~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálCalendarGalleryFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

Share | 
 

 Kapitán 12.Divize / " Sayuri " Yorutsuchi

Goto down 
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 25
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Kapitán 12.Divize / " Sayuri " Yorutsuchi    Sat Nov 27, 2010 6:33 pm

" Sayuri " Yorotsuchi

Jméno
Daisuke Yorutsuchi - Jméno Daisuke , už však nepoužívá .
Přezdívka
Yorutsuchi se pojmenoval přezdívkou Sayuri , což je odvozené od jména Mayuri .
Věk
Věk tohoto kapitána je neznámý , jelikož ho nikdo nikdy neviděl jinak , než celého zahaleného včetně hlavy .
Fobie
Sayuri má humanofobii , avšak ne v pravém slova smyslu , spíše než se lidí bojí nimi opovrhuje ..
Divize
Dvanáctá .
Hodnost v divizi
Kapitán 12.Divize .
Cíl
Sayuri a jeho cíl ? Žádný není .
_________________________________

Schopnosti
Sayuri je poněkud záhadná osoba a celkově se toho o něm moc neví. Říká se ,že nikdo ještě neviděl jeho tvář , avšak důvod proč ji nechce ukázat zůstává skrytý . Tento člověk je zaměřen hlavně na nejrůznější výzkumy , popravdě je to jeden z mála kapitánů , jenž používá svou Zanpakutou jen v nouzových případech . Podle všeho je to také přeborník v Hadou , ovšem co se prý týče Shunpo je zcela podprůměrný . Tento člověk ( Jestli se mu tak vůbec dá říkat ) se snaží přijít na jeden z procesů Hollowizace , každým dnem je možnost , že se stane Hollowem on sám , stejně jako Rokuro .. I přes tato fakta je stále Sayuri obrovským otazníkem pro Soul Society .

Zanjutsu ( Soulad / Souhra se Zanpakutou )
Sayuri a jeho soulad se Zanpakutou je poněkud chabý , avšak jeho duch ho na slovo poslouchá , jelikož se ho spíše bojí . Přes tohle všechno však Sayuri svou Zanpakutou uvolní jen jednou za čas a to v momentě , kdy mu jde přímo o život . ( Počet bodů neznámý , čeká se však ,že bude velmi nízký ) .

Hadou
Jak již bylo řečeno ... Sayuri v Hadou vyniká a to dost , říká se , že dříve patřil ke Kidou Corps , což je nezávislá divize v Soul Society , zaměřena na Kidou . ( Přesný počet bodů opět neznámý , ovšem se čeká , že jich bude dost .. ) .

Bakudou
Sayuri a Bakudou je jeden velký otazník , nikdo doposud neví jestli vůbec nějaké Bakudou , krom základních zvládá . ( Počet bodů je neznámý .. ) .

Léčení
Léčení a Sayuri , no ve své podstatě se dá říct ,že toto ani Sayuri nepotřebuje , jelikož u sebe nosí speciální séra , jenž mu dovolí rychlou regeneraci a podobně . ( Počet bodů neznámý , nečeká se však , že bude zrovna dvakrát vysoký ) .

Shunpo
Sayuri a Shunpo nejsou moc dobří kamarádi , ve své podstatě je Sayuri snad jediný kapitán , jenž za dobu svého působení nepoužil ani jednou Shunpo . ( Počet bodů je jasný - Nula ) .

Množství Reiatsu
Sayuri nemá zrovna moc velkou zásobu Reiatsu , nejspíše bude dost průměrná na kapitána .Barva jeho Reiatsu je tmavě fialová , místy tmavě modrá ( Přesný počet bodů neznámý , čeká se však ,že to je čistý průměr ) ..


Zanpakutou

Jméno
Katsu Seidachi .

Normální vzhled

Spoiler:
 
Katana Sayuriho není ničím zvláštní , avšak na své rukojeti má vyšitý znak 12.Divize .

Vzhled v Shikai

Spoiler:
 
Vzhled v Shikai se změní a z katany se stává takový meč . Po stranách čepele má menší dírky , jenž Sayuriho Zanpakutou slouží k jeho útokům .

Schopnosti v Shikai

Všechny schopnosti Katsu Seidachi náš Sauyri provádí přes díry , které jsou umístěny po stranách ostří Shikaie .

" Hibiki Shou "
Při tomhle procesu Sayuri pozvedne svou Zanpakutou a vysloví slovo " Zan " , čímž se celá technika spustí . Jedná se o techniku , kdy z dírek , které jsou po ostří celého Zanpakutou se začnou šířit zváštní zvuky připomínající sirénu , zvuk se začíná postupně zvyšovat a všichni Shinigami , jenž ho v ten moment uslyší , kromě Sayuriho padnou do této techniky . Tato technika způsobuje zvláštní formu halucinace a to takovou , že se vám začne zdát o smrti vašich blízkých . Podle Sayuriho slov je tohle jen první stupeň Hibiki Shou .

" Dokukiri "
Při tomhle procesu Sayuri opět pozvedne svou Zanpakutou a vysloví jméno techniky , čímž zapříčiní spuštění celé akce . Z dírek čepele , jenž jsou umístěny po stranách celé Zanpakutou se začne vířit zvláštní forma jedu ve tvaru mlhy . Tato technika dokáže zaplnit prostor až jednoho kilometru během pouhé minuty . Všichni lidé , krom Mayuriho v ten moment začínají mít představy o své smrti , avšak po čas téhle techniky se děje ještě jedna věc a to ,že nepřítelovo tělo začíná být nakaženo zvláštní formou jedu , díky kterému může daná osoba i umřít .

Bankai

Bankai Sayuriho je neznámý , čas však všechno změní .

Pravá podoba
Spoiler:
 
Tohle je pravá podoba Katsu Seidachi , podle všeho je tato Zanpakutou rozený zabiják , avšak před Sayurim se stává jen jeho " sluhou " .

Vnitřní svět

Spoiler:
 
Alias Vnitřní Svět Katsu Seidachiho , jak jistě může být na první pohled viděno tento svět je vlastně takové velmi zvláštní město , jenž má ve svém středu obrovskou továrnu na jedy . Za dobu působení Sayuriho navštívil svou Zanpakutou více , než desetkrát .

_________________________________

Životopis
Sayuri je takovej menší otazník pro Soul Society z jeho život se neví absolutně nic . Ani to kolik má let , jestli se účastnil bitvy proti Tsuki Espadě , či kde předtím působil .

Obrázek

Sayuri:
 
* Na obrázku ( Ten vpravo ) si můžete všimnout , že chodí celý zahalený , ovšem nikdo neví z jakého důvodu .

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://shinigami-world.forumczech.com
 
Kapitán 12.Divize / " Sayuri " Yorutsuchi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Informace o jednotlivých Gotei :: 12.Divize-
Přejdi na: