~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Back in Black

Goto down 
+3
Cleanercz
Kashike
Phate69
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 7:12 pm

First topic message reminder :

Portál vás zhmotnil asi 200 metrů od Las Noches. Všem vám bylo trošku divně, ale brzo to přestalo. Všem se v hlavě rozezněl hlas. Ocitli jste se pár metrů od Las Noches. Lord Aizen by měl být ještě stále v trůnním sále. Dostihněte ho a vezměte mu Hougyoku. Můžete se mnou komunikovat vždy, když vezmete hrst písku a začnete ho sypat na zem. V tu chvíli slyším, co říkáte. Hodně štěstí. hlas odezněl, ale pak se ke každému vrátil v jiném znění.

Prosím, nečtěte jiné spoilery, než svoje. Dál už to budu psát normálně, ale každý bude mít jinou misi a byl bych rád, kdyby zadání neviděli ostatní.

Elisa:
Spoiler:

Takai (pokud bude chtít hrát misi):
Spoiler:

Sen Mukude:
Spoiler:

Zoe Hanson:
Spoiler:

Všichni ostatní se mohou přiřadit k libovolnému hráči (aniž by četli spoilery) a mohou jim pomáhat.
Hlas se odmlčel a vy jste ucítili lehký záchvěv reiatsu. Vycházel samozřejmě z Las Noches. Váš úkol právě začal.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 37

Character Sheet
Informace:

Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 9:27 am

Hitoshi
// heh ví mpsal sem odstřelit ale myslel sem žep rostě nabere tím kopím co má jako zbran ten kolík a někam ho odpálí

Podíval se přímo na šíp kterým na něm bylo mířeno zaznamenal i bnakai toho shinigamiho.Ujistil se že má dobrouvzdalenost od lučišníka na použítí svojí finty. Pokud měl nezbývalo nic jiného než tiché.
"Power up!"
mimo lehkého navíšení reiatsu se nejspíše vubec nic nestalo. Nebo nic co by nebylo vidět . Hitoshi použil svou kopuli aby navíšil gravitaci lučišníka potřeboval aby si on připadal a byl nesmírně těžký a jakýkoliv pohyb mu činil problemi, přeci jen pak už stačilo sonido a bodnutí a mělo by být po problemech,
Návrat nahoru Goto down
pońa
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 17
První přihlášení : 12. 04. 11

Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 12:31 pm

// jo šak jo Very Happy já jen říkám S tebou bude aspoń sranda Very Happy že "Může si za to sám." Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 9:34 pm

Elisa

Gin se trošku zarazil. Já si začínám jenom s lidma...maximálně se shinigami. Soráč. Pak si sedl a díval se kamsi do prázdna. Za chvíli bude čas...


Giovano a CHévalier

Aizen ti velmi povýšeným úsměvem dal najevo, co si o tobě myslí a pak tiše pronesl. Je mi jedno, proč mi nesloužíte, spíš by mě zajímalo, kde a kdo vás vytvořil. Ale na to se podíváme až po pitvě. A ty... chtěl pokračovat, ale spadl před něj Tousen. Slaboch...vždycky jsem věděl, že ho někdo zabije. Aizen tasil katanu a pohodil hlavou. Hougyoku je v místě mého srdce. Vyřízněte ho a bude vaše.

Sen Mukude

V hlavě se ti ozvalo: Aizen je za Garagantou, otevřenou sto metrů od tebe podél levé stěny. Boj už je v plném proudu.

Hitoshi

Lučištník se opravdu nemohl hýbat. Vypadal ale, jako by ho ani nepřekvapilo, že ses objevil za ním a prořízl mu hrdlo. Náhle se ale ozval zvuk podobný Ceru a na tebe letěla energie z úst onoho velkého hada. Ishido!!! Sakra! Ishido! Prober se! křičel onen shinigami a snažil se máchat hadem co možná nejefektivněji a nejdestruktivněji.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 4:54 am

Elisa Resta


To neni fér... víš co to znamená diskriminace??? Nebo rasismus??? To je přesně to co ty teď provádíš. Odstrkuješ mě jenom proto že jsem arrancar. Dost mě to mrzí. Nahodím smutný výraz a sednu si vedle něj.
Návrat nahoru Goto down
pońa
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 17
První přihlášení : 12. 04. 11

Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 3:03 pm

Giovano

*Sakra je mi jasné že je hodně silný zajímalo by mě jak ho mám porazit já nejsem vůbec naplány.Ksakru!* Pomyslím si a jen na zkoušku udělám 3x sonido každé na jedné straně a rychlé a pokaždé seknu jednou.
Návrat nahoru Goto down
poncek
Nováček
Nováček
poncek


Počet příspěvků : 15
První přihlášení : 12. 04. 11
Bydliště : Doma :D

Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 3:07 pm

Chevaliér

*Co mám asi jako tak udělat?Jak ho mám rozporcovat,aby z něj vylezlo to Hougyoku?* Přemýšlím a přitom stojím v defenzivním postoji.Pak rovněž provedu několikrát sonido a zkouším jej seknout.Když tasím meč,tak lehce vzplane modrým ohněm. *Nemyslím,že to zabere,ale mohlo by.Můžu doufat.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 17, 2011 3:39 pm

Elisa

Gin se na tebe podíval, ale neříkal nic. Pod tebou mezitím začal lítý boj.


Chevalier a Giovano

Tvé sonido bylo na velké úrovni, ale Aizen se ani nepohnul. Jen tak tak vykryl tvůj meč s celkem brutální silou. Trochu tě to rozhodilo. Pak zaútočil Chévalier a Aizenovi lehce zasvítila očka při pohledu na modrý plamen. Asi to opravdu myslíte vážně, že? Opět vykryl a meč zandal zpět. Mě nemůžete porazit. Jsem mnohonásobně silnější, než vy všichni dohromady. Shunpl se kamsi nahoru a pohladil po vlasech takové retardované dítě. Tak se do toho pustíme.

Situace tedy vypadá:
Tři kapitáni bojují se třemi arrancary.
Tousen je mrtev, v ohnivém vězení jsou Elisa a Gin. Naproti nad městem je Vrchní kapitán a jeho pobočník, Suicida se snaží zregenerovat si rány. Pětadvacítka právě rozkosila nějakého shinigamiho a přiletěla nahoru a jeden arrancar, jehož číslo jste neznali, padl. Kolem vrchního kapitána se začínají objevovat shinigami, podle vás podkapitáni. A Aizen s Wonderweissem stojí přibližně uprostřed.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 17, 2011 4:13 pm

Elisa Resta


Mužu mít otázku??? Komu tady budeme pomáhat??? Promiň, nejsem zrovna trpělivý člověk, tak bych tu ráda něco dělala. Třeba ten žůžovovlasej retard vypadá dobře.
Návrat nahoru Goto down
pońa
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 17
První přihlášení : 12. 04. 11

Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 1:10 pm

Giovano

"Ty víš že to ani jeden z nás dvou nebere vážně.... a já vím že ty už vůbec ne!"

Řeknu mu a na chvíly se zastavím.
"Nevím jak ostatní ale myslím že jsme tu všichni rpo jednu věc.Zabít tě a nebo získat hogyoku.Taky je možný i jiný plán ale jak jsem tady všechny pozoroval udělal jsem si vlastní teorii.Takže ikdyž vím že jsi silný teda silnější než kdokoliv z nás.Takže ani nevidím díky tvému uvolnění meče nějakou šanci tě zastavit." Dořeknu a pak chvíly čekám.
*No myslím si že jediná šance jak ho porazit je že když se spojí s Hogyouku tak vznikne nová podoba a tak už by neměl mít nějaké schopnosti shinigami.Sice je to jen má teorie ale aspoń bychom si nemuseli lámat hlavu s tím jak jsme v jeho shikaii.Bohužel opět pro nás je to že má ten krystal neuvěřitelnou sílu.* Pomyslím si a připravím se na sonido kdyby chtěl něco udělat.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 1:57 pm

Sen Mukude

Rpzběhnu se směrem ke Garagantě a chci od ní vstoupit. Doufám, že se neocitnu zrovna v křížové palbě mezi lidmi.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 19, 2011 7:13 am

Elisa

Jelikož ani nevím, proč jste tady, nemůžu ti říct, koho budete kydlit. Myslím si ale, že když ssebou do pekel vezmeme několik shinigami, rozhodně pomůžeme situaci... Gin chtěl pokračovat, ale vězení se rozplynulo a před vámi stálo několik kapitánů a asi tři řadoví shinigami.
Yare yare yare...tak přece jen jste si pospíšili... řekl Gin a všem věnoval svůj nemilý úsměv. So-taichou, Soi-fon, Komamuro, Hitsugayo, Hisagi...a ty jsi tu taky, Matsumoto... při posledním slově pootevřel své modré oči a podíval se na velmi vyvinutou shinigami se smutným, ale odhodlaným výrazem. To aby se začlo něco dít...

Giovano a Chévalier

Aizen se pousmál a chtěl něco říct, místo toho ho ale srazila na zem pětadvacítka. Docela slušný kráter, nicméně Aizen stál a držel pětadvacítku za špičku meče. Pak s ní mrštil o nejbližší zeď. Omluvte mě, pánové... Vyletěl nahoru a postavil se mezi kapitány a Gina s Elisou.

Sen Mukude

Vyskočil jsi pár metrů od kapitánů a arrancarů. Jediný, kdo stál poblíž tebe, byl jakýsi mladík se slámově žlutými vlasy a dementním úsměvem. Hm? Hollow? CO tu děláš, ksichte? osočil se a dál sledoval "souboj".
Návrat nahoru Goto down
poncek
Nováček
Nováček
poncek


Počet příspěvků : 15
První přihlášení : 12. 04. 11
Bydliště : Doma :D

Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Apr 20, 2011 2:44 pm

Giovano

"Celkem namyšlená svině!Tenhleten Aizen se mi začíná líbit ikdyž je to parchant ! "
Řeknu s úsměvem ikdyž vím že jsem taky arogantní.Dále se usadím někde na kopec a sleduju bitvu.Jakmile bude Aizen oslabený tak využiji šance a doraZÍM HO.
Návrat nahoru Goto down
poncek
Nováček
Nováček
poncek


Počet příspěvků : 15
První přihlášení : 12. 04. 11
Bydliště : Doma :D

Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Apr 20, 2011 2:45 pm

//srry píšu z bratrova notesu takže sem tu za jeho účet :/
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Apr 20, 2011 4:47 pm

Elisa Resta


No, já jsem úkol splnila, kontaktovala jsem vás, takže hádám že teď jsem pod vaším velením. Pak si všimnu že už oheň nehoří a kolem je mraky cápků v pyžamech. No, tak koho??? Zadívám se na tu kozatou, pak na Gina, na kozatou, na Gina a pak se zatvářím hrozně majetnicky.
Návrat nahoru Goto down
poncek
Nováček
Nováček
poncek


Počet příspěvků : 15
První přihlášení : 12. 04. 11
Bydliště : Doma :D

Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Apr 21, 2011 5:46 am

Chevaliér

*Zatraceně,nechci se do toho nějak míchat,ale tohle mně štve.Musím přijít na nějaký plán.Ale jak?To by mně zajímalo.* Přemýšlím a zatím se uklidím kousek stranou,tak abych na všechno viděl,ale aby na mně neviděli ostatní.Uklidním se a začnu sledovat Aizenovi schopnosti a jeho stav,když bojuje proti těm z Gotei 13.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Apr 21, 2011 8:56 am

Aizen stál a kolem bylo ticho. Takže? Konečně jste se dostali přes mé nohsedy a teď se odvážíte na mě? Trocha kapitánů přešlápla. Gin se sehnul k Elise a pošeptal: Ten s růžovými vlasy je nebezpečný. Musíme s eho zbavit. Wonderweiss je klíčový. Pak se ke mě vrať... napřímil se a znovu se podíval na spoustu kapitánů a pak někam do dáli. Stáli tam dvě postavy...Jeden měl hollow reiatsu, ten druhý měl ale jakési podivné reiatsu, které už někde viděl.

Kapitáni se rozeběhli. První vyazil jakýsi chlapeček s ledovými křídli. Aizen se jen usmál. Chytl ho za čepel meče a prostě ho zahodil. CHvíle bojů. Všichni jste sledovali, jak Aizen bojuje. Většinou se nehýbe. Na krku mu cosi září. Po chvíli leželi všichni kapitáni až na toho nejstaršího na zemi Vedle chévaliera a Giovana. V tu chvíli se k Aizenovi připlazil Wonderweiss.Aizen se usmál na So-taicha a řekl. Genryuusai? Jste na řadě... V tu chvíli ho cosi probodlo. Z Wonderweissovi hlavy vylezl podle reiatsu kapitán a ještě jednou sekl. Bylo to to poslední, co udělal. Aizen byl pohotový. A hougyoku přesné. Kapitán se snesl k zemi a těžce oddychoval, zatímco Aizenova stopa po ráně už dávno nebyla na svém místě. So-taichou vytáhl meč a Aizen udělal krok vpřed. V tu chvíli kývl Gin na Elisu.

Na chévaliera a Giovana se otočila drobná žena s náprstkem na ruce: Hollow? Co tu děláte? Nebojovali jste s námi ani s Aizenem...
Návrat nahoru Goto down
poncek
Nováček
Nováček
poncek


Počet příspěvků : 15
První přihlášení : 12. 04. 11
Bydliště : Doma :D

Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Apr 21, 2011 3:00 pm

Chevaliér

"Dovolím si vás opravit madam.Nebojovali jsem ani s Aizenem a ani s Vámi,ale proti Aizenovi.Nemělo cenu plést se někomu do cesty,tak jsme se uklidili stranou.To je vše." Prohlásím klidným hlasem a zvýším svou ostražitost.Něco se mi na ní nezdá. *Proč mám ten divný pocit?Jestli ten její náprstek je její zanpakuto,tak to má nějaký vedlejší účinek,jinak by nebyla tak malá.* Přemýšlím nad tím,zatímco bedlivě zkoumám a pozoruji své okolí,jestli se nějaký z odražených kapitánů pokusí zaútočit na mou osobu.
Návrat nahoru Goto down
pońa
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 17
První přihlášení : 12. 04. 11

Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 5:10 am

Giovano


Ani neposlouchám ji jen sleduju Aizena.
Jeho boj pohyby a jeho tvář.Kouknu jedním okem na holoku s bílým pláštěm.
*Ta holka když je malá a chudá musí se umět dobře pohybovat jinak by nebyla kapitánem.
Musí být rychlá a soudě toho co má na ruce to ještě potvrzuje.Malé zampakuto může být o hodně rychlejší než to silnější a větší.*

Pomyslím si a dále sleduju Aizena.
"Nepřišel jsem bojovat s kýmkoliv z vás!Můj cíl zde je jen zesílit nad Aizenovou prohrou."
Řeknu aniž bych se na ni díval a dále sleduju Aizena.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 37

Character Sheet
Informace:

Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 6:32 am

Hitoshi
ani si nestačil vychutnat pocit z dobrého zásahu když ucitil že se k němu bliží něco moc ošklivého věděl ,že takové množství už nestačí odhylit k zemi proto spíš potřeboval unout pomocí sonida nasledně bylo třeba tu obrovskou hadovitou věc odlehčit tak aby nenadělala moc škod, přeci jen pokud bylo učelem toho hada zasáhnout Hitoshiho musel být v dosahu. S odlehčeným hadem by bylo možnjé hada zachytit s talpvou by totiž už nemusel být problem vypořadat se s ružovkou navíc by to umožnilo druhému arrancaru zabít růžovlásku
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 8:30 am

Elisa Resta


Na kývnutí se odrazím a vyletím na Wonderweisse. Nepoužiji sonido, protože to je slyšet. Takhle se blížím zády k němu absolutně beze zvuku. Když jsem těsně u něj tak ho chytnu zezadu za krk a proženu mu čepel skrz průdušnici. Pokud se to povede, trhnu do strany a utnu mi tím hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 2:04 pm

Elisa

Wonderweiss opravdu nebyl moc soustředěný na boj a proto jeho hlava letěla k zemi během pár vteřin. Aizen se na tebe opravdu zle, i když trochu překvapeně podíval. Obávám se, že tento souboj nikdo nepřežije... Pak tasil a zmizel. Jeden kapitán po druhém začali padat k zemi a nevypadalo by, že by se zvedli. Po chvíli byl na nebi jen Aizen, Gin, Elisa a v dálce Mukude a blonďák.

Hitoshi

Bohužel pro tebe to vypadalo, že had má nějakou energií spojené články. Přestože ses snažil a dlouho jsi uýbal a vymýšlel, jak hada odlehčit, praštil tě do boku a ty ses lehce proletěl. Nic vážného to nebylo, ale hlava ti po nárazu trochu třeštila. Mezitím se růžovovlasý arrancar zmohl na pár zásahů, ale shinigami byl rychlejší, než se zdál. Očividně v něm adrenalin a ztráta přítele vyvolala jakousi sílu, kterou jste neznali.


Giovano a Chévalier

Kapitánka se na vás podezíravě koukla. Proč by chtěli hollow zabít Aizena? Co to je za... v tu chvíli se za ní objevil Aizen, který na vás vrhl pohrdavý úsměv a jedním máchnutím přepůlil kapitánku druhé divize. Ještě jste ani nepoznali mou pravou sílu...Odkud jste, hollow?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 4:55 pm

Elisa Resta


Když Aizen zmizel, vrátím se zpátky k Ginovi. Co teď??? Nevypadá to, že by se situace zlepšila, ti shinigami moc dlouho nevydrželi.
Návrat nahoru Goto down
pońa
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 17
První přihlášení : 12. 04. 11

Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Apr 23, 2011 5:38 am

Giovano

"Věděl jsem že zabiješ,ale není to jen schopnost tvé zampakuto???Nevím ale rád se o tom přesvědčím." Řeknu v dálce a vstanu ze země.
Pak opět vytáhnu svůh meč a připravím se.
Udělám dvakrát rychlé sonido a přitom máchnu mečem tak abych ho pokaždé zasáhl pak uskočím.
Řeknu "DEADLY WAWE !!!" pak na něj spirálovitě letí černá energie.
Návrat nahoru Goto down
poncek
Nováček
Nováček
poncek


Počet příspěvků : 15
První přihlášení : 12. 04. 11
Bydliště : Doma :D

Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Apr 23, 2011 5:46 am

Chevaliér

Pokrčím rameny a vstanu. *Parádní šance si pokecat se shinigami.To se tak často nestává.Škoda.že ji oddělal.* Tasím meč a pozoruji Aizenovo počínání,když na něj letí hustá a stlačená vlna.Sám obalím svůj meč modrými plameny,které by měly mít dost velkou intezitu na to,aby se okolo čepele začal ohýbat vzduch.Pak zkusmo provedu sonido přímo před Aizena a vedu šikmý úder z vrchu směrem na srdce.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Apr 26, 2011 7:18 pm

Elisa

Gin se stále usmíval, když kapitáni padali jeden po druhém. Pak se ale ohlédl a smích mu ztuhl. Vaizardi jsou tu...trochu pozdě. Běž jim pomoci dolů.

Giovano a Chévalier

Aizen se jen zasmál a nastavil vlně meč. Pak jeho úsměv ztuhl a vlna letící na jeho levé rameno mu proťala rameno pravé. Když jste se ohlédli, spatřili jste mladíka, který otáčel svým mečem a zubil se. Dlouho jsme se neviděli, že, Aizene...?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Back in Black - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Back in Black
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Herní místnost :: Ostatní oblast-
Přejdi na: