~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -

PříjemPortálCalendarGalleryFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

Share | 

Tataname Honasen

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Gin Tousen
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 01. 02. 11
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Tataname Honasen   Wed Feb 02, 2011 10:25 am

First topic message reminder :

Jméno ....... Tataname Honasen

Přezdívka ...... Ocioso (měl by to být Lenoch)

Věk ..... 46 (vypadá na 27)

Fóbie ...... Krysy .. Když uvidím krysu jen z dálky tak jsem skoro paralyzovaný a klepou se mi kolena .......... Chytá mě panická hrůza.

Povaha ...... Líná...... Obvykle jsem někde zalezlý a spím. Když nespím jsem veselý hóóódn veselý nikdy netrpím špatnou náladou

Divize ...... Osmá divize

Hodnost ...... člen

Cíl ..... Objevit , Vymyslet a stát se absolutní mist Kido

Schopnosti ..... Když se vypsím jsem docela všímavý ale není to vždy

Zanjutsu ..... 10

Reiryouku ...... 4

Hadou ....... 10

Shunpo ...... 1

Léčení ...... 0

Bakudou ...... 10

Zanpakuto - jen doplním ............ (svolám shinkai ...... Ven conmigo)..... Pojď se mnou

Jméno ..... Ilusionista (iluzionista)

Typ ..... Iluziorní

Vzhled ......

Shinkai ......

Schopnosti ......

Dos metros de largo (dlouhý dva metry) ......... Vyvolám iluzi a nepřítel Vidí / Slyší věci o 2metry jinak než jsou....... Například : stojím od jeho hlavy metr ale on mě vidí tři metry od sebe. / Stojím nalevo od něj 2 metry ale on mě vidí přímo před sebou. / Je díra ve skále a on jde do ní ale narazí do skály protože jde o 2 metry mimo.

perro mordedor (kousavý pes)
Nepřítele to zmate znovu sluch a zrak ......... A díky tomu vidí nepřítel Psy. Aspoň 4 Psy ......... Či jiné zvíře kdyby se vám psi nelíbili.
Díky tomu to nepřítele zmate a ten (S trochou štěstí) zaútočí na psy a já ho budu moci zabít.

Podoba ...... 1

Vnitří svět .....

Životopis ...... Kdysi dávno ....... teda není to tak moc kdysi jsem žil v Rukongaii a to v čísle 12 ano byl jsem v dobré společnosti dobrých lidí. A možná to že jsem měl hodně věcí a skoro nic jsem neměl na starost ze mě udělalo prvotřídního lenocha.
Ale i přez lenost jsem na žádost rodičů přihlásil na Akademii shinigami (v "17" letech) . Ale první 4 roky byli děs a hrůza kromě Kido jsem měl hrozné výsledky.
Ale pátý rok jsem zabral a díky tomu se ze mě stihl stát i mírně nadprůměrný shinigami.
Tedy Shunpo jsem skoro neuměl do dnes.

Obrázek ......

Naposledy upravil Gin Tousen dne Sat Feb 05, 2011 2:35 pm, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Gin Tousen
Nováček
Nováček

PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Sat Feb 05, 2011 4:43 pm

Ale psát mám že reaguji na poplach a že jsem slyšel výbuchy to jsem pochopil dobře ne ?
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin

Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 25

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Sat Feb 05, 2011 6:09 pm

Ano, ale to už se reagovalo před nějakou dobou, teď už jsou všichni na svejch pozicích. Takže to tam napsat můžeš, ale pak napíšeš že jsi šel rovnou k bráně a došel jsi tam a čekal a blá, blá... Stačí?

Nováček
Nováček

PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   Sat Feb 05, 2011 6:59 pm

Jo já jsem to pochopil hned ale já jsem člověk co se radši zeptá i na zřejmoi věc.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Tataname Honasen   

Návrat nahoru Goto down

Tataname Honasen
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Charaktery-
Přejdi na: