~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Hans Schlingel- Phateův Bount

Goto down 
+2
Kakuza-chan
Phate69
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hans Schlingel- Phateův Bount - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Hans Schlingel- Phateův Bount   Hans Schlingel- Phateův Bount - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 9:19 pm

First topic message reminder :

Jméno : Hanz

Příjmení: Schlingel

Přezdívka : Officier ("oficír")

Rasa : Bount

Fobie : Amerika, zničení loutky, policie

Věk : To se neví, vypadá na 19

Povolání : nyní student, dříve komandér, voják

Rodina : Otec: Heinrich Schlingel- významný bount a stratég v 2. sv.v., nyní platí syna ze svého zlatého padáku. Kvůli nějakým zákonům vydaným po 2.sv.v. skončil ve vězení, kde je doposud.

Matka: Olga Schlingelová- Krásná to dáma. Bohužel po smrti, zemřela při bombardování.

Bratr: Martin Schlingel- Starší bratr, který ale nesdílel ideje rodiny a odešel. Nyní žije s Hansem v jednom bytě, ale nijak zvlášť spolu nekomunikují.

Koníčky : Dělostřelba, střelba, rvačky a zápas s nožem

Oblíbené : vanilková zmrzlina, poflakování, problémy jako jsou shinigami, hollow a jiné nepokoje

Neoblíbené : nuda, škola, kamarádi, kteří pořád něco chtějí

Vlastnosti : Hans je tichý, ale smrtící. Jeho chladné ruce a jiskrný pohled jsou trošku strašidelné. Co je ale ještě strašidelnější je roztrhaná uniforma, kterou neustále nosí. Nedává přednost kamarádům, ale jak kamarád, tak nepřítel mají určitou šanci, že se s ním dohodnou. A nebo naopak.
Někdy vypadá dost vystrašeně. Má noční můry ze vzpomínek na válku a vězení. Vždy na sobě nosí poloroztrhanou uniformu neznámé armády (lehce podobná německé), dalekohled a bajonet, obojí v pouzdře na pásku.

Závislost : Loutka, svoboda- jakmile ho někdo vězní, snaží se si za každou cenu ublížit nebo dostat na svobodu.

Krevní skupina : A+

Schopnosti : Hans je výborným střelcem z útočných pušek (hlavně Gewehr vzor 43). Krom toho si skvěle rozumí s loutkou a je rozeným taktikem. Co se týče boje nablízko, bojuje hlavně s bajonetem, takže boj není nijak extra účiný například proti mečům, ale vydrží. Boj nablízko je vlastně taková jeho slabina. Zatímco Boj na dálku je pro něj zálibou.
Jako Bounto umí také Bountovský pohyb na úrovní shunpa pátého člena.

Obrázek :
Spoiler:

Zbraň:
Spoiler:
Životopis :

Narodil jsem se roku 1920. To už bych měl být pěkný stařík, říkáte si. Omyl. Jsem rodu Bounto. Vzácného rodu, kte kterému patří celá naše rodina. A jsme na to pyšní. Dobrá, je tu taková drobnost s tím, že musíme vysávat lidem duševní esenci, ale ta se dá zkousnout.
Ale abych pokračoval. V devatenácti letech jsem poprvé vysál člověka. Byla to lahoda. Od té doby vypadám tak, jak vypadám. Na devatenáct. Musím se neustále přesouvat, protože mí přátelé stárnou a po chvilce jim dojde, že jsem jiný.
Inu, roku 1939 jsem na bojišti vysál svého prvního nepřítele a setkal jsem se s loutkou. Byla nádherná. Pojmenoval jsem ji a uschoval ji na horší časy. Nosím ji v přesce na opasku.
Když jsem narukoval do armády, nic ze mě nebylo, ale postupem času se zjistilo, že s eumím velmi rychle přesouvat na kopce a jiné předsunuté pozice a dokážu skvělým způsobem navádět dělostřelectvo.
Tak jsem prošel válku a vybojoval si metál.
Ovšem po válce se situace uklidnila a lidé si začali všímat, že ten šikovný dělostelec je stále šikovný dělostřelec a ani mu nerostou vousy. Musel jsem se ukrýt. Stejně mě chytli...

Po válce si nějakej magor usmyslel, že celá naše rodina šla proti vlasti a novému režimu a kdesicosi a zavřeli nás. Mě pustili před několika dny a otce ještě stále drží. Bratr se jim skrýval, ale když jsem vyšel z vězení, přišel za mnou sám, že prý má byt a jestli se nechci přestěhovat do Japonska. A tak jsem tady. A pomáhám. Pomáhám udržet město "čisté" od těch, kteří do něj zavítají. Ať už to jsou shinigammi nebo hollow, pokud nemají pádné důvody, nemám se s nimi o čem bavit...Mám novou identitu a navštěšvuji místní střední školu.
Jediný problém je v tom, že mi rada Bountů pro nebezpečnost mojí loutky Baziliška zabavila a zapečetila. Je to ustanovené nějakou dohodou se Seireitei, nicméně až bude čas, umožní mi loutko odpečetit.


Další schopnosti- Loutka: Basilisk

Loutka, jejíž jméno dostala po ohromném tvorovi, ani kouskem těla nepřipomíná humanoida. Abch to zkrátil: Je to ohromné dělo schopné střílet na několik kilometrů daleko. To, co střílí by se dalo celkem lehce přirovnat k Ceru nebo Bale. Jeho výstřely mají černočervenobílou barvu. Má celkem tři typy výstřelů:

Colos: Výstřel na nejdelší vzdálenost o největší síle, vypadá jako Grand Ray Cero, ale je ještě mnohem větší. Basilišek jich nezvládne moc zasebou, je to dost vyčerpávající a pokud se netrefí, je to opravdu smutné.

Manticora: Vystřelí jakousi velkou Balu, která se ve vzduchu rozprskne na malé projektily, které přišpendlí nepřítele k zemi. (Průměr kruhu je asi 30m)

Medusa: Tohle je zbraň spíše na blízko. Pokud je totiž nepřítel blíž, než je minimální dostřel Baziliška, Bazilišek sklopí dělo až do dolní krajní polohy a zašne střílet malinké projektily s kadencí kulometu.

Obrázek: Hans Schlingel- Phateův Bount - Stránka 2 Basiliskm



Škoda, že mám teď loutku zapečetěnou. Čekám na výnos ostatních Bountů, abych ji mohl používat. Snad přijde rychle...


Naposledy upravil Phate69 dne Wed Feb 02, 2011 4:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Hans Schlingel- Phateův Bount - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hans Schlingel- Phateův Bount   Hans Schlingel- Phateův Bount - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 5:50 pm

Ne, to není historický fakt Very Happy To je jen domněnka lidí.
Klidně může protivník uhnout do strany, ale když jsou tři, tak asi nejsou 4 strany ne? Smile
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hans Schlingel- Phateův Bount - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hans Schlingel- Phateův Bount   Hans Schlingel- Phateův Bount - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 5:52 pm

no, nejsou Very Happy tam nahoře je možných směrů 6 plus mírné odklony Very Happy což mi dává ještě víc možností Very Happy a ano, je to fakt... protože ty pády es někdo viděl, někdo zapsal a někdo ty esa sestřelil že Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Hans Schlingel- Phateův Bount - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hans Schlingel- Phateův Bount   Hans Schlingel- Phateův Bount - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 5:56 pm

tvl prestanete spamovať? -.- nič proti ale riešte si to cez pmky
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Hans Schlingel- Phateův Bount - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hans Schlingel- Phateův Bount   Hans Schlingel- Phateův Bount - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 6:03 pm

Krumla, však já už mu to psal.

Kashi: No vidíš, takže defakto může jen utíkat a oni ho sestřelej v klidu ze zadu. Pak může měnit směr šikmě do stran, ale to už by ho v klidu sejmuli. Smile A ano někdo to zapsal, někdo kdo nebyl v tom boji, takže jen domněnka, jak jsem napsal.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hans Schlingel- Phateův Bount - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hans Schlingel- Phateův Bount   Hans Schlingel- Phateův Bount - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 6:11 pm

to záleží taky na schopnostech letadla.. pořád funguje fyzika... dělaj se takový triky jako třeba utáhnout na výkon... některý stroje maj menší stoupavost, tudíž to ten co je stíhán otočí čumákem nahoru a letí co to jde... pokud má protivník menší stoupavost, tak odpadne dřív a z lovce je kořist.... a těchhle způsobů je plno... nebo přerušovaný let, když cíl dělá zatáčky o malém poloměru a není možné na něj střílet... až to potom pilot přitáhne ještě o trochu víc a nepřítel ho přeletí... a je z něj zase kořist... zkušenej pilot si je takhle postupně rozebere a má po starostech
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Hans Schlingel- Phateův Bount - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hans Schlingel- Phateův Bount   Hans Schlingel- Phateův Bount - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 6:29 pm

Blá , blá blá ... nesnáším spamování v charech ...Pokud si to chcete vyříkat tak pomocí pm nebo nějakých komunikačních programů (skype, icq)

To phate: Podle mě lávový démon je v pořádku... Spíše to dělo nebo letadlo není jaksi v pořádku,nápad je to sice pěkný ale k boutům se to fakt nehodí . To už by sis mohl rovnou nabrnkat transformers .

Char uzamykám na dobu neurčitou, pokud ho budeš chtít editovat tak mi napiš pm a já ti ho odemču.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hans Schlingel- Phateův Bount - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hans Schlingel- Phateův Bount   Hans Schlingel- Phateův Bount - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hans Schlingel- Phateův Bount
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Martin Schlingel - Kashikeho postava

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Human World :: Charaktery-
Přejdi na: