . Je tu i druhá možnost použití štítu a to taková , že zůstává jako normální Reiatsu , avšak v bodě útoku se Reiatsu doslova zpevní , i když ne zhmotní , tímhle však zeslabí ostatní části těla , i když ten daný bod je téměř neprůrazný .

" Aisu Shuuha "
Ve volnějším překladu by se to dalo přeložit vlastně jako .. Vlna ledu .. Jak již jste si možná odvodily z názvu bude se jednat o vlnu Reiatsu , která se dá uskutečnit jen , když Katsuro se svou Zanpakutō máchne a vysloví jméno techniky . Tato vlna je až enormně ničivá , její dominantní schopnost však je , že cíl kterého se dotkne začne pomalu , ale jistě mrznout , což je někdy velmi velká výhoda .

" Kaijū Koori "
Jedná se o nejdůležitější skill Shikaie , od nějž se podle všeho vyvíjí i Bankai ,při tomhle procesu Ryuu zabodne svou Zanpakutou do země a přímo za ním se zjeví modrá pečeť , respektive magický kruh , čímž se následně utvoří přibližně devět metrů obrovská obluda , zrůda.. Její schopností je , že své huby může vypouštět koule vytvořené z Reiatsu , ovšem pro tohle je potřeba , aby pohltila nějaký slabší útok , když ji zasáhne útok o velké síle , tak ho automaticky nepohltí a obluda se povětšinou zničí.


Bankai

Jeho Bankai prozatím nebyl odhalen , je však vcelku jasné ,že se čeká obrovská síla , respektive enormní .

Pravá podoba
Spoiler:
 
Ano , tohle je pravá podoba Hyūinmara , vzhledově připomíná tygra , podle všeho od tohoto ducha se odvíjí vzhled jednoho skillu v Shikai formě a celkově Bankaie . Hyūinmaru často poučuje Katsura o životě , například , co by neměl dělat a co naopak měl . Celkově je tento duch velmi moudrý , klidný a jeho uživateli vždy s radostí pomůže , jelikož jsou to největší přátelé .

Vnitřní svět

Spoiler:
 
Alias Vnitřní Svět Hyūinmara , i když to na první pohled vypadá jako místo , kde je jen zima a zima , tak opak je pravdou.. Toto místo sice vzhledově tak vypadat může , ovšem na vlastní kůži každý pozná ten pocit , hřejivý pocit domova , doslova..

_________________________________

Životopis
Ryuu je zahalen velkým množstvím tajemství a hodně se toho o něm neví , má jen pár zápisů v jeho životopise , první je o tom ,že akademii prošel jako nejlepší student , druhá o tom , že se stal kapitán v poměrně mladém věku a třetí , že musel být bohužel svědkem toho jak Tsuki Espada zabila jeho nejbližší a také jeho rodinu . To je zatím vše , co se o něm tak v rychlém shrnutí ví .

Obrázek

Ryuu:
 
Katsurou:
 

* Aby vás to náhodou nezmátlo , Ryuu a Katsuro jsou jedna bytost , jeden člověk , takže prosím neplést tu něco s tím , že má třeba rozdvojenou osobnost či tak něco .

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://shinigami-world.forumczech.com
 
Kapitán 10.Divize / Katsurō Narakumi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Informace o jednotlivých Gotei :: 10.Divize-
Přejdi na: