~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálCalendarGalleryFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

Share | 
 

 Vzor Hollow Charakteru

Goto down 
AutorZpráva
Phate69
Game Master
Game Master
avatar

Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

PříspěvekPředmět: Vzor Hollow Charakteru   Tue Apr 19, 2011 11:19 am

Nejprve pár pravidel pro psaní, úrovně, místnosti atd.

1) Pokud budete psát za "obyčejného" hollowa, bude vaše jméno vždy vypadat takto: Hollow- Jméno hollowa
- Pokud se vyvinete, budete udávat "hodnost" hollowa (Adjuchaz- Jméno)
2) V Hueco Mundo/ostatní oblast budou dvě místnosti pro hollow. Pokud neřeknu jinak, budou přístupné JEN pro hollow (NE pro arrancary).
3) I přesto, že hollow se mezi sebou požírají, byl bych rád, abyste se v takovém případě vyzvali na souboj, který bude samozřejmě na život a na smrt. Takže se těchto soubojů spíše vyvarujte. Potravy bude dost.
4) To, kdy se vylevlujete a kolik máte síly, určuji já- GM.
5) Pokud máte ěnjaké dotazy či připomínky a taky kvůli rychlosti postů, moje ICQ je: 237 182 692 a Skype: Abstix
6) Have fun. Zkusím vymslet nějakou linku.


Teď tedy vzorový charakter a charakter, který bude kontrolovat vaše aktivity (to znamená, že v momentě, kdy přijde, zastavíte vraždění, protože ač vypadá jako obyčejný hollow, je přeci jen o trochu silnější). Ten vás povede v Hueco Mundo. V Karakuře to bude má postava z Lidského světa.

Jméno: Hollow Galgo el Diablo (Guarago er Diaboro- Hell hound)

Přezdívka: Mudrc

Povaha (spíše do budoucna): Nenásilný, do konfliktů se moc nevměšuje, spíše radí ostatním, co a jak, nemá rád shinigami, má dobrý pocit z toho, že někoho něco naučil.

Životopis (kým byl před smrtí případně co dělal tu chvíli po smrt): Galgo byl lektor starých bájí a pověstí. Pán s úctyhodným věkem se potuloval po městě a přemýšlel o jedné z kapitol v učebnici, protože zítra byl jeden z jeho profesorských dnů. Nějak se do toho vžil, než na cestu před něj něco spadlo. Vypadalo to jako stín od řeky Styx, který bývá kreslený v učebnicích a na freskách. Proto si Galgo myslel, že se zbláznil a zastřelil se. To, čemu celou dobu věřil, se zhroutilo. Galgo zjistil, že celý svět jeho fantazie neexistuje a že svět po smrti, který zde je, jen přebírá lehké prvky všech náboženství. Na stará kolena se opravdu pomátl, byl zmaten. Běhal městem, křičel na ostatní lidi a plakal, ať mu pomohou. Řetěz, kterého si v roztržení skoro ani nevšiml, se zkrátil na mizivou délku. Galgo se stal hollowem. Poslední věc, která mu probleskla hlavou, byl obrázek Kerbera- pekelného psa z říše Hádovy, a Anubis, bůh Egyptské mytologie se šakalí hlavou...
Když se probudil, zjistil, že své staré tělo už nemá. Má tři hlavy a psí tělo. Cítil se silný a hladový...začal požírat hollow, ukájet hlad a hledat smysl tohoto poslání. Po několika týdnech se rozhodl utéci do světa, kam mířili i další hollow a začal učit ostatní a předávat jim zkušenosti.

Formy hollow:

U zíkladního hollow budete mít tyto statistiky:
Boj beze zbraně:
Boj se zbraní:
Cero:
Hiero:
Sonido:
Reiatsu:

Základní hollow: (Tuhle statistiku budete mít všichni stejnou)

Boj beze zbraně: 1
Boj se zbraní: 0
Cero: 0
Hiero: 1
Sonido: 0
Regenerace: 1
Reiatsu: 1

Vzhled: (Prakticky jakýkoliv obrázek nějakého patvora, černobílý vzhled si všichni domyslíme)
Spoiler:
 

Gilian:
Sem přihoďte jen masku- všichni jste vysocí Menos, Cero: 3 zbytek zůstává

Maska Menos:
Spoiler:
 

Adjuchaz:

Schopnosti: V Adjuchaz formě má Galgo nadprůměrnou regeneraci a Cero a Balu na velmi slušné úrovni. Jeho vzhled se mění na potvoru podobnou řecké chiméře a jeho speciální schopností je vyslat tři cera (z každé tlamy jedno), případně spojit v Grand Ray Cero. Hiero prakticky nemá a Sonido neovládá. Co se mu přičítá k dobru je vynikající cítění reiatsu.

(Rozdělit 35 bodů)

Boj beze zbraně: 5
Boj se zbraní: 0
Cero: 10
Hiero: 1
Sonido: 0
Regenerace: 9
Reiatsu: 10

Obrázek Adjuchaz:

Spoiler:
 

Arancar/Vasto Lorde:

Tady se nám to poněkud rozchází. Buď si můžete vybrat hraní za Arrancara tím, že naleznete způsob, jak se jím stát a nebo dál přivykat zvířecím pudům a změnit se na krvelačného Vasto Lorde.

Galgo si vybral už jen kvůli nechuti ke zvířecím pudům formu arrancara. Našel způsob, jak se změnit a jeo vzhled nabral finální formu a s ní i jiné mravy:

(Rozdělte 45 bodů, v případě Vasto Lorde rozdělte 55 bodů, ale nepřipisujte schopnosti zanpakutou):

Boj beze zbraně: 0
Boj se zbraní: 12
Cero: 5
Hiero: 1
Sonido: 0
Regenerace: 12
Reiatsu: 15

Vzhled mimo Ress:
Spoiler:
 

Ressurection: Uč se, Resspecto!

Galgo se změní jen lehce. Jeho plášť se prodlouží a jeho kůže ztmavne. V ruce se mu místo egyptského žezla objeví kopí. Pokud s kopím trefí nepřítele, získá jeho schopnosti podle toho, jak blízko srdce se trefí.

Vzhled v Ressurekci:
Spoiler:
 

_________________
Každý člověk znamená problém pro společnost. Žádný člověk-žádný problém...
J. V. Stalin
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Vzor Hollow Charakteru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Charaktery-
Přejdi na: