~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Back in Black

Goto down 
+3
Cleanercz
Kashike
Phate69
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 7:12 pm

First topic message reminder :

Portál vás zhmotnil asi 200 metrů od Las Noches. Všem vám bylo trošku divně, ale brzo to přestalo. Všem se v hlavě rozezněl hlas. Ocitli jste se pár metrů od Las Noches. Lord Aizen by měl být ještě stále v trůnním sále. Dostihněte ho a vezměte mu Hougyoku. Můžete se mnou komunikovat vždy, když vezmete hrst písku a začnete ho sypat na zem. V tu chvíli slyším, co říkáte. Hodně štěstí. hlas odezněl, ale pak se ke každému vrátil v jiném znění.

Prosím, nečtěte jiné spoilery, než svoje. Dál už to budu psát normálně, ale každý bude mít jinou misi a byl bych rád, kdyby zadání neviděli ostatní.

Elisa:
Spoiler:

Takai (pokud bude chtít hrát misi):
Spoiler:

Sen Mukude:
Spoiler:

Zoe Hanson:
Spoiler:

Všichni ostatní se mohou přiřadit k libovolnému hráči (aniž by četli spoilery) a mohou jim pomáhat.
Hlas se odmlčel a vy jste ucítili lehký záchvěv reiatsu. Vycházel samozřejmě z Las Noches. Váš úkol právě začal.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 10, 2011 7:20 am

Elisa Resta


Přijdu v klidu co nejblíž k té ohnivé kouli a zkouknu jí zvědavým pohledem. Haloooo.... je tam někdo??? Pak to začnu obcházet a hledat třeba dveře nebo díru.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 37

Character Sheet
Informace:

Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 5:22 pm

Hitoshi
" Fakt?"
skoro obřadně zvedl ruce jako že se vzdává, když na něj ten černovlasý míří. nakonec se ale jen usmál a pokusil se přesunout pomocí sonida za lučišníka, doufal že bude schopen zasahnout ho katanou.

// ted je ten problem nejsem si jist jestli arrancarova zbran je z počatku katana nebo už vypadá jako něco jiného v mém případě ono kopí co mám v průvodce
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 9:08 pm

Sen Mukude

Měl bys někde bojovat. v trůnním sále nemáš co dělat... řekl "beran" a pak ukázal prstem ven. Tam umírají Espaady. Je tam nebezpečno, ale možná se ti povede někoho z nich oslabit natolik, aby si s nimi Schiffer poradil hned, jak vyřídí toho chlapce. Pak ti ustoupil, abys mohl projít.

Elissa

Jak tam tak poletuješ, napadne tě, že by mohla být díra zespoda, když v tom se o Suicidu něco rozprskne. Když pohlédneš směrem, ze kterého to něco letělo, uvidíš jakéhosi muže střílejícího baly po shinigamim v županu. Jedna z bal měla víc reiatsu a dolétla až k vám. Suicida se oklepal a přistoupil k ohnivé stěně. Poklekl a zavřel oči. Pětadvacítka se rozeběhla kamsi, kde bojoval shinigami s křídli proti prakticky nahé arrancarce.

Hitoshi

//Je to na tobě, ale ano, zbraň bývá většinou katana, i když třeba Halibel má tu divnou s dírkou uvnitř

Sonidl ses za lučištníka, který právě zabodával do země druhý "kolík". Když tě ale uviděl za sebou, hrklo v něm a použil také něco jako Sonido. Nicméně při tom kolík upustil. Mezitím si růžovovlasý arrancar vyměňoval názory s červenovlasým shinigamim a vypadalo to, že mu nedává moc šancí.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 5:04 am

Elisa Resta


Suicido... dostaneš nás dovnitř?? Myslím že je tam ten jak ho hledáme... ten Aizen. A taky můj cíl... Muhuhahaha
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 6:03 am

Sen Mukude

Usměju se a rozběhnu se uvolěným směrem k Urukiorovi. Přemýšlím, jestli jsem nkde to jméno už někde slyšel nebo vůbec. Ani nevím jak vypadá, ale doufám, že mně nebude chtít zabít. Jistě bych neměl proti němu šanci.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 37

Character Sheet
Informace:

Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 6:40 am

Hitoshi

lučišník uměl rychlí pohyb. To trochu enčekal, docela ho začalo zajímat co je to k sakru zač a na co jsou ty kolíky. Jeden v zemi a druhý naní padal pokusil se padající zachytit a nebo sebrat po padu.Druhý kolík zkusil již přemeněnou zbraní odstřelit někam do pryč pokud to mělo být cokoliv nejspíš to mělo co dělat na místě kde to bylo. Tudíž dostaní to jinám by bylo docela chytré. Nicmeně toto zabralo dost času musel sledovat střelce trochu tušil ,že milí lučišník ho jen tak nenechá byl prot připravený rychle uskočit před případnou střelou, pravda mohl by použít eressurection nicmeně bylo tu spousta rizik.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 11:12 am

Sen Mukude

Rozeběhnout se k Urukiorovi nebude tak lehké, jelikož s oranžovovlasým shinihamim vyletěl někam nahoru a proboural strop Las Noches.

Hitoshi

Podařilo se ti vytrhnout kolík. Byla to jakási stříbrná věc, vypadající jako rukojeť dýky s karabinou na konci. Na druhý jsi třikrát vystřelil. Druhou střelou jsi kolík srazil a při třetí se ti do ruky zabodl modrý částicový šíp. Lučištník na tebe mířil a netvářil se zrovna šťastně. Když v tom se ozvalo Bankai! Chichiou, Zabimaru! a v místnosti se objevil ohromný kostěný drak. Nebude to lehké. Červenovlasý mladík ho držel za ocas a byl odřený na několika místech. Růžovovlasý arancar měl utržený rukáv a řez přes obličej.

Elisa

Suicida přikývl a přišel až k ohnivému vězení. Dal ruku až téměř k ohni a zašeptal. Ale bude to bolet. Pak odstoupil, chytil tě za ruku a rozeběhl se proti vězení. Když svým tělem rozrazil plameny, zařval jako hollow a odpadlé svaly ti zůstaly v ruce. Suicida ztratil ressurekci, nicméně díky krytí jeho tělem se ti nic nestalo. Ihned za plameny tě pustil, odrazil se a vyrazil Aizena z vězení druhou stranou ven. Gin a Tousen jen překvapivě hleděli, jak jejich lord proletěl plameny ven a se Suicidou letí k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 11:46 am

Elisa Resta


Zavolám do díry v plamenech: Díky kámo, hodně štěstí. Pošlu Suicidovi vzduchem polibek a kočičím krokem zamířím ke Ginovi. Vy jste Ichimaru Gin??
Návrat nahoru Goto down
pońa
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 17
První přihlášení : 12. 04. 11

Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 7:54 pm

Giovano

Trochu pozdě se objevím mezi hrstkou arrancarů.Trochu naštvaně vyběhnu a hledám svůj cíl jestli tam někde je.Na ostatní nějak neberu ohledy a běžím protože by bylo divné přijít a zeptat se "AHoj nevíš kde je Aizen???" Takže běžím a hledám ho.
Návrat nahoru Goto down
poncek
Nováček
Nováček
poncek


Počet příspěvků : 15
První přihlášení : 12. 04. 11
Bydliště : Doma :D

Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:01 pm

Přišel jsem hledat Aizena,ale k místu jeho pobytu to mám ještě šlušný kus cesty a pro jistotu nechci plýtvat svým reiatsu,a tak se tedy vydám na průzkum.Vidím,jak přede mnou běží jiný arrancar.Zkusím tedy jít s ním. Ve dvou se to lépe táhne,ikdyž to může být nějaký povýšenecký a arogantní typ. Pomyslím si a v běhu mu stíhám docela slušně.Pátrání po něm nemůže být tak složité,což znamená,že jej musím najít přece podle reiatsu,nemá jej tak malé. Dokončím svou myšlenku a pak začnu hledat reiatsu v okolí.Sem na to dost hluboce soustředěný.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:03 pm

Giovano a Chevalier

Uviděl jsi ostatní, jak vcházejí do Garaganty a rozeběhl ses za nimi. Pár arrancarů jsi nechal za sebou. Pod tebou se rozprostíralo město a nad ním se vznášelo několik hollow a shinigami. Než jsi doběhl, už boj začal. Aizenovo reiatsu jsi cítil někde pod sebou, v jedné z uliček. Bylo tam ještě nějaké reiatsu arrancara.

Elisa

Gin se otočil a zašklebil, když Aizena srazil Suicida k zemi. Může bejt...a ty jseš co? Tousen vypadal poněkud nervózně. Aizen jim řekl, že počkají a přitom se jim do kopule probili dva hollow.

/a pánové pište, prosím, jména vašich postav podtrženě. GM si nemůže pamatovat všechny ;-)
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:08 pm

Elisa Resta


Já??? Přistoupím až úplně k němu a zavlním se v bocích. Já jsem jen malá ještěrka, která hledá věc, kterou všichni vidí ale nikdo se na ni nedívá. Možná bys mi ty, silný a statečný Ichimaru Gin mohl pomoci.
Návrat nahoru Goto down
pońa
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 17
První přihlášení : 12. 04. 11

Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:21 pm

Giovano

"Hmm..... ten Aizen je dost silnej a já nemám žádný plán.Hej já jsem Grig ty máš asi stejný úkol jak já že???Soudím... máš nějaký plán??? " Zeptám se ho a podívám se na něj.


Naposledy upravil pońa dne Tue Apr 12, 2011 8:27 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:23 pm

//Póňo, napiš jenom svoje jméno...
Návrat nahoru Goto down
pońa
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 17
První přihlášení : 12. 04. 11

Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:26 pm

//Jajk omlouvám se Very Happy
Návrat nahoru Goto down
poncek
Nováček
Nováček
poncek


Počet příspěvků : 15
První přihlášení : 12. 04. 11
Bydliště : Doma :D

Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:31 pm

Chevaliér

"No,myslím,že to ponecháme na improvizaci." Řeknu nakonec a vydám se směrem k Aizenovi,cestou obhlížím situaci a dávám veliký pozor na to,kdo se kolem mně hýbe.Prostě je to už takový reflex.Neustále kroutím hlavou,jak se snažím pokrýt celou oblast pohledy.Moje pohyby provádím rychle a s jistou lehkostí.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:37 pm

sen Mukude

Podívám se nahoru a jenom řeknu: FÍÍÍÍÍÍHA, tak ono to tady má i strop. nakonec se stejně rozhodnu zajít dp budovy a podívat se po zbytku lidí, jestli tam někdo ještě není, koho bych mohl zabít
Návrat nahoru Goto down
pońa
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 17
První přihlášení : 12. 04. 11

Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:41 pm

Giovano

Trochu si odplivnu a jdu pomalu k Aizenovi. *Improvizaci jo???Tak to mi půjde teda myslím *
Pomyslím si a jdu k němu.Mězitím také sleduju co se děje.Přijdu k němu asi na vzdálenost 10 m.
"Hej ty jsi určitě Aizen že???" Zeptám se ho bez rozmyslu a sebejistě.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:43 pm

Elisa

Tousen trochu znervózněl. Gine, ty se bavíš s lúzou? Jak... V tu chvíli se Ginovi poněkud zkrabatila tvář a z Tousena začala téct krev. Ginovo haori bylo probodnuté a trčel z něj dlouhý meč. Tousen pomalu začal ztrácet výšku a čím dál rychleji padal v bezvědomí na zem. Počkáme, než se to kolem nás uklidní. Já přes to vězení stejně nejdu.

Giovano a Chévalier

Když jste přišli tam dolů, uviděli jste celkem velkého arrancara, který vypadal jako kostra (viz char. Suicida Ruin), jak pěstně mlátí Aizena. V tom ho jakási ohromná síla probodla a odhodila kamsi do vzduchu a Aizen stál za vámi. Kdo jste? Nemám rád komplikace v plánech. Opodál jste ucítili reiatsu několika shinigami.

Sen

Shinigami k tobě stále jdou, nicméně "beran" zmizel a s ním i ti jeho přívrženci. Ucítil jsi ale trochu jiné reiatsu. Vypadalo jako holow, blížilo se zvenku, ale shinigami k němu neběželi a nijak na něj nereagovali. Pokud se chceš rvát, budeš muset ven.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:48 pm

Elisa Resta


Ale jo, proč ne. Nebude se ten slepej černoch zlobit když jsi ho prošpendlil??? Ale co... dobře mu tak, nazval mě lůzou. Co budeme dělat pak??? Myslím, až se to uklidní??? Nechtěl bys třeba zajít do mého doupátka???
Návrat nahoru Goto down
pońa
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 17
První přihlášení : 12. 04. 11

Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:53 pm

Giovano

Tss.. koplikace Řeknu si naštvaně a arogatně. Slyšel jsem že jeho zampakutou může dělat nějaké iluze takže se nebudu dívat na jeho meč teda zkusím to. Hmm..... bud´ se mi to zdá nebo tě tu nějak ostatní nechtějí.Nemohl bys mi dát v rozumu ten krystal Hogyouku???
Řeknu mu bez nadějí že by ho výžně dal. A myslím že bez boje ho taky nevydáš. Řeknu s posměškem na tváři.
Návrat nahoru Goto down
pońa
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 17
První přihlášení : 12. 04. 11

Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:55 pm

// Elisa

Téééda Very Happy celkem smělá Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
poncek
Nováček
Nováček
poncek


Počet příspěvků : 15
První přihlášení : 12. 04. 11
Bydliště : Doma :D

Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:59 pm

Chevaliér

Překvapeně jsem zaregistroval onen výjev.Instinktivně použiji sonido,abych se dostal z jeho dosahu.Tasím zanpakuto levou rukou a snažím se mít Aizena na očích. Mé schopnosti nejsou pravděpodobně tak vysoké jako ty jeho,ale musíme jej dosta.Kdyby byla nějaká šance na pořádný útok,avšak já se nehodím jako útočník. Pomyslím si během kratičké chviličky a zaujmu obraný postoj s váhou přenesenou na pravou nohu,abych mohl rychleji odstartovat.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 4:44 am

// poňa: A proč ne?? Very Happy ona si to může dovolit Very Happy se podívej na její obrázek Very Happy hezčí arrancarku jsem nenašel Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 6:54 am

Sen Mukude

Rozhodnu se místo boje spíše najít Aizena. sednu si na zem a začnu přemýšlet, kdepak by mohl být. Na nic nepřijdu a vezmu písek do ruky a začnu ho sypat a ptát se v duchu kdepak je AIzen
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Back in Black - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Back in Black   Back in Black - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Back in Black
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Herní místnost :: Ostatní oblast-
Přejdi na: