~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Nový hlavní záporák

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Nový hlavní záporák Empty
PříspěvekPředmět: Nový hlavní záporák   Nový hlavní záporák I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 10:25 am

Tohle je otázka která mi v hlavě vrtá už dlouho, během předchozích kapitol jsem tak nějak doufal že Gin převezme Aizenovo místo v čele sil zla ale Kubo to docela po.ral takže tahle možnost asi padá. Tak by mě zajímalo co si myslíte vy, já nejvíc vsázím na Uraharu nebo nějakou úplně novou postavu.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Nový hlavní záporák Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový hlavní záporák   Nový hlavní záporák I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 10:38 am

Aizenovi se nic nevyrovná... Aizen byl Kubovo nejlepší dílo, nic lepšího už nevytvoří, nemá na to koule.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Nový hlavní záporák Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový hlavní záporák   Nový hlavní záporák I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 2:21 pm

Aizen byl největší propadák v dějinách Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Gin Tousen
Nováček
Nováček
Gin Tousen


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 01. 02. 11
Věk : 27

Nový hlavní záporák Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový hlavní záporák   Nový hlavní záporák I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 3:09 pm

Mám dojem (ale je to jen dojem) že jsi to vystihl úplně přesně. Vy oba Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový hlavní záporák Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový hlavní záporák   Nový hlavní záporák I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový hlavní záporák
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Anime Bleach :: Tvrzení-
Přejdi na: