~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálCalendarGalleryFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

Share | 
 

 Jonathan Tell

Goto down 
AutorZpráva
Morgen
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
avatar

Počet příspěvků : 83
První přihlášení : 31. 01. 11

PříspěvekPředmět: Jonathan Tell   Tue Feb 01, 2011 1:35 pm

Jméno : Jonathan

Příjmení : Tell

Přezdívka : Přátelé mu říkají ,,Ovan(přezdívka z baseballu)“ ale ostatní mu říkají ,,modro-vlasý démon“.

Fobie : arachibutyrofobie (strach arašídového másla,může u něj být,dokonce se na něj i dívat či se ho dotýkat ale nedokáže ho sníst)

Věk : 16

Povolání : Student

Rodina :
Sestra Amy Tell
Amy je velice klidné povahy a je veselá a nedělá si s ničím starosti a tak je stejná jako její bratr. Amy je vše co Jonathan od smrti matky má a tak se rozhodl ji ochránit za každou cenu, i za cenu vlastního života. Mnoho kluků si na ni kvůli jejím modrým vlasům dovoluje. A dalo by se říci, že Jonathan Amy střeží jako oko v hlavě tudiž když si všimne, že jí chce někdo ublížit tak ji ochrání. Amy je 15 a chodí s Jonathanem na stejnou střední školu. O Amy má hodně kluků zájem protože je dobře vyvinutá ale jakmile se doslechnou, že je její bratr ,,modro-vlasý démon“ tak se ihned spakují. Amy byla po smrti matky velmi zdrcená a stejně jako Jonathan a jejich otec odjela do japonska za novým životem.

Otec Kevin Tell
Pro Amy a Jonathana je to jedním slovem pitomec. Z Jonathana se snaží vychovat bojovníka a tak na něj v jednom kuse útočí a ti dva se pořád perou (asi jako ichigo a jeho otec) a k Amy se chová jako by jí bylo 5. Ale jinak je to hodný a milý člověk, který miluje svoje děti a položil by za ně život. Je mu 42 a je to doktor co má vlastní ordinaci a funguje i jako chirurg v horších případech. Po smrti matky se s dětmi odstěhoval do Japonska, aby tu žili nový život.

Koníčky : Jeho největším koníčkem je čtení. Doma má tolik mang, že musel zařídit v domě další místnost, protože do jeho pokoje se mu mangy už nevešli. Díky jeho neuvěřitelné paměti si pamatuje každého důležitějšího autora a skoro všechny mangy a jejich děje. Ale čte i naučné mangy a díky tomu se zařazuje v testech mezi 50 nejlepších studentů. To je taky další důvod proč se ho snaží šikanovat. Jeho dalším koníčkem je a Baseball a Z mang se učí trochu Kendo. V Kendu je takový průměrnější až na to že místo meče používá svoji baseballovou pálku. Jeho schopnost uhnout úderu je neuvěřitelná. V baseballu by mu těžko hledali soupeře. Dejte mu pálku a míček a on vám předvede zázraky. Je to pravděpodobně jeden z nejlepších Baseballistů co kdy byli v Karakura Town žili.

Oblíbené : Nemá zase tak moc oblíbených věcí ale rozhodně má rád svého otce, sestru a přátele. Dále má rád zvířata a lidi co se nestydí za to, co jsou. Doslova miluje čtení manga a když je hluk a rušno. Další jeho oblíbenou věcí je trénink ale ne proto že chce někoho zmlátit ale proto aby mohl ochránit ty jenž jsou mu blízcí. Také miluje Kendo a baseball.Jeho nejoblíbenější jídlo je ramen.

Neoblíbené : Doslova nesnáší arašídové máslo a lidi co si hrají na něco, čím nejsou. Dále nesnáší zlé lidi a lidi co ubližují ostatní. Také nesnáší lidi co se chovají kvůli něčí odlišnosti jako pitomci a hned ho zavrhnou a vykážou z kolektivu. Taky nesnáší lidi co si dělají srandu z jeho výšky,vlasů nebo z toho jak se obléká.

Vlastnosti : Je hlavně veselý a bezstarostný. Je klidný a jen málo věcí ho dokáže rozhodit. Má rád svoji sestru a ochraňuje ji i když z toho často nevyvázne zrovna nejlépe. Občas se popere s otcem ale spíš je to jen takové pošťuchování s pěstmi a rychlými údery. Má rád zvířata a nesnáší lidi co se k nim chovají jako ke kusu hadru. Ale hlavně nesoudí lidi podle toho jak vypadají.

Závislost : I když vypadá jako normální člověk má pár podivných závislostí. Jeho největší závislostí jsou jeho oranžové brýle. Nesundává si je ani, když se sprchuje nebo spí. Není to kvůli tomu že by se mu tak moc líbili ale nosila je jeho matka ale vyhověl jejímu poslednímu přání aby byla pohřbena i s těma brýlemi a tak si pouze pořídil hromadu oranžových brýlí které vypadali úplně přesně jako tam ty. Čili když se mu rozbijí má ještě náhradní. Jeho další závislostí je čtení mang. Celé hodiny by dokázal jen číst a číst ale poslední dobou na to nemá moc čas ale i tak pořád čte aspoň 5 mang denně. Jeho nejzvláštnější zlozvyk je ten že se pořád dívá na Staré hodinky které už dávno vyšli z módy. Nosí je u sebe proto že se dědí z generace na generaci a on v tomhle nepřestal pokračovat. Další jeho závislostí je jeho Baseballová pálka kterou nosí vždycky u sebe a používá ji jako zbraň když ochraňuje sestru nebo cvičí kendo.

Krevní skupina : A-

Výzor : Měří 190 cm a váží 78 kg. Má hnědé oči. Nejvýraznější je na něm jeho modrá šála která mu zakrývá kus obličeje a další výraznou věcí jsou jeho světle modré vlasy. Nosí bíle džíny a dost podivné boty. Na džínech má místy zavěšené opasky jako doplněk oblečení. Nad kalhotami má něco co vzdáleně připomíná pásek ale je to hodně podivný a čtverečkovaný. Také nosí přiléhavou , vzorkovanou vestu a pod ní bílé tričko s dlouhými rukávy. Na rukou nosí rukavice. U krku má něco jako límec, který je spojený s pláštěm který nosí. Na očích nosí oranžové brýle.

Schopnosti : (napsal jsem to do jednotlivých bodů,vše v rozsahu lidských možností)
1)Síla:I přes jeho na první pohled slabé ruce v nich ukrývá nadprůměrnou sílu z odpalování míčků v baseballu.

2)Rychlost a bojové umění: Je opravdu rychlý díky jeho dlouhým a štíhlým nohám. Dokáže chvíli běžet bez přestávky ale pak si potřebuje odpočinout.V kendu je opravdu rychlý a díky tomu že používá baseballovou pálku kterou má již dlouho. Meč je podle něj moc slabý a nedokáže s ním dát pořádnou ránu.

3)Výdrž a odolnost: Výdrž i odolnost má skvělou díky neustálým rvačkám s otcem a díky rvačkám ve škole ale po dobrých zásazích má i on problémy. A po silném zásahu který mu naruší koncentraci má opravdu velké potíže.

4)Hbitost: Je to jeho hlavní schopnost. Jeho vnímání okolí je opravdu rychlé a dokáže bez problému uhýbat seberychlejším úderům jako by to nic nebylo. Tuhle schopnost získal časem po bitkách s otcem a z rvaček.

5)inteligence: Jeho inteligence není bůh ví co ale i když má průměrné iq tak má skvělou logiku.Také ovládá 2 jazyky:Angličtinu(silný přízvuk,bezchybná mluva),Japonština(sem tam zadrhne ale jinak velmi dobrá)

6)Reiatsu: Má ho dost podprůměrný. Sem tam vidí nějakého ducha zřetelně ale většinou vidí jen šmouhy.

Obrázek :
Obličej(jen mu dejte normální barvu):
Spoiler:
 

Celé tělo(jen si odmyslete ten meč a tu podivnou rouru):
Spoiler:
 


Životopis : Schylovalo se k půlnoci když tu náhle v anglii vypukl pláč dítěte. Šťastnému páru se narodil chlapec kterého pojmenovali Jonathan. Jonathan byl docela normální až na to že byl hyperaktivní. O rok později se tomu stejnému páru narodila dcera. Dcera jménem Amy. Jonathan i když tehdy moc nechápal kdo je ta nová dívka v jejich domě tak i tak byl rád že má novou kamarádku. Oba dva nastoupili na školku, která proběhla docela bez problému až na pár menších potyček a zranění. Vše se změnilo jak Jonathan a Amy vstoupili na školu. V ten den dostal od otce jonathan starobylé hodinky. Rozhodl se pokračovat v tradici a nechal si je. Ve škole si začali z nich dělat srandu kvůli jejich modrým vlasům. Každý kdo se pokusil ublížit Amy špatně dopadl. O týden později po nástupu na školu jim někdo zavraždil matku. Byla nalezena mrtvá v lese s proříznutým hrdlem. Když šli na pohřeb tak Jonathan i Amy na tom byli velmi špatně ale i tak se rozhodli tam jít aby se rozloučili z matkou. V ten den Jonathan uviděl nad rakví matky něco jako průhlednou šmouhu ale když si protřel oči tak šmouha byla pryč. Bral to jako optický klam nebo rozmazanost kvůli slzám. V ten den Amy hodně brečela a Jonathan ji utěšoval že všechno bude zase dobrý. Tehdy si slíbil že ji bude vždy ochraňovat. Jako na počest matky si Jonathan koupil oranžové brýle které nosila jeho matka když byla živá. Jejich otec se rozhodl z tohoto místa odjet kvůli tomu, že jemu i jeho dětem to místo způsobovalo bolestivé vzpomínky a tak se i s dětmi odstěhoval do japonska. Do města Karakura town. Tam si našel Jonathan své záliby v baseballu, kendu a mangách. Mangy si kupoval z vlastního kapesného, kendo trénoval z mang a baseball hrál ve škole. Baseball si tak moc oblíbil, že svoji pálku nosil úplně všude. Jednoho dne se ale vše změnilo. Změnilo se to v den, kdy nastoupil na Karakura high school(kde taky začal hrát baseball). V ten den začal vidět ty šmouhy, co viděl na matčině pohřbu o hodně častěji. Brzy pochopil, že to jsou asi duchové a naučil se žít s tím, že je vidí. Ale hlavní věc byla, že si pár kluků dovolilo na Amy. Zavlekli ji za školu a tam ji chtěli ostříhat její modré vlasy. Když se vzpírala tak ji jeden z kluků praštil. Ale to její slabý jekot uslyšet Jonathan a rychle tam přiběhl. Když viděl co jí chtějí udělat vzal nejbližší zbraň což byla jeho pálka a pomalým krokem k nim šel. Když si ho všimli tak ho uvěznili v kruhu a začali si z něj dělat srandu. Když si Jonathan přes své oranžové brýle všiml, že Amy brečí ten pohled ho doslova naštval. Popadl ho amok a pálkou praštil jednoho z těch kluků, až mu vyrazil pár zubů,poté praštil dalšího do ruky, až mu ji zlomil. Takhle podobně vyřídil i zbytek kluků než to zarazila zrovna procházející učitelka. Kluci byli převezeni na ošetřovnu a hrozil Jonathanovi vyhazov ale Amy všem řekla že ji pouze ochraňoval. Učitelé a ředitel se shodli na tom že šikana žáků z jiných zemí či s jinou barvou vlasů nebo kůže je tu dost častá takže mu to pro jednou prominuli. V ten den taky Jonathan Amy slíbil, že už nikdy nedovolí, aby ji někdo rozbrečel. Z toho dne si taky Jonathan vysloužil svoji přezdívku ,,modro-vlasý démon“.

________________________

Schopnosti do budoucnosti ---
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yakumo
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 25
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Tell   Tue Feb 01, 2011 2:00 pm

Lol Ovan.. =D Za mě máš zelenou, je to docela pohldný, dá se to i číst, až na pár věcí, ještě však počkej na verdikt psího žrádla. Fakt dobrá práce, ve tvoření už se lepšíš, teda aspoň ses zbavil zlozvyku psát Jonathan tohle, Jonathan to. Jonathan sem, však víš co myslím.. xD
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://shinigami-world.forumczech.com
Chappi
Moderator
Moderator
avatar

Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Tell   Tue Feb 01, 2011 2:29 pm

Koukám , že si se inspiroval z pár charů .

POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Morgen
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
avatar

Počet příspěvků : 83
První přihlášení : 31. 01. 11

PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Tell   Tue Feb 01, 2011 5:56 pm

lyall:nedávno jsem začal psat povídky a jednu svoji ,,knihu" takže jsem se toho musel zbavit Very Happy
chappi:na bleach se teprve začínám dívat takže jsem musel vzít trochu inspirace Very Happy

jinak oba díky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
avatar

Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Tell   Tue Feb 01, 2011 5:59 pm

lol konečne nejaký týpek ktorý sa v škole bije xD by som sa normálne za postavu nudil Very Happy ..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Jonathan Tell   

Návrat nahoru Goto down
 
Jonathan Tell
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Human World :: Charaktery-
Přejdi na: